چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۲۰۰۲۷

آموزش راه های دانلود از یوتیوب با گوشی

دانلود از یوتیوب با گوشی,دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید,نرم افزار دانلود از یوتیوب با گوشییوتیوب بهترین، جامع ترین و فراگیرترین سرویس اشتراک ویدئو است
یوتیوب، ویدئوهای زیادی دارد که برای کاربران، تجربیات بصری فوق العاده و محتوای با کیفیت بالایی را ارائه می دهد. دانلود کردن ویدیوها برای مشاهده به صورت آفلاین، یکی از مشکلات کاربران یوتیوب به شمار می رود؛ بدین دلیل که کاربران با استفاد از این برنامه نمیتوانند به صورت مستقیم، بارگیری کنند. در این مطلب از سرپوش نرم افزارهایی برای دانلود ویدئو از یوتیوب ارائه شده است؛ با ما همراه باشید.

دانلود از یوتیوب با گوشی

بهترین، جامع ترین و فراگیرترین سرویس اشتراک ویدئو، یوتیوب نام دارد. با این که یوتیوب، قابلیت ذخیره سازی برخی از ویدئو ها به صورت آفلاین را فراهم کرده است ولی استفاده از هر گونه خدمات و اپلیکیشن هایی که بتوان ویدئو های یوتیوب را دانلود کرد، برخلاف قواعدشان تلقی می شود. براساس قواعد استفاده از خدمات یوتیوب، کاربران، مجوز دانلود هیچگونه محتوای موجود در یوتیوب را ندارند مگر اینکه خود یوتیوب، دکمه یا لینک دانلودی را تعيين کرده باشد. پس اگر میخواهید ویدئوی آپلود کرده ی خود را دانلود کنید؛ انجام چنین کاری با اپلیکیشن رسمی یوتیوب راحت نیست. این نکته را در نظر داشته باشید که در برنامه پلی استور ، هیچگونه اپلیکیشن دانلود کننده رسمی متعلق به یوتیوب نیست ولی باز هم، اپلیکیشن های آفلاین و آنلاین متفرقه ی بیشماری برای دانلود هستند که تأثير به سزایی در ذخیره کردن ویدئوهای یوتیوب دارند.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید,دانلود از یوتیوب با موبایل,دانلود از یوتیوب با موبایل اندرویدهیچ گونه اپلیکیشن دانلود کننده رسمی متعلق به یوتیوب در پلی استور وجود ندارد

معرفی نرم افزار های دانلود از یوتیوب با گوشی

شما می توانید با فراگیرتر شدن گوشی های هوشمند از طریق نرم افزارهای مختلف گوشی، ویدئو را از یوتیوب دانلود کنید. در نظر داشته باشید که دانلود از سایت ها و نرم افزارها از نظر یوتیوب، غیر قانونی است و همین امر باعث شده تا چنین نرم افزارهایی در Google play وجود نداشته باشد. از این باید با سرچ در مرورگر خود، آنها را نصب و راه اندازی کنید. با استفاده از این نرم افزارها می توانید به راحتی از یوتیوب در اندروید، دانلود کنید.

- اپلیکیشن YT3 Downloader برای دانلود از یوتیوب:

یکی از برنامه هایی که کاربران با استفاده از ان می توانند از یوتیوب دانلود کنند؛ YT3 Downloader می باشد. آن ها با استفاده از این برنامه میتوانند از یوتیوب، فیلم ها و موسیقی های دلخواهشان را دانلود نمایند. از ویژگی های این برنامه میتوان به رابط کاربری اسان، امکان بارگیری با وضوح بالا و پشتیبانی از بارگیری فرمت های فایل MP3 و MP4 اشاره کرد. برنامه YT3 Downloader قابلیت بارگیری فیلم ها با سرعت بسیار بالا را فراهم میکند.

دانلود از یوتیوب با موبایل,دانلود از یوتیوب با موبایل اندرویداپلیکیشن YT3 Downloader برای دانلود از یوتیوب با گوشی

- مراحل دانلود از یوتیوب با اپلیکیشن Videoder:

اپلیکیشن Videoder در فروشگاه پلی استور وجود ندارد و باید از طریق وب سایت سازنده برای دانلود آن اقدام کنید. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید ویدیو را در مرورگر داخلی اش انتخاب کنید و پس از انتخاب فرمت فایل، آدرس دانلود و نام آنرا قبل از شروع تنظیم کنید.

اپلیکیشن یوتیوب را در گوشی خود اجرا و ویدیوی موردنظرتان را پیدا کنید. علامت Share را در پائین صفحه، لمس کرده و Videoder را از فهرست اپلیکیشن های موجود برای اشتراک گذاری انتخاب کنید تا به صفحه جزییات کیفیت ها و فرمت های قابل دانلود دسترسی پیدا کنید. پس از انتخاب مشخصات موردنظرتان، آنرا لمس کنید.

در این پنجره میتوانید نسبت به تعيين نام فایل و محل دانلود آن روی گوشی اقدام کنید. سپس برای دریافت فایل، دکمه Start Download را لمس کنید. در نهایت ، روند دانلود فایل شما با کلیک بر روی دکمه Download Now شروع میشود.

- دانلود از یوتیوب در تلگرام با ربات:

شما می توانید ویدیو های یوتیوب را با استفاده از ربات تلگرام utubebot در تلگرام خود دریافت کنید. آیدی@ utubebot را به منظور وارد شدن به این ربات برای خودتان در تلگرام ارسال کنید و روی آن کلیک کنید. یا برای ورود به این ربات، از طریق آدرس https://telegram.me/utubebot اقدام کنید.

پس از انتخاب دکمه استارت( START) باید لینک صفحه ویدیو یوتیوب را کپی و در صفحه ربات ارسال کنید. در این زمان می توانید کیفیت های مختلف ویدیو بهمراه حجم هر یک را ببینید. پس از انتخاب یک مورد برای دانلود، صبر کنید تا لینک دانلود ویدیو در ربات برایتان ارسال شود. زمان ارسال لینک، باتوجه به حجم ویدیوی منتخب شما متغیر خواهد بود.

- برنامه VidMate برای برای دانلود از یوتیوب:

برنامه VidMate در اثر ترکیب نرم افزارهای SnapTube و TubeMate بوجود آمده است. این برنامه از یک مرورگر داخلی برخوردار است و تمام ویژگی های اصلی موردنیاز برنامه دانلود ویدیو را فراهم کرده است. شما می توانید فیلم ها را به صورت آنلاین از طریق این اپلیکیشن کاربردی پخش کنید یا اقدام به بارگیری آن ها کنید. این برنامه امکان دانلود فیلم ها در وضوح های مختلف را فراهم کرده است. بارگیری فیلم تنها با یک کلیک، از دیگر ویژگی های این برنامه محسوب میشود.

از شناخته شده ترین برنامه های کاربردی می توان به Vidmate اشاره کرد. در حال حاضر ، سرویس های آنلاینی همچون Soundcloud، Tumblr، FunnyorDie، Vimeo، Dailymotion، YouTube، Instagram، Vine، Metacafe و ... برای بارگیری فیلم ها و آهنگ ها می باشد.

دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار,چگونه فیلم از یوتیوب دانلود کنیمبرنامه VidMate برای دانلود از یوتیوب با گوشی

- دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار :

تغییر آدرس ویدیو، ساده ترین راه برای دانلود از یوتیوب در گوشی های اندرویدی محسوب میشود. شما برای دانلود از یوتیوب باید آدرس را تغيير دهید و پیشوندها یا پسوندهای مشخصی را اضافه کنید؛ به این صورت که وارد سایت یوتیوب در مرورگر شوید و ویدیوی دلخواهتان را ببینید. سپس یکی از تغییرات زیر را در آدرس آن اعمال کنید. با اعمال این تغییرات در آدرس یوتیوب به سایت های کمکی دیگری هدایت می شوید که دارای لینک دانلود ویدیو هستند.

۱. نخستین روش برای دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید اینست که با آدرس را تغيير دهید و کلمه ی vd را به قبل از واژه youtube اضافه کنید. در سایت نمایان شده به لینک دانلود ویدیو دسترسی پیدا میکنید؛ به اینصورت که آدرس ویدیو یوتیوب را به شکل www.vdyoutube.com/LINK بنویسید تا از سایت یوتیوب به صورت خودکار به سایت VDYoutube.com هدایت شوید و لینک مستقیم دانلود ویدیو از یوتیوب در اندروید برایتان فراهم شود.

۲. یکی از دیگر راه های دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم‌افزار ، اضافه کردن پیشوند pwn می باشد که از این طریق، وارد سایتی میشوید و به لینک های متنوعی برای دانلود ویدیو از اندروید دسترسی پیدا میکنید. باشید. مثال: www.pwnyoutube.com/LINK

۳. اضافه کردن vd به ابتدای واژه youtube در آدرس ویدیو، لینک مستقیم دانلود از یوتیوب اندروید را برایتان فراهم میکند. مثال: www.vdyoutube.com/LINK

۴. شما در این روش باید حروف pp را دقیقا بعد از کلمه yotube اضافه کنید. مثال: www.youtubepp.com/LINK

دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار,چگونه فیلم از یوتیوب دانلود کنیم,دانلود از یوتیوب در تلگرام با رباتیکی از روش های دانلود از یوتیوب با گوشی، تغییر آدرس ویدیو است

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 16
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رسول خطیبی رسول خطیبی سرمربی تیم پیکان

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
ژوائو فلیکس ژائو فلیکس سوپراستار نوظهرو فوتبال

تاریخ تولد: ۱۰ نوامبر ۱۹۹۹

محل تولد: ویزئو، پرتغال

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم / هافبک هجومی / وینگر

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۱۴ 

ادامه
رضا شکاری رضا شکاری بازیکن با استعداد فوتبال ایران

تاریخ تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۷۷

محل تولد: محله خاک سفید، تهرانپارس

اصالت: سراب، آذربایجان شرقی، ایران

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک هجومی

باشگاه کنونی: باشگاه فوبتال سپاهان

ادامه
ویژه سرپوش