پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۶:۱۰ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۲۲۱۹۳
چهره ها در سینما و تلویزیون

مدفوع بلبل ژاپنی، راز زیبا ماندن خواننده خانم مطرح!

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

سلبریتی‌های مشهور دنیا بیش از آن چه ما فکر می‌کنیم به ظاهرشان و در واقع زیبایی ظاهرشان وابسته هستند و به همین دلیل برای به دست آوردن این زیبایی یا از دست ندانش حاضرند راه‌های عجیبی را امتحان کنند. در این مقاله قرار است تدابیر عجیب و غیرعادی تعدادی از این سلبریتی‌ها برای فرار از پیر شدن و از دست دادن زیبایی ظاهرشان را با هم مرور کنیم.

گوئِنث پالترو و نیش زنبور

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

در واقع درمان با نیش زنبور یا اِپیتِراپی هزاران سال است که توسط انسان استفاده می‌شود و عموما برای بهبود و رفع جای زخم یا تورم‌های پوستی به کار گرفته می‌شود. گوئنث پالترو یکی از آن ستاره‌هایی است که برای داشتن پوستی بهتر سراغ زنبور‌ها رفته:"بسیاری از افراد برای بهبود رد زخم‌ها یا ورم‌ها سراغ این روش می‌روند و راستش اگر به اندازه کافی تحقیق کرده باشید احتمالا از نتایج آن شگفت زده خواهید شد البته اگر بتوانید دردِ فراوانش را تحمل کنید. " دقت داشته باشید که اپیتراپی فقط در نیش زنبور خلاصه نمی‌شود و با توجه به حساسیت بسیاری از افراد نسبت به نیش زنبور، حتما باید توسط متخصص انجام شود.

کریسی تایگن و خلاص شدن از دست چربی صورت

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

این مدل و شخصیت تلویزیونی در حقیقت برای مدت زیادی درباره انجام بوکال فت ریمووال تردید داشت و در نهایت بلافاصله پس از انجام این عمل، نتیجه را با هوادارانش به اشتراک گذاشت. در طی این پروسه در حقیقت برای داشتن زوایای تیزتر در قسمت آرواره و گونه، متخصصان قسمتی از چربی‌های صورت شما را خارج می‌کنند و به این ترتیب همان‌طور که از عکسِ پس از عملِ کریسی تایگن می‌شود فهمید، شما صورتی (با سلیقه بسیاری از افراد) زیباتر خواهید داشت.

اِوا مِندِس و تحمل درد سوزن

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

اوا مندس یکی از سلبریتی‌های هالیوودی است که برای داشتن پوستی زیباتر سراغ روشی به نام مونو تِرِدینگ Mono Threading رفته است. در این روش فرد متخصص با وارد کردن سوزن‌های مخصوص به پوست شما، تولید کلاژن توسط پوستتان را افزایش می‌دهند. اوا مندس از این روش برای بهتر کردن وضعیت پوست گردنش استفاده کرده و توضیح می‌دهد با افزایش تولید کلاژن در این روش، شما پوستی ضخیم‌تر، محکم‌تر و البته جوان‌تر خواهید داشت و به خصوص از شر افتادگی پوستتان خلاص خواهید شد.

لِیس ریبِیرو و الساندرو امبروزیو و شمع درمانی

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

این دو مدل ویکتوریا سیکرت برای افزایش زیبایی مو‌های سرشان سراغ روش شمع درمانی یا ولاتراپیا رفته‌اند. این روش عموما برای تقویت مو‌های سر که به هر دلیلی آسیب دیده، استفاده می‌شود و مو‌های دوشاخه شده و ضعیف شده بر اثر رنگ یا محصولات شیمیایی را به قوت قبل بازمی‌گرداند. ولاتراپیا یا شمع درمانی درواقع یک تکنیک برزیلی محسوب می‌شود و طی آن فرد متخصص با بهره‌گیری از شعله مستقیم آتش، مو‌های نازک یا ضعیف را می‌سوزاند. توجه داشته باشید که این روش هم حتما باید توسط متخصص و در جلسه‌های از نظر زمانی بسیار طولانی انجام شود.

ساندرا بولاک و کیم کارداشیان و پماد هموروئید

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

چه برای افراد عادی و چه برای سلبریتی‌ها پوست زیر چشم معمولا از مشکل‌آفرین‌ترین بخش‌های بدن است. این بخشِ صورت به دلیل داشتن پوستی نازک و ظریف، معمولا سن واقعی افراد را مشخص می‌کند و سندرا بولاک به راه‌حلی جالب برای این مشکل دست یافته است. این بازیگر از پماد مخصوص هموروئید برای از بین بردن کیسه‌های زیر چشم و دیگر مشکلات این بخش استفاده می‌کند:"تکنیک مورد علاقه من در زیبایی پوست استفاده از پماد مخصوص هموروئید برای داشتن پوستی هموار و شفاف است و ظاهرا بر خلاف آن‌چه من فکر می‌کردم بیشتر مدل‌ها از این روش استفاده می‌کنند. " بولاک البته اولین سلبریتی نبود که به این کاربرد پماد مخصوص بیماران هموروئید پی برده و کیم کارداشیان هم پیش از این درباره کاربرد این پماد در داشتن پوستی بهتر اشاره کرده است. با توجه به اینکه هیچ پزشک یا کارشناسی درباره کارایی یا خطرات این روش صحبت نکرده بهتر است پیش از امتحان آن با متخصص پوست مشورت کنید.

اِسنوکی و مدفوع گربه

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

این ستاره شو‌های ریالیتی در آمریکا در صحبتی شوکه کننده اعتراف کرد که گاهی از مدفوع گربه در محلول‌های لایه بردار پوست استفاده می‌کند. بیشتر لایه‌بردار‌های پوست برای کمک به جدا شدن سلول‌های مرده پوست، حاوی سنگ‌های کوچکی هستند و حالا اسنوکی ظاهرا مدفوع گربه را جایگزین این سنگ‌ها کرده است. هرچند از نظر تئوری مدفوع گربه می‌تواند جایگزین سنگ‌های ریزِ لایه‌بردار‌ها شود، اما با این وجود متخصصین پوست به هیچ‌وجه استفاده از چنین جایگزین غیر عادی و غیر بهداشتی را تایید نمی‌کنند.

میراندا کِر و دِمی مور و زالو روی صورت

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

میراندا کر، سوپرمدلِ مشهور افشا کرد که از نوع خاصی از زالو درمانی برای داشتن پوست بهتر بهره می‌برد. در این روش خاص درمانی البته، پس از قرار دادن زالو روی بدن و پایان یافتن تغذیه زالو، متخصص کازمتولوژیست خونِ درون بدن زالو را خارج کرده و آن را روی پوست صورت قرار می‌دهد. بسیاری معتقدند با این روش شما پوستی محکم‌تر و البته جوان‌تر خواهید داشت. البته میراندا کر تنها فرد مشهوری نیست که برای داشتن ظاهری بهتر دست به دامان این کرم‌های خونخوار شده و بازیگر مشهور هالیوودی، دمی مور هم در مصاحبه‌ای استفاده از زالو را تایید کرد:"باید توجه داشته باشید که قرار نیست کرم‌های فاضلاب را روی پوستتان قرار دهید. این موجودات زالو‌های مخصوصی هستند که برای همین پروسه تربیت شده‌اند. "

ویکتوریا بکهام و مدفوع پرنده‌ها

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

ویکتوریا بکهام چند وقت پیش اعتراف کرد که برای داشتن پوستی شفاف و درخشان در حقیقت به نوعی خاص از مدفوع پرنده‌ها که از قضا بسیار هم گران هستند، وابسته است. این محصول که محتوی مدفوع نوعی خاص از بلبل است، از کشور ژاپن به صورت پودر وارد می‌شود. پس از اضافه کردن آب، شما محصولی لایه‌بردار دارید که پوست شما را از شر گرد و خاک و ناخالصی‌ها خلاص می‌کند. ویکتوریا که مادر ۴ فرزند است ظاهرا آن‌قدر از نتیجه استفاده از مدفوع بلبل‌های ژاپنی راضی است که استعمال این محلول لایه‌بردار را از هفته‌ای یک‌بار به روزی یک‌بار افزایش داده است.

کِیت ماس و دِبرا مِسینگ و زهرِ مار

سلبریتی‌های مشهور دنیا, مدفوع بلبل ژاپنی

ظاهرا در جمع‌های سلبریتی‌ها به سم مار به چشمِ بوتاکسِ جدید نگاه می‌کنند و سلبریتی‌هایی مانند کیت ماس و دبرا مسینگ حتی حاضر به امتحان آن هم شده‌اند. این‌گونه به نظر می‌رسد که زهر مار عملکردی شبیه به بوتاکس برای بهتر شدن پوست دارد. در طی این پروسه زهرِ مصنوعیِ مار افعی به درون پوست بیمار تزریق می‌شود و بر اساس گزارش‌ها این روند در صاف کردن چین و چروک عملکردی شبیه به بوتاکس دارد با این تفاوت بزرگ که ماهیچه‌های بسیار کمتری را فلج می‌کند.

  • 15
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی

دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی شهاب حسینی یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران است که تا به حال در آثار فاخری مانند محیا، دلشکسته، شهرزاد و... به نقش آفرینی پرداخته است. این هنرمند در هر یک از هنرنمایی های خود دیالوگ های ماندگاری دارد که در ادامه این مقاله از سرپوش قصد داریم به بخشی از آنها اشاره کنیم. بیوگرافی کوتاه از شهاب حسینی سید شهاب الدین حسینی تنکابنی در ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. وی اصالتا تن کابنی است و تحصیلات عالیه خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه تهران برای مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت. وی در سال ۱۳۷۳ با پریچهر قنبری ازدواج کرد و حاصل این پیوند دو فرزند پسر به نام های محمد امین و امیرعلی است. فعالیت هنری شهاب حسینی با تئاتر دانشجویی و سپس، گویندگی در رادیو شروع شد. از جمله جوایز این هنرمند می توان به موارد زیر اشاره کرد: - او برای بازی در شمعی در باد (۱۳۸۲) و رستگاری در هشت و بیست دقیقه (۱۳۸۳) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.  - حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. -  او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه گروه بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین کسب کرد. - او در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ نیز با ایفای نقش در فیلم فروشنده توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی؛ درباره شهاب حسینی دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی فیلم سینمایی دلشکسته در نقش امیرعلی: - هر کی ریــش گـذاشت مسلمـــون نیـست، هـــرکی پیـشونیش رو داغ کـــرد، مــرد خــدا نیست. - تو همه ی اعتقادا اشتباه میشه. همیشه ام یه عده گرگن تو لباس میش! -  من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم - ما فردا میایم خواستگاری، دیگه نمی خوام خواهرم باشی می خوام نفسم باشی دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در فیلم دلشکسته سریال شهرزاد در نقش قباد: -شهرزاد نمی دونی بدون، من با تو چیزایی پیدا کردم که هیچوقت تو زندگیم نداشتم و نمی خوام از دستش بدم. - ما همه مهره های سوخته ایم که زیر دست بزرگ آقاییم. -  آره خب عمو جان حقیقت تلخه عموجان، شنیدنش همچین یه جاهایی از وجدان آدمو جز میده. -  میرم صاف وامیستم جلوی بزرگ آقا بش میگم بزرگ آقا من، زن من، خب؟! پا به ماهه! عین ۱۰-۱۲ ماهو میخوام بمونم ور دلش چی میگی شما؟ - قباد : فقط یه سوال، خیلی دلم می خواد جوابشو بدونم، تو هنوزم دلت باهاشه؟ شهرزاد : فراموشی زمان می بره، فقط فکر می کنم اگه من به هر دری زدم، و اونی نشد که می خواستم بشه، لابد قسمت خرافه نیست، هست واقعا - موقتیه این روزا شهرزاد، می گذره. این وسط تنها چیزی که مهمه اینه که من هنوز با همه ی وجودم دوست دارم. عاشقتم - قباد : سخته واسم دوری تو اینو بفهم، چطوری اینو بهت ثابت کنم؟ شهرزاد : دیر شده، برای ثابت کردنش خیلی خیلی دیر شده … حتی ملک جوانبخت هزار و یک شبم نبودی وگرنه من کم قصه و داستان به گوش تو نخوندم. عاشق بزدل عشقو هم زایل می کنه آقای قباد دیوانسالار -قباد : این کارو باهام نکن شهرزاد. اینطوری خردم نکن. من هنوز دوستت دارم، خیلی بیشتر از قبل. همه چیو خراب نکن شهرزاد : برو قباد، پشت سرتم دیگه نگاه نکن -  من چی کار به کسی داشتم، داشتم زندگیمو می کردم. با بدبختی خودم سر و کله می زدم. اصلا روحمم خبر داشت همچین کسی تو این دنیا زندگی می کنه؟ کی نشونم داد؟ شما. بعدشم که فرستادینم تو بهشت تازه می خواستم بفهمم زندگی یعنی چی؟ تازه طعمش داشت زیر دهنم مزه مزه می کرد که یقه مو گرفتین ترپ انداختینم وسط جهنم. دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در سریال شهرزاد سریال مدار صفر درجه در نقش حبیب پارسا: -تو را به جای همه دوست میدارم-تو را به خاطر عطر نان گرم برفی که اب میشود -برای بخشش اولین گناه-تو را برای دوست داشتن دوست میدارم-تو را به خاطر تمام کسانی که دوست نمیدارم دوست میدارم ...  - همين قدر حاليمه كه هيچ دست مساعدتي از طرف قدرتهاي استعماري داخل اين كشور دراز نشده!!الي به اينكه مقاصد سياسي و اغراض اقتصادي خاصي رو دنبال مي كردن.وام كه بهم فرصت بدن كه خودم براي زندگيم تصميم بگيرم؛خودم انتخاب كنم؛همين  - مظفر:منوببخش ...یافراموش کن! حبیب:میبخشم...ولی فراموش نمیکنم!!!  -حبيب: فقط چرا فكر مي كنيد كه سفر اعزام ممكنه منتفي بشه؟ دكتر: اين مملكت پسرجان،سرزمين گسل و زلزله و پس لرزه است!آدم از فردا روزش - این و خداوند باید جواب بده ، باید جواب این سوال رو بده ! اگه تو این دنیا هیچ جایی برای آرامش وجود نداره ؛ و اگه تمام رویاهای ما از عشق ، عدالت و آزادی فقط ی خیال بیهودس! پس چرا ما رو آفرید ؟!... -ميدوني چيه تقي جان؟من بر خلاف مرحوم پدرم،ازسياست چيز زيادي نميدونم! همين قدر حاليمه كه هيچ دست مساعدتي از طرف قدرتهاي استعماري داخل اين كشور دراز نشده!!الي به اينكه مقاصد سياسي و اغراض اقتصادي خاصي رو دنبال مي كردن.وام كه بهم فرصت بدن كه خودم براي زندگيم تصميم بگيرم؛خودم انتخاب كنم؛ همين دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در سریال مدار صفر درجه سایر فیلم ها: -یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی پایان ناپذیره ... (درباره الی) - میدونی برتر از عشق بی فرجام چیه؟فرجام بدون عشق... (برف روی شیروانی داغ) - من زندگی مو باختم حاج اقا منو از زندون می ترسونی؟برو از خدا بترس ... (جدای نادر از سیمین) - جنگ احساس مسولیته نه شلیکه گلوله ... (شوق پرواز) - هر چه تو اوج میگیری دنیا از دید تو بزرگتر می شود و تو از دید دنیا کوچکتر می شوی ... (شوق پرواز) - تو کویر ادم به خدا نزدیک تره چون اسمون به زمین نزدیک تره ... (پلیس جوان) - میدونی چیت حرص ادمو درمیاره؟اینکه حالت از من بده ولی حس واقعیتو بهم نمیگی خب چیه هر چی هست بیا به خودم بگو فکر میکنی چیزیمه؟فکر میکنی چون چیزیمه عرضه ندارم پس چون عرضه ندارم دیگه.....این منصفانه نیست چون من دارم سعی خودمو میکنم غلطی تا حالا نتونستم بکنم چون نمیتونم تمرکز کنم رو کاری ک باید بکنم نمیتونم تمرکز کنم چون همه ی وقتمو اون چرت وپرتا ی مزخرف و دغدغه های احمقانه پر کرده دانشکده ی مزخرف و شاگردای خنگ و... (پرسه در مه) گردآوری: بخش هنر و سینمای سرپوش

ویژه سرپوش