دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲
۱۲:۲۹ - ۳۰ تير ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۴۰۷۶۱۰
جرم و جنایت

زنی جوان که هدف شوم مردی شیاد قرار گرفته بود از ماجرای شش ماه بردگی‌اش پرده برداشت؛

زن شوهردار ناچار بود هر ۱۰ روز یک بار برای ارتباط سیاه به خانه ناصر برود!

چند روز پیش در شعبۀ ویژۀ جرائم رایانه‌ای دادسرای مشهد پروندۀ اخاذی جنسی از زنی جوان مفتوح شد. این در حالی بود که مأموران پلیس فتای خراسان‌ رضوی متهم این پرونده را در اقدامی اطلاعاتی دستگیر کردند و او روانۀ زندان شد.

هنوز زمان زیادی از آغاز‌به‌کار شعب دادسرای عمومی و انقلاب ناحیۀ٢ مشهد در اولین روز این هفته نگذشته بود که خانمی جوان با در دست داشتن شکوائیه به شعبۀ ویژۀ جرائم رایانه‌ای دادسرا مراجعه کرد و از مردی جوان شکایت کرد.

این خانم ٣٧ساله در مواجهه با قاضی حقدادی از اقدام شوم فردی پرده برداشت که شش ماه سوهان روحش شده بود. شاکی در تشریح جزئیات شکایتش عنوان کرد: «شش ماه پیش در شبکۀ اجتماعی بی‌تاک با آقایی جوان آشنا شدم و ای کاش آن روز دستم می‌شکست و با او چت نمی‌کردم.

آن اوایل، مرد باحجب‌وحیایی به نظر می‌آمد و ادعا می‌کرد که به دنبال زن زندگی است. از من خواست با او ازدواج کنم اما وقتی متوجه شد که من ازدواج کرده‌ام گفت، اگر شخصی را می‌شناسم، به او معرفی کنم. من هم چند مورد را معرفی کردم و به او گفتم، اگر مصمم به ازدواج است، باید موضوع را از طریق خانواده‌اش دنبال کند.».

این خانم جوان گفت: «او با حرفم هیچ مشکلی نداشت و از من خواست روزی که قرار شد او هماهنگ کند به خانه‌شان بروم و با مادر و خواهرش دربارۀ سه دختری که برای ازدواج با او پیدا کرده‌ام صحبت کنم. خو‌ش‌حال بودم و از اینکه موجب جوش خوردن یک وصلت شده بودم در پوست خودم نمی‌گنجیدم تا اینکه آن روز لعنتی فرا رسید.

نمی‌دانم مسیر را چگونه طی کردم. تا چشم باز کردم خودم را مقابل خانۀ آن‌ها دیدم. زنگ آیفون را زدم و بعد از مدتی کوتاه ناصر پاسخ داد و از من خواست وارد خانه شوم. پله‌ها را به‌آرامی بالا رفتم و وارد پذیرایی خانه‌شان شدم. سکوت حاکم در فضای پذیرایی و دیگر اتاق‌های خانه حاکی از آن بود که غیر ناصر و من شخصی در محل نیست. او به سراغم آمد و من راه فرار نداشتم اما این همۀ ماجرا نبود. درخواست‌های این مرد شیاد از فردای آن روز شروع شد.».

مخفی‌کاری‌های زن فریب‌خورده

شاکی که سرش را پایین انداخته بود و مدام با دستمال کاغذی مچاله‌شده در دستش اشک‌های خود را پاک می‌کرد ادامه داد: «نه راه پس داشتم، نه راه پیش.

از طرفی هم نمی‌توانستم موضوع را به همسر و خانواده‌ام بگویم. ناصر بعد از آن ماجرا در تلگرام به من پیام داد که علاوه‌بر ضبط تصاویر آن روز و صدا، چندین عکس نیز گرفته است و اگر با او همراهی نکنم، آبرویم را خواهد برد. از آن روز به بعد پیام‌های تهدیدآمیزش شروع شد و من مجبور بودم هر ١٠روز یک‌بار به منزل ناصر بروم. روزها یکی پس از دیگری سپری می‌شد و من هربار که به خانۀ این مرد شیطان‌صفت می‌رفتم او مجدداً از من فیلم و عکس می‌گرفت و هربار دامنۀ مدارکش علیه من را وسعت می‌داد.».

وی ادامه داد: «مانند دیوانه‌ها شده بودم و با کوچک‌ترین مسئله‌ای با همسرم داد و فریاد می‌کردم. زندگی‌ام رو به نابودی بود. مدام خودم را سرزنش می‌کردم که چرا پا به خانۀ مردی که اصلا او را نمی‌شناختم گذاشته بودم. کارم شده بود چشم‌انتظاری که نکند ناصر به تلفنم پیام بدهد و به واسطۀ تأخیر در پاسخم از او کار احمقانه‌ای سر بزند.

روزهایی که به خانۀ شوم این مرد شیطانی نمی‌رفتم او از من می‌خواست با حالت‌هایی خاص از خودم عکس بگیرم و برایش ارسال کنم. من که چاره‌ای جز تن دادن به درخواست‌های شیطانی این مرد نداشتم به حرفش گوش می‌دادم و با این رفتار هرروز بیشتر در باتلاق تباهی و بی‌آبرویی فرو می‌رفتم.

از این ماجرا شش ماه گذشت و رابطۀ ما روزبه‌روز به جاهای بدتری ختم می‌شد تا اینکه این اواخر ناصر از من خواست از شوهرم طلاق بگیرم و با او ازدواج کنم و برده‌اش شوم. راهی دیگر برایم نمانده بود. برای همین، بی‌آبرویی را به جان خریدم و به دادسرا آمدم تا قانون Law حق شش ماه آزار و اذیت و بردگی جنسی مرا از این مرد شیطان‌صفت بگیرد.».

تکذیب اظهارات زن جوان

با اعلام این شکایت دستور جلب متهم از سوی قاضی حقدادی صادر گردید و تیمی از مأموران پلیس Police فتای خراسان‌ رضوی مسئول رسیدگی به این پرونده شد. تیم رسیدگی‌کننده به این پرونده با در دست داشتن نشانی محل سکونت متهم روز دوشنبه ١٩تیر به مکان مورد‌نظر مراجعه کرد و در اقدامی غافل‌گیرانه این مرد شیاد را دستگیر و به دادسرا منتقل کرد.

متهم پس از انتقال به دادسرا از موضوع شکایت فردی که به مدت شش ماه بازیچۀ او بود مطلع شد. او در حالی که دیگر راهی برای کتمان حقیقت نداشت ضمن رد کردن اظهارات شاکی پرونده به قاضی حقدادی گفت: «من و این زن جوان در شبکۀ اجتماعی بی‌تاک با هم آشنا شدیم. او آن روزها می‌گفت که از زندگی‌اش ناراضی است و به دنبال بهانه‌ای برای طلاق گرفتن از همسرش است. من به‌هیچ‌وجه کاری را با توسل به زور و تهدید انجام نداده‌ام و همۀ اعمال انجام‌شده با رضایت شاکی بوده است.».

دادیار شعبۀ ٢٣٣ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیۀ٢ مشهد بعد از پایان جلسۀ بازجویی متهم این پرونده  گفت: «درحالی که متهم این پرونده در اظهاراتش ادعا کرده بود که رابطۀ او با شاکی با رضایت وی بوده است اما مدارک کشف‌شده از جمله دستگاه شنود جاسوسی، دوربین کار گذاشته‌شده در سوئیچ خودرو‌، عکس‌ها، فیلم‌های ضبط‌شدۀ این رابطه و چت‌های دو طرف حکایت از آن دارد که متهم ٢۶ساله به صورت ارادی قصد سوء‌استفادۀ جنسی از شاکی را داشته است. با این حال، تحقیقات این پرونده ادامه دارد.».

قاضی مهدی حقدادی افزود: «علاوه بر این شاکی پرونده از ابتدا با اعتمادنابجا و خلاف شرع ناشی از سرخوردگی در زندگی زناشویی مشترک با متهم ارتباط دوستانه برقرارکرده و تمامی اتفاقات و جریان زندگی مشترک خود را برای او بازگو کرده است که درهمین راستا ادعای حضوراو درمنزل متهم برای ازدواج متهم با گزینه های مدنظر ادعایی پوچ و بی‌اساس می باشد.».

وی ادامه داد:«این مرد جوان، به اتهام تهدید و نگهداری تصاویر مستهجن به قصد افساد، وسیلۀ تهدید قرار دادن محتویات مستهجن به منظور سوء‌استفادۀ جنسی و تهیۀ وسیله برای ارتکاب جرم، با قرار متناسب راهی زندان Prison شد.».

حقدادی در پایان بیان کرد:«متاسفانه امروزه برخی بانوان متاهل برای فرار از مشکلات بوجود آمده در زندگی رو به ارتباطات نامتعارف فضای مجازی می‌آورند و تصور می کنند این روابط غیرواقعی و غیرقابل پیگیری است که دراثرآن زندگی خود را دچار چالش های جدید و غیرقابل جبران می کنند.»

rokna.ir
  • 53
  • 10
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه بیوگرافی سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۵

محل تولد: تهران

حرفه: شطرنج باز

عناوین: استاد بین‌المللی (۲۰۱۵)، استادبزرگ زنان (۲۰۱۳)، استاد بین‌المللی زنان (۲۰۱۱)، استاد فیده زنان

(۲۰۰۸)

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
رسول خادم,بیوگرافی رسول خادم,تصاویر رسول خادم رسول خادم ورزشکار و سیاستمدار مردمی

تاریخ تولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۰

محل تولد: مشهد، ایران

حرفه: کشتی گیر، مدیر ورزشی و سیاستمدار

سبک ورزشی: کشتی آزاد

تحصیلات: دکتری جامعه شناسی

ادامه
ژیلا شاهی,بیوگرافی ژیلا شاهی,عکس های ژیلا شاهی بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر توانمند سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۲ اسفند ۱۳۶۴

محل تولد: اردبیل، ایران

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۹ تا کنون

آثار برنده جایزه: قصر شیرین، موقعیت مهدی

ادامه
هجویری,زندگینامه هجویری,بیوگرافی هجویری درباره زندگی هجویری دانشمند بزرگ سده پنجم

لقب: داتا گنج بخش

دوره زندگی: سده پنجم هجری

محل تولد: غزنین

نام اثر: کشف المحجوب

درگذشت: ۴۸۱ و ۵۰۰ هجری قمری

محل دفن: میان دروازه بهاتی لاهور

ادامه
گری وینر,بیوگرافی گری وینر,عکس های گری وینر گری وینرچاک کارآفرین و نویسنده موفق آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۴ نوامبر ۱۹۷۵

محل تولد: اتحاد جماهیر شوروی

ملیت: آمریکایی- بلاروسی

حرفه: کارآفرینی، رسانه‌های دیجیتال و بازاریابی

شناخته شده برای: کارآفرینی و نویسندگی

دارایی: ۱۶۰ میلیون دلار

ادامه
میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,زندگینامه میترا رفیع بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران (+ تصاویر)

تولد:۱۲ آذر ۱۳۷۳

زادگاه:تهران

پیشه:بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تحصیلات:فوق لیسانس بازیگری

ملیت:ایرانی

ادامه
محمود صادقی,بیوگرافی محمود صادقی,عکس های محمود صادقی بیوگرافی محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی

تاریخ تولد: ۲ فروردین ۱۳۴۱

محل تولد: الیگودرز، ایران

حرفه: سیاستمدار ایرانی

تحصیلات: دکترای حقوق خصوصی

حزب سیاسی: روحانیون مبارز

ادامه
زانکو,بیوگرافی زانکو,عکس های زانکو زانکو خواننده محبوب و جوان ایرانی

حرفه: خواننده

سبک فعالیت: پاپ

سال شروع: ۱۳۹۸

ساز تخصصی: گیتار

زانکو,بیوگرافی زانکو,تصاویر زانکوبیوگرافی زانکو

ادامه
میرفندرسکی,ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی,زندگینامه میرفندرسکی ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی عارف و دانشمند دوران صفوی

تاریخ تولد: ۹۴۲ خورشیدی

محل تولد: فندرسک، گرگان، ایران

دلیل شهرت: دانشمند و حکیم

دوران زندگی: صفویه

وفات: ۱۰۱۹

محل دفن: تخت فولاد اصفهان

ادامه
ویژه سرپوش