پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
۱۵:۰۶ - ۳۰ آذر ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۹۲۹۵۹
سرپوش ورزشی

این همه غرور و تکبر بابت کدام عملکرد درخشان آقای رئیس؟!

رفتار مشمئزکننده مهدی تاج روی آنتن زنده | وزیر ورزش رئیسی: قدردان زحمات تاج و کادر فنی هستیم

حمایت وزیر ورزش رئیسی از تاج,برکناری مهدی تاج
احتمالا همه شما تا امروز این گفتگو و رفتار زننده رئیس فدراسیون با ۲ مجری برنامه را دیده باشید، رفتاری که نه فقط نسبت به آنها بلکه نسبت به همه مخاطبان و مردم توهین آمیز بود؛ مردی که تا امروز نام اش در پرونده های متعددی مطرح شده و با یک قرارداد فاجعه بار چند میلیون دلار از پول بیت الملل را به جیب مرد بلژیکی ریخته حالا با وقاحت تمام به جای پاسخگویی برای ناکامی در جام جهانی همچون یک مدعی با غرور و تکبری عجیب در برابر ملت چشم و ابرو نازک می کند!

نواندیش نوشت: مشمئز کننده! این شاید بهترین و گویا ترین واژه در تعریف گفتگو اخیر رئیس فدراسیون با جواد خیابانی و رسول مجیدی در شبکه ورزش باشد، هر چند باور دارم شاید همین واژه هم به حد کافی حق مطلب را ادا نکند!

احتمالا همه شما تا امروز این گفتگو و رفتار زننده رئیس فدراسیون با ۲ مجری برنامه را دیده باشید، رفتاری که نه فقط نسبت به آنها بلکه نسبت به همه مخاطبان و مردم توهین آمیز بود؛ مردی که تا امروز نام اش در پرونده های متعددی مطرح شده و با یک قرارداد فاجعه بار چند میلیون دلار از پول بیت الملل را به جیب مرد بلژیکی ریخته حالا با وقاحت تمام به جای پاسخگویی برای ناکامی در جام جهانی همچون یک مدعی با غرور و تکبری عجیب در برابر ملت چشم و ابرو نازک می کند! غرور و تکبری که مشخص نیست بابت کدام عملکرد درخشانی در این آقا ظهور و بروز یافته است؟! 

البته که به قول خیلی از دوستان نباید از وی خرده گرفت چرا که بالاخره او با این رفتار و عملکرد چند ساله خود در راس فدراسیون بارها ناکارآمدی اش را به همه ثابت کرده است، خرده اصلی را باید از کسانی گرفت که همچنان اصرار به حضور وی در راس فوتبال مملکت داشتند؛ تا بار دیگر با فراهم کردن مقدمات حضور رفیق پرتغالی اش و ثبت ناکامی دیگر طلبکارانه مقابل مردم بنشیند!

حقیقتا رفتار مهدی تاج به قدری زننده و عجیب بود که هیچ توجیه و تفسیری نسبت به آن نمی توان داشت، بدون شک اگر در هر جای دیگر از دنیا شاهد چنین رفتاری از سوی یک مقام مسئول بودیم نهادهای بالادستی بی درنگ او را عزل می کردند، در کشور ما اما متاسفانه چنین چیزی یک رویا است، با این حال این آقا باید از مردم و دو مجری برنامه عذرخواهی کند و این حداقل کاری است که  انتظار می رود با ورود وزارت ورزش اجام پذیرد!

سجادی: جام جهانی قطر فرصتی بود که به درستی قدرش را دانستیم/ قدردان زحمات تاج و کادر فنی هستیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: جام جهانی قطر فرصتی بود که با تعامل‌های صورت‌گرفته به درستی قدرش را دانستیم.

حمایت وزیر ورزش رئیسی از تاج,برکناری مهدی تاج

به گزارش فارس، حمید سجادی در مورد اظهارات اخیر مهدی تاج مبنی بر اینکه به خودم نمره قبولی می‌دهم و آیا با توجه به اتفاقاتی که در جام جهانی رقم خورد شما هم چنین نظری در باره عملکرد فدراسیون فوتبال دارید، اظهار داشت: صحبت‌های تاج را نشنیده‌ام، من یک معلم هستم. من یک معلم هستم،‌ اگر بخواهیم معلمی را در نظر بگیریم، اکنون نمره دادن ور افتاده و شاخص‌هایی مثل خیلی عالی، خوب، متوسط، بد و... را در نظر می‌گیرند. اصطلاحا ما به دانشجویانمان می‌گوییم به مقیاس ۵ ارزشی بروید. من موافق نمره دادن و اینها نیستم.

وی افزود: خودمان را کنار بگذاریم، هر کاری کردیم وظیفه بود. وزارت ورزش و جوانان، ارشاد، میراث فرهنگی، و گردشگری، امور خارجه، اقتصاد و دارایی، وزارت راه، و خیلی از نهادهای دیگر کشور زحمت کشیدند و من دست آنها را به گرمی می‌فشارم. در کمال توضع و صمیمانه از همکاران خوبم در دولت و ستادی که ریاست مخبر برای جام جهانی تشکیل شده بود، و حمایت‌های رئیسی تشکر می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور اعلام کرده بود از ظرفیت برگزاری رویداد جام جهانی نهایت استفاده را بکنید، نهایت همکاری را داشته باشید و به نحو احسن تعامل کنید. واقعیت این است باید ببینیم جام جهانی بعدی که بیخ گوش ایران برگزار می‌شود، چند سال دیگر است. دیگر نمی‌توان تا چند دوره دیگر مثل جام جهانی قطر صبح به این کشور برویم و شب بازگردیم. کدام دوره بعدی قرار است نزدیک ایران برگزار شود؟ فرصتی بود که به درستی قدرش را می‌دانستیم و از رئیسی نیز که از چند ماه قبل این تذکر را به ما داده بود که متوجه این ظرفیت و تعامل باشیم تشکر می‌کنم. برخی از همکاری‌های ما پس از جام جهانی دوباره شروع می‌شود. هر کاری انجام دادیم به خاطر مردم و تیم ملی وظیفه‌مان بود. به سهم خودم از این تعامل و کار تیمی قدردان هستم.

سجادی عنوان کرد: در کنار این اتفاقات مسائل دیگری هم رقم خورد؛ مثل همکاری‌هایی که فدراسیون فوتبال داشت و زحماتی که کشید. چند هفته پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون، فرصت برای جام جهانی بود؟ او چقدر برای پیاده کردن یک برنامه مطلوب فرصت داشت و چقدر زمان داشت تا کادر فنی جدیدی بیاورد؟ کادر فنی جدید چقدر برای کار کردن با تیم ملی زمان داشت؟ اگر قرار باشد من از طرف تاج اظهارنظر کنم کار درستی نیست، اما وظیفه دارم به عنوان خادم ورزش و جوانان از همه همکارانم در فدراسیون فوتبال، کادر فنی، مدیریتی، رئیس، تک تک اعضای هیات رئیسه تشکر کنم.

وی ادامه داد: آنچه ما دیدیم نهایت تلاش خود را انجام دادند. آنچه باید برنامه‌ریزی کرده، اهتمام به خرج بدهند و... انجام شد، اما در جریان آنچه که تاج گفته نیستم. به عنوان خادم ورزش و جوانان مجدد تاکید می‌کنم وظیفه دارم از زحمات فدراسیون فوتبال به ویژه کادر فنی تشکر کنم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پیش رو بودن جام ملت‌های آسیا، توضیح داد: باید برنامه‌ریزی کنیم و زمان را از دست ندهیم تا حضور موفق در این رقابت‌ها داشته باشیم. از طرفی بازی‌های آسیایی پیش روی ورزش کشور است. امیدوارم تیم المپیک‌مان را هم به سامان خوبی برسانیم. ادامه لیگ برتر را همه پیش رو داریم. امیدوارم مانند دربی که شب گذشته برگزار شد، یا دیدار ملوان و سپاهان بازی‌های خوبی در ادامه لیگ شاهد باشیم. گزارش‌های خوبی دریافت کردیم. تازه جام جهانی تمام شده و شاخص‌های فوتبال روز دنیا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و اتفاقاتش را دیده‌ایم.

سجادی گفت: امیدوارم جام جهانی روی ورزشکاران ما تأثیر بگذارد تا روح فوتبال، کیفیت زمین چمن، نور ورزشگاه، بازی تیم‌ها و داوری ما برای آینده فوتبال خوب باشد. امیدوارم جام جهانی مبنا و پایه خوبی برای تصمیماتی باشد که در آینده نزدیک برای فوتبال کشور، تیم ملی و کادر فنی می‌گیرند. امیدوارم در دو سال باقیمانده تا المپیک زمان خوبی برای فوتبال باشد تا خوبی‌ها را بیشتر ببینیم.

 • 9
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۱۲ مهر
  لیگ قهرمانان آسیا
  بانکوک یونایتد - چونبوک موتورز
  ۱۵:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  ایران - جمهوری چک
  ۱۶:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  ایتالیا - آلمان
  ۲۰:۰۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آنتورپ - شاختار
  ۲۰:۱۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اتلتیکومادرید - فاینورد
  ۲۰:۱۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  سلتیک - لاتزیو
  ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  ستاره سرخ بلگراد - یانگ بویز
  ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  دورتموند - آث میلان
  ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  پورتو - بارسلونا
  ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  نیوکسل - پاری سن ژرمن
  ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  لایپزیش - منچسترسیتی
  ۲۲:۳۰
 • پنج شنبه ۱۳ مهر
  والیبال انتخابی المپیک
  برزیل - اوکراین
  ۰۳:۰۰
 • لیگ MLS آمریکا
  شیکاگو فایر - اینتر میامی
  ۰۴:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  شمس آذر قزوین - ذوب آهن
  ۱۷:۱۵
 • لیگ برتر ایران
  آلومینیوم اراک - تراکتور
  ۱۷:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الریاض - الشباب
  ۱۸:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  التعاون - الطائی
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  استقلال خوزستان - پیکان
  ۱۹:۳۰
 • لیگ اروپا
  مارسی - برایتون
  ۲۰:۱۵
 • لیگ اروپا
  اسپورتینگ - آتالانتا
  ۲۰:۱۵
 • لیگ اروپا
  فرایبورگ - وستهم
  ۲۰:۱۵
 • لیگ اروپا
  آ ا ک آتن - آژاکس
  ۲۰:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاتفاق - الفتح
  ۲۱:۳۰
 • لیگ اروپا
  لیورپول - سن ژیلواز
  ۲۲:۳۰
 • لیگ اروپا
  آاس رم - سروت
  ۲۲:۳۰
 • لیگ اروپا
  مولده - بایرلورکوزن
  ۲۲:۳۰
 • لیگ اروپا
  ویارئال - رن
  ۲۲:۳۰
 • جمعه ۱۴ مهر
  والیبال انتخابی المپیک
  کانادا - بلغارستان
  ۰۵:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  مکزیک - بلژیک
  ۰۸:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  آمریکا - اسلوونی
  ۱۰:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  لهستان - آرژانتین
  ۱۱:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  ژاپن - صربستان
  ۱۳:۵۵
 • والیبال انتخابی المپیک
  چین - هلند
  ۱۵:۰۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  برزیل - کوبا
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر امارات
  الاتحاد کلبا - حتا
  ۱۶:۵۰
 • لیگ برتر ایران
  هوادار - فولاد
  ۱۷:۰۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  النصر - ابها
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر امارات
  بنی یاس - الوحده امارات
  ۱۹:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  ایتالیا - ایران
  ۲۰:۰۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاتحاد - الاهلی عربستان
  ۲۱:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  مونشن گلادباخ - ماینتس
  ۲۲:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیک بیلبائو - آلمریا
  ۲۲:۳۰
 • والیبال انتخابی المپیک
  اوکراین - قطر
  ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش