پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
۱۵:۰۶ - ۳۰ آذر ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۹۲۹۵۹
سرپوش ورزشی

این همه غرور و تکبر بابت کدام عملکرد درخشان آقای رئیس؟!

رفتار مشمئزکننده مهدی تاج روی آنتن زنده | وزیر ورزش رئیسی: قدردان زحمات تاج و کادر فنی هستیم

حمایت وزیر ورزش رئیسی از تاج,برکناری مهدی تاج
احتمالا همه شما تا امروز این گفتگو و رفتار زننده رئیس فدراسیون با ۲ مجری برنامه را دیده باشید، رفتاری که نه فقط نسبت به آنها بلکه نسبت به همه مخاطبان و مردم توهین آمیز بود؛ مردی که تا امروز نام اش در پرونده های متعددی مطرح شده و با یک قرارداد فاجعه بار چند میلیون دلار از پول بیت الملل را به جیب مرد بلژیکی ریخته حالا با وقاحت تمام به جای پاسخگویی برای ناکامی در جام جهانی همچون یک مدعی با غرور و تکبری عجیب در برابر ملت چشم و ابرو نازک می کند!

نواندیش نوشت: مشمئز کننده! این شاید بهترین و گویا ترین واژه در تعریف گفتگو اخیر رئیس فدراسیون با جواد خیابانی و رسول مجیدی در شبکه ورزش باشد، هر چند باور دارم شاید همین واژه هم به حد کافی حق مطلب را ادا نکند!

احتمالا همه شما تا امروز این گفتگو و رفتار زننده رئیس فدراسیون با ۲ مجری برنامه را دیده باشید، رفتاری که نه فقط نسبت به آنها بلکه نسبت به همه مخاطبان و مردم توهین آمیز بود؛ مردی که تا امروز نام اش در پرونده های متعددی مطرح شده و با یک قرارداد فاجعه بار چند میلیون دلار از پول بیت الملل را به جیب مرد بلژیکی ریخته حالا با وقاحت تمام به جای پاسخگویی برای ناکامی در جام جهانی همچون یک مدعی با غرور و تکبری عجیب در برابر ملت چشم و ابرو نازک می کند! غرور و تکبری که مشخص نیست بابت کدام عملکرد درخشانی در این آقا ظهور و بروز یافته است؟! 

البته که به قول خیلی از دوستان نباید از وی خرده گرفت چرا که بالاخره او با این رفتار و عملکرد چند ساله خود در راس فدراسیون بارها ناکارآمدی اش را به همه ثابت کرده است، خرده اصلی را باید از کسانی گرفت که همچنان اصرار به حضور وی در راس فوتبال مملکت داشتند؛ تا بار دیگر با فراهم کردن مقدمات حضور رفیق پرتغالی اش و ثبت ناکامی دیگر طلبکارانه مقابل مردم بنشیند!

حقیقتا رفتار مهدی تاج به قدری زننده و عجیب بود که هیچ توجیه و تفسیری نسبت به آن نمی توان داشت، بدون شک اگر در هر جای دیگر از دنیا شاهد چنین رفتاری از سوی یک مقام مسئول بودیم نهادهای بالادستی بی درنگ او را عزل می کردند، در کشور ما اما متاسفانه چنین چیزی یک رویا است، با این حال این آقا باید از مردم و دو مجری برنامه عذرخواهی کند و این حداقل کاری است که  انتظار می رود با ورود وزارت ورزش اجام پذیرد!

سجادی: جام جهانی قطر فرصتی بود که به درستی قدرش را دانستیم/ قدردان زحمات تاج و کادر فنی هستیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: جام جهانی قطر فرصتی بود که با تعامل‌های صورت‌گرفته به درستی قدرش را دانستیم.

حمایت وزیر ورزش رئیسی از تاج,برکناری مهدی تاج

به گزارش فارس، حمید سجادی در مورد اظهارات اخیر مهدی تاج مبنی بر اینکه به خودم نمره قبولی می‌دهم و آیا با توجه به اتفاقاتی که در جام جهانی رقم خورد شما هم چنین نظری در باره عملکرد فدراسیون فوتبال دارید، اظهار داشت: صحبت‌های تاج را نشنیده‌ام، من یک معلم هستم. من یک معلم هستم،‌ اگر بخواهیم معلمی را در نظر بگیریم، اکنون نمره دادن ور افتاده و شاخص‌هایی مثل خیلی عالی، خوب، متوسط، بد و... را در نظر می‌گیرند. اصطلاحا ما به دانشجویانمان می‌گوییم به مقیاس ۵ ارزشی بروید. من موافق نمره دادن و اینها نیستم.

وی افزود: خودمان را کنار بگذاریم، هر کاری کردیم وظیفه بود. وزارت ورزش و جوانان، ارشاد، میراث فرهنگی، و گردشگری، امور خارجه، اقتصاد و دارایی، وزارت راه، و خیلی از نهادهای دیگر کشور زحمت کشیدند و من دست آنها را به گرمی می‌فشارم. در کمال توضع و صمیمانه از همکاران خوبم در دولت و ستادی که ریاست مخبر برای جام جهانی تشکیل شده بود، و حمایت‌های رئیسی تشکر می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور اعلام کرده بود از ظرفیت برگزاری رویداد جام جهانی نهایت استفاده را بکنید، نهایت همکاری را داشته باشید و به نحو احسن تعامل کنید. واقعیت این است باید ببینیم جام جهانی بعدی که بیخ گوش ایران برگزار می‌شود، چند سال دیگر است. دیگر نمی‌توان تا چند دوره دیگر مثل جام جهانی قطر صبح به این کشور برویم و شب بازگردیم. کدام دوره بعدی قرار است نزدیک ایران برگزار شود؟ فرصتی بود که به درستی قدرش را می‌دانستیم و از رئیسی نیز که از چند ماه قبل این تذکر را به ما داده بود که متوجه این ظرفیت و تعامل باشیم تشکر می‌کنم. برخی از همکاری‌های ما پس از جام جهانی دوباره شروع می‌شود. هر کاری انجام دادیم به خاطر مردم و تیم ملی وظیفه‌مان بود. به سهم خودم از این تعامل و کار تیمی قدردان هستم.

سجادی عنوان کرد: در کنار این اتفاقات مسائل دیگری هم رقم خورد؛ مثل همکاری‌هایی که فدراسیون فوتبال داشت و زحماتی که کشید. چند هفته پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون، فرصت برای جام جهانی بود؟ او چقدر برای پیاده کردن یک برنامه مطلوب فرصت داشت و چقدر زمان داشت تا کادر فنی جدیدی بیاورد؟ کادر فنی جدید چقدر برای کار کردن با تیم ملی زمان داشت؟ اگر قرار باشد من از طرف تاج اظهارنظر کنم کار درستی نیست، اما وظیفه دارم به عنوان خادم ورزش و جوانان از همه همکارانم در فدراسیون فوتبال، کادر فنی، مدیریتی، رئیس، تک تک اعضای هیات رئیسه تشکر کنم.

وی ادامه داد: آنچه ما دیدیم نهایت تلاش خود را انجام دادند. آنچه باید برنامه‌ریزی کرده، اهتمام به خرج بدهند و... انجام شد، اما در جریان آنچه که تاج گفته نیستم. به عنوان خادم ورزش و جوانان مجدد تاکید می‌کنم وظیفه دارم از زحمات فدراسیون فوتبال به ویژه کادر فنی تشکر کنم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پیش رو بودن جام ملت‌های آسیا، توضیح داد: باید برنامه‌ریزی کنیم و زمان را از دست ندهیم تا حضور موفق در این رقابت‌ها داشته باشیم. از طرفی بازی‌های آسیایی پیش روی ورزش کشور است. امیدوارم تیم المپیک‌مان را هم به سامان خوبی برسانیم. ادامه لیگ برتر را همه پیش رو داریم. امیدوارم مانند دربی که شب گذشته برگزار شد، یا دیدار ملوان و سپاهان بازی‌های خوبی در ادامه لیگ شاهد باشیم. گزارش‌های خوبی دریافت کردیم. تازه جام جهانی تمام شده و شاخص‌های فوتبال روز دنیا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و اتفاقاتش را دیده‌ایم.

سجادی گفت: امیدوارم جام جهانی روی ورزشکاران ما تأثیر بگذارد تا روح فوتبال، کیفیت زمین چمن، نور ورزشگاه، بازی تیم‌ها و داوری ما برای آینده فوتبال خوب باشد. امیدوارم جام جهانی مبنا و پایه خوبی برای تصمیماتی باشد که در آینده نزدیک برای فوتبال کشور، تیم ملی و کادر فنی می‌گیرند. امیدوارم در دو سال باقیمانده تا المپیک زمان خوبی برای فوتبال باشد تا خوبی‌ها را بیشتر ببینیم.

 • 9
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
مائوریستو موتا پائز بیوگرافی مائوریسیو موتا پائز؛ سرمربی والیبال

تاریخ تولد: ۲۶ مه ۱۹۶۳

محل تولد: ریو دو ژانیرو، برزیل

ملیت: فرانسه

حرفه: سرمربی والیبال

آغاز فعالیت: سال ۱۹۹۴ تاکنون

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۲ خرداد
  هاکی داخل سالن قهرمانی آسیا ۲۰۲۴
  ایران - تاجیکستان
  ۱۲:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  هلند - اسلوونی
  ۱۷:۳۰
 • فینال اف ای کاپ کرواسی
  ریه کا - دینامو زاگرب
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  آمریکا - لهستان
  ۲۰:۳۰
 • لیگ اروپا
  آتالانتا - بایرلورکوزن
  ۲۲:۳۰
 • پنج شنبه ۳ خرداد
  لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - ایتالیا
  ۰۰:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ایران - صربستان
  ۰۳:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  اسلوونی - فرانسه
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کانادا - لهستان
  ۱۷:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - آلمان
  ۲۰:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الریاض - النصر
  ۲۱:۳۰
ویژه سرپوش