سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
۱۲:۲۹ - ۳۰ تير ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۴۰۷۶۱۰
جرم و جنایت

زنی جوان که هدف شوم مردی شیاد قرار گرفته بود از ماجرای شش ماه بردگی‌اش پرده برداشت؛

زن شوهردار ناچار بود هر ۱۰ روز یک بار برای ارتباط سیاه به خانه ناصر برود!

چند روز پیش در شعبۀ ویژۀ جرائم رایانه‌ای دادسرای مشهد پروندۀ اخاذی جنسی از زنی جوان مفتوح شد. این در حالی بود که مأموران پلیس فتای خراسان‌ رضوی متهم این پرونده را در اقدامی اطلاعاتی دستگیر کردند و او روانۀ زندان شد.

هنوز زمان زیادی از آغاز‌به‌کار شعب دادسرای عمومی و انقلاب ناحیۀ٢ مشهد در اولین روز این هفته نگذشته بود که خانمی جوان با در دست داشتن شکوائیه به شعبۀ ویژۀ جرائم رایانه‌ای دادسرا مراجعه کرد و از مردی جوان شکایت کرد.

این خانم ٣٧ساله در مواجهه با قاضی حقدادی از اقدام شوم فردی پرده برداشت که شش ماه سوهان روحش شده بود. شاکی در تشریح جزئیات شکایتش عنوان کرد: «شش ماه پیش در شبکۀ اجتماعی بی‌تاک با آقایی جوان آشنا شدم و ای کاش آن روز دستم می‌شکست و با او چت نمی‌کردم.

آن اوایل، مرد باحجب‌وحیایی به نظر می‌آمد و ادعا می‌کرد که به دنبال زن زندگی است. از من خواست با او ازدواج کنم اما وقتی متوجه شد که من ازدواج کرده‌ام گفت، اگر شخصی را می‌شناسم، به او معرفی کنم. من هم چند مورد را معرفی کردم و به او گفتم، اگر مصمم به ازدواج است، باید موضوع را از طریق خانواده‌اش دنبال کند.».

این خانم جوان گفت: «او با حرفم هیچ مشکلی نداشت و از من خواست روزی که قرار شد او هماهنگ کند به خانه‌شان بروم و با مادر و خواهرش دربارۀ سه دختری که برای ازدواج با او پیدا کرده‌ام صحبت کنم. خو‌ش‌حال بودم و از اینکه موجب جوش خوردن یک وصلت شده بودم در پوست خودم نمی‌گنجیدم تا اینکه آن روز لعنتی فرا رسید.

نمی‌دانم مسیر را چگونه طی کردم. تا چشم باز کردم خودم را مقابل خانۀ آن‌ها دیدم. زنگ آیفون را زدم و بعد از مدتی کوتاه ناصر پاسخ داد و از من خواست وارد خانه شوم. پله‌ها را به‌آرامی بالا رفتم و وارد پذیرایی خانه‌شان شدم. سکوت حاکم در فضای پذیرایی و دیگر اتاق‌های خانه حاکی از آن بود که غیر ناصر و من شخصی در محل نیست. او به سراغم آمد و من راه فرار نداشتم اما این همۀ ماجرا نبود. درخواست‌های این مرد شیاد از فردای آن روز شروع شد.».

مخفی‌کاری‌های زن فریب‌خورده

شاکی که سرش را پایین انداخته بود و مدام با دستمال کاغذی مچاله‌شده در دستش اشک‌های خود را پاک می‌کرد ادامه داد: «نه راه پس داشتم، نه راه پیش.

از طرفی هم نمی‌توانستم موضوع را به همسر و خانواده‌ام بگویم. ناصر بعد از آن ماجرا در تلگرام به من پیام داد که علاوه‌بر ضبط تصاویر آن روز و صدا، چندین عکس نیز گرفته است و اگر با او همراهی نکنم، آبرویم را خواهد برد. از آن روز به بعد پیام‌های تهدیدآمیزش شروع شد و من مجبور بودم هر ١٠روز یک‌بار به منزل ناصر بروم. روزها یکی پس از دیگری سپری می‌شد و من هربار که به خانۀ این مرد شیطان‌صفت می‌رفتم او مجدداً از من فیلم و عکس می‌گرفت و هربار دامنۀ مدارکش علیه من را وسعت می‌داد.».

وی ادامه داد: «مانند دیوانه‌ها شده بودم و با کوچک‌ترین مسئله‌ای با همسرم داد و فریاد می‌کردم. زندگی‌ام رو به نابودی بود. مدام خودم را سرزنش می‌کردم که چرا پا به خانۀ مردی که اصلا او را نمی‌شناختم گذاشته بودم. کارم شده بود چشم‌انتظاری که نکند ناصر به تلفنم پیام بدهد و به واسطۀ تأخیر در پاسخم از او کار احمقانه‌ای سر بزند.

روزهایی که به خانۀ شوم این مرد شیطانی نمی‌رفتم او از من می‌خواست با حالت‌هایی خاص از خودم عکس بگیرم و برایش ارسال کنم. من که چاره‌ای جز تن دادن به درخواست‌های شیطانی این مرد نداشتم به حرفش گوش می‌دادم و با این رفتار هرروز بیشتر در باتلاق تباهی و بی‌آبرویی فرو می‌رفتم.

از این ماجرا شش ماه گذشت و رابطۀ ما روزبه‌روز به جاهای بدتری ختم می‌شد تا اینکه این اواخر ناصر از من خواست از شوهرم طلاق بگیرم و با او ازدواج کنم و برده‌اش شوم. راهی دیگر برایم نمانده بود. برای همین، بی‌آبرویی را به جان خریدم و به دادسرا آمدم تا قانون Law حق شش ماه آزار و اذیت و بردگی جنسی مرا از این مرد شیطان‌صفت بگیرد.».

تکذیب اظهارات زن جوان

با اعلام این شکایت دستور جلب متهم از سوی قاضی حقدادی صادر گردید و تیمی از مأموران پلیس Police فتای خراسان‌ رضوی مسئول رسیدگی به این پرونده شد. تیم رسیدگی‌کننده به این پرونده با در دست داشتن نشانی محل سکونت متهم روز دوشنبه ١٩تیر به مکان مورد‌نظر مراجعه کرد و در اقدامی غافل‌گیرانه این مرد شیاد را دستگیر و به دادسرا منتقل کرد.

متهم پس از انتقال به دادسرا از موضوع شکایت فردی که به مدت شش ماه بازیچۀ او بود مطلع شد. او در حالی که دیگر راهی برای کتمان حقیقت نداشت ضمن رد کردن اظهارات شاکی پرونده به قاضی حقدادی گفت: «من و این زن جوان در شبکۀ اجتماعی بی‌تاک با هم آشنا شدیم. او آن روزها می‌گفت که از زندگی‌اش ناراضی است و به دنبال بهانه‌ای برای طلاق گرفتن از همسرش است. من به‌هیچ‌وجه کاری را با توسل به زور و تهدید انجام نداده‌ام و همۀ اعمال انجام‌شده با رضایت شاکی بوده است.».

دادیار شعبۀ ٢٣٣ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیۀ٢ مشهد بعد از پایان جلسۀ بازجویی متهم این پرونده  گفت: «درحالی که متهم این پرونده در اظهاراتش ادعا کرده بود که رابطۀ او با شاکی با رضایت وی بوده است اما مدارک کشف‌شده از جمله دستگاه شنود جاسوسی، دوربین کار گذاشته‌شده در سوئیچ خودرو‌، عکس‌ها، فیلم‌های ضبط‌شدۀ این رابطه و چت‌های دو طرف حکایت از آن دارد که متهم ٢۶ساله به صورت ارادی قصد سوء‌استفادۀ جنسی از شاکی را داشته است. با این حال، تحقیقات این پرونده ادامه دارد.».

قاضی مهدی حقدادی افزود: «علاوه بر این شاکی پرونده از ابتدا با اعتمادنابجا و خلاف شرع ناشی از سرخوردگی در زندگی زناشویی مشترک با متهم ارتباط دوستانه برقرارکرده و تمامی اتفاقات و جریان زندگی مشترک خود را برای او بازگو کرده است که درهمین راستا ادعای حضوراو درمنزل متهم برای ازدواج متهم با گزینه های مدنظر ادعایی پوچ و بی‌اساس می باشد.».

وی ادامه داد:«این مرد جوان، به اتهام تهدید و نگهداری تصاویر مستهجن به قصد افساد، وسیلۀ تهدید قرار دادن محتویات مستهجن به منظور سوء‌استفادۀ جنسی و تهیۀ وسیله برای ارتکاب جرم، با قرار متناسب راهی زندان Prison شد.».

حقدادی در پایان بیان کرد:«متاسفانه امروزه برخی بانوان متاهل برای فرار از مشکلات بوجود آمده در زندگی رو به ارتباطات نامتعارف فضای مجازی می‌آورند و تصور می کنند این روابط غیرواقعی و غیرقابل پیگیری است که دراثرآن زندگی خود را دچار چالش های جدید و غیرقابل جبران می کنند.»

rokna.ir
  • 53
  • 10
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
ویژه سرپوش