۱۵:۵۵ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۴۱۶۰
مدیریت ورزش

ماجرای محکومیت مازیار ناظمی و ارتباط با مزدک میرزایی و استقلال

مازیار ناظمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش به اتفاقی که پیرامون وی رخ داده واکنش نشان داد و گفت: مسائلی که مطرح شده از سوی جریانی خاص است و بنده کماکان در وزارت ورزش خواهم بود.

به گزارش مهر، پرونده شکایت اعضای تعاونی مسکن اخبار جام جم  صدا و سیما - به نام «ارغوان» - که سال ۹۴ در مراجع قضایی به راه افتاد بعد از چهار سال در حالی ابعاد جدیدی به خود گرفته که رد پای مازیار ناظمی مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش به عنوان یکی از مسئولان ارشد این تعاونی در آن دیده می شود.

این پرونده در دادگاه بدوی به دلیل برخی اقدامات غیرقانونی مازیار ناظمی به محکومیت وی و کنار رفتنش از سمتی که در تعاونی داشت منجر شد اگر چه این حکم اجرا نشد! چرا که حکم بدوی با اعتراض مازیار ناظمی به دادگاه تجدید نظر ارسال شد.

حالا هم اینگونه عنوان شده که اعتراض مازیار ناظمی و شرکایش در شعبه ۷۰ کیفری تجدید نظر استان تهران به نتیجه نرسیده و به همین دلیل وی (ناظمی) محکوم است. بنابراین او به خاطر این محکومیت باید پس از هفت سال حضور در وزارت ورزش و همکاری با دو وزیر (محمود گودرزی و مسعود سلطانی فر) به عنوان مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و همکاری از این وزارتخانه برود.

مازیار ناظمی اما این موضوع را تایید نمی کند. وی در گفتگو با مهر به جزئیات پرونده و روندی که در مورد آن طی شده اشاره کرد و حتی در مورد مسائل مرتبط با عضو هیات رئیسه استقلال و نقش او در این پرونده و همچنین احتمال مرتبط بودن مباحث مربوط به مزدک میرزایی توضیح داد. 

آغاز پروژه با همکاری شهرداری و قالیباف

مازیار ناظمی در آغاز گفتگویش با مهر گفت: پرونده مورد نظر برای شرکت تعاونی مسکن اخبار جام جم به نام ارغوان است که زمین آن را سال ۹۱ از شهرداری خریداری کردیم و با تقاضای بنده و تعاونی از آقای قالیباف به صورت اقساط در اختیار اعضای تعاونی قرار گرفت. این پروژه در منطقه ۲۲ واقع بوده و ۱۰۰ عضو داریم.

پای عده ای زمین خوار در میان است

وی با بیان اینکه با توجه به مرغوبیت زمین و جایگاهی که دارد عده ای زمین خوار و دلال  با همکاری برخی افراد از داخل تعاونی به دنبال گرفتن آن هستند، تصریح کرد: این افراد  به دنبال این هستند که به هر نحوی این پروژه که سرمایه زندگی اعضا از جمله خود من است را به یغما ببرند به همین دلیل با ربط دادن مسائل بیهوده به هم تلاش می کنند تا من که یکی از بنیان گذاران خرید پروژه بودم را از دور خارج کنند. خیلی از خبرسازی ها بر این مبنا انجام شده است.

شکایت از افراد مرتبط با پرونده 

مدیر کل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه صحبت های مطرح شده در خصوص این پرونده بر اساس تهمت زدن و سیاه نمایی است یادآور شد: از افراد مرتبط با این موضوع به دادسرای رسانه و فرهنگ شکایت کرده ام آنها باید به زودی در این دادسرا حاضر شده و نسبت به این موضوع پاسخگو باشند.

دردسرهای اظهارنظر در مورد مزدک میرزایی 

خبرهای مرتبط با محکومیت مازیار ناظمی در حالی منتشر شده که وی اخیرا در رابطه با مزدک میرزایی و رفتنش از ایران اظهارنظرهایی را مطرح کرده بود. وی می گوید احتمالا این نقل قول های من بی تاثیر در این ماجرا نبوده است.

ناظمی در این زمینه با بیان اینکه احتمالا صحبت های من در مورد مزدک میرزایی و حمایت ها و نقدهایی که نسبت به شیوه رفتار با او داشتیم به مذاق برخی خوش نیامده است، یادآور شد: احتمالا این موضوع هم در مطرح کردن ماجرای پرونده شرکت تعاونی بی تاثیر نبوده است. قبل از این و در رابطه با رای نیاوردن من در شورای محلی مقایسه شدم با بوقچی پرسپولیس و حالا هم به این شکل می خواهند جلوی حرف حق را بگیرند. هر چند که خود این افراد به نوعی در تعاونی دخیل بوده اند.

نحوه ورود خلیل زاده به هیات مدیره استقلال و ارتباطش با پرونده مازیار ناظمی

به گزارش خبرنگار مهر، حکم ابتدایی در مورد محکومیت مازیار ناظمی برای تایید نهایی به اتاق تعاون استان تهران رفت اما تایید نشد؛ بعد ها اسماعیل خلیل زاده که ظاهرا مانع از تایید حکم شده بود در هیات مدیره باشگاه استقلال حکم گرفت. این یکی دیگر از موارد مطرح در رابطه با پرونده شکایت اعضای تعاونی مسکن اخبار جام جم  صدا و سیما است و اینکه ورود اسماعیل خلیل زاده به استقلال بی ارتباط به این پرونده نبوده است. 

سخنگوی وزارت ورزش اما در رابطه با موضوعات مطرح در مورد نحوه ورود اسماعیل خلیل زاده به استقلال و ربط دادن آن به این پرونده اینگونه توضیح داد: در کل یک بار بیشتر وی را ندیدم و فکر می کنم این خبرسازی ها توهین به شخصیت خلیل زاده و مجموعه استقلال است. اینها کارهای زشتی است که از طرف همان افرادی انجام می شود که از راه غارت اموال مردم و پروژه هایشان به نان و نوایی رسیده اند و حالا به دنبال این هستند که پروژه تعاونی ما را هم از آن خود کنند. حتی اگر به قیمت تخریب دیگران تمام شود.

محکومیت در آستانه شکایت!

وی همچنین تاکید کرد: من سه بار توسط اعضای تعاونی و با رای آنها به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شدم و الان هم در کنار همکاران بدنبال ساخت و تحویل مسکن اعضا هستیم و نکته جالب اینکه این موضوعات و خبرهای مرتبط با آن درست در آستانه شکایت ما و رسیدگی به برخی تخلفات تعاونی مطرح شده  و همین مساله هم گواه این است که گروهی می خواهند آرامش این تعاونی  را برهم بزنند.

ادعای معارضین و جریمه ۲ میلیون تومانی!

مازیار ناظمی در بخش دیگری از گفتگو با مهر گفت : ما این زمین را از شهرداری منطقه ۲۲ و با وکالت شرکت جهان و ساختمان و با تایید مجمع تعاونی خریدیم ولی در ادامه برای زمین معارض پیدا شد و تعلل شریک و سازنده در ساخت منجر به شکایت چند نفر از اعضا شد و پرونده به شعبه ۱۰۶۰ کارکنان دولت به ریاست جناب آقای فرشید دهقانی رفت.

وی ادامه داد: در مورد معارضان سند زمین که مربوط به شهرداری می شود و همچنین تعلل سازنده، قاضی محترم بر اساس قانون ۱۲۶ و ۱۲۷ تعاون مصوبه سال ۱۳۵۰ ، اعضای هیات مدیره را از جرائم هفتم و هشتم به دو میلیون جریمه و جبران ضرر و زیان محکوم کرد که البته با اعتراض ما به شعبه تجدید نظر رفته است.

پای یک فرد خاص در میان است

وی همچنین به یک موضوع اشاره کرد و گفت: در این پروژه ردپای یکی از وابستگان خانوادگی یکی از مقامات  ارشد هم دیده می شود که در منطقه بسیار فعال است و به دفعات در مورد او صحبت شده است. وی برای تصاحب پروژه از عناوین خود و وابستگی اش به یکی از مقامات ارشد کشور برای رسیدن به مقاصد مورد نظر استفاده می کند و متاسفانه اجازه نداده پروژه ما مسیر خود را طی کند.

همچنان در وزارت ورزش هستم

«با همه این اوصاف رفتن خود از وزارت ورزش با حکم دادگاه را تایید می کنید» ناظمی که از همایش فرماندهان بسیج وزارت ورزش و جوانان با خبرنگار مهر گفتگو می کرد، با تکذیب این خبر گفت: به عنوان مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش سال هفتمی است که این مسئولیت را دارم و کماکان پیگیر آن هستم، این در حالی است که طی سال های گذشته به دفعات از آقای سلطانی فر و پیش از آن آقای گودرزی خواهش کردم به یک بخش دیگر یا بعنوان سرپرست به یکی از فدراسیون ها بروم اما موافقت نشد کماکان در وزارت و مرکز روابط عمومی هستم تا زمانی که آقای وزیر بخواهد.

وی در خاتمه تاکید کرد: این تعاونی سرمایه اعضا و متعلق به آنهاست و تا روزی که باشم اجازه نمی دهم زمین خواران و دلال‌ها آن را از دست همکارانم بگیرند و ان‌شاالله ساخت آنجا را تکمیل می کنیم و شهرداری هم سند را مشخص و آماده میکند و تقدیم اعضا می کنیم.

 • 19
 • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
گری هوپر,بیوگرافی گری هوپر,زندگینامه گری هوپر بیوگرافی گری هوپر، مهاجم انگلیسی

نام کامل:گری هوپر

زادروز:۲۶ ژانویهٔ ۱۹۸۸

زادگاه:هارلو، انگلستان

قد:۱٫۷۷ متر

پست:مهاجم

ادامه
مهران مدیری,بیوگرافی مهران مدیری,عکس مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری بازیگر توانمند ایرانی (+ عکس فرزندان)

نام اصلی: مهران مدیری

تولد: ۱۸ فروردین ۱۳۴۶

تهران، ایران

زمینه فعالیت: هنرپیشه، کارگردان، تهیه‌کننده

طراح صحنه و مجری

محل زندگی: تهران

ادامه
هانده ارچل,بیوگرافی هانده ارچل,عکس هانده ارچل بیوگرافی هانده ارچل و علت مشهور شدنش (+عکس)

چکیده ای از بیوگرافی هانده ارچل:

تولد : ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳

محل تولد: استانبول (ترکیه)

محل زندگی: استانبول، ترکیه

ملیت: پدر (ترکیه) مادر (آلمان)

پیشه: بازیگر و مجری و مدل (ستاره سینمای ترکیه و بهترین مدل ترکیه)

ادامه
گروه سون,بیوگرافی گروه سون,عکس گروه سون بیوگرافی گروه سون (+ نحوه تشکیل گروه سون)

گزیده ای از بیوگرافی گروه سون:

نام مستعار: سون

سبک‌: پاپ

ساز: گیتار و پیانو

اعضای کنونی:

ادامه
هرویه میلیچ,هروویه میلیچ,بیوگرافی هرویه میلیچ بیوگرافی هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال

نام اصلی:   هروویه میلیچ

زادروز:   ۱۰ مهٔ ۱۹۸۹ ‏

زادگاه:  اوسییک، کرواسی

قد:  ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)

 وزن:  ۷۴ کیلو

پست:  مدافع چپ / وینگر

ادامه
مانوئل پوکیارلی,بیوگرافی مانوئل پوکیارلی,عکس های مانوئل پوکیارلی بیوگرافی مانوئل پوکیارلی + تصاویر مراسم ازدواجش

بیوگرافی مانوئل پوکیارلی

نام کامل: مانوئل پوکیارلی (manuel pucciarelli)

تاریخ تولد: ۱۷ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه: پراتو

قد: ۱٫۷۴ متر (۵ فوت ۸ ۱⁄۲ اینچ)

پست : مهاجم دوم/هافبک هجومی

ادامه
مودیبو مایگا,بیوگرافی مودیبو مایگا بیوگرافی مودیبو مایگا، بازیکن جدید پرسپولیس

نام کامل:مودیبو مایگا

تولد:۳ سپتامبر ۱۹۸۷ ‏

زادگاه:باماکو، مالی

قد:۱٫۸۵ متر( ۶ فوت ۱ اینچ)

پست:مهاجم، هافبک

ادامه
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • ﺳﻪشنبه ۳۰ مهر
  لیگ قهرمانان اروپا
  اتلتیکومادرید - بایرلورکوزن
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  یوونتوس - لوکوموتیو مسکو
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  گالاتاسرای - رئال مادرید
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • چهارشنبه ۱ آبان
  لیگ قهرمانان آسیا
  گوانگژو - اوراواردز
  ساعت: ۱۵:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  لایپزیش - زنیت
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اینتر - دورتموند
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اسلاویا پراگ - بارسلونا
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • پنجشنبه ۲ آبان
  لیگ اروپا
  آاس رم - مونشن گلادباخ
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • جمعه ۳ آبان
  هفته هشتم لیگ برتر ایران
  شهرخودرو - گل گهر
  ساعت: ۱۶:۱۰
 • هفته هشتم لیگ برتر ایران
  شاهین شهرداری بوشهر - پرسپولیس
  ساعت: ۱۶:۴۵
 • هفته هشتم لیگ برتر ایران
  نفت آبادان - تراکتور
  ساعت: ۱۸:۰۰
 • هفته هشتم لیگ برتر ایران
  استقلال - پارس جنوبی جم
  ساعت: ۱۹:۰۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید