سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
۱۵:۵۵ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۴۱۶۰
مدیریت ورزش

ماجرای محکومیت مازیار ناظمی و ارتباط با مزدک میرزایی و استقلال

مازیار ناظمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش به اتفاقی که پیرامون وی رخ داده واکنش نشان داد و گفت: مسائلی که مطرح شده از سوی جریانی خاص است و بنده کماکان در وزارت ورزش خواهم بود.

به گزارش مهر، پرونده شکایت اعضای تعاونی مسکن اخبار جام جم  صدا و سیما - به نام «ارغوان» - که سال ۹۴ در مراجع قضایی به راه افتاد بعد از چهار سال در حالی ابعاد جدیدی به خود گرفته که رد پای مازیار ناظمی مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش به عنوان یکی از مسئولان ارشد این تعاونی در آن دیده می شود.

این پرونده در دادگاه بدوی به دلیل برخی اقدامات غیرقانونی مازیار ناظمی به محکومیت وی و کنار رفتنش از سمتی که در تعاونی داشت منجر شد اگر چه این حکم اجرا نشد! چرا که حکم بدوی با اعتراض مازیار ناظمی به دادگاه تجدید نظر ارسال شد.

حالا هم اینگونه عنوان شده که اعتراض مازیار ناظمی و شرکایش در شعبه ۷۰ کیفری تجدید نظر استان تهران به نتیجه نرسیده و به همین دلیل وی (ناظمی) محکوم است. بنابراین او به خاطر این محکومیت باید پس از هفت سال حضور در وزارت ورزش و همکاری با دو وزیر (محمود گودرزی و مسعود سلطانی فر) به عنوان مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و همکاری از این وزارتخانه برود.

مازیار ناظمی اما این موضوع را تایید نمی کند. وی در گفتگو با مهر به جزئیات پرونده و روندی که در مورد آن طی شده اشاره کرد و حتی در مورد مسائل مرتبط با عضو هیات رئیسه استقلال و نقش او در این پرونده و همچنین احتمال مرتبط بودن مباحث مربوط به مزدک میرزایی توضیح داد. 

آغاز پروژه با همکاری شهرداری و قالیباف

مازیار ناظمی در آغاز گفتگویش با مهر گفت: پرونده مورد نظر برای شرکت تعاونی مسکن اخبار جام جم به نام ارغوان است که زمین آن را سال ۹۱ از شهرداری خریداری کردیم و با تقاضای بنده و تعاونی از آقای قالیباف به صورت اقساط در اختیار اعضای تعاونی قرار گرفت. این پروژه در منطقه ۲۲ واقع بوده و ۱۰۰ عضو داریم.

پای عده ای زمین خوار در میان است

وی با بیان اینکه با توجه به مرغوبیت زمین و جایگاهی که دارد عده ای زمین خوار و دلال  با همکاری برخی افراد از داخل تعاونی به دنبال گرفتن آن هستند، تصریح کرد: این افراد  به دنبال این هستند که به هر نحوی این پروژه که سرمایه زندگی اعضا از جمله خود من است را به یغما ببرند به همین دلیل با ربط دادن مسائل بیهوده به هم تلاش می کنند تا من که یکی از بنیان گذاران خرید پروژه بودم را از دور خارج کنند. خیلی از خبرسازی ها بر این مبنا انجام شده است.

شکایت از افراد مرتبط با پرونده 

مدیر کل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه صحبت های مطرح شده در خصوص این پرونده بر اساس تهمت زدن و سیاه نمایی است یادآور شد: از افراد مرتبط با این موضوع به دادسرای رسانه و فرهنگ شکایت کرده ام آنها باید به زودی در این دادسرا حاضر شده و نسبت به این موضوع پاسخگو باشند.

دردسرهای اظهارنظر در مورد مزدک میرزایی 

خبرهای مرتبط با محکومیت مازیار ناظمی در حالی منتشر شده که وی اخیرا در رابطه با مزدک میرزایی و رفتنش از ایران اظهارنظرهایی را مطرح کرده بود. وی می گوید احتمالا این نقل قول های من بی تاثیر در این ماجرا نبوده است.

ناظمی در این زمینه با بیان اینکه احتمالا صحبت های من در مورد مزدک میرزایی و حمایت ها و نقدهایی که نسبت به شیوه رفتار با او داشتیم به مذاق برخی خوش نیامده است، یادآور شد: احتمالا این موضوع هم در مطرح کردن ماجرای پرونده شرکت تعاونی بی تاثیر نبوده است. قبل از این و در رابطه با رای نیاوردن من در شورای محلی مقایسه شدم با بوقچی پرسپولیس و حالا هم به این شکل می خواهند جلوی حرف حق را بگیرند. هر چند که خود این افراد به نوعی در تعاونی دخیل بوده اند.

نحوه ورود خلیل زاده به هیات مدیره استقلال و ارتباطش با پرونده مازیار ناظمی

به گزارش خبرنگار مهر، حکم ابتدایی در مورد محکومیت مازیار ناظمی برای تایید نهایی به اتاق تعاون استان تهران رفت اما تایید نشد؛ بعد ها اسماعیل خلیل زاده که ظاهرا مانع از تایید حکم شده بود در هیات مدیره باشگاه استقلال حکم گرفت. این یکی دیگر از موارد مطرح در رابطه با پرونده شکایت اعضای تعاونی مسکن اخبار جام جم  صدا و سیما است و اینکه ورود اسماعیل خلیل زاده به استقلال بی ارتباط به این پرونده نبوده است. 

سخنگوی وزارت ورزش اما در رابطه با موضوعات مطرح در مورد نحوه ورود اسماعیل خلیل زاده به استقلال و ربط دادن آن به این پرونده اینگونه توضیح داد: در کل یک بار بیشتر وی را ندیدم و فکر می کنم این خبرسازی ها توهین به شخصیت خلیل زاده و مجموعه استقلال است. اینها کارهای زشتی است که از طرف همان افرادی انجام می شود که از راه غارت اموال مردم و پروژه هایشان به نان و نوایی رسیده اند و حالا به دنبال این هستند که پروژه تعاونی ما را هم از آن خود کنند. حتی اگر به قیمت تخریب دیگران تمام شود.

محکومیت در آستانه شکایت!

وی همچنین تاکید کرد: من سه بار توسط اعضای تعاونی و با رای آنها به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شدم و الان هم در کنار همکاران بدنبال ساخت و تحویل مسکن اعضا هستیم و نکته جالب اینکه این موضوعات و خبرهای مرتبط با آن درست در آستانه شکایت ما و رسیدگی به برخی تخلفات تعاونی مطرح شده  و همین مساله هم گواه این است که گروهی می خواهند آرامش این تعاونی  را برهم بزنند.

ادعای معارضین و جریمه ۲ میلیون تومانی!

مازیار ناظمی در بخش دیگری از گفتگو با مهر گفت : ما این زمین را از شهرداری منطقه ۲۲ و با وکالت شرکت جهان و ساختمان و با تایید مجمع تعاونی خریدیم ولی در ادامه برای زمین معارض پیدا شد و تعلل شریک و سازنده در ساخت منجر به شکایت چند نفر از اعضا شد و پرونده به شعبه ۱۰۶۰ کارکنان دولت به ریاست جناب آقای فرشید دهقانی رفت.

وی ادامه داد: در مورد معارضان سند زمین که مربوط به شهرداری می شود و همچنین تعلل سازنده، قاضی محترم بر اساس قانون ۱۲۶ و ۱۲۷ تعاون مصوبه سال ۱۳۵۰ ، اعضای هیات مدیره را از جرائم هفتم و هشتم به دو میلیون جریمه و جبران ضرر و زیان محکوم کرد که البته با اعتراض ما به شعبه تجدید نظر رفته است.

پای یک فرد خاص در میان است

وی همچنین به یک موضوع اشاره کرد و گفت: در این پروژه ردپای یکی از وابستگان خانوادگی یکی از مقامات  ارشد هم دیده می شود که در منطقه بسیار فعال است و به دفعات در مورد او صحبت شده است. وی برای تصاحب پروژه از عناوین خود و وابستگی اش به یکی از مقامات ارشد کشور برای رسیدن به مقاصد مورد نظر استفاده می کند و متاسفانه اجازه نداده پروژه ما مسیر خود را طی کند.

همچنان در وزارت ورزش هستم

«با همه این اوصاف رفتن خود از وزارت ورزش با حکم دادگاه را تایید می کنید» ناظمی که از همایش فرماندهان بسیج وزارت ورزش و جوانان با خبرنگار مهر گفتگو می کرد، با تکذیب این خبر گفت: به عنوان مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش سال هفتمی است که این مسئولیت را دارم و کماکان پیگیر آن هستم، این در حالی است که طی سال های گذشته به دفعات از آقای سلطانی فر و پیش از آن آقای گودرزی خواهش کردم به یک بخش دیگر یا بعنوان سرپرست به یکی از فدراسیون ها بروم اما موافقت نشد کماکان در وزارت و مرکز روابط عمومی هستم تا زمانی که آقای وزیر بخواهد.

وی در خاتمه تاکید کرد: این تعاونی سرمایه اعضا و متعلق به آنهاست و تا روزی که باشم اجازه نمی دهم زمین خواران و دلال‌ها آن را از دست همکارانم بگیرند و ان‌شاالله ساخت آنجا را تکمیل می کنیم و شهرداری هم سند را مشخص و آماده میکند و تقدیم اعضا می کنیم.

 • 19
 • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
پیر امیدیار,بیوگرافی پیر امیدیار,پیرامیدیار بیوگرافی پیر امیدیار، بنیان گذار و رئیس سایت Ebay (+ تصاویر)

زاده:۲۱ ژوئن ۱۹۶۷ 

محل تولد: پاریس، فرانسه

شغل: بنیانگذار شرکت eBay

مادر: الهه میر جلالی امیدیار

پدر: کوروش امیدیار

همسر: پاملا کر امیدیار

ادامه
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
پوریا فیاضی,پوریا فیاضی بازیکن والیبال,تصاویر اینستاگرامی پوریا فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و سوابق ورزشی اش (+ مصاحبه)

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۷۱

زادگاه: ارومیه، ایران

قد: ۱۹۵ سانتیمتر

رشته ورزشی: والیبال

پُست: دریافت کننده قدرتی

ادامه
استیو هانکه,زندگینامه استیو هانکه,زندگی نامه استیو هانکه بیوگرافی استیو هانکه، اقتصاددان مشهور آمریکا (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ دسامبر ۱۹۴۲

محل تولد: ماکن، جورجیا

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

فارغ التحصیل: دانشگاه کلرادو بولدر

مؤسسه: مدرسه معادن کلرادو، دانشگاه برکلی، دانشگاه جانز هاپکینز

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • ﺳﻪشنبه ۲۱ مرداد
  یک چهارم نهایی لیگ اروپا
  ولورهمپتون - سویا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۲۲ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  آتالانتا - پاری سن ژرمن
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پنجشنبه ۲۳ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  لایپزیش - اتلتیکومادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • جمعه ۲۴ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  بارسلونا - بایرن مونیخ
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • شنبه ۲۵ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  منچسترسیتی - لیون
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش