جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹
۱۲:۳۵ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۰۰۲۸
فیلم و سینمای جهان

یک اکشن ضدایرانی از کارگردان ایرانی تبار در جمع پرفروش ها( باکس آفیس هفته)

سینمای آمریکا,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

با وجود آنکه ۷۰ درصد سینماهای آمریکا باز شده است باز هم فیلم های اکران شده از« انگاشته» ساخته ی کریستوفر نولان گرفته تا بقیه ی فیلم ها برای کشاندن مخاطبان به سینما دچار مشکل هستند. سینماهای لس آنجلس و نیویورک به عنوان مهم ترین منبع درآمد باکس آفیس سینماهای آمریکا هنوز تعطیل هستند. در چنین شرایطی فیلم« انگاشته» ساخته ی نولان توانسته کمی خوش بینی را به تهیه کنندگان و پخش کنندگان برگرداند. فروش جهانی فیلم به ۲۵۰ میلیون دلار نزدیک می شود و همچنان صدرنشین باکس آفیس است اما فیلم« کافر»( Infidel) اثری است که این هفته اکران شده و توانسته در اولین آخر هفته با فروش ۱.۵ میلیون دلاری در رده ی سوم جدول پرفروش ها قرار بگیرد.

در خارج از آمریکا هر چند حضور در سینماها پررنگ تر است اما محصول جدید دیزنی یعنی« مولان» نتوانسته در حد انتظار بفروشد. در چین فیلم« مولان» این هفته ۷۲ درصد افت فروش داشته و فروش این هفته ی آن به ۶.۵ میلیون دلار رسیده است. بعد از افتتاحیه ی ناامیدکننده ی ۲۳ میلیون دلاری فیلم به نظر می رسد که« مولان» علی رغم تصوراتی که پخش کنندگانش خارج از آمریکا داشتند شکست خورده است.

فیلم مولان را نیکی کارو ساخته است و منتقدان هم از آن بدشان نیامده و امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را در سایت متاکریتیک به آن داده اند. فیلم مولان داستان یک دختر جوان چینی است که برای نجات پدرش خودش را جای یک جنگجوی مرد جا می زند.

منتقد پلی لیست درباره ی فیلم نوشته است:« این یک فیلم حماسی درباره ی بلوغ است که در ابعاد بزرگ و بسیار دیدنی و باشکوه ساخته شده. فیلمی که قلب را به تپش درمی آورد. مولان یک پیروزی است و داستان زنانه ی صمیمانه ای را روایت می کند». اما این فروش برای فیلمی که نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار هزینه ی تولیدش بوده است یک شکست بزرگ محسوب می شود.

در باکس آفیس آمریکا فیلم« انگاشته» این هفته با فروش ۴.۷ میلیون دلاری توانست صدرنشین شود. این البته کمترین فروش فیلمی از کریستوفر نولان تا امروز است اما با توجه به وضعیت پاندمی کرونا چندان هم بد به نظر نمی رسد. تریلر جاسوسی« انگاشته» مهم ترین فیلمی است که بعد از بازگشایی سینماها اکران شده است.

فیلم به روش ۷۰ میلی متری و آیمکس توسط مدیر فیلم برداری بزرگ هویت ون هویتما ساخته شده است و فروش اش در جهان تا امروز به ۱۴۶ میلیون دلار رسیده است که همین الان فیلم را تبدیل به ششمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۰ می شود. فیلم اکثرا نقدهای مثبتی دریافت کرده که به خصوص بازی ها و سکانس های اکشن فیلم را ستایش کرده اند. البته بعضی ها به طرح داستانی سردرگم کننده ی آن و لحن تأثیرگذارش و شیوه ی میکس صدای فیلم اعتراض کرده اند.

فیلم داستان یک مامور بی نام سیا را روایت می کند که در کیف با لباس مبدل مشغول انجام عملیاتی است و توسط نیروهای روس دزدیده و شکنجه می شود. ویکتور که رئیس اوست بعدتر توضیح می دهد که هدف اصلی این عملیات برای یک ساختار مخفی به نام« انگاشته» است. در واقع دو جاسوس بین المللی باید برای جلوگیری از جنگ جهانی سوم درگیر توطئه هایی می شوند. یکی از فناوری هایی که با آن برخورد می کنند امکان وارونگی زمان را به بشر می دهد.

بیشتر منتقدان معتقد بودند اثر نولان یک تجربه ی بصری شگفت انگیز است که در سطح روایت و فیلم نامه مشکلاتی دارد؛ از جمله اینکه بیش از حد پیچیده است و نمی تواند یک جریان منسجم را در ذهن مخاطبش ایجاد کند.

در رتبه ی دوم جدول فروش فیلم« جهش یافته های جدید» ساخته ی جاش بون را داریم. جاش بون استاد ساختن فیلم های تین ایجری و نوجوانانه مثل« بخت پریشان ما» است و« جهش یافته های جدید» هم یک فیلم ابرقهرمانی نوجوانانه است. فیلم داستان پنج نوجوان است که استعدادهای فرازمینی دارند و همه شان در یک بیمارستان بستری هستند. دکتر برایشان توضیح می دهد که آن ها در حقیقت انسان هایی جهش یافته هستند و از آن ها می خواهد تا زمان یادگیری استفاده از نیروهایشان در بیمارستان بمانند اما این پنج نفر فرار می کنند. آن ها باید با گناهان گذشته شان رودررو شوند تا بتوانند دیگران را نجات بدهند.

امتیاز منتقدان به فیلم در سایت متاکریتیک ۴۳ از ۱۰۰ است. آن ها معتقدند علی رغم تلاش گروه بازیگران فیلم عناصر وحشت فیلم چندان ترسناک از کار درنیامده اند. به عنوان یک فیلم ابرقهرمانی هم موفق نمی شود هیجان زیادی به مخاطب تزریق کند. این یک پایان ناامیدکننده برای فرنچایز پرطرفدار« مردان ایکس» است.

رتبه ی سوم جدول در اختیار فیلم تازه وارد « کافر» است. یک تریلر اکشن ماجراجویانه ی سیاسی که فیلمساز ایرانی تباری به نام سیروس نورسته آن را کارگردانی کرده است. سیروس نورسته متولد آمریکاست اما والدینش ایرانی بودند. نورسته از سال ۱۹۸۶ با نوشتن سریالی برای شبکه ی CBS وارد صنعت سرگرمی شد. سیروس نورسته سال ۱۹۸۹ اولین فیلمش را کارگردانی کرد که اکشن ضعیفی بود. فیلم« سنگسار کردن ثریا میم» فیلم سومش بود که سر و صدای زیادی به پا کرد و شهره آغداشلو و جیم کاویزل در آن بازی می کردند اما اتفاقا به لحاظ سینمایی اثر مهمی نبود.

« کافر» فیلمی درباره ی یک مرد آمریکایی است که جیم کاویزل نقشش را بازی می کند و بعد از اینکه دوستی او را به قاهره دعوت می کند، ناپدید می شود. همسر او به سمت قاهره می رود تا اخبار جدیدی از او کسب کند و می خواهد همسرش را با خودش برگرداند. باز هم یک فیلم نورسته یک فیلم ضدایرانی ساخته است. لوکیشن فیلمبرداری فیلم اردن است و آن قدر فیلم مهمی نبوده که منتقدان درباره اش اظهارنظر کنند.

فیلم« نامتعادل» درک بورته با بازی راسل کرو در ششمین هفته ی اکرانش توانسته همچنان در جدول فروش البته در جایگاه چهارم قرار بگیرد.

فیلم داستان مردی به نام تام کوپر است. مردی که به لحاظ ذهنی بی ثبات است و برای اینکه پلیس به او شلیک کند و به این ترتیب بمیرد دست به یک سری قتل می زند. او به خانه ای هجوم می برد و ساکنانش را به قتل می رساند. بعد خانه را به آتش می کشد و آنجا را ترک می کند.

از آن طرف ریچل هانتر زنی است که تازه از همسرش جدا شده و صاحب بچه است. او پسر ۱۵ ساله اش را به مدرسه می برد که در ترافیک پشت یک کامیون گیر می افتد. صاحب کامیون کوپر است و وقتی ریچل اعتراض می کند پیاده می شود و او را وادار به عذرخواهی می کند. ریچل بعدتر می خواهد برای مسائل طلاق با وکیلش صحبت کند اما متوجه می شود که کوپر تلفنش را دزدیده است. کوپر به تعقیب و آزار ریچل ادامه می دهد و این قضیه ابعاد وسیع تری پیدا می کند.

امتیاز فیلم در سایت متاکریتیک ۴۰ از ۱۰۰ است. منتقدان می گویند تعقیب و گریز ماشین باید قسمت سرگرم کننده ی فیلم باشد اما زمان این سرگرمی بسیار کوتاه است. فیلمی که همه ی لحظاتش انگار سرشار از خشم است. منتقدان نوشته اند:« راسل کرو البته تصویر تماشایی از یک مرد شریر ارائه داده است اما فیلم هوش و عمق کافی برای اینکه مخاطبش را راضی کند ندارد.»

رتبه ی پنجم در اختیار انیمیشن« باب اسفنجی:اسفنج در حال فرار» است. فیلمی که به گیشه ی سینماهای جهان رونق داد و در حال حاضر ششمین هفته ی اکرانش را سپری می کند و هر شش هفته در جدول فروش حضور داشته است.

فیلم جدید« باب اسفنجی» سومین فیلم بلند سینمایی است که بر اساس کاراکتر باب اسفنجی ساخته می شود. تیم هیل نویسنده ی سریال آن را کارگردانی کرده و اولین فیلم در فرنچایز« باب اسفنجی» است که به جای روش سنتی طراحی دو بعدی تماما با گرافیک کامپیوتری ساخته شده است.

داستان فیلم از این قرار است که وقتی حیوان خانگی محبوب باب یعنی گری حلزون توسط شاه پوزیدون دزدیده می شود باب و پاتریک مأموریت نجاتی ترتیب می دهند تا به شهر گمشده ی آتلانتیک بروند و گری را به خانه برگردانند.

رتبه ی ششم جدول در اختیار فیلم« تاریخچه ی شخصی دیوید کاپرفیلد» ساخته ی آرماندو لانوچی است که از او فیلم کمدی سیاسی« مرگ استالین» را به یاد داریم. فیلمی که تحسین منتقدان را به دنبال داشت و فیلم جدیدش هم تحسین منتقدان را برانگیخته است.

فیلم داستان زندگی دیوید کاپرفیلد از زمان تولدش را روایت می کند. دیوید زندگی عجیبی دارد. به دیدن خانواده ی پرستارش می رود و وقتی برمی گردد متوجه می شود که مادر جوانش کلارا با آقای مردستون مردی گناهکار و ظالم ازدواج کرده است. او دیوید را کتک می زند و آزار می دهد و بعد هم او را به کارخانه اش می فرستد که آنجا به عنوان یک کارگر از او کار می کشند. بعد از اینکه مادر دیوید از دنیا می رود او فرار می کند و عمه بتسی ثروتمندش را پیدا می کند که به دیوید کمک می کند تبدیل به یک نویسنده و جنتلمن شود اما در این مسیر مشکلاتی وجود دارد.

فیلم یک برداشت جدید و بامزه از داستان کلاسیک دیکنز ارائه می دهد. امتیازش هم در سایت متاکریتیک ۷۷ از ۱۰۰ است و نامزد یک جایزه ی بفتا هم شده است.

از رتبه ی هفتم سریع تر می گذریم.« کلمات روی دیوار حمام» هم از ابتدای اکرانش در جدول فروش جایگاهش را تثبیت کرده است.

درامی که ثور فرودنتال، کارگردان آلمانی آن را ساخته است و اندی گارسیا و چارلی پلامر بازیگرانش هستند.

داستان نوجوانی به نام آدام که از مدرسه اخراج می شود چون مشخص می شود به لحاظ روانی دچار اسکیزوفرنی است. این اتفاق وسط سال تحصیلی می افتد در شرایطی که او سال آخر دبیرستان است. این دانش آموز باهوش و زیرک سعی می کند این راز را پیش خودش نگهدارد در شرایطی که عاشق همکلاسی باهوشش هم شده است، همین عشق الهام بخش او می شود که اجازه ندهد شرایط روانی اش بر او مسلط شوند.

سینمای آمریکا,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

فیلم ضعیف رازهایی که ما نگه می داریم در هفته ی اول اکرانش به باکس آفیس راه پیدا کرد.

رتبه ی هشتم جدول در اختیار فیلم« رازهایی که نگه می داریم» است. تریلری ساخته ی یوال آدلر که جوئل کینامن و نائومی راپیس بازیگران آن هستند. داستان فیلم در آمریکای بعد از جنگ جهانی دوم می گذرد. زنی که زندگی اش را از نو در حومه ی شهر با شوهرش می سازد، همسایه اش را می دزدد و به دنبال انتقام از اوست چون تصور می کند او جرم های علیه زن و خانواده اش مرتکب شده است.

منتقدان فیلم را دوست نداشته اند و امتیاز ۴۷ از ۱۰۰ را به آن داده اند. آن ها معتقدند که فیلم چندان منسجم نیست. روایت آن قابل پیش بینی است. البته لحظات تاثیرگذاری هم دارد. فیلم با بودجه ی محدود ۷ میلیون دلاری ساخته شده است.

سینمای آمریکا,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

digikala.com
  • 14
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
کامالا هریس,زندگینامه کامالا هریس,ازدواج کامالا هریس بیوگرافی کامالا هریس و فعالیت های او در عرصه سیاست (+ تصاویر)

زاده:۲۰ اکتبر ۱۹۶۴ 

زادگاه: اوکلند، کالیفرنیا، آمریکا

حزب سیاسی: حزب دموکرات آمریکا

دین: باپتیست

وضعیت تأهل: متاهل

ادامه
لبرون جیمز,عکسهای لبرون جیمز,قد لبرون جیمز بیوگرافی لبرون جیمز، بسکتبالیست مشهور و با استعداد (+تصاویر)

لقب: کینگ جیمز

متولد: ۳۰ دسامبر ۱۹۸۴

محل تولد: آکرون اوهایو

قد: ۲۰۳ سانتیمتر

وضعیت تأهل: متأهل

ادامه
احمد جنتی,سن احمد جنتی,احمد جنتی بیوگرافی زندگینامه احمد جنتی و فعالیت های او (+ تصاویر)

زاده: ۳ اسفند ماه ۱۳۰۵  

زادگاه: لادان، اصفهان

شروع به کار : ۲۷ اسفند ماه ۱۳۷۵

سمت: پنجمین رئیس مجلس خبرگان رهبری

تحصیلات: اجتهاد

گمارنده: سید علی خامنه ای

ادامه
امام حسین (ع),درباره امام حسین (ع),تصاویر امام حسین (ع) زندگینامه امام حسین (ع) از امامت تا شهادتش

زادگاه: مدینه، حجاز

کنیه: اَباعَبْدِاللّه، ابوعلی

زادروز: ۳ شعبان ۴ ه‍.ق

نقش: سومین امام شیعیان

فوت: ۱۰ محرم ۶۱ ه‍.ق

محل دفن: حرم امام حسین، کربلا، عراق

ادامه
شیخ بهایی,درباره شیخ بهایی,لقب شیخ بهایی زندگی نامه شیخ بهایی شاعر و عارف ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ فوریهٔ ۱۵۴۷

زادگاه: بعلبک، لبنان

تاریخ مرگ: ۱ سپتامبر ۱۶۲۱

آثار برجسته: کشکول

محل دفن: حرم امام رضا (علیه السلام)، مشهد، ایران

ملیت: ایرانی

ادامه
محسن ربیع خواه,افتخارات محسن ربیع خواه,بازی های باشگاهی محسن ربیع خواه بیوگرافی محسن ربیع خواه و تصاویری از وی

زادروز: ۳ دی ۱۳۶۶ ‏

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۹ متر

پست: هافبک دفاعی، مدافع

ملیت: ایرانی

ادامه
مهدی کوشکی,ازدواج اول مهدی کوشکی,گروه لیو مهدی کوشکی بیوگرافی مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان سینمای ایران + تصاویر همسرانش

تاریخ تولد: مرداد ماه ۱۳۵۹

محل تولد: خرم آباد، ایران

حرفه: بازیگر، نویسنده

ملیت: ایرانی

تحصیلات: لیسانس ادبیات نمایشی

قد: ۱.۷۰

ادامه
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
دیالوگ های عاشقانه,انواع دیالوگ های عاشقانه,دیالوگ های عاشقانه سینمای ایران

بهترین دیالوگ های عاشقانه با دیالوگ های عاشقانه به آسانی میتوانید حرف دل تان را مخاطب تان برسانید. بعلاوه این دیالوگ های عاشقانه میتوانند به شما کمک کنند که احساسات خویش را در شبکه های اجتماعی و... بیان کنید. یکی از پایه های ماندگاری فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی را باید در دیالوگ هایی جست و جو کرد که در حافظه تاریخی مخاطبانشان نقش بسته اند. دیالوگ های عاشقانه  برخی از دیالوگ ها در فیلم ها و سریال ها به قدری زیبا و تاثیر گذار هستند که پس از دیدن فیلم و سریال در ذهن ما نقش می بندند. خیلی از ما برای بیان احساسات، ابراز علاقه یا رساندن حرف دل خود به مخاطب به سراغ دیالوگ های ماندگار عاشقانه می رویم. در این مطلب بعضی از این دیالوگ های عاشقانه از فیلم های ایرانی و خارجی گردآوری شده اند. دیالوگ های عاشقانه فیلم های ایرانی ۱. دیالوگ های عاشقانه سریال شهرزاد قباد: موقتیه این روزا شهرزاد، می گذره. این وسط تنها چیزی که مهمه اینه که من هنوز با همه وجودم دوست دارم. عاشقتم شهرزاد: خواهش می کنم آن قدر تجاوز نکن به حریم این کلمه مظلوم بی پناه. تو عاشقی؟ تو عاشقی واقعا؟ عاشق چیزی رو با چیزی تاخت نمی زنه … عاشق انقدر ترسو نمیشه که هنوز هایی به هویی نرسیده اینجوری آدمو تنها ول کنه بره. ۲. دیالوگ های عاشقانه مجموعه تلویزیونی شهرزاد قباد: سخته واسم دوری تو اینو بفهم، چطوری اینو بهت ثابت کنم؟ شهرزاد: دیر شده، برای ثابت کردنش خیلی خیلی دیر شده … حتی ملک جوانبخت هزار و یک شبم نبودی و‌اگر نه من کم قصه و داستان به گوش تو نخوندم. عاشق بزدل عشقو هم زائل می کنه آقای قباد دیوان سالار. ۳. دیالوگ های عاشقانه و زیبای سریال شهرزاد هاشم: فرهاد پسرم … همیشه یه چیزی از وجود معشوق تو قلب عاشق ته نشین میشه... برای همیشه حتی اگه همدیگه رو ترک کنن..! اما این فقط یه طرف سکه است پسرم... این که اگه دنیات اندازه یه نفر کوچیک بشه… یا اون یه نفر اندازه خدا برات بزرگ بشه ..! اگه یه روزی ترکت کنه و بره اون وقت دین و دنیاتو با هم می بازی...! ۴. دیالوگ های عاشقانه فیلم شب های روشن رویا: می دونی همه فکر می کنن اگه حس واقعیشون رو نشون بدن همه چی به هم میریزه. هیچ کس حرف دلش رو راحت نمی زنه خوب اگه نمی خواد می تونه همون شب اول، همون لحظه اول بیاد و بگه... استاد: فکر نمی کنی آدما واسه مخفی کردن احساسشون دلیل دارن؟ رویا: دلیلشون از هم دورشون می کنه، چه دلیلی از عشق مهم تره! دیالوگ های عاشقانه سینمای ایران ۵. دیالوگ های عاشقانه فیلم پل چوبی امیر( بهرام رادان): وقتی که فکر کردی یکی را از ته دل دوست داری ولش نکن... ممکنه دوباره تکرار نشه... آدم وقتی تو سن و سال توئه فکر می کنه همیشه براش پیش می یاد... باید ده پونزده سال بگذره که بفهمی همون یه بار بوده... که حالت با چیز دیگه ای خوب نمیشه... عشق یعنی حالت خوب باشه. ۶. دیالوگ عاشقانه فیلم ستاره بود خسرو شکیبایی: مردم منو می دیدن میگفتن مخش تکون خورده. ولی من به مامانم می گفتم من دلم تکون خورده نه مخم. مادرم می گفت:گور بابا مخ، تو دلت قد صدتا مخ می ارزه، به خدا گفت، به همین زمین قسم گفت. اندیشه فولادوند: مادرت نپرسید عاشق کی شدی؟ نپرسید اسمش چیه؟ خسرو شکیبایی: مادرا که از آدم چیزی نمی پرسن. همه چیو خودشون می دونن. ۷. دیالوگ های عاشقانه فیلم قندون جهیزیه عطا:دیدی این" ماشین مسابقه ای ها" رو که با سرعت میرن، یهو ترمز میکنن دور خودشون میگردن ؟! ... معصومه:آره... عطا:اونجوری دورت بگردم! ... ۸. دیالوگ های عاشقانه سریال ارمغان تاریکی سارا( لیلا زارع): من هیچ وقت هم چین عکس بزرگی نگرفته بودم، دستت درد نکنه.. تو کارت خیلی خوبه مجید( آرش مجیدی):سوژه م خوب بود - مجید ؟ - بله ؟ - تو عاشق من شدی مگه نه ؟! - آره... - باورم نمیشه تو مال منی - من مال خودمم نیستم چه برسه به تو - مال خودت شاید نباشی! اما مال منی... - چی گفتی؟! سارا عکسش را بالا و جلوی صورتش میگیرد و آرام میخندد (جلیل سامان) ۹. دیالوگ های عاشقانه فیلم هامون حمید هامون( زنده یاد خسرو شکیبایی) آقای رئیس، این خانوم، این آقا و فک و فامیلاشون دست بدست هم دادن که منو نابود کنن. پاسبان گذاشته سر محل که منو دستگیر کنه… انگار من جنایت کردم. حالا هم باید نفقشو بدم … هم خونه رو بدم، هم مهریه رو بدم … هم بچه مو بدم، هم شرفمو بدم. چرا؟ چرا؟ من نمی تونم طلاق بدم؟ من نمی تونم. این زن، این زن سهم منه، حق منه، عشق منه … من طلاق نمی دم… ۱۰. دیالوگ های عاشقانه نمایش سه جلسه تراپی و مهمانی خواهرم میگه:عشق هست! من میگم نیست! عشق بالا و پایین شدنِ هورموناست. حتی دانشمندام بهش رسیدن… ۱۱. دیالوگ های عاشقانه سریال سیب ممنوعه این چـه شهریه کـه عاشقش منه سفید مو ام… دیالوگ های عاشقانه غمگین دیالوگ های عاشقانه فیلم های خارجی ۱. دیالوگ های عاشقانه فیلم حقیقت زشت مایک: تو یه روانی هستی و من عاشقتم … اَبی: من روانی نیستم مایک: من الان بهت گفتم عاشقتم، ولی تو فقط کلمه روانیُ شنیدی. این نشونه آدمای روانیه! ۲. دیالوگ های عاشقانه سریال خانه پوشالی هیچگاه از ازدواجت پشیمون شدی؟ نه، نه، من عاشق فرانسیس هستم. الان بیش از قبل من پشیمون شدم، پیش از این که بدونم خودم کی هستم یه یک نفر متعهد شدم!   ۳. دیالوگ های عاشقانه the little prince 2015 اگه آدم گذاشت اهلیش کنن، خودش رو به این خطر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه ... ۴. دیالوگ های عاشقانه فیلم کازابلانکا ریک:برای من سواله که واقعا ارزشش را داده که بخاطر اون می جنگید؟ ویکتور لیزلو( پل هنرید):مثله اینه که تو از من بپرسی که چرا نفس می کشیم. خب اگه ما نفس نکشیم می میریم، اگر ما با دشمنان خود نجنگیم جهان میمیره! ریک:خب، چه طور میشه؟ از اینهمه بدبختی نجات پیدا می کنیم. ویکتور لیزلو:میدونی صدات چه طور بنظر میرسه آقای بلین؟ مثل مردی که سعی می کنه خودش را پشت چیزی که بهش اعتقاد نداره مخفی کنه. ۵. دیالوگ های عاشقانه فیلم کازابلانکا – ایلسا لاند( اینگرید برگمن):من مطمئن نیستم که تو مثل گذشته باشی. بزار ببینم آخرین باری که ما همدیگه را ملاقات کردیم … ریک بلین( همفری بوگارت):لا بیلا آرورا بود. ایلسا:چه خوب یادته، ولی در واقع اون روزی بود که آلمانی ها پاریس را اشغال کردن. ریک:نمی تونی اون روز را فراموش کنی؟ ایلسا:نه ریک:منم همه جزئیات اون روز را خوب یادمه، آلمانی ها لباس خاکستری رنگ پوشیده بودن و تو لباس آبی. ۶. دیالوگ های عاشقانه فیلم تایتانیک جک: رز، تو پیک نیک نیومدی! می فهمی. تو مثل یه دختر بچه بداخلاق و لوسی، ولی در عین حال حیرت انگیزترین و فوق العاده ترین زنی هستی که من توی عمرم دیدم. ۷. دیالوگ های عاشقانه فیلم لافت کسائی که دوسشون داری … اونا تنها کسایی هستند که میتونن بهت آسیب بزنن زیباترین دیالوگ های عاشقانه ۸. دیالوگ های عاشقانه فیلم یک نفس تمام شب خیلی بده که بفهمی دیگه هیچوقت نمیتونی زنی که عاشقش هستی را خوشحال کنی. ۹. دیالوگ های عاشقانه (The Truman Show (1998 کریستوف:« من تو رو بهتر از خودت می‏شناسم.» ترومن:« تو هرگز یه دوربین توی سر من نداشتی.» گردآوری: بخش هنر و سینما سرپوش

ویژه سرپوش