چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳
۱۲:۴۷ - ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۲۰۶۳۳
خارج از گود ورزش

سعید صفری ام ام ای کار ایرانی و معروف ترین رزمی کار ایران + بیوگرافی و تصاویر

سعید صفری ام ام ای کار ایرانی

سعید صفری قهرمان جهان و ام ام ای کار ایرانی متولد تیرماه و زاده شهر سقز از استان کردستان میباشد او در خانواده اصیل کردزبان متولد شده است و نام خانوادگی او از جد بزرگش که از خان های بزرگ شهرشان بوده به او ارث رسیده است.

وی ورزش های رزمی را از بچگی دوست داشته و از سن ۴ سالگی ورزش خود را با رشته ژیمناستیک شروع کرده و میگوید بیشترین زمانش را در روز با ورزش کردن گذرانده است و تنها کاری بوده که بیشتر از زمان استراحت به او اهمیت میداده.

بیوگرافی سعید صفری

او از دوران کودکی تا کنون توانسته عناوین زیادی از قهرمانی های مختلف در رشته های رزمی و ورزشی کسب کند از جمله مهم ترین آنها میتوان به سابقه قهرمانی ها و حضور در تیم ملی ووشو و تیم ملی بوکس تا بدست آوردن کاپ تکنیک ایران اشاره کرد و همچنین او در سال ۲۰۱۹ توانسته در مسابقات ( mma ) کمربند قهرمانی جهان را در کشور گرجستان با پیروزی بر حریفانی از روسیه ، چین و آلمان از آن خود کند و به یکی از معروف ترین ام ام ای ( mma ) کاران ایرانی تبدیل شود.

عکس های سعید صفری

سعید صفری تصحیلات خود را از سن کم در مدرسه ی تیزهوشان گذارنده و یک سال از تحصیل خود را نیز به صورت جهشی خوانده است تا زودتر بتواند با سن پایین تر به مقاطع بالا درسی برسد و بر اساس هوش زیاد و تلاش کردن او در یادگیری و همچنین آوردن رتبه های ممتاز در مقاطع تحصیلی در مدرسه تیزهوشان جز استعداد های برتر تحصیلی در کشور بوده که بارها جایزه های زیادی در دوران تحصیل خود کسب کرده است و با ثبت مقاله های علمی و پژوهشی مورد توجه و تحسین بنیاد نخبگان کشور نیز قرار گرفته است ( او واقعا یک نابغه ورزشی و تحصیلی در کشور است ) و بعدها تحصیل خود را بر اساس علاقه کامل خود به ورزش در مقطع دیپلم در هنرستان تربیت بدنی گذرانده است و در دانشگاه نیز در حال حاضر دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته تربیت بدنی میباشد که قصد دارد تا دکترای این رشته بصورت تخصصی ادامه دهد.

تصاویر سعید صفری

سعید میگوید من از کودکی برای هر کاری که میخواستم انجام بدم برنامه ریزی داشتم تقریبا هرچیزی که به ذهنم میرسید البته فوقالعاده ادم ریسک پذیری هستم ولی خب من از زمان کودکی با برنامه ریزی برای درس خواندن و ورزش کردنم تقریبا رو به نوشتن آوردم و زمان یادگیری و تمرین را در دفتر برنامه ریزی خود یادداشت میکردم یعنی من در روز چند ساعت چه درسی را خوانده ام و چند ساعت ورزش کرده ام و ما بقی ساعت ها برای خانواده و علایق دیگرم بود تقریبا هر فکر و حرکتی هم که به ذهنم میامد باز آن را مینوشتم و تمرینش میکردم طوری که سر همان ماه جمع آوری میکردم که چند ساعت من در این ماه مطالعه داشتم و ورزش کرده بودم و این رمز موفقیت و آینده نگری من شده بود که زمانم را در دستان خودم نگه میداشتم همینطور الانم همیشه کارهایم را برنامه ریزی میکنم و یک برنامه ریزی کوتاه مدت و یک برنامه ریزی بلندمدت برای رسیدن به هدف هایم دارم و تقریبا میتوانم بگویم این بهترین ویژگی من است که کارهایم را به اتمام میرسانم و به خودم باور کامل دارم که همیشه کارهایم را به درستی و خودم انجام میدهم.

زندگینامه سعید صفری

او همچنان میگوید به جز ورزش به خوانندگی و کتاب خواندن علاقه فرآوان دارد و آن را از پدرش یاد گرفته است او میگوید پدرم اهل کتاب خواندن و مطالعات زیادی بود و همیشه برای خواندن کتاب در روز وقت میگذاشت من همیشه او را در حال مطالعه کتاب های تاریخی و اشعار فارسی میدیدم خیلی وقتا پدرم را میدیدم که آواز میخواند و شعر مینویسد شعرهای کاملا متفاوت و زیبا که همه از ذهن خودش میامد پدرم صدایی بسیار دلنشین و زیبا دارد.

ما تقریبا در خانه محلی برای مطالعه و کتاب خواندن داریم که یک کتابخانه بسیار بزرگ در آن است که هروز به کتاب های داخل او افزوده میشود.

سعید صفری واقعا یک استاد بزرگ است او با ژست های خاص خود در عکاسی و مدلینگ باعث خلق تصاویر و تیزهای زیبا در دنیای مجازی شده است ایده ها و خلق اثر همه با طراحی خودش میباشد و بسیاری از افرادبزرگ در این حرفه و منتقدان در حرفه مدلینگ و بازیگری میگویند سعید از دقیق ترین افرادی هست که کاملا چهره خودش را میشناسد و به میمیک های صورت خود کاملا تسلط دارد معلوم است تمرین زیادی پشت این ژست ها و چهره داشته است که حالا به روزمرگی او تبدیل شده و هر وقت بخواهد به راحتی میتواند کلی اثر زیبا و موثر خلق کند او در این کشور حکم یک الماس کمیاب را دارد که در همه زمینه ها یک فرد خودساخته و قوی است.

سعید صفری

سعید صفری جز بهترین رزمی کاران ایران و بوکسور های معروف کشور است و بهترین استاد و مربی هنرهای رزمی ایران ،بوکس ،ووشو ، ام ام ای MMA ، کیک بوکسینگ ، موی تای و دفاع شخصی محسوب میشود که تا به حال چندین قهرمان و ملی پوش در رشته های مختلف رزمی در سطح آسیا و جهانی ساخته است و یک رزومه کاری درخشان در کارنامه خود دارد.

در آموزش هنرهای رزمی استاد سعید صفری بهترین ، قوی ترین و ( معروف ترین رزمی کار ایران ) است که توان فنی بالایی در مبارزات دارد.او از لحاظ تکنیک کامل ترین مربی و رزمی کار ایران محسوب میشود و همچنان جز مشهورترین رزمی کاران و بوکسورهای معروف و تکنیکی ایران به حساب می آید که طرفدارن زیادی در کشور دارد که به ( استاد سعید صفری ) لقب ( شاه هنرهای رزمی ایران ) را داده اند و دارای جایگاه رتبه اول از میان میلیون ها رزمی کار در ایران هست. همه او را ( بهترین مربی رزمی ایران ) میدانند که کامل ترین و قویترین رزومه را داراست.

سعید صفری از میان میلیون ها مربی و رزمی کار در کشور دارای جایگاه رنک اول معروفیت در میان اساتید رزمی ایران است.او در جامعه رزمی معروف ترین ، قویترین و بهترین رزمیکار ایرانی شناخته شده است.

سعید صفری رزمی کار ایرانی

فهرست عناوین استاد سعید صفری :

♦️ مربی تاریخی و سازنده چندین قهرمان و ملی پوش در رشته های رزمی تا سطح جهانی و آسیایی

♦️ پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی (MMA) ام ام ای ایران را پس از رسمی شدن در کشور بارها داشته ولی به دلیل هدف های  خاص خود او را نپذیرفته است.

♦️ قهرمان جهان و کسب کمربند MMA و مدال قهرمانی جهان در مسابقات رسمی ام ام ای در کشور گرجستان

♦️ سعید صفری همچنین در چهار مسابقه به عنوان مبارز MMA ایرانی در لیگ رسمی cage warriors در کشور سوئد شرکت کرده است و دارای چهار پیروزی در آن لیگ و بدون باخت بوده است.

♦️ قهرمان خوش تکنیک و فنی ووشو کشور و عضو سابق تیم ملی ووشو ایران جز فنی ترین و باهوش ترین بازیکنان رزمی ایران و دعوت به اعزام در مسابقات جهانی و همچنین دعوت به قرارداد با لیگ حرفه ای ووشو در کشور چین

♦️ سه دوره قهرمان بوکس و عضو سابق تیم ملی بوکس ایران، دارای کاپ تکنیک بوکس ایران

♦️ سابقه حضور در تورنومنت های جهانی ورزشی

♦️ مربی خصوصی تعدادی از بازیگران ، خوانندگان و افراد سرشناس ایران

♦️از لحاظ سن و قد سعید صفری  یک سوپر مدل جذاب بسیار با پرستیژ ، خوش استایل و خوش فیس میباشد که در زمینه عکاسی مدلینگ به عنوان مدل و ورزشکار حرفه ای فعالیت دارد که کاملا چهره جذاب و منحصر به فردی در این زمینه دارا هست و به عنوان یک سوپرمدل و ( جذاب ترین ورزشکار مرد ایرانی ) در ایران شناخته میشود.

♦️جز معروف ترین رزمی کاران کشور و شناخته شدن به عنوان جایگاه اصلی ( بهترین مربی رزمی ایران )

سعید صفری قهرمان جهان و ام ام ای کار ایرانی

تخصص ها :

♦️ استاد جیت کان دو بروس لی در ایران

♦️ استاد و تکنسین وینگ چون

♦️ استاد بوکس با سابقه تمرین نزدیک ۱۴ سال بوکس حرفه ای در ایران

♦️ استاد ووشو در ۳ سبک ووشو

♦️ مربی رسمی آمادگی جسمانی و فیتنس

♦️ استاد تمام و مربی حرفه ای هنرهای رزمی

♦️ بازیگر رزمی کار سینمایی و اکشن

♦️ بازیگر تئاتر

♦️ بوکسور تکنیکی

♦️ رزمی کار حرفه ای

تصاویر جدید سعید صفری

سعید صفری علاوه بر جایگاه بالایی که در ورزش های رزمی ایران دارد و یکی از معروف ترین رزمی کاران ایران به شمار میرود میتواند جز بازیگران رزمی کار ایرانی ،بازیگران ورزشکار ،بازیگران بوکسور و بازیگران بدنساز ایرانی نیز شناخته شود که کارکتر جذاب و چهره منحصر به فردی در چهره خود دارد که این یکی از ویژگی های فوقالعاده و با پرستیژ اوست.

سعید صفری جز فتومدل های ورزشی جذاب ، خوش استایل و خوش فیس ایرانی محسوب میشود او با توجه به چهره خاص و منحصر به فردش و طرز نگاه او به دوربین جز جذاب ترین مدل های مرد ایرانی بشمار میرود و در زمینه تیزرهای ورزشی و عکاسی مدلینگ به عنوان مدل بصورت حرفه ای فعالیت میکند که تا به حالا موفق درخشیده و تیزرها و عکس های فوقالعاده کاریزما ، خاص و مختص به خود را خلق کرده است و در زمینه مدلینگ حتی به قدری درخشیده که میتواند فعالیت جهانی و برون مرزی داشته باشد.

سعید صفری ام ام ای کار ایرانی

خلق کردن تصاویر زیبا در عکس ها و ریز اکت های او در تیزرهایش نشان دهنده منحصر به فرد بودن و استایل خاص ایشان هست که نسبت به بازیگران رده بالای کشور نیز کاملا او را متمایز کرده و این سوپرمدل جذاب را خاص تر نشان میدهد طوری که با دیدن عکس ها و تیزرهای ایشان میفهمید که واقعا خیلی از بازیگران قابل مقایسه با ایشان نیستند.

علاقه سعید صفری به مدلینگ و کارهای خاص او در بازیگری و رزمی کاملا نشان دهنده عشق او نسبت به کارش هست.

عکس های اینستاگرام سعید صفری

ناگفته نماند که سعید صفری تمامی عکس ها و فیلم هایش را خودش طراحی و کارگردانی میکند و همین ویژگی باعث خاص بودن و منحصر به فرد بودنش میشود او تمامی ژست ها ، ریزاکت ها و حرکات رزمی را خودش طراحی میکند و به تمامی افرادی که در تیمش فعالیت میکنند خودش میزانسن میدهد و صحنه را خلق میکند.از آنجایی که او سالهاست به بازیگری روی آورده و علاقه فراوان دارد میگوید من تنها فرد رزمی ایران هستم که باید در سینمای جهان دیده شوم و تمام آنچه که در بازیگری و رزمی دارم مختص خودم است و خودم آن را وارد سینما میکنم.

سایت سعید صفری

www.saeidsafari.com

www.saeidsafari.ir

لینک اینستاگرام سعید صفری

@saeedsafari.mma

عکس های سعید صفری
 • 15
 • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • سه شنبه ۲ مرداد
  -
  ۱۸:۰۰
 • دوستانه
  اشتورم گراتس - پورتو
  ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  دیناموکیف - پارتیزان بلگراد
  ۲۱:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  لوگانو - فنرباغچه
  ۲۲:۰۰
 • دوستانه
  اسپورتینگ - سویا
  ۲۳:۰۰
 • چهارشنبه ۳ مرداد
  دوستانه
  منچسترسیتی - سلتیک
  ۰۳:۰۰
 • والیبال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا ۲۰۲۴
  ایران - چین تایپه
  ۱۳:۰۰
 • دوستانه
  کاشیما آنتلرز - برایتون
  ۱۳:۳۰
 • دوستانه
  سرزو اوزاکا - دورتموند
  ۱۳:۴۵
 • دوستانه
  روتاخ اگرن - بایرن مونیخ
  ۱۵:۳۰
 • فوتبال المپیک
  امید آرژانتین - امید مراکش
  ۱۶:۳۰
 • فوتبال المپیک
  امید ازبکستان - امید اسپانیا
  ۱۶:۳۰
 • فوتبال المپیک
  امید گینه - امید نیوزیلند
  ۱۸:۳۰
 • فوتبال المپیک
  امید مصر - امید دومینیکن
  ۱۸:۳۰
 • فوتبال المپیک
  امید عراق - امید اوکراین
  ۲۰:۳۰
 • فوتبال المپیک
  امید ژاپن - امید پاراگوئه
  ۲۰:۳۰
 • دوستانه
  گالاتاسرای - لچه
  ۲۱:۰۰
 • فوتبال المپیک
  امید فرانسه - امید آمریکا
  ۲۲:۳۰
 • پنج شنبه ۴ مرداد
  دوستانه
  چلسی - رکسام
  ۰۵:۳۰
 • دوستانه
  آرسنال - بورنموث
  ۰۶:۰۰
 • والیبال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا ۲۰۲۴
  ایران - قطر
  ۱۳:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فولاد هرمزگان - ایرالکو اراک
  ۱۹:۰۰
ویژه سرپوش