پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹
۰۹:۳۰ - ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۰۵۲۶
جرم و جنایت

اعتراف جنجالی «ک الف»؛ شکارچی دختران دانشجو/ تنفری از زنان ندارم!

تجاوز به دانشجویان دختر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

مردی به اسم«ک الف» که به اتهام آزار و اذیت دختران بازداشت شد، ادعا کرده است که با قربانیانش در فضای مجازی آشنا شده و آن ها با پای خود به منزل اش آمده اند و فقط بخاطر هیجان این کارها را انجام داده است و اصلاً تنفری از زنان نداشته است.

چندي قبل هشتکی در فضای مجازی به راه افتاد که در آن دختران و زنانی را که مورد تجاوز و تجاوز جنسی قرار گرفته بودند ترغیب کرد تا پرده از این ماجرا بردارند.

به دنبال این هشتگ بود که سریال آزار و اذیت های مردی به نام« ک الف» از سوی قربانیان یکی یکی برملا شد و هر دختر با انتشار ماجرایی راز آزارهای خود از طرف این جوان را برملا کرد. آنها ادعا کردند بعد از آشنایی با این پسر و رفتن به خانه وی با خوردن مشروبات الکلی بیهوش شده و قربانی جنایت سیاه او شده اند.

به این ترتیب پرونده ای در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تشکیل شد و به دستور بازپرس روح الله رضاپور گتابی، متهم دستگیر شد.این متهم ۳۳ ساله لیسانس باستان شناسی دارد و در مغازه کتابفروشی دوستش مشغول به کار بود.

او همچنین علاوه بر باستان شناسی علاقه زیادی به بومگردی دارد و تورهای گردشگری نیز برگزار می کرد. متهم در بازجویی ها ادعا کرد که با قربانیانش در فضای مجازی آشنا شده و آنها با پای خود به خانه اش آمده اند و فقط بخاطر هیجان این کارها را انجام داده است و هیچ تنفری از زنان نداشته است.

متهم گفت در تمام موارد سعی داشته که به سوژه هایش علاقه مند نشود. او تنها دل به یک دختر بسته بود که با گذشت یک سال از رابطه شان به دلیل اختلافات عادی این رابطه پایان یافته بود. بازپرس پرونده متهم را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی معرفی کرده است و تحقیقات برای شناسایی سایر شاکی ها و اتهامات وی ادامه دارد.

پلیس به شاکی ها این اطمینان را داده که بدون ترس از اینکه به خاطر شرب خمر یا رابطه نامشروع مورد اتهام قرار بگیرند برای شکایت از این فرد به پلیس مراجعه کنند.

irannewspaper.ir
  • 11
  • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش