پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹
۱۶:۲۵ - ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۱۷۲۱
لیگ قهرمانان و جام ملت ها

سرمربی التعاون: از نقاط ضعف پرسپولیس استفاده می‌کنیم/ سرمربی النصر: دیدار دوم با سپاهان متفاوت خواهد بود

مربی پرسپولیس: التعاون را به خوبی آنالیز کردیم/ سرمربی سپاهان: برای صعود نیاز داریم النصر را ببریم

اظهارات سرمربیان پرسپولیس و سپاهان درباره دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان و جام ملت ها
مربیان پرسپولیس،سپاهان،التعاون و النصر در نشست خبری پیش از دیدارهای فردا در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کردند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید قهرمانی در بازیکنان پرسپولیس به یک باور تبدیل شده است.

به گزارش ایسنا، مطهری  در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون عربستان اظهار کرد: بازیکنان پرسپولیس ذهن برنده شدن دارند و قهرمانی در آنها به یک باور تبدیل شده است. اگر بازیکنان پرسپولیس به ما بگویند که می‌توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند، ما به حرف آنها ایمان داریم چون فوق‌لعاده با غیرت و جنگو هستند و حاضر هستند هر غیر ممکنی را ممکن کنند. این برای ما باعث افتخار است. همه فکر می‌کنند قهرمانی‌های پرسپولیس در لیگ ایران پیچیده است، اما باید بگویم بسیار ساده است چون بازیکنان برای رسیدن به موفقیت همیشه تلاش می‌کنند.

وی درباره اشتباهات التعاون در دیدار قبلی برابر پرسپولیس هم گفت: بازی دوم برابر این تیم بسیار سخت تر است و ما هم به دقت این تیم را آنالیز کرده‌ایم. آنها باهوش و زیرک هستند. باید بتوانیم آنها را  کنترل کنیم. در ده دقیقه آخر بازی قبلی هم ما موفق بودیم چون در ضربات ایستگاهی تمرینات زیادی انجام می‌دهیم. ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داریم و البته تیم حریف هم روی این صحنه‌ها بسیار خوب عمل می‌کند و باید آنها را خوب کنترل کنیم. بازی برگشت سخت تر بازی قبلی است.

مطهری در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت بد التعاون در لیگ عربستان، برای پرسپولیس خوش‌شانسی محسوب می‌شود یا خیر، گفت: من فکر نمی کنم برای ما خوش‌شانسی باشد. آنها تیم قابل احترامی هستند و دچار مشکلاتی شده‌اند. آنها زیرکانه و باهوش فوتبال بازی می‌کند. ما تیم بزرگی هستیم اما التعاون هم بسیار باهوش است.

سرمربی التعاون: تنها به دنبال برد هستیم/ از نقاط ضعف پرسپولیس استفاده می‌کنیم

اظهارات سرمربیان پرسپولیس و سپاهان درباره دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان و جام ملت ها

عبدالله العسیری، سرمربی التعاون در نشست خبری این دیدار، گفت: اکنون بازی دوم خود را مقابل پرسپولیس انجام می دهیم. هر دو تیم از هم شناخت پیدا کردیم. در بازی اول شاهد بودیم تیم ایرانی قدرت خوبی دارد و در تمام نقاطش خوب عمل کرد البته ما نیز در بازی رفت عملکرد خوبی داشتیم ولی شانس با ما یار نبود.

وی افزود: زمان کمی برای آماده کردن خود برای بازی دوم با پرسپولیس داشیم. در این زمان کوتاه تلاش کردیم تا اشتباهات خود را اصلاح کنیم. هدف ما در بازی برگشت تنها برد و با استفاده از نقاط ضعف پرسپولیس به هدفمان می رسیم.

***

سرمربی سپاهان: برای صعود نیاز داریم النصر را ببریم

اظهارات سرمربیان پرسپولیس و سپاهان درباره دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان و جام ملت ها

مجتبی توتونی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان (به دلیل این که محرم نویدکیا مدرک لازم را برای سرمربیگری در آسیا ندارد، توتونی به عنوان سرمربی سپاهان معرفی شده است) در نشست خبری پیش از دیدار با النصر اظهار کرد: ما فردا یک بازی مهم و حیاتی داریم. اهمیت این بازی را می‌دانیم. نیاز به سه امتیاز این بازی داریم و امیدواریم از بازی فردا با دست پر بیرون بیاییم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا سپاهان به دلیل شیوع بیماری کرونا و بعد از شروع مجدد مسابقات نتایجش ضعیف‌تر شده توضیح داد: مجموعه کادر فنی جدید سپاهان نزدیک دو هفته است که مشغول به کار شده است. البته موضوع کرونا روی کیفیت تیم سپاهان اثر گذاشت. لیگ مدتی تعطیل شده بود و بازیکنان در خانه بودند و بعضی از آن‌ها خوب تمرین نکردند. به خاطر همین این مشکل روی عملکرد سپاهان تاثیرگذار بوده است.

توتونی درباره محسن الغسانی، مهاجم تیمش هم گفت: او بازیکن باهوش و با کیفیتی است. در فصل گذشته مدت زمان کمی به بازی گرفته شد چون روش و نوع بازی سپاهان در بازی‌های داخلی چیز دیگری بوده است. او باهوش و قابل است و امیدوارم در سیستم جدید به ما بیشتر و بهتر کمک کند. 

سرمربی سپاهان درباره سطح بازی‌ها هم توضیح داد: با ورود بازیکنان با کیفیت اروپایی و آمریکای جنوبی، سطح تیم‌های آسیایی ارتقا پیدا کرده است و تیم‌ها نسبت به سال‌های گذشته با کیفیت‌تر شده‌اند. تیم‌های آسیایی سرمایه‌گذاری خوبی می‌کنند. حضور چنین بازیکنان به ارتقای کیفی تیم‌های آسیایی کمک می‌کند و این موضوع در لیگ قهرمانان به وفور دیده می‌شود و این جای خوشحالی دارد. 

او درباره احتمال صعود سپاهان از گروه هم اظهار کرد: ما برای صعود، فردا نیاز به سه امتیاز بازی داریم. هر چند با تیم با کیفیتی مثل النصر بازی داریم که یک مربی با دانش و فهمیده دارد. ولی ما هم تیم با کیفیتی هستیم و این را در بازی گذشته نشان دادیم. ما روی اتفاق، حادثه و بدشانسی مشکل پیدا کردیم و امیدوارم در بازی فردا این بدشانسی‌ها سراغ ما نیایند. مطمئنا برای بازی فردا تغییراتی در تیم خواهیم داشت، چون هر سه روز یک بار بازی خواهیم کرد و نمی‌شود فقط از ۱۴، ۱۳ بازیکن استفاده کرد. این تغییرات مبتنی بر نوع بازی حریف و عملکرد خودمان است. 

سرمربی النصر: دیدار دوم با سپاهان متفاوت خواهد بود

اظهارات سرمربیان پرسپولیس و سپاهان درباره دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان و جام ملت ها

روی ویتوریا سرمربی پرتغالی النصر در نشست خبری قبل از بازی گفت: دیدار برگشت با سپاهان کاملا متفاوت با دیدار رفت خواهد بود.نماینده ایران با نهایت توان به دنبال پیروزی خواهد بود. آنها برای صعود نیاز به پیروزی دارند و از طرف دیگر هم می خواهند شکست در دیدار رفت را جبران کنند.

او ادامه داد: باید به خوبی آماده این دیدار شویم. بدون شک دیدار با سپاهان اسان نخواهد بود. هدف النصر در دیدار برگشت تنها پیروزی و کسب سه امتیاز است.

ویتوریا در پایان گفت: ما روی هر بازی تمرکز خاصی داریم و گام به گام پیش می رویم. تنها به سه امتیاز فکر می کنیم. انگیزه ما بعد از هر بازی افزایش می یابد. فعلا که به دیدار برابر قهرمان ایران( به تعبیر سرمربی النصر) فکر می کنیم.

 • 14
 • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شیخ بهایی,درباره شیخ بهایی,لقب شیخ بهایی زندگی نامه شیخ بهایی شاعر و عارف ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ فوریهٔ ۱۵۴۷

زادگاه: بعلبک، لبنان

تاریخ مرگ: ۱ سپتامبر ۱۶۲۱

آثار برجسته: کشکول

محل دفن: حرم امام رضا (علیه السلام)، مشهد، ایران

ملیت: ایرانی

ادامه
محسن ربیع خواه,افتخارات محسن ربیع خواه,بازی های باشگاهی محسن ربیع خواه بیوگرافی محسن ربیع خواه و تصاویری از وی

زادروز: ۳ دی ۱۳۶۶ ‏

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۹ متر

پست: هافبک دفاعی، مدافع

ملیت: ایرانی

ادامه
مهدی کوشکی,ازدواج اول مهدی کوشکی,گروه لیو مهدی کوشکی بیوگرافی مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان سینمای ایران + تصاویر همسرانش

تاریخ تولد: مرداد ماه ۱۳۵۹

محل تولد: خرم آباد، ایران

حرفه: بازیگر، نویسنده

ملیت: ایرانی

تحصیلات: لیسانس ادبیات نمایشی

قد: ۱.۷۰

ادامه
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
نظامی گنجوی,کتاب نظامی گنجوی,زندگی نامه ی نظامی گنجوی زندگینامه نظامی گنجوی و آثارش (+ تصاویر)

زادروز: ۵۳۷ هـ. ق گنجه

محل زندگی: گنجه

ملیت: ایرانی

پیشه: شاعر، تاریخ نگار و داستان سرا 

سبک: عراقی

عنوان: حکیم نظامی

ادامه
محمود فکری,عکس محمود فکری,تعداد بازی ملی محمود فکری بیوگرافی محمود فکری و فوتبالیست شدن او (+ تصاویر)

زادروز: ۴ مرداد ۱۳۵۲

زادگاه: جوی بار، ایران

پُست: مدافع

ملیت: ایرانی

سال فعالیت: ۱۳۶۵

ادامه
سحر قریشی,طلاق سحر قریشی از همسرش,زندگی نامه سحر قریشی بیوگرافی سحر قریشی و علت مشهور شدنش (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۶ دی ماه ۱۳۶۶

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۰ متر

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، مدل

ادامه
مارکوپولو,زندگینامه مارکوپولو,کتاب سفرهای مارکوپولو بیوگرافی مارکوپولو و کتاب سفرهای او (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۵ سپتامبر ۱۲۵۴

زادگاه: ونیز، ایتالیا

تاریخ مرگ: ۹ ژانویهٔ ۱۳۲۴

ملیت: ونیزی

حرفه: تاجر و جهانگرد

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۳۰ مهر
  لیگ قهرمانان اروپا
  رئال‌مادرید - شاختار
  ساعت: ۲۰:۲۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آژاکس - لیورپول
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  بایرن مونیخ - اتلتیکومادرید
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • پنجشنبه ۱ آبان
  لیگ اروپا
  راپید وین - آرسنال
  ساعت: ۲۰:۲۵
 • لیگ اروپا
  سلتیک - آث میلان
  ساعت: ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش