پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳
۰۷:۴۱ - ۱۶ آبان ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۸۱۰۷۴
لیگ قهرمانان و جام ملت ها

واکنش آل کثیر به بازی با پرسپولیس: سوال حاشیه‌ای نپرسید!

مورایس: امیدوارم پرسپولیس برنده بازی مقابل حریفش باشد/ انتقادات جنجالی رامین رضاییان از فدراسیون فوتبال

ژوزه مورایس,سرمربی سپاهان
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امروز نیز کیفیتمان را به عنوان نماینده خوب ایران نشان دادیم. فوتبال بازی می‌کنیم و دنبال لذت و شادابی هستیم. فوتبال را برای هواداران بازی می‌کنیم. اتفاقات هفته قبل بیش از حد بود ولی امیدوارم یاد بگیریم با همه چالش‌ها زندگی کنیم.

به گزارش ایسنا، ژوزه مورایس پس از درخشش تیمش در ورزشگاه آزادی برابر آلمالیق و پیروزی با نتیجه‌ای پر گل در نشست خبری درباره این دیدار، اظهار کرد: برد مهمی بود مخصوصا وقتی بتوانیم اینطور در لیگ قهرمانان آسیا برنده شویم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. البته شب خوبی برای بازیکنان تیم مقابل نبود و نتوانستند کیفیتی که دارند را نشان دهند. امیدوارم در بازی بعد کیفیتشان را نشان دهند، زیرا کیفیت این تیم این نیست و مطمئنم بسیار بهتر است.

وی ادامه داد: از هواداران نساجی برای تشویق تیممان ممنونم. از هواداران تیممان نیز بسیار ممنونم که با وجود مسافت زیاد به ورزشگاه آمدند و نشان دادند هر لحظه و شرایط کنار ما هستند. تشکر ویژه از بانوان دارم و حضور آن‌ها نیز بسیار مهم بود و انرژی مضاعفی به ما داد.

وی افزود: شروع خوبی داشتیم. یک گل زدیم و دو گل بعدی با VAR رد شد ولی از همان ابتدا قصدمان را نشان دادیم. نیمه اول با یک گل برنده بودیم ولی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. آلمالیق خوب دفاع کرد و سعی در ضدحمله داشت اما بازیکنانم  تمرکز بسیار بالایی داشتند و نشان دادند یک تیم هستند. این کیفیت فوتبال ایران بود. باعث افتخار است که آن را به دنیا نشان دادیم.

شخصیت بازیکنان را نجات دادیم

سرمربی سپاهان در خصوص روند تیمش و اتفاقاتی که افتاد، توضیح داد: همان‌طور که می‌دانید شرایط سختی را سپری کردیم و اینکه از پس این چالش‌ها بر بیاییم نشان‌دهنده شخصیت بازیکنان و باشگاه است. نتیجه باید در زمین رقم بخورد. برخی مسائل تمرکز را از تیم می‌گیرد ولی فکر می‌کنم خوب پاسخ دادیم. برد و باخت طبیعی است، مهم این است که از پس آن برآییم. ذهنیتمان را درست کردیم، زیرا همیشه دنبال موفقیت هستیم.

یاد بگیریم با چالش‌ها زندگی کنیم

مورایس ادامه داد: امروز نیز کیفیتمان را به عنوان نماینده خوب ایران نشان دادیم. فوتبال بازی می‌کنیم و دنبال لذت و شادابی هستیم. فوتبال را برای هواداران بازی می‌کنیم. اتفاقات هفته قبل بیش از حد بود ولی امیدوارم یاد بگیریم با همه چالش‌ها زندگی کنیم.

امتیازاتی که در لیگ و آسیا کم شد عادلانه نبود

او تاکید کرد: قصدمان این است که همه چیز عادلانه و منصفانه باشد. کسی را در برابر کسی قرار ندهیم. متاسفانه امتیازاتی که چه در لیگ و چه در قهرمانان آسیا از ما گرفته شد، بیرون از زمین بود و چیزی است که همه فکر می‌کنند عادلانه نیست.

سرمربی سپاهان درباره تقابل بعدی تیمش برابر پرسپولیس و گل‌زنی برای افزایش روحیه خاطر نشان کرد: درباره پرسپولیس فقط بازی فردا آن‌ها در ذهنم بود که برایشان آرزو می‌کنم که برنده باشند. تیم خوب و باکیفیتی هستند و قرار است نماینده ایران باشند. این چیزی بود که در ذهنم می‌گذشت نه آن چیزی که شما فکر می‌کنید.

فردا به من تعلق ندارد

مورایس درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه رقابت‌ها تاکید کرد: ما بازی می‌کنیم که بهترین باشیم و در صدر باشیم. نمی‌دانم چگونه به پایان می‌رسد اما همه ما به دنبال موفقیت هستیم. به نتیجه تیم‌های دیگر فکر نمی‌کنم و تمرکز روی تیم خودمان برایم مهم است. رونالدو می‌گوید غیرممکن، غیرممکن است و هر چه را بخواهیم می‌توانیم به دست بیاوریم. خدا می‌داند در آینده چه پیش می‌آید و من پیش‌بینی نمی‌کنم. فردا به من تعلق ندارد و کسی که درباره آن تصمیم می‌گیرد من نیستم.

در میان تمام ایرانی‌ها، احمدزاده‌ متفاوت از همه است

او همچنین با بیان اینکه فرشاد احمدزاده بهترین بازیکن زمین در این دیدار شد، یادآور شد: فرشاد با کیفیت تاکتیکی‌اش در خیلی از بازی‌های دیگر هم می‌توانست بهترین بازیکن زمین باشد و یکی از رهبرهای تیم ماست. با گل امروز به کیفیتش اعتبار داد. دنبال گل‌زنی او نباشید زیرا کیفیتی که او دارد و موقعیت‌سازی‌هایش از ۱۰۰ تا گل بیشتر است. فرشاد امروز علاوه بر موقعیت‌سازی، دنبال گلزنی هم بود و امیدوارم در آینده نیز همینطور باشد. در تمام بازیکنان ایرانی که دیدم، فرشاد یکی از تکنیکی‌ترین‌ها و متفاوت از بقیه است. امروز دو عملکرد عالی داشتیم که کیفیتی اضافه بر خود داشتند که یکی از آن‌ها فرشاد احمدزاده بود.

***

اعتراض تند و حرف‌های جنجالی رامین رضاییان

مدافع راست سپاهان نسبت به رؤسای کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون به شدت انتقاد کرد.

ژوزه مورایس,سرمربی سپاهان

رامین رضاییان پس از برتری ۹ گله سپاهان مقابل آلمالیق ازبکستان در میکسدزون ورزشگاه آزادی عنوان کرد: امیدوارم در صحبت‌هایم جواب سوالات شما خبرنگاران باشد. اولین بحثم درباره مسابقات لیگ برتر است و از روسای کمیته‌های انضباطی و استیناف فدراسیون خواهش میکنم دو دقیقه وقت بگذارد و صحبت‌های من را اگر خوب است، گوش کنند.

او به کسر امتیاز از سپاهان در لیگ برتر اشاره کرد و افزود: از تیم ما ۴ امتیاز کسر شده است؛ امتیازاتی که ما بازیکنان درون زمین برای تک تک آنها تلاش کردیم و زحمت کشیدیم و هوادارانمان برای تک تک آن امتیازات به ورزشگاه آمدند و کادرفنی ما خوشحال بودند ولی کارت همان بازیکنان را سازمان لیگ صادر کرد.

مدافع ملی‌پوش سپاهان اضافه کرد: من عاشق عدالت هستم و عدالت را برای همه مردم ایران و جهان می‌خواهم، اما واقعا این بخش از صحبت‌های من به این دلیل است که ما بازیکنان هیچ تخلفی نکردیم. مگر ما بازیکن محروم و غیرقانونی را بازی دادیم؟ بازیکنانی را استفاده کردیم که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کارتشان را صادر کرده است.

رضاییان در مقایسه‌ای جالب بین آرای انضباطی و پرداخت مالیات گفت: اگر من پولم را به اداره مالیات ندهم، اولین نفر با چه کسی برخورد می‌شود؟ ابتدا ممنوع الخروج می‌کنند، سپس تذکر می‌دهند و پس از آن اموالم را ضبط می‌کنند، اما با خواهرم یا پدرم کاری ندارند و با خود من برخورد می‌کنند. از روسای کمیته انضباطی و استیناف خواهش می‌کنم به این مسئله توجه کنند.

او که نسبت به عدم پیگیری جدی باشگاه سپاهان در این پرونده گله شدیدی داشت، ابراز کرد: من به باشگاه گفتم که باید حق ما را بگیرید. برای چه از ما امتیاز کم کردند؟ از رئیس کمیته انضباطی خواهش می‌کنم اگر در باشگاه ما شخصی تخلف کرد، بدترین نوع برخورد را با او داشته باشید چون آن اشخاص متخلف، مرتکب تخلف‌های زیاد می‌شوند، وگرنه ما بازیکنان چه گناهی داشتیم یا هواداران ما چه گناهی کردند که خوشحالی را از آنها می‌گیرید؟

بازیکن ملی‌پوش سپاهان خطاب به کمیته‌های انضباطی و استیناف اذعان کرد: اگر به شما اثبات شده یک شخص در باشگاه سپاهان تخلف کرده، با همان شخص باید برخورد کنید. رحمتی و بیرانوند هم مصاحبه کردند و گفتند که دوست دارند نتایج در زمین رقم بخورد. من دوست دارم امتیاز کسر شده از پرسپولیس هم برگردد. اصلا از هیچ تیمی نباید امتیاز کم شود.

رضاییان یادآور شد: ما بازیکنان که کار غیرقانونی نکردیم، اگر آن شخص تخلف کرده، با همان فرد برخورد کنید چون ما برای تک تک این امتیازها تلاش کردیم و زحمت کشیدیم. اگر فوتبال می‌خواهد مسیرش را ادامه بدهد، با آن اشخاصی که فوتبال را زیر سوال می‌برند، برخورد کنید، نه با آن خانواده. ما بازیکنان و هواداران که گناهی نکردیم. کارت همان بازیکنان را سازمان لیگ صادر کرده بود.

او انتقادی هم نسبت به باشگاه سپاهان داشت و گفت: من سپاهان را یک باشگاه بزرگ می‌دانم ولی اتفاقاتی که اطراف باشگاه در حال رخ دادن است، آماتور بوده و سه بر صفر شدن دیدار با الاتحاد خارج از فوتبال بود. من پس از دیدار با تیم ازبکستانی گفتم که اجازه دهید عدالت درون زمین برگزار شود و اصلا الاتحاد در زمین ما بیاید و تیممان را شکست بدهد؛ اصلا ایرادی ندارد. خود ما از این اتفاق شوکه شدیم ولی امیدوارم این مسائل غیر حرفه‌ای جمع شود. بچه‌ها مسیرشان را می‌روند و دلخوشی هواداران این فوتبال است و باید بیشتر به آن توجه کنیم و برسیم.

مدافع راست سپاهان که در دیدار مقابل آلمالیق موفق به گلزنی شد، خطاب به تماشاگران‌شان گفت: دست این هواداران درد نکند و دمشان گرم. در این سرما آمدند و ما را تنها نگذاشتند. امیدوارم دلشان را شاد کرده باشیم. صاحبان اصلی این باشگاه هواداران سپاهان هستند و بدانند اگر این تیم را تنها بگذارند، خودشان و شهرشان را تنها گذاشتند. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

رضاییان ادامه داد: به عنوان عضو کوچک در خانواده فوتبال می‌خواهم تا عدالت رعایت شود تا حق ما بازیکنان در زمین گرفته شود. اگر تخلفی برای بازیکن و شخص بوده، با خود همان شخص بدترین برخورد را کنند تا دیگر تکرار نشود.

او در خصوص اینکه پیروزی پر گل مقابل آلمالیق شرایط‌شان را در آسیا بهتر می‌کند، عنوان کرد: ما بازی به بازی پیش می رویم و مطمئن باشید نباید در آسیا حتی یک تیم را دست کم بگیریم. حریف ما قابل احترام بود و واقعا فوتبال بازی می‌کرد. تیم ما امروز نمایش خوبی داشت، یکدل بود و دور از حاشیه کارش را انجام داد.

مدافع راست سپاهان به یکی از دلایل شکست اخیرشان مقابل ملوان اشاره کرد و افزود: اتفاقات قبل از مسابقات واقعا تاثیرگذار است؛ مثل دیدار قبلی در لیگ که شب پیش از مسابقه آن رای آمد. مگر می شود آن مسئله روی ذهن بازیکنان تاثیر نگذارد؟ بالاخره سه بر صفر شدن دیدار با الاتحاد تاثیر کوچکی می گذارد. البته وقتی تیم می‌بازد، مطمئنا کل باشگاه سپاهان شکست می‌خورد و فقط یک شخص خاص مسئول باخت نیست. وقتی می‌بریم، یک تیم برنده است و برعکس.

رضاییان اضافه کرد: من می‌گویم هر قانونی که می‌گذارند، ایرادی ندارد و طبق همان پیش می‌رویم ولی یک سری مسائل به فوتبال ما کمک نمی‌کند. عدالت باید در زمین باشد. اگر یک بازیکن غیرقانونی را استفاده کردیم، بدترین تصمیم را می‌گرفتند و نتایج همه بازی‌ها را سه بر صفر می‌کردند ولی اگر شخص خاصی تخلف کرده، با همان فرد برخورد کنید. ما شرافتمندانه در زمین تلاش کردیم و جنگیدیم تا آن امتیازات را بگیریم ولی آن اتفاقات خارج از خانواده‌های فوتبالی است.

او تاکید کرد: یک موقع می‌بینید که ای‌اف‌سی بازی را بخاطر دیر پرداخت کردن مطالبات یک بازیکن سه بر صفر می‌کند ولی این اتفاقات برای باشگاه ما (در بحث کسر امتیاز) نیفتاده و امیدوارم روز به روز حرفه‌ای‌تر شویم.

مدافع ملی‌پوش سپاهان با انتقاد از کیفیت زمین چمن برخی ورزشگاه‌های ایران گفت: اگر سقف قرارداد گذاشتیم، سقف خاصی هم برای زمین چمن بگذاریم که اگر یک تیم زمین چمن و امکانات و باشگاه خوبی ندارد، اصلا نگذاریم در لیگ برتر بازی کند. این مسائل به فوتبال ضربه می‌زند. دل من واقعا پر است و امیدوارم مسیر درستی ترسیم کنند و جوانان در راه درستی قرار بگیرند و با برخوردهای حرفه‌ای مواجه شوند.

***

واکنش آل کثیر به بازی با پرسپولیس: سوال حاشیه‌ای نپرسید!

عیسی آل‌کثیر پس از برد پرگل سپاهان مقابل آلمالیق، اظهارکرد: این برد را به هم تیمی‌هایم و هواداران تبریک می‌گویم. فکر نمی‌کردم با ۹ گل برنده شویم، البته برای برد آمده بودیم.

وی عنوان کرد: از حمایت هواداران تشکر می‌کنم. ما میزبان بودیم اما در شهر خودمان بازی نکردیم ولی هواداران این همه مسافت را طی کردند و با حضور در آزادی از ما حمایت کردند.

این بازیکن تیم فوتبال سپاهان در واکنش به این سوال که با این برد به نظر می‌آید برای بازی با پرسپولیس خط و نشان کشیدید؟  گفت: سوال حاشیه‌ای نپرسید!

وی در پاسح به این سوال که آیا این برد فشار را از روی تیم سپاهان برداشت؟ بیان کرد: روی بازیکنان فشار نبود و ما کار خودمان را انجام می‌دادیم و اتفاقات از جای دیگر می افتاد. باختی هم که هفته گذشته متحمل شدیم یک اتفاق در فوتبال است. آن هم شاید تلنگر بود.

آل کثیر در واکنش به این سوال که به نظر می‌آید امسال حاشیه‌های سپاهان بیشتر شده است؟ عنوان کرد: من نمی‌دانم و بازیکن هستم و وظیفه دارم تمرین کنم و این سوال را باید از فرد دیگری بپرسید.

وی گفت: اتفاقی برای خانواده‌ام رخ داد و من نتوانستم پیش آن‌ها باشم، این موضوع را تحمل کردم تا تمرکزم روی بازی باشد. از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم و گل‌هایی را که در این بازی زدم به خانواده‌ام تقدیم می‌کنم.

 • 17
 • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنج شنبه ۴ مرداد
  -
  ۱۱:۰۰
 • والیبال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا ۲۰۲۴
  ایران - قطر
  ۱۳:۰۰
 • فوتبال
  سویا - الاتحاد
  ۱۵:۳۰
 • راگبی هفت نفره المپیک ۲۰۲۴ پاریس
  آرژانتین - کنیا
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فولاد هرمزگان - ایرالکو اراک
  ۱۹:۰۰
 • فوتبال
  آژاکس - ویوودینا
  ۲۲:۰۰
 • دوستانه
  بنفیکا - برنتفورد
  ۲۲:۳۰
 • جمعه ۵ مرداد
  اتومبیل رانی
  فرمول ۱ بلژیک - دور اول تمرینی
  ۱۵:۰۰
 • دوستانه
  نورنبرگ - یوونتوس
  ۱۸:۳۰
 • فوتبال
  اسن - بایرلورکوزن
  ۲۰:۳۰
 • المپیک
  مراسم افتتاحیه - المپیک ۲۰۲۴ پاریس
  ۲۱:۳۰
 • شنبه ۶ مرداد
  دوستانه
  لیورپول - رئال بتیس
  ۰۳:۰۰
 • والیبال المپیک
  ژاپن - آلمان
  ۱۰:۳۰
 • بسکتبال المپیک
  استرالیا - اسپانیا
  ۱۲:۳۰
 • والیبال المپیک
  ایتالیا - برزیل
  ۱۴:۳۰
 • هندبال ساحلی
  آمریکا - کوبا
  ۱۵:۳۰
 • فوتبال المپیک
  امید آرژانتین - امید عراق
  ۱۶:۳۰
 • والیبال المپیک
  لهستان - مصر
  ۱۸:۳۰
 • فوتبال
  اینتر - لاس پالماس
  ۲۱:۰۰
ویژه سرپوش