شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳
۱۱:۳۴ - ۲۱ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۱۹۴۴
جرم و جنایت

عشق شیطانی به زن خیانتکار؛ از جنایت تا بخشش

مرد جنایتکار در پی رابطه با زنی جوان شوهر او را کشته و به مرگ محکوم شده بود اما از اولیای دم رضایت گرفت.

مردی که در پی عشق ممنوعه به زنی متاهل، شوهر او را با همدستی دوستش کشته بود بعد از سال‌ها تلاش رضایت اولیای دم را جلب کرد.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم که مردی جوان است با همدستی زن متاهل و مرد دیگری شوهر جوان او را کشته و جسدش را در سایت دفن زباله رها کرده بودند.

فروردین‌ماه چهار سال قبل مردی با پلیس تماس گرفت و خبر داد برادرش گم شده است. او گفت: برادرم ناصر از دیشب ناپدید شده و همسرش ژینوس می‌گوید او به محل کار رفته و دیگر بازنگشته است؛ اما همکاران برادرم ادعا می‌کنند او به محل کارش نرفته است. من می‌ترسم بلایی سرش آمده باشد.

به دنبال شکایت این مرد، تلاش برای به دست آوردن ردی از ناصر آغاز شد تا اینکه چند ساعت بعد پلیس جنازه او را در حالی که دست و پایش با کش بسته شده بود در سایت زباله در بیابان‌های خاتون‌آباد پیدا کرد. شواهد نشان می‌داد این مرد در جای دیگری کشته و سپس جنازه‌اش به سایت زباله منتقل شده است.

خیانت دلیل قتل شوهر

پلیس در تحقیقات به اختلافات ناصر و همسرش پی برد و زن جوان به عنوان متهم تحت بازجویی قرار گرفت اما ادعا کرد از نحوه مرگ شوهرش اطلاعی ندارد.

سپس پلیس به بررسی پیامک‌های ارسال‌شده از گوشی ژینوس پرداخت و به رابطه پنهانی او با یک مرد غریبه به نام حسین پی‌برد. به این ترتیب زن جوان به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت حسین و دوستش حمید شوهرش را کشته‌اند.

در ادامه حسین و دوستش حمید بازداشت شدند و در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

اولیای دم در جلسه دادگاه درخواست قصاص کردند و گفتند حاضر به گذشت نیستند. در ادامه متهم ردیف اول در جایگاه قرار گرفت

او در تشریح جزئیات ماجرا گفت: مدتی پیش با ژینوس آشنا شدم. نمی‌دانستم او متاهل است. پس از مدتی که از رابطه دوستی ما گذشت فهمیدم شوهر و دو فرزند دارد. او مدام از بدرفتاری‌های شوهرش به من می‌گفت. چون می‌دانستم شوهرش مرد بداخلاقی است دلم برایش سوخت. او اول از من خواست شوهرش را گوشمالی بدهم اما بعد از مدتی نقشه قتل کشید. من برای اجرای نقشه از دوستم حمید کمک خواستم.

متهم ادامه داد: طبق نقشه‌ای که ژینوس کشیده بود او خودش را به مریضی زد و از همسرش خواست تا او را به درمانگاه برساند. وقتی ژینوس و شوهرش از خانه بیرون آمدند من و حمید به عنوان مسافرکش جلوی راه‌شان ایستادیم و از آنها خواستیم سوار شوند. ناصر قبول نکرد؛ اما من به زور او را سوار ماشین کردم. من و حمید آنها را به بیابان‌های خاتون‌آباد بردیم و دست و پا و دهان ناصر را با کش بستیم. من واقعاً قصد کشتن ناصر را نداشتم فقط می‌خواستم او را گوشمالی بدهم. به همین خاطر چند ضربه با سنگ به سر او زدم اما یکباره متوجه شدم جان سپرده است. به همین خاطر از ترسم جنازه را میان زباله‌ها انداختم و فرار کردم.

سپس حمید به دفاع از خودش پرداخت و گفت: آن روز در خانه حسین خواب بودم که از من خواست با هم بیرون برویم. در بین راه ماجرایی برایم تعریف کرد و گفت می‌خواهد با یک نفر تسویه‌حساب کند. من در ماشین کنار او نشسته بودم و حسین پشت فرمان بود تا اینکه جلوی پای یک زن و شوهر توقف کرد و به زور از آنها خواست تا سوار ماشین شوند. وقتی به بیابان‌های خاتون‌آباد رسیدیم حسین از من خواست کمک کنم دست و پای مرد جوان را ببندیم. من به او کمک کردم ولی ضربه‌ای با سنگ به سر ناصر نزدم.

وقتی نوبت دفاع به ژینوس رسید همه اتهاماتش را انکار کرد و گفت: من از نقشه حسین برای قتل شوهرم اطلاعی نداشتم. قبول دارم با شوهرم اختلاف داشتم اما هرگز راضی به مرگ او  نبودم. اگر اختلاف بین ما زیاد بود همان ابتدا از او جدا می‌شدم. حسین خودش به تنهایی نقشه قتل را کشید و آن را اجرا کرد.

این زن اتهام زنای محصنه را نیز قبول نکرد.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و حسین و حمید را به اتهام مشارکت در قتل به قصاص محکوم کردند. زن جوان نیز به زندان محکوم شد.

این حکم در دیوان عالی کشور تایید شده بود که متهمان توانستند رضایت اولیای دم را جلب کنند. به این ترتیب از چوبه دار به زندگی برگشتند و از جنبه عمومی‌جرم بار دیگر از خود دفاع کردند.

حسین این بار در دادگاه گفت: اشتباه کردم که دلم برای ژینوس سوخت. من بیش از چهار سال است که در زندانم و زندگی‌ام نابود شده است. با سختی زیاد توانستم رضایت اولیای دم را جلب کنم. باور کنید مرگ را با چشمانم دیدم و به اندازه کافی تنبیه شده‌ام. حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند.

سپس حمید به دفاع ایستاد و گفت: اشتباه من این بود که آن روز همراه دوستم رفتم و پایم به این ماجرا باز شد. در این مدت زن و بچه‌ام مرا رها کردند و رفتند. من پشیمانم و تقاضای بخشش دارم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رأی صادر کنند.

  • 11
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
ویژه سرپوش