یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۲۰۱۰۷

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان | معرفی بهترین ها

یادگیری بدون محدویت زمانی و مکانی یک از دغدغه های بزرگسالان در یادگیری زبان انگلیسی بوده است که در این راستا به معرفی ۱۳ مورد از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان خواهیم پرداخت.

یکی از روش هایی که امروزه بسیاری از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی برای دریافت آموزش به آن روی می برند، استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان است چراکه آن ها می توانند یادگیری را به کمک اپلیکیشن در مدت زمان بهینه تری دریافت کنند و همچنین می توانند بدون محدودیت های زمانی و مکانی از این آموزش ها استفاده کنند. با ما در این مقاله همراه باشید تا با بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان آشنا شوید و مسیر یادگیری خود را شروع کنید.

روش مطالعه زبان انگلیسی به کمک اپلیکیشن های آموزشی

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالاناپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

مطالعه به کمک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان ممکن است مسیر دشوارتری نسبت به مطالعه به کمک کلاس های آموزشی باشد چراکه در این کلاسها مدرس در کنار شما است و می تواند با همراهی و راهکار هایی که بر طبق تجربه به شما ارائه می کند، برخی از مشکلات شما را حل کند اما در روش خودآموز به کمک اپلیکیشن شما خودتان باید این مشکلات را شناسایی و در جهت حل کردن آن ها اقدام کنید. در این قسمت نکته هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که در این مسیر می توانند به شما کمک کنند.

۱- داشتن یک برنامه

برنامه داشتن در آموزش زبانبرنامه داشتن در آموزش زبان

همانطور که می دانید مطالعه و یادگیری بدون برنامه ریزی امکان پذیر نیست مخصوصا در حوزه هایی مانند یادگیری زبان انگلیسی به کمک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان که مطالب بسیار گسترده هستند و درصورتی که تکرار و تمرین وجود نداشته باشد ممکن است مطالب را فراموش کنید و دچار اشتباهاتی شوید. پس در قدم اول بهتر است شما برای مطالعه خود یک برنامه بچینید.

شما می توانید زمان های خالی خود در طول هفته را مشخص کنید و این زمان های مشخص را به مطالعه مطالب آموزشی اختصاص دهید. یک نکته که می تواند به شما برای چیدن برنامه کمک قابل توجهی کند این است که شما بهتر است یک سری زمان های مشخص در روز را به مطالعه اختصاص دهید، برای مثال شما روزی ۲ ساعت را برای مطالعه خالی کنید و آن زمان را صرف خواندن مطالب آموزشی و دریافت آموزش از اپلیکیشن کنید.

۲- تکرار و تمرین را فراموش نکنید

پس از چیدن برنامه برای مطالعه با اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان، شما باید زمان هایی را در برنامه خود برای تمرین کردن مطالب قرار دهید چراکه تا زمانی که شما آن مطالب را به روش های کاربردی در ذهن خود ثبت نکنید، ممکن است آن ها را به راحتی فراموش کنید و یا حتی در آینده برای ساختار های آن ها دچار اشتباه شوید و گرامر ها را با یکدیگر اشتباه بگیرید.

پس بهتر است پس از یادگیری هر مطلب، زمانی را برای تکرار و تمرین آن اختصاص دهید تا مطالب به درستی و کامل در ذهن شما ثبت شود و از احتمال فراموشی آن ها کاسته شود. نکته ای که درباره این مرحله وجود دارد این است که شما نباید فقط خود را به کتاب ها محدود کنید و می توانید تمرین های خود را حتی به مهارت های دیگر زبان انگلیسی بسط دهید و برای مثال تلاش کنید گرامری که آموخته اید را در مکالمه یا نوشتن یک داستان به کار ببرید.

فواید استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

ممکن است شما تا به حال این جمله را شنیده باشید که برخی از افراد بر این باورند که استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی مفید و موثر نیست و آن ها نتوانسته اند به درستی از این برنامه ها استفاده کنند و پیشنهاد آن ها استفاده از دوره ها و کلاس های آموزشی است. در این قسمت برخی از فواید استفاده و مطالعه به کمک اپلیکیشن را بررسی خواهیم کرد تا شما بتوانید با شناخت بیشتر درباره این روش مطالعه به راحتی تصمیم گیری کنید.

پرداخت هزینه کمتر برای آموزش

یکی از فوایدی که باعث می شود عده ای علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی به کمک اپلیکیشن شوند، هزینه کمتر برای آموزش است چرا که کلاس های آموزشی درصورتی که در مدت زمان زیادی بخواهید این مسیر را ادامه دهید ممکن است هزینه بسیار زیادی برای شما داشته باشد اما تعداد قابل توجهی از اپلیکیشن های آموزشی مطالب را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند و حتی درصورتی که نیاز به پرداخت هزینه در مراحل بالاتر و سطح پیشرفته تر باشد، هزینه آن ها بسیار کمتر از کلاس های آموزشی است.

عدم وجود محدودیت زمانی و مکانی

یکی از مهم ترین فوایدی که مطالعه به کمک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان برای متقاضیان دارد عدم وجود محدودیت زمانی و مکانی است چرا که شما می توانید در هر زمان و مکانی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید و نیازی نیست که زمان های خاصی را به کلاس های آموزشی بروید.

یکی از مواردی که مسیر یادگیری را برای زبان آموزان دشوار می کند محدودیت ها، مخصوصا محدودیت های مکانی و زمانی است چراکه تعداد قابل توجهی از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی شاغل هستند و یا مشغله های تحصیلی دارند و مشغول به تحصیل هستند پس پیدا کردن زمانی که بتوانند در آن به کلاس های آموزشی بروند برای آن ها مشکل است و در برخی از موارد حتی ممکن است آن ها را از یادگیری دور و پشیمان کند.

معرفی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

حالا که با نکات مهم برای مطالعه زبان انگلیسی به کمک اپلیکیشن های آموزشی آشنا شدید، فواید روش مطالعه خودآموز را شناخته اید و یک قدم به تصمیم گیری روش یادگیری خود نزدیک تر شده اید، وقت آن رسیده که با برخی از بهترین ها در حوزه اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان آشنا شوید و بتوانید پس از پیدا کردن شناخت مناسب از این اپلیکیشن ها، مورد مناسب برای خود را انتخاب کنید و مسیر یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

۱- اپلیکیشن Duolingo

اپلیکیشن Duolingoاپلیکیشن Duolingo

یکی از بهترین مواردی که در حوزه اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان شما می توانید برای یادگیری زبان در سطوح متوسط از آن استفاده کنید، برنامه دولینگو است که نسبت برخی از دیگر برنامه های آموزشی برتری های بیشتری دارد برای مثال اینکه بخش زیادی از امکانات این برنامه به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد و شما نیازی نیست برای دریافت حجم قابل توجهی از آموزشی ها، هزینه ای پرداخت کنید.

آموزش های این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان برای هر چهار بخش زبان انگیسی است و شما می توانید تمام مهارت هایی که برای یادگیری زبان انگلیسی به آن ها نیاز دارید را به کمک این برنامه دریافت کنید و نکته بسیار مثبت درباره دولینگو این است که شما می توانید زبان را به کمک بازی و سرگرمی یاد بگیرید که این موضوع هم نیز یکی از برتری های این اپلیکیشن به حساب می آید.

یکی از مشکلات این برنامه برای کاربران ایرانی، پشتیبانی نکردن این اپلیکیشن از زبان فارسی است اما نکات پایه زبان انگلیسی در دولینگو به صورت مناسب و ساده ای توضیح داده شده است که قابل فهم تر است و همچنین شما در این برنامه پس از تمام کردن هر مبحث می توانید آزمون بدهید و از یادگیری خود اطمینان حاصل کنید.

۲- اپلیکیشن Drops

این مورد از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان یک برنامه با روش آموزش بصری است که تمرکز اصلی آن بر روی آموزش واژگان به متقاضیان است. روش آموزش واژگان در این برنامه بدین صورت است که شما باید واژه را با تصویر مرتبط با آن تطبیق دهید که یک روش سرگرم کننده برای یادگیری زبان انگلیسی است.

درصورتی که روش های بصری برای شما موثر تر است، پیشنهاد می کنیم که از این برنامه استفاده کنید و به راحتی دایره گسترده ای از لغات را به خاطر بسپارید. دوره های آموزشی برنامه دراپز شبیه به بازی هستند و با روشی سرگرم کننده شما باید مطالب را به یکدیگر وصل کنید و یا پاسخ ها را بکشید و رها کنید. یکی از نکاتی مثبت درباره دراپز این است که آموزش واژگان دسته بندی شده است و شما می توانید دسته موردنیاز خود را از بین دسته بندی هایی مانند غذا، رنگ، خانواده و ... انتخاب کنید.

این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند که می تواند یادگیری را برای زبان آموزان ایرانی تاحدودی مشکل کند اما یکی از نکات جالب درباره این برنامه آموزش زبان فارسی است که تعداد قابل توجهی از برنامه های آموزش زبان، زبان فارسی را به صورت آموزشی ارائه نمی کنند.

۳- اپلیکیشن Mondly

اپلیکیشن Mondlyاپلیکیشن Mondly

در ابتدا بهتر است به یکی از مهم ترین گزینه های این اپلیکیشن آموزش زبان اشاره کنیم که آن پشتیبانی از زبان فارسی است یعنی زبان آموزان می توانند با زبان فارسی به یادگیری زبان انگلیسی و حتی دیگر زبان های دنیا بپردازند. آموزش این برنامه مکالمه محور است و ماندلی از جدیدترین فناوری تشخیص صدا پیشتیبانی می کند و شما را برای یادگیری و تقویت مهارت مکالمه همراهی می کند.

نسخه رایگان این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان فقط بخشی از آموزش ها را در بر میگیرد و شما برای استفاده از تمام ویژگی ها و مخصوصا آموزش در سطوح بالاتر نیاز به خرید اشتراک خواهید داشت. این برنامه برای کاربرانی که اشتراک تهیه می کنند، ابزاری ارائه می کنند که آن ها می توانند با گوینده های مجازی در این برنامه ملاقات کنند و با آن ها به مکالمه بپردازند.

روش آموزش این برنامه بدین صورت است که یک سوال را به صورت صوتی از شما می پرسد و یک لیست از پاسخ های احتمالی را برای شما نمایش می دهد و سپس شما باید به کمک میکروفون پاسخ خود را اعلام کنید.

۴- اپلیکیشن  Preply

این مورد از لیست بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان آموزش را به کمک روشی متفاوت از دیگر برنامه های آموزشی در اختیار کاربرانش قرار می دهد بدین گونه که کاربران می توانند از طریق ویدئو کال و یا چت به مدرسین متخصص در حوزه آموزش زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند و به صورت رو در رو آموزش ها را دریافت کنند.

گزینه هایی در این برنامه وجود دارد که شما می توانید معلم خصوصی خود را بر اساس عواملی مانند کشور، هزینه، میزان در دسترس بودن و ... انتخاب کنید. پس از انتخاب مدرس و شروع مسیر در ابتدا از تمام زبان آموزانی که به تازگی آموزش را به کمک این برنامه شروع کرده اند آزمونی گرفته می شود تا سطح آن ها بر اساس استاندارد  CEFRمشخص شود و سپس مشخص می شود که این زبان آموزان برای رسیدن به سطح مورد نظرشان نیاز به چند ساعت مطالعه و آموزش خواهند داشت.

شما می توانید دوره های آموزشی جامع زبان انگلیسی را انتخاب کنید و یا آموزش را برای خود شخصی سازی کنید و فقط بر روی برخی از مهارت های خود تمرکز کنید. مدت زمان اولین جلسه شما با مدرس یک ساعته است اما پس از آن شما می توانید مدت زمان هر جلسه کلاس را انتخاب کنید و این بدین معناست که شما می توانید به کمک این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان برنامه آموزشی خود را در جهات مدرس، مدت زمان کلاس و حتی مباحث شخصی سازی کنید.

یکی از نکات مثبت درباره یادگیری زبان انگلیسی با برنامه preply این است که اگر شما اشتباهی داشته باشید در همان لحظه بازخورد دریافت خواهید کرد و مدرسین آموزش ها را بر اساس نیاز و توانایی زبان آموزان برنامه ریزی می کنند پس شما نیازی نیست که نگران سرعت زیاد آموزش و از این دسته مشکلات باشید چراکه همه چیز بر اساس توانایی و مهارت های شما پیش خواهد رفت.

۵- اپلیکیشن MemRise

اپلیکیشن MemRiseاپلیکیشن MemRise

این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان، برنامه ای است که زبان آموزان را در سطوح مبتدی تا پیشرفته همراهی می کند اما آموزش های اصلی این برنامه تمرکز بر یادگیری کلمات و عبارات رایج دارد. طبق گفته های کمپانی سازنده و ارائه دهنده این برنامه، آموزش های این برنامه برای سه حالت یادگیری واژگان، یادگیری عبارات و فهمیدن جملات انگلیسی در حین مکالمه و حتی چت کردن طراحی شده است.

این برنامه به صورت کاملا رایگان در نسخه های اندروید و آی او اس ارائه شده و کاربران بسیار زیادی در حدود ۱.۴ میلیون نفر به آن امتیازهای بالایی داده اند که در نتیجه امتیاز نهایی این برنامه در حدود ۴.۷ است. علاقه مندان به یادگیری زبان های مختلف می توانند برای یادگیری زبان هایی مانند انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و حتی آلمانی از این برنامه استفاده کنند و آموزش های موردنیاز خود را دریافت کنند.

این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان از روش تکرار برای تفهیم بیشتر مباحث آموزشی استفاده می کند و با این روش مطالب را در حافظه بلند مدت زبان آموزان ثبت می کند. برای کاربرانی که در این برنامه اشتراک تهیه کنند ویژگی هایی مانند تشخیص گفتار نیز وجود دارد که آن ها می توانند تلفظ عبارات و واژگان را نیز تمرین کنند و بتوانند به راحتی عبارات را با تلفظ های صحیح فرا بگیرند.

۶- اپلیکیشن Tandem

این یک برنامه آموزشی تبادل زبان است و در دنیای غرب یکی از محبوب ترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان است. روش کار و آموزش این برنامه نسب به دیگر اپلیکیشن های آموزشی بسیار متفاوت است چراکه افراد مختلف زبان مادری خود را به خواهان آن آموزش می دهند و آموزه های خود را در اختیار یکدیگر قرار می دهند.

برای مثال یک فرد آلمانی به یک فرد انگلیسی زبان، زبان آلمانی آموزش می دهد و در ازای آن فرد انگلیسی زبان هم زبان مادری خود یعنی انگلیسی را به فرد آلمانی آموزش می دهد. بخشی از زمان آموزشی مختص به یادگیری زبان است و نیم دیگری از زمان را با زبان انگلیسی یا یک زبان پایه که هردو نفر به آن مسلط هستند ارتباط برقرار می کنند تا بتوانند با نیازهای یکدیگر آشنا شوند.

کاربران در این برنامه می توانند آموزش ها را به کمک پیام های صوتی، چت و حتی ویدئوکال دریافت کنند. دانلود این برنامه رایگان است و شما می توانید به حجم قابل توجهی از آموزش ها و امکانات به صورت رایگان دسترسی داشته باشید اما اگر شما بخواهید می توانید اشتراک تهیه کنید و از امکانات بیشتر این برنامه استفاده کنید.

یکی از امکاناتی که این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان اخیرا اضافه کرده است، امکان برقراری ارتباط با مدرسین تخصصی زبان انگلیسی است یعنی شما می توانید پس از یادگیری نکات از زبان آموزان دیگر، جلسه ای با مدرسین داشته باشید و حتی اشکالات خود را مطرح و برطرف کنید.

۷-اپلیکیشن Hello English

اپلیکیشن Hello Englishاپلیکیشن Hello English

 زبان آموزان در تمام سطوح می توانند از این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان استفاده کنند و نکته مثبت درباره این برنامه، آموزش های مختلف برای تمامی مهارت های زبان انگلیسی و حتی آموزش زبان انگلیسی مبتدی است و شما می توانید به کمک یک اپلیکیشن تمام مهارت های زبان انگلیسی را فرا بگیرید و یا آن ها را تقویت کنید و به سطح موردنیاز خود برسانید.

برنامه Hello English بالاترین امتیاز را در گوگل استور و اپ استور بدست آورده و درحال حاضر این برنامه با امتیاز ۴.۹ در اختیار کاربران اندروید و ای او اس قرار دارد. یادگیری زبان انگلیسی به کمک این برنامه نیاز به اینترنت ندارد و شما می توانید آفلاین آموزش های موردنیاز خود را دریافت کنید.

آموزش های این برنامه در قالب بازی، چت کردن با دوستان، پازل های لغات و یادگیری واژگان است که درکل شما می توانید با گذراندن حدود ۴۷۵ جلسه آموزشی، هر چهار مهارت زبان انگلیسی را در خود تقویت کنید. یکی از نکاتی که برای زبان آموزان ایرانی در این برنامه وجود دارد این است که کمپانی این برنامه اعلام کرده است که قصد اضافه کردن زبان فارسی را دارد و دیگر شما می توانید بدون نیاز به زبان سومی از آموزش های این برنامه استفاده کنید.

۸- اپلیکیشن Lingodeer

این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان به گونه ای طراحی شده است که زبان آموزان را از سطح پایه و بدون هیچ دانشی در محیط زبان انگلیسی تا سطح متوسط همراهی کند. این برنامه برخلاف بسیاری از اپلیکیشن هایی که در این مقاله به شما معرفی کرده ایم، علاوه بر تمرکز بر واژگان بر محتوا و گرامر تاکید ویژه ای دارد و طبق گفته کاربران آموزش های لینگودیر در حوزه گرامر مفید است و به زبان ساده و قابل فهم انجام شده است.

مباحث آموزشی در این برنامه کوتاه است و شما مطالب را در قالب بازی، فیلم و حتی پازل دریافت خواهید کرد. پیش از شروع هر مبحث برای شما مشخص خواهد شد که در پایان آن به چه نکاتی تسلط پیدا خواهید کرد و یا چه اطلاعات جدیدی قرار است به شما اضافه شود که شما می توانید پیش از شروع دوره میزان سختی آموزش را نیز مشخص کنید.

این برنامه بیشتر برای یادگیری زبان هایی مانند ژاپنی، کره ای و چینی ماندارین شناخته شده است اما به دلیل روش های سرگرم کننده و بازی محور می تواند برنامه مفیدی برای یادگیری شما باشد.

۹- اپلیکیشن EF Hello

اپلیکیشن EF Helloاپلیکیشن EF Hello

این برنامه از حدود ۲۱ هزار رای از جانب کاربران موفق شده است که رتبه ۴.۹ را دریافت کند و درحال حاضر به پر امتیاز ترین برنامه در بین کاربران محبوب شده است اما آموزش های این اپلیکیشن تمرکز بیشتر بر روی مکالمه و چت دارد اما زبان آموزان با هر سطح دانشی از زبان انگلیسی می توانند از آموزش های این برنامه استفاده کنند.

نکته جالب درباره این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان این است که  Ef Hello توسط یک موسسه زبان کوچک تدوین و ساخته شده است اما به طرز قابل توجهی برای زبان آموزان مفید و کاربردی واقع شده است. نکته مثبت درباره روش آموزشی این برنامه استفاده از هوش مصنوعی است که تا به حال در کمتر برنامه آموزشی از آن استفاده شده است که به شما این امکان را می دهد با صحبت کردن، مکالمه و چت زبان را به صورت کاملا رایگان فرا بگیرید.

این برنامه مانند برخی از اپلیکیشن های این لیست از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند اما جملات و مکالمه ها بسیار ساده هستند که شما در مقاطع ابتدایی می توانید متوجه آن ها بشوید پس نیازی به نگرانی برای عدم پشتیبانی از زبان فارسی وجود نخواهد داشت.

این برنامه شامل سیستمی برای ارزیابی و امتیازدهی هوشمند است که پس از تمرین، بررسی پاسخ های شما، تلفظ واژگان و عبارات به شما امتیاز می دهد و مشخص می کند که تا چه حد بر مباحث تسلط پیدا کرده اید و یا نیاز است بر کدام قسمت از مهارت های تمرکز بیشتری بگذارید و آن ها را بیشتر تقویت کنید تا به سطح موردنیاز شما برسد.

۱۰- اپلیکیشن  Wordup

این مورد از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان، یکی از بهترین برنامه ها در دسته بندی یادگیری لغات است که برخلاف دیگر برنامه های آموزش لغت، آموزش های خود را به صورت یک لاینتر یا لیست ارائه نمی دهند بلکه تمام واژگان در این برنامه بر اساس کاربرد و موقعیت های مختلف دسته بندی شده اند و این امر به شما کمک می کند تا بتوانید برنامه یادگیری خود را شخصی سازی کنید و هر زمان یک دسته بندی را مطالعه کنید.

در ابتدای مسیر یادگیری زبان انگلیسی، این برنامه از شما یک تست یا در حقیقت آزمون تعیین سطح می گیرد وسپس دسته بندی لغات و آموزش ها بر اساس نتیجه تست برای شما آماده می شود. شما می توانید هدف خود را به صورت روزانه، هفتگی و یا حتی در مدت زمان های بیشتر مشخص کنید تا آموزش ها بر اساس هدف شما به شما نمایش داده شود.

یکی از نکات بسیار مثبت درباره روند آموزشی این برنامه این است که اگر شما یک واژه را بدانید، این واژه به ترتیب یک روز، سه روز، یک هفته، یک ماه، سه ماه و یک سال پس از اولین بازدید به شما نمایش داده می شود تا این واژه در حافظه بلند مدت شما ثبت شود و دیگر آن را فراموش نکنید. این برنامه واژگان را در قالب های مختلف مانند فیلم، سریال، موسیقی و حتی اخبار به شما آموزش می دهد تا علاوه بر یادگیری معنی هر واژه، با کاربرد های آن واژگان نیز آشنا شوید.

۱۱- اپلیکیشن  Babbel

اپلیکیشن  Babbelاپلیکیشن  Babbel

یکی از نکات بسیار جالب درباره برنامه آموزش زبان انگلیسی بابل این است که این مورد از لیست اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در واقع اولین اپلیکیشن آموزشی زبان در دنیا است و می توان آن را به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه آموزش آنلاین دانست. این برنامه در سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را شروع کرد و توسط یک شرکت آلمانی طراحی شده که این شرکت مدعی است که بابل حدودا یک میلیون کاربر فعال دارد و شما می توانید به کمک این برنامه ۱۴ زبان مختلف را یاد بگیرید.

آموزش های بابل به صورت روزانه و بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه طراحی شده است و دروس آموزشی بر اساس موضوعات و موقعیت های مختلف در زندگی دسته بندی شده است. شما می توانید به کمک این اپلیکیشن که برای کاربران اندرویند و ای او اس در دسترس است، به بیش از ۶۰۰۰ دوره آموزشی با بیش از ۶۰۰۰۰ درس دسترسی پیدا کنید و مسیر آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا پیشرفته را طی کنید.

مباحث آموزشی در این برنامه توسط متخصصان زبان انگلیسی طراحی شده است اما صدا گذاری ها توسط افراد محلی صورت گرفته تا شما بتوانید موقعیت هایی بسیار نزدیک تر به زندگی واقعی در یک کشور انگلیسی زبان را تجربه کنید.

یکی از نکات مثبت درباره آموزش مکالمه زبان انگلیسی در این برنامه این است که آموزش به صورت تعاملی است و تکنولوژی تشخیص صدا در بابل به شما کمک می کند تا تلفظ صحیح تری را ارائه دهید و یکی دیگر از نکات این است که مباحثی که شما یاد گرفته اید در درس های بعدی دوباره تکرار می شوند تا حافظه و یادگیری شما محک زده شود.

۱۲- اپلیکیشن  Beelinguapp

این برنامه از لیست اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان روشی متفاوت برای آموزش دارد و آموزش زبان انگیسی در این برنامه بدین صورت است که مجموعه ای از داستان های انگلیسی وجود دارد و شما می توانید به ترجمه های این داستان ها به زبان های مختلف دنیا دسترسی داشته باشید. خواندن یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان انگلیسی و توسعه دایره لغت است که شما می توانید به کمک این برنامه و متود آموزشی جالب آن مسیر یادگیری زبان را طی کنید.

شما می توانید آموزش های این برنامه را از طریق اپلیکیشن آموزش زبان و سایت دریافت کنید و نکته جالب این ست که نسخه رایگان این بنرامه میزان آموزشی را در بر می گیرد که برای بیشتر کاربران کافی است اما در صورتی که شما مباحث رایگان را به اتمام رساندید و نیاز به مباحث بیشتری داشتید، می توانید با تهیه نسخه پریمیوم آموزش های بیشتری دریافت کنید.

یکی از نکات مثبت درباره این برنامه، داشتن فایل صوتی برای هر داستان است یعنی شما می توانید پس از خواندن هر داستان، فایل صوتی را نیز گوش کنید تا با تلفظ صحیح عبارات نیز آشنا شوید و گوش خود را به شنیدن زبان انگلیسی عادت دهید. شما می توانید با هر سطح زبانی از این برنامه استفاده کنید و مهارت های شنیداری و گفتاری خود را به کمک بی لینگو تقویت کنید.

۱۳- اپلیکیشن Rosetta Stone: Learn Languages

اپلیکیشن Rosetta Stoneاپلیکیشن Rosetta Stone

آخرین مورد از لیست اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان تعلق می گیرد که به برنامه روزتا استون که یکی از قدیمی ترین اپلیکیشن های آموزشی زبان انگلیسی است و پیشینه شرکت توسعه دهنده آن مربوط به سال ۱۹۹۲ است و شما می توایند به نسخه های اندروید و ای او اس این برنامه دسترسی داشته باشید.

طراحان این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان بر این معتقد هستند که یادگیری زبان انگلیسی یک پروسه طولانی است و نیاز به زمان و تداوم در مطالعه دارد و نمی توان آن را به صورت یک شبه و در مدت زمان کوتاه یاد گرفت. این برنامه در سال ۲۰۱۹ در لیست بهترین اپلیکیشن های آموزشی قرار گرفت و در همان سال برنده جایزه  Tabby Awards نیز شد.

متود آموزشی که این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان برای آموزش زبان های مختلف استفاده می کند به نام Language Imersion Method شناخته می شود و بدین صورت است که متقاضی باید در فضایی کاملا احاطه شده با زبان دوم قرار بگیرد و با مرور زمان و پیدا کردن شناخت بر آن زبان مسلط شود و نکته مثبت برای زبان آموزان ایرانی این است که برنامه روزتا استون از زبان فارسی پشتیبانی می کند و حتی آن را در لیست زبان های آموزشی خود دارد. شما می توانید زبان های مختلفی را به کمک این برنامه یاد بگیرید و برخی از آن ها عبارتند از: زبان انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی، عربی، چینی، ژاپنی و فارسی و ...

  • 12
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش