سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۱۱۰۳

آموزش مرحله به مرحله ی ریپورت اینستاگرام

ریپورت اینستاگرام,رفع ریپورت اینستاگرام,ریپورت استوری اینستاگرامشما با انجام دادن ریپورت اینستاگرام آن اکانت را بنا به دلایلی به اینستاگرام گزارش میدهید
تمام شبکه های اجتماعی و از جمله اینستاگرام  یک سری قوانین و مقررات دارند که تمام کاربران ملزم به رعایت آنها می باشند. ریپورت اینستاگرام یکی از قابلیت های کاربردی و مورد توجه اکثر کاربران اینستاگرام است.

ریپورت اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام بدون شک یکی از محبوب ترین و بهترین اپ های دنیای مجازی است. در سراسر جهان همه روزه میلیون ها کاربر از این شبکه اجتماعی خارق العاده استفاده می کنند. این اپلیکیشن تصویرمحور بدون شک توانسته مخاطبانش را با ارائه قابلیت های شگفت انگیز ، بسیار راضی نگه دارد و آنها را به خود وابسته کند. قابلیت ریپورت اینستاگرام یکی از قابلیت های بسیار خوب و مفید این اپلیکیشن می باشد.

دلایل ریپورت اینستاگرام

از دلایل ریپورت اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

> یکی از دلایل ریپورت اینستاگرام اینست که فردی در این برنامه تصاویر یا کامنت های اسپم، تبلیغاتی و هرز ارسال کند.

> شخصی که اکانتی را با استفاده از اطلاعات شما شامل( عکس، ویدیو و ...) ساخته و شخصیتتان را جعل کرده، از دیگر علل ریپورت اینستاگرام می باشد.

> از دیگر علل ریپورت اینستاگرام، شخصیست که از چهره های مشهور یک اکانت فیک ساخته است و خود را به جای آن ها معرفی کرده است ( توجه داشته باشید که صفحه هواداری با صفحه جعلی فرق می کند و صفحه هواداری تخلفی به حساب نمی آید.)

> یکی از انواع دلایل ریپورت اینستاگرام فردیست که بدون اجازه دارایی های معنوی شما( دارای کپی رایت) را منتشر می کند.

> فردی که در اینستاگرام، کامنت یا تصویری غیراخلاقی یا غیرمتعارف را منتشر نموده است از دلایل ریپورت اینستاگرام به شمار می رود.

طریقه ریپورت اینستاگرام,ریپورت اینستاگرام,آموزش رفع ریپورت اینستاگراماگر پیام یا عکسی در اینستاگرام نامناسب بود، از طریق قابلیت ریپورت اینستاگرام آنرا گزارش دهید

> از علل ریپورت اینستاگرام می توان به شخصی اشاره نمود که کامنت یا تصویری را با موضوعاتی مثل آسیب به خود ( خودکشی)، آزار و تهدید و یا استفاده از موادمخدر منتشر کرده باشد.

طریقه ریپورت اینستاگرام

>> ریپورت کاربر در اینستاگرام (ریپورت کردن اکانت):

برای ریپورت اینستاگرام باید ابتدا به صفحه اکانت کاربر مورد نظرتان وارد شوید. سپس در قسمت بالا سمت راست روی سه نقطه کلیک کرده و گزینه Report را انتخاب کنید. در پنجره جدید یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید:

۱- It' s spam:

برای ریپورت اینستاگرام در مواردی که میخواهید یک پیام تبلیغاتی و هرز را گزارش کنید، سبب میشود اکانت مورد نظرتان بلاک شود.

۲- It' s inappropriate:

در سایر موارد ریپورت اینستاگرام این گزینه را انتخاب نموده و یکی از موارد زیر را در ادامه انتخاب نمایید:

> I don’t want this account to be able to see my photos or videos or search for me:

در صورت ریپورت اینستاگرام برای شخصی که قابلیت دیدن تصاویر و ویئوهای شما را نداشته باشد، این گزینه را انتخاب کنید.

> I believe this account violates Instagram’s community guidelines:

در صورتی که قوانین اینستاگرام توسط اکانت مربوطه نقض شده است. در صورتی‌که این گزینه از ریپورت اینستاگرام را انتخاب کردید باید یکی از موردهای زیر را انتخاب نمایید:

- Report a photo, video or comment:

ریپورت یک عکس، ویدئو یا کامنت در اینستاگرام

- Report account:

ریپورت کامل اکانت موردنظر در اینستاگرام

- Posting annoying content:

انتشار محتوای آزار دهنده در اینستاگرام

- Posting spam:

اسپم و مطالب هرز و تبلیغاتی

- This profile is pretending to be someone else:

در صورتی که فردی خود را به جای فرد دیگری جا بزند. در صورتی که آن فرد شما هستید، برای ریپورت اینستاگرام فردی که شما او را می شناسید گزینه Me و گزینه Someone I Know را انتخاب کنید و برای کسی که خود را به جای یک فرد مشهور جا زده باشد گزینه celebrity or public figure را انتخاب کنید و در آخر باید نام کامل شخص موردنظر را هم بنویسید.

- Might be posting my intellectual property:

چنانچه فرد، محتوای متعلق به شما را که دارای کپی رایت میباشد منتشر کرده باشد ، برای ریپورت اینستاگرام وی این گزینه را انتخاب کنید.

ریپورت دایرکت اینستاگرام,راههای رفع ریپورت اینستاگرام,ریپورت اینستاگرامبرای ریپورت اینستاگرام به اکانت کاربر رفته و در قسمت بالا سمت راست گزینه Report را انتخاب کنید

>> ریپورت کامنت در اینستاگرام:

برای ریپورت کامنت در اینستاگرام باید بعد از این که صفحه کامنت ها را باز کردید، انگشتتان را روی آن کامنت نگه دارید و آیکن شبیه به تابلوی خطر را از بالای صفحه لمس کنید. چنانچه کامنت مورد نظر هرز یا اسپم است گزینه ی Spam or Scam  را انتخاب کرده و در غیر اینصورت گزینه ی Abusive Content را انتخاب کنید. اکنون گزینه های زیر را پیش رو خواهید داشت:

۱. I don’t like this comment:  

در شرایطی که صرفا تمایل به این کامنت ندارید اینستاگرام توصیه می کند که شخص مورد نظرتان را بلاک کنید.

۲. This comment is a spam or scam:

چنانچه کامنتی در اینستاگرام، تبلیغاتی، هرز یا کلاهبرداری است، برای ریپورت کامنت در اینستاگرام این گزینه را انتخاب کنید.

۳. This comment puts people at risk:

این کامنت اینستاگرام، کاربران را در خطر قرار می دهد؛ در این حالت یکی از سه گزینه زیر را برای ریپورت کامنت در اینستاگرام انتخاب کنید:Self- harm برای تشویق به خودآزاری و خودکشی، Harassment or bullying برای آزار و یا تهدید و Drug use برای تشویق به استفاده از مواد مخدر کاربرد دارد.

۴. This comment shoudn’t be on instagram:

این کامنت نباید در اینستاگرام باشد. برای گزارش تخلف از قوانین اینستاگرام، این گزینه را انتخاب کنید:Nudity برای گزارش تصاویر برهنه و کامنت های مرتبط، Graphic violence برای گزارش تصاویر و صبحت های خشن، Hate speech or symbol برای صحبت های نژادپرستانه و Intellectual property violation برای نقض دارایی های عرفانی کاربرد دارد.

ریپورت اینستاگرام,دلایل ریپورت اینستاگرام,علت ریپورت اینستاگرامبرای ریپورت کامنت در اینستاگرام باید گزینه ی Spam or Scam یا Abusive Content را انتخاب کنید

بیشتر بخوانید:

>> ریپورت تصویر یا ویدئو در اینستاگرام:

گاهی وقت ها یک کاربر را در اینستاگرام می بینید که هیچ مشکلی ندارد و تمام پست هایش موجه هستند ولی یک پست نامناسب هم در آن میان آپلود کرده است. در این حالت شما میتوانید صرفا خود شخص را در اینستاگرام، ریپورت نکنید بلکه فقط پست مورد نظرش را گزارش دهید که در این صورت باید مراحل زیر را انجام دهید.

برای ریپورت تصاویر و ویدئوها در اینستاگرام روی سه نقطه بالای عکس موردنظر کلیک کنید و گزینه Report را انتخاب کنید. در این مرحله از report اینستاگرام، برای شما دو گزینه نمایش داده خواهد شد که عبارتست از: 

۱- گزینه It’s spam:

برای ریپورت اینستاگرام، در صورتی که تصویر یا ویدئو اسپم و هرز است این گزینه را انتخاب کنید.

۲- It’s inappropriate:

در صورت انتخاب این گزینه از ریپورت اینستاگرام باید یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید:

* Self injury:

در صورتی که تصویر یا ویدئو در اینستاگرام مربوط به خود آزاری و خودکشی است، این گزینه از ریپورت اینستاگرام را انتخاب کنید.

* Harassment or bullying:

این گزینه از ریپورت اینستاگرام برای تصویر یا ویدئوهاییست که مربوط به آزار یا تهدید باشد.

* Sale or promotion of drugs:

چنانچه محتوای تصویر یا ویدئو، فروش یا تبلیغ مواد مخدر باشد، این گزینه را برای ریپورت اینستاگرام انتخاب کنید.

* Sale or promotion of firearms:

این گزینه ی ریپورت اینستاگرام، برای مواقعیست که محتوای تصویر یا ویدیو، فروش یا تبلیغ اسلحه باشد.

* Nudity or pornography:

اگر تصویر یا ویدئوهای برهنگی در اینستاگرام منتشر شده باشد، این مورد از ریپورت اینستاگرام را انتخاب کنید.

* Violence or harm:

اگر در محتوای تصویر یا ویدیو، خشونت یا آزار دیگران باشد برای ریپورت اینستاگرام این گزینه را انتخاب کنید.

* Hate speech or symbol:

برای ریپورت اینستاگرام به علت انتشار تصاویر نژادپرستی یا فمنیستی این مورد را انتخاب کنید.

* Intellectual property violation:

اگر مالکیت معنوی مانند کپی رایت نقض شده باشد، برای ریپورت اینستاگرام این گزینه مناسب است.

* I just don’t like it:

این گزینه از ریپورت اینستاگرام، زمانی انتخاب میشود که آن پست هیچ کدام از حالات فوق نباشد و شما به هر دلیلی از آن پست خوشتان نیامده باشد. در این صورت اینستاگرام، توصیه می کند که اکانت مربوطه را بلاک نمایید.

ریپورت کامنت در اینستاگرام,ریپورت اینستاگرام,ریپورت تصویر یا ویدئو در اینستاگرامبرای ریپورت ویدئوها در اینستاگرام روی سه نقطه بالای عکس کلیک کنید و  Report را انتخاب کنید

>> ریپورت استوری اینستاگرام:

گاهی اوقات شما استوری های مخاطبانتان را می بینید و یک استوری را مشاهده میکنید و این استوری را به دلایلی می خواهید به اینستاگرام گزارش دهید و انرا ریپورت کنید. برای این نوع ریپورت اینستاگرام کافیست در کادر نوشتن کامنت روی سه نقطه فشار دهید و گزینه report را انتخاب کنید و یکی از گزینه های its spam یا It’s inappropriate را به دلخواه انتخاب کنید.

چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم,روش سریع رفع ریپورت اینستاگرام,ریپورت اینستاگرامبرای ریپورت استوری اینستاگرام در کادر نوشتن کامنت، روی سه نقطه کلیک و report را انتخاب کنید

>> ریپورت دایرکت اینستاگرام:

شما در این قسمت می توانید پیام و حتی خود اکانت را در صورت نیاز ریپورت کنید. برای ریپورت دایرکت اینستاگرام، کافیست روی پیام لمس کنید و گزینه report را انتخاب کنید که با انتخاب کردن این گزینه شما به صفحه ای وارد خواهید شد که باید نوع گزارشتان را بنویسید.

ریپورت اینستاگرام,روش سریع رفع ریپورت اینستاگرام,ریپورت اینستاگرام چیستبرای ریپورت دایرکت اینستاگرام، باید روی پیام نگهدارید و گزینه report را انتخاب کنید

راههای رفع ریپورت اینستاگرام

۱. قرار دادن کامنت انگلیسی از سوی کاربران در اینستاگرام:

در صورت ریپورت شدنتان در اینستاگرام، چنانچه هر یک از کاربران شما زیر پست اخر شما ۵ کامنت انگلیسی برایتان بگذارند اینستاگرام متوجه میشود که شما spam نیستید و از این جهت شما را از محدودیت خارج می کند و رفع ریپورت اینستاگرام میشوید.

۲. تغییر ایمیل و شماره تلفن اکانت خود در اینستاگرام:

شما می توانید با تغییر ایمیل و شماره تلفن اکانتتان ریپورت اینستاگرام را رفع نمایید. برای این کار ابتدا وارد پروفایلتان شوید و گزینه Edit your profile را انتخاب نمایید. حال میتوانید در قسمت Private information شماره تلفن و ایمیل خود را ویرایش کنید. پیامی حاوی یک لینک پس از تغییر ایمیل یا شماره تلفن، ارسال می شود که باید روی آن کلیک کنید.

۳. عدم تکرار تخلف در اینستاگرام:

در مدتی که ریپورت اینستاگرام شده اید تلاش کنید کارهایی که برخلاف قانون اینستاگرام است را، انجام ندهید.

۴. تماس با پشتیبان اینستاگرام:

برای رفع ریپورت اینستاگرام، باید به ایمیل [email protected] Instagram.com پیام بفرستید و از اینستاگرام تقاضا کنید تا اکانتتان را بازبینی کند و اگر تائید شود، پس از بازبینی اینستاگرام، اکانتتان رفع ریپورت میشود. میتوانید برای محتوای ایمیل از متن زیر استفاده کنید:

Hi, There Is some problem with my Instagram account

someone reports Me As a spammer wrongly And i found an unfair limitation on my account

Would you please fix problem

My UserName:Your username

۵. راه حل سریع رفع ریپورت اینستاگرام:

برای رفع ریپورت اینستاگرام، وارد صفحه اول پروفایلتان شوید و بر روی گزینه edit profile  کلیک نمایید. تمامی اطلاعاتی که در بیو، ایمیل، وب سایت، نام، مشخصات نوشته اید و همینطور عکس پروفایلتان را حذف کنید و از اکانتتان log out  شوید. اینترنت گوشی خود را هم خاموش کنید. گوشی را یکبار ریستارت کنید و مجدداً وارد اکانت خود شوید. با انجام این کار شما رفع ریپورت شده اید.

۶. پشت سر گذاشتن مدت زمان محرومیت در اینستاگرام:

در پایان اگر دیدید که هیچ یک از راه حل های بالا برای رفع ریپورت اینستاگرام کار نکرد، باید تا زمانیکه ریپورت شما به اتمام برسد، صبر کنید.

رفع ریپورت اینستاگرام,ریپورت اینستاگرام,ریپورت استوری اینستاگرامیکی از روش های رفع ریپورت اینستاگرام، تغییر شماره موبایل و ایمیل است

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 15
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
 نواک جوکوویچ,زندگینامه نواک جوکوویچ,بیوگرافی نواک جوکوویچ بیوگرافی نواک جوکوویچ تنیس باز حرفه ای (+ تصاویر خانوادگی)

نام مستعار: نولی

کشور: صربستان

تاریخ تولد: ۲۲ مهٔ ۱۹۸۷

محل تولد: بلگراد، صربستان( یوگوسلاوی سابق)

قد: ۱/۸۸ متر

ادامه
مجید تخت روانچی,بیوگرافی مجید تخت روانچی,عکس مجید تخت‌روانچی بیوگرافی مجید تخت روانچی سیاستمدار و دیپلمات ایران (+ تصاویر)

زاده:۲۳ مهر ۱۳۳۷

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:متاهل

پیشه:دیپلمات

ادامه
عبید زاکانی,زندگینامه عبید زاکانی,سبک و ویژگی عبید زاکانی زندگینامه عبید زاکانی، شاعر و نویسنده ی قرن هشتم هجری

زاده:۷۰۱ ه.ق

زادگاه:توابع قزوین

ملیت:ایرانی

مذهب:اسلام سنی شافعی

لقب:ارباب الصدور

بیوگرافی عبید زاکانی

طبق قرینه هاى موجود، ولادت عبید زاکانی در پایان قرن هفتم و آغاز قرن هشتم رخ داده است. او برخاسته از خاندان زاکانیان قزوینی است که برای خود، نام عبیداللّه زاکانی را انتخاب کرده است ( گر کنی با دگران جور و جفا/ با عبیدالله زاکانی مکن). خاندان زاکان از اعرابی محسوب میشدند که به ایران مهاجرت کرده بودند و در نزدیکی شهر همدان زندگی کردند و از آنجا در دیگر نقاط ایران پراکنده شدند.

ادامه
 سرخیو راموس,بیوگرافی سرخیو راموس,زندگینامه سرخیو راموس بیوگرافی سرخیو راموس و ماجرای ازدواجش (+ تصاویر خانوادگی)

زادروز:۳۰ مارس ۱۹۸۶

زادگاه: کاماس، Flag of Spain.svg اسپانیا

قد:۱ ٬ ۸۳ متر

پُست: دفاع راست و دفاع وسط

ملیت:اسپانیایی

ادامه
جواد عزتی,بیوگرافی جواد عزتی,عکس جواد عزتی بیوگرافی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر همسرش)

تاریخ تولد: ۲۰ دی ۱۳۶۰

تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره

زمینه فعالیت:بازیگر

همسر:مه لقا باقری

ملیت:ایرانی

ادامه
دارا خسروشاهی کیست,بیوگرافی دارا خسروشاهی,عکس دارا خسرو شاهی بیوگرافی دارا خسروشاهی مدیر عامل اجرایی اوبر (+ تصاویر)

زاده:۷ خرداد ۱۳۴۸

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:بیزینس ایرانی آمریکایی و مدیر عامل اجرایی اوبر و  مدیر عامل اجرایی سابق اکسپیدیا 

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
 ناصر خسرو,بیوگرافی ناصر خسرو,ناصر خسرو قبادیانی زندگینامه ناصر خسرو یکی از شاعران و فیلسوفان خراسان

زمینه فعالیت:شاعر، فیلسوف، حکیم، جهانگرد و مبلغ ۹ذیقعده ۳۹۴ قمری مذهب اسماعیلی

تولد:۹ ذیقعده ۳۹۴ قمری

وفات:۴۶۷ شمسی

محل زندگی:شهر قبادیان و شهر بدخشان در افغانستان

زمان حکومت:غزنویان و سلجوقیان

ادامه
عکس های ویلیام جیمز,نظریه ویلیام جیمز,مرگ ویلیام جیمز سایدیس زندگی نامه ویلیام جیمز سایدیس ریاضیدان نابغه آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۱ آوریل ۱۸۹۸

زادگاه:منهتن،  نیویورک، آمریکا

ملیت:آمریکایی

سمت:ریاضی دان،  کیهان شناس و زبان شناس نابغه آمریکایی

محل تحصیل:دانشگاه هاروارد، دانشگاه رایس

ادامه
 مهرداد جم,بیوگرافی مهرداد جم,عکس های مهرداد جم بیوگرافی مهراد جم از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر)

متولد:۱۳۷۶/۰۵/۱۴ آبادان

ملیت:ایرانی

حرفه:خواننده، ترانه سرا، آهنگساز 

سال های فعالیت: ۱۳۹۷ تا کنون

بیوگرافی مهراد جم

محسن سعیدی کیا متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است که نام هنری او مهراد جم میباشد.

ادامه
ویژه سرپوش