پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۲۰۰۲۷

آموزش راه های دانلود از یوتیوب با گوشی

دانلود از یوتیوب با گوشی,دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید,نرم افزار دانلود از یوتیوب با گوشییوتیوب بهترین، جامع ترین و فراگیرترین سرویس اشتراک ویدئو است
یوتیوب، ویدئوهای زیادی دارد که برای کاربران، تجربیات بصری فوق العاده و محتوای با کیفیت بالایی را ارائه می دهد. دانلود کردن ویدیوها برای مشاهده به صورت آفلاین، یکی از مشکلات کاربران یوتیوب به شمار می رود؛ بدین دلیل که کاربران با استفاد از این برنامه نمیتوانند به صورت مستقیم، بارگیری کنند. در این مطلب از سرپوش نرم افزارهایی برای دانلود ویدئو از یوتیوب ارائه شده است؛ با ما همراه باشید.

دانلود از یوتیوب با گوشی

بهترین، جامع ترین و فراگیرترین سرویس اشتراک ویدئو، یوتیوب نام دارد. با این که یوتیوب، قابلیت ذخیره سازی برخی از ویدئو ها به صورت آفلاین را فراهم کرده است ولی استفاده از هر گونه خدمات و اپلیکیشن هایی که بتوان ویدئو های یوتیوب را دانلود کرد، برخلاف قواعدشان تلقی می شود. براساس قواعد استفاده از خدمات یوتیوب، کاربران، مجوز دانلود هیچگونه محتوای موجود در یوتیوب را ندارند مگر اینکه خود یوتیوب، دکمه یا لینک دانلودی را تعيين کرده باشد. پس اگر میخواهید ویدئوی آپلود کرده ی خود را دانلود کنید؛ انجام چنین کاری با اپلیکیشن رسمی یوتیوب راحت نیست. این نکته را در نظر داشته باشید که در برنامه پلی استور ، هیچگونه اپلیکیشن دانلود کننده رسمی متعلق به یوتیوب نیست ولی باز هم، اپلیکیشن های آفلاین و آنلاین متفرقه ی بیشماری برای دانلود هستند که تأثير به سزایی در ذخیره کردن ویدئوهای یوتیوب دارند.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید,دانلود از یوتیوب با موبایل,دانلود از یوتیوب با موبایل اندرویدهیچ گونه اپلیکیشن دانلود کننده رسمی متعلق به یوتیوب در پلی استور وجود ندارد

معرفی نرم افزار های دانلود از یوتیوب با گوشی

شما می توانید با فراگیرتر شدن گوشی های هوشمند از طریق نرم افزارهای مختلف گوشی، ویدئو را از یوتیوب دانلود کنید. در نظر داشته باشید که دانلود از سایت ها و نرم افزارها از نظر یوتیوب، غیر قانونی است و همین امر باعث شده تا چنین نرم افزارهایی در Google play وجود نداشته باشد. از این باید با سرچ در مرورگر خود، آنها را نصب و راه اندازی کنید. با استفاده از این نرم افزارها می توانید به راحتی از یوتیوب در اندروید، دانلود کنید.

- اپلیکیشن YT3 Downloader برای دانلود از یوتیوب:

یکی از برنامه هایی که کاربران با استفاده از ان می توانند از یوتیوب دانلود کنند؛ YT3 Downloader می باشد. آن ها با استفاده از این برنامه میتوانند از یوتیوب، فیلم ها و موسیقی های دلخواهشان را دانلود نمایند. از ویژگی های این برنامه میتوان به رابط کاربری اسان، امکان بارگیری با وضوح بالا و پشتیبانی از بارگیری فرمت های فایل MP3 و MP4 اشاره کرد. برنامه YT3 Downloader قابلیت بارگیری فیلم ها با سرعت بسیار بالا را فراهم میکند.

دانلود از یوتیوب با موبایل,دانلود از یوتیوب با موبایل اندرویداپلیکیشن YT3 Downloader برای دانلود از یوتیوب با گوشی

- مراحل دانلود از یوتیوب با اپلیکیشن Videoder:

اپلیکیشن Videoder در فروشگاه پلی استور وجود ندارد و باید از طریق وب سایت سازنده برای دانلود آن اقدام کنید. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید ویدیو را در مرورگر داخلی اش انتخاب کنید و پس از انتخاب فرمت فایل، آدرس دانلود و نام آنرا قبل از شروع تنظیم کنید.

اپلیکیشن یوتیوب را در گوشی خود اجرا و ویدیوی موردنظرتان را پیدا کنید. علامت Share را در پائین صفحه، لمس کرده و Videoder را از فهرست اپلیکیشن های موجود برای اشتراک گذاری انتخاب کنید تا به صفحه جزییات کیفیت ها و فرمت های قابل دانلود دسترسی پیدا کنید. پس از انتخاب مشخصات موردنظرتان، آنرا لمس کنید.

در این پنجره میتوانید نسبت به تعيين نام فایل و محل دانلود آن روی گوشی اقدام کنید. سپس برای دریافت فایل، دکمه Start Download را لمس کنید. در نهایت ، روند دانلود فایل شما با کلیک بر روی دکمه Download Now شروع میشود.

- دانلود از یوتیوب در تلگرام با ربات:

شما می توانید ویدیو های یوتیوب را با استفاده از ربات تلگرام utubebot در تلگرام خود دریافت کنید. آیدی@ utubebot را به منظور وارد شدن به این ربات برای خودتان در تلگرام ارسال کنید و روی آن کلیک کنید. یا برای ورود به این ربات، از طریق آدرس https://telegram.me/utubebot اقدام کنید.

پس از انتخاب دکمه استارت( START) باید لینک صفحه ویدیو یوتیوب را کپی و در صفحه ربات ارسال کنید. در این زمان می توانید کیفیت های مختلف ویدیو بهمراه حجم هر یک را ببینید. پس از انتخاب یک مورد برای دانلود، صبر کنید تا لینک دانلود ویدیو در ربات برایتان ارسال شود. زمان ارسال لینک، باتوجه به حجم ویدیوی منتخب شما متغیر خواهد بود.

- برنامه VidMate برای برای دانلود از یوتیوب:

برنامه VidMate در اثر ترکیب نرم افزارهای SnapTube و TubeMate بوجود آمده است. این برنامه از یک مرورگر داخلی برخوردار است و تمام ویژگی های اصلی موردنیاز برنامه دانلود ویدیو را فراهم کرده است. شما می توانید فیلم ها را به صورت آنلاین از طریق این اپلیکیشن کاربردی پخش کنید یا اقدام به بارگیری آن ها کنید. این برنامه امکان دانلود فیلم ها در وضوح های مختلف را فراهم کرده است. بارگیری فیلم تنها با یک کلیک، از دیگر ویژگی های این برنامه محسوب میشود.

از شناخته شده ترین برنامه های کاربردی می توان به Vidmate اشاره کرد. در حال حاضر ، سرویس های آنلاینی همچون Soundcloud، Tumblr، FunnyorDie، Vimeo، Dailymotion، YouTube، Instagram، Vine، Metacafe و ... برای بارگیری فیلم ها و آهنگ ها می باشد.

دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار,چگونه فیلم از یوتیوب دانلود کنیمبرنامه VidMate برای دانلود از یوتیوب با گوشی

- دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار :

تغییر آدرس ویدیو، ساده ترین راه برای دانلود از یوتیوب در گوشی های اندرویدی محسوب میشود. شما برای دانلود از یوتیوب باید آدرس را تغيير دهید و پیشوندها یا پسوندهای مشخصی را اضافه کنید؛ به این صورت که وارد سایت یوتیوب در مرورگر شوید و ویدیوی دلخواهتان را ببینید. سپس یکی از تغییرات زیر را در آدرس آن اعمال کنید. با اعمال این تغییرات در آدرس یوتیوب به سایت های کمکی دیگری هدایت می شوید که دارای لینک دانلود ویدیو هستند.

۱. نخستین روش برای دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید اینست که با آدرس را تغيير دهید و کلمه ی vd را به قبل از واژه youtube اضافه کنید. در سایت نمایان شده به لینک دانلود ویدیو دسترسی پیدا میکنید؛ به اینصورت که آدرس ویدیو یوتیوب را به شکل www.vdyoutube.com/LINK بنویسید تا از سایت یوتیوب به صورت خودکار به سایت VDYoutube.com هدایت شوید و لینک مستقیم دانلود ویدیو از یوتیوب در اندروید برایتان فراهم شود.

۲. یکی از دیگر راه های دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم‌افزار ، اضافه کردن پیشوند pwn می باشد که از این طریق، وارد سایتی میشوید و به لینک های متنوعی برای دانلود ویدیو از اندروید دسترسی پیدا میکنید. باشید. مثال: www.pwnyoutube.com/LINK

۳. اضافه کردن vd به ابتدای واژه youtube در آدرس ویدیو، لینک مستقیم دانلود از یوتیوب اندروید را برایتان فراهم میکند. مثال: www.vdyoutube.com/LINK

۴. شما در این روش باید حروف pp را دقیقا بعد از کلمه yotube اضافه کنید. مثال: www.youtubepp.com/LINK

دانلود ویدیو از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار,چگونه فیلم از یوتیوب دانلود کنیم,دانلود از یوتیوب در تلگرام با رباتیکی از روش های دانلود از یوتیوب با گوشی، تغییر آدرس ویدیو است

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 16
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
ویژه سرپوش