دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
۱۶:۱۰ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۲۲۱۹۳
چهره ها در سینما و تلویزیون

مدفوع بلبل ژاپنی، راز زیبا ماندن خواننده خانم مطرح!

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

سلبریتی‌های مشهور دنیا بیش از آن چه ما فکر می‌کنیم به ظاهرشان و در واقع زیبایی ظاهرشان وابسته هستند و به همین دلیل برای به دست آوردن این زیبایی یا از دست ندانش حاضرند راه‌های عجیبی را امتحان کنند. در این مقاله قرار است تدابیر عجیب و غیرعادی تعدادی از این سلبریتی‌ها برای فرار از پیر شدن و از دست دادن زیبایی ظاهرشان را با هم مرور کنیم.

گوئِنث پالترو و نیش زنبور

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

در واقع درمان با نیش زنبور یا اِپیتِراپی هزاران سال است که توسط انسان استفاده می‌شود و عموما برای بهبود و رفع جای زخم یا تورم‌های پوستی به کار گرفته می‌شود. گوئنث پالترو یکی از آن ستاره‌هایی است که برای داشتن پوستی بهتر سراغ زنبور‌ها رفته:"بسیاری از افراد برای بهبود رد زخم‌ها یا ورم‌ها سراغ این روش می‌روند و راستش اگر به اندازه کافی تحقیق کرده باشید احتمالا از نتایج آن شگفت زده خواهید شد البته اگر بتوانید دردِ فراوانش را تحمل کنید. " دقت داشته باشید که اپیتراپی فقط در نیش زنبور خلاصه نمی‌شود و با توجه به حساسیت بسیاری از افراد نسبت به نیش زنبور، حتما باید توسط متخصص انجام شود.

کریسی تایگن و خلاص شدن از دست چربی صورت

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

این مدل و شخصیت تلویزیونی در حقیقت برای مدت زیادی درباره انجام بوکال فت ریمووال تردید داشت و در نهایت بلافاصله پس از انجام این عمل، نتیجه را با هوادارانش به اشتراک گذاشت. در طی این پروسه در حقیقت برای داشتن زوایای تیزتر در قسمت آرواره و گونه، متخصصان قسمتی از چربی‌های صورت شما را خارج می‌کنند و به این ترتیب همان‌طور که از عکسِ پس از عملِ کریسی تایگن می‌شود فهمید، شما صورتی (با سلیقه بسیاری از افراد) زیباتر خواهید داشت.

اِوا مِندِس و تحمل درد سوزن

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

اوا مندس یکی از سلبریتی‌های هالیوودی است که برای داشتن پوستی زیباتر سراغ روشی به نام مونو تِرِدینگ Mono Threading رفته است. در این روش فرد متخصص با وارد کردن سوزن‌های مخصوص به پوست شما، تولید کلاژن توسط پوستتان را افزایش می‌دهند. اوا مندس از این روش برای بهتر کردن وضعیت پوست گردنش استفاده کرده و توضیح می‌دهد با افزایش تولید کلاژن در این روش، شما پوستی ضخیم‌تر، محکم‌تر و البته جوان‌تر خواهید داشت و به خصوص از شر افتادگی پوستتان خلاص خواهید شد.

لِیس ریبِیرو و الساندرو امبروزیو و شمع درمانی

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

این دو مدل ویکتوریا سیکرت برای افزایش زیبایی مو‌های سرشان سراغ روش شمع درمانی یا ولاتراپیا رفته‌اند. این روش عموما برای تقویت مو‌های سر که به هر دلیلی آسیب دیده، استفاده می‌شود و مو‌های دوشاخه شده و ضعیف شده بر اثر رنگ یا محصولات شیمیایی را به قوت قبل بازمی‌گرداند. ولاتراپیا یا شمع درمانی درواقع یک تکنیک برزیلی محسوب می‌شود و طی آن فرد متخصص با بهره‌گیری از شعله مستقیم آتش، مو‌های نازک یا ضعیف را می‌سوزاند. توجه داشته باشید که این روش هم حتما باید توسط متخصص و در جلسه‌های از نظر زمانی بسیار طولانی انجام شود.

ساندرا بولاک و کیم کارداشیان و پماد هموروئید

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

چه برای افراد عادی و چه برای سلبریتی‌ها پوست زیر چشم معمولا از مشکل‌آفرین‌ترین بخش‌های بدن است. این بخشِ صورت به دلیل داشتن پوستی نازک و ظریف، معمولا سن واقعی افراد را مشخص می‌کند و سندرا بولاک به راه‌حلی جالب برای این مشکل دست یافته است. این بازیگر از پماد مخصوص هموروئید برای از بین بردن کیسه‌های زیر چشم و دیگر مشکلات این بخش استفاده می‌کند:"تکنیک مورد علاقه من در زیبایی پوست استفاده از پماد مخصوص هموروئید برای داشتن پوستی هموار و شفاف است و ظاهرا بر خلاف آن‌چه من فکر می‌کردم بیشتر مدل‌ها از این روش استفاده می‌کنند. " بولاک البته اولین سلبریتی نبود که به این کاربرد پماد مخصوص بیماران هموروئید پی برده و کیم کارداشیان هم پیش از این درباره کاربرد این پماد در داشتن پوستی بهتر اشاره کرده است. با توجه به اینکه هیچ پزشک یا کارشناسی درباره کارایی یا خطرات این روش صحبت نکرده بهتر است پیش از امتحان آن با متخصص پوست مشورت کنید.

اِسنوکی و مدفوع گربه

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

این ستاره شو‌های ریالیتی در آمریکا در صحبتی شوکه کننده اعتراف کرد که گاهی از مدفوع گربه در محلول‌های لایه بردار پوست استفاده می‌کند. بیشتر لایه‌بردار‌های پوست برای کمک به جدا شدن سلول‌های مرده پوست، حاوی سنگ‌های کوچکی هستند و حالا اسنوکی ظاهرا مدفوع گربه را جایگزین این سنگ‌ها کرده است. هرچند از نظر تئوری مدفوع گربه می‌تواند جایگزین سنگ‌های ریزِ لایه‌بردار‌ها شود، اما با این وجود متخصصین پوست به هیچ‌وجه استفاده از چنین جایگزین غیر عادی و غیر بهداشتی را تایید نمی‌کنند.

میراندا کِر و دِمی مور و زالو روی صورت

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

میراندا کر، سوپرمدلِ مشهور افشا کرد که از نوع خاصی از زالو درمانی برای داشتن پوست بهتر بهره می‌برد. در این روش خاص درمانی البته، پس از قرار دادن زالو روی بدن و پایان یافتن تغذیه زالو، متخصص کازمتولوژیست خونِ درون بدن زالو را خارج کرده و آن را روی پوست صورت قرار می‌دهد. بسیاری معتقدند با این روش شما پوستی محکم‌تر و البته جوان‌تر خواهید داشت. البته میراندا کر تنها فرد مشهوری نیست که برای داشتن ظاهری بهتر دست به دامان این کرم‌های خونخوار شده و بازیگر مشهور هالیوودی، دمی مور هم در مصاحبه‌ای استفاده از زالو را تایید کرد:"باید توجه داشته باشید که قرار نیست کرم‌های فاضلاب را روی پوستتان قرار دهید. این موجودات زالو‌های مخصوصی هستند که برای همین پروسه تربیت شده‌اند. "

ویکتوریا بکهام و مدفوع پرنده‌ها

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

ویکتوریا بکهام چند وقت پیش اعتراف کرد که برای داشتن پوستی شفاف و درخشان در حقیقت به نوعی خاص از مدفوع پرنده‌ها که از قضا بسیار هم گران هستند، وابسته است. این محصول که محتوی مدفوع نوعی خاص از بلبل است، از کشور ژاپن به صورت پودر وارد می‌شود. پس از اضافه کردن آب، شما محصولی لایه‌بردار دارید که پوست شما را از شر گرد و خاک و ناخالصی‌ها خلاص می‌کند. ویکتوریا که مادر ۴ فرزند است ظاهرا آن‌قدر از نتیجه استفاده از مدفوع بلبل‌های ژاپنی راضی است که استعمال این محلول لایه‌بردار را از هفته‌ای یک‌بار به روزی یک‌بار افزایش داده است.

کِیت ماس و دِبرا مِسینگ و زهرِ مار

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

ظاهرا در جمع‌های سلبریتی‌ها به سم مار به چشمِ بوتاکسِ جدید نگاه می‌کنند و سلبریتی‌هایی مانند کیت ماس و دبرا مسینگ حتی حاضر به امتحان آن هم شده‌اند. این‌گونه به نظر می‌رسد که زهر مار عملکردی شبیه به بوتاکس برای بهتر شدن پوست دارد. در طی این پروسه زهرِ مصنوعیِ مار افعی به درون پوست بیمار تزریق می‌شود و بر اساس گزارش‌ها این روند در صاف کردن چین و چروک عملکردی شبیه به بوتاکس دارد با این تفاوت بزرگ که ماهیچه‌های بسیار کمتری را فلج می‌کند.

  • 15
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بیوگرافی آماندا سایفرد آماندا سایفرد؛ از مدلینگ تا سینما و تلوزیون

تاریخ تولد: ۳ دسامبر ۱۹۸۵

محل تولد: آلن تاون، پنسیلوانیا

حرفه: بازیگر، خواننده، صداپیشه و مدل

آغاز فعالیت: ۲۰۰۰

تحصیلات: دیپلم

ادامه
عبدالله بن علی زندگینامه عبدالله بن علی فرزند امام علی (ع)

تاریخ تولد: ۳۵ هجری قمری

نام پدر: امام علی (ع) 

نام مادر: ام البنین

وفات: ۶۱ هجری قمری در کربلا

از یاران: امام حسین (ع)

ادامه
ابوالقاسم زهراوی پدرعلم جراحی نوین؛ ابوالقاسم زهراوی

تاریخ تولد: ۹۳۶ هجری قمری

محل تولد: مدینة الزهراء اسپانیا

ملیت: اسپانیایی

حرفه: پزشک و جراح

شهرت: پدر جراحی مدرن

آثار: التصریف لمن عجر عن التالیف

ادامه
ایمان صفا بیوگرافی هنرمند مردمی؛ ایمان صفا

چکیده ای از بیوگرافی ایمان صفا:

نام کامل: ایمان صفا

تاریخ تولد: ۳۰ آذر ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

حرفه: هنرپیشه، بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز

ادامه
احمد شاه قاجار زندگینامه احمد شاه قاجار؛ آخرین پادشاه سلسله قاجاریه

تاریخ تولد: ۱۲ بهمن ۱۲۷۵

محل تولد: تبریز، آذربایجان غربی، ایران

سلطنت: ۲۵ تیر ۱۲۸۸ تا ۹ آبان ۱۳۰۴

پیشین: محمدعلی شاه

جانشین: رضا شاه، موسس حکومت پهلوی

درگذشت: ۹ اسفند ۱۳۰۸ در نویی سورسن، اودوسن، فرانسه

ادامه
جمال الدین عبدالرزاق جمال الدین عبدالرزاق اصفهانی، شاعر قرن ششم

زندگی: قرن ششم

محل تولد: اصفهان

حرفه: شاعر، حکیم 

آثار: دیوان اشعار به دو زبان فارسی و عربی

وفات: ۵۸۸ هجری قمری

مدفن: اصفهان

ادامه
میخایلو مودریک ستاره نوظهور در دنیای فوتبال؛ میخایلو مودریک

تاریخ تولد: ۵ ژانویه ۲۰۰۱

محل تولد: کراسنوراد - اوکراین

شهرت: میشا

حرفه: فوتبالیست 

باشگاه: چلسی

پست: وینگر

ادامه
هادی کاظمی بیوگرافی هادی کاظمی بازیگر مردمی ایران

تاریخ تولد: ۱۳ آبان ۱۳۵۵

محل تولد: تهران، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: از سال ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد

همسر: سمانه پاکدل، بازیگر

ادامه
معین زد بیوگرافی معین زد، خواننده و ترانه سرای ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۷۰

محل تولد: همدان

حرفه: خواننده 

سبک موسیقی: خواننده و ترانه سرا

شروع فعالیت: پاپ، رپ

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش