دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
۱۷:۲۸ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۵۰۰۴۱
سرپوش فوتبالی

ادعای بازیکنان استقلال درباره دریافتی‌ها/ قایدی فقط ۱۰۰ میلیون گرفت!

پشت پرده درگیری استقلالی‌ها/ فرهاد مجیدی را با ماشین پلیس بردند

باشگاه استقلال,پشت پرده درگیری استقلالی‌ها
برملا شدن اتفاقاتی قبل از بازی استقلال با آلومینیم در شهر اراک سروصدای فراوانی در فضای مجازی و رسانه‌ای به راه انداخت و پای برخی از اعضای کادر فنی آبی‌پوشان را نیز به میان کشید.

به گزارش خبر ورزشی، طی روزهای گذشته برملا شدن اتفاقاتی قبل از بازی استقلال با آلومینیم در شهر اراک سروصدای فراوانی در فضای مجازی و رسانه‌ای به راه انداخت و پای برخی از اعضای کادر فنی آبی‌پوشان را نیز به میان کشید. در همین خصوص یک منبع مطلع که خودش در اراک حضور داشته و جزو شاهدان عینی این اتفاق بوده است، اطلاعات جامع و جدیدی پیرامون آن ماجرا در اختیار خبر ورزشی گذاشت. 

مراقبت از درب‌های اصلی و فرعی

هتل انتخاب شده برای اسکان استقلال در اراک جز اماکن کاملاً شناخته شده در این شهر تلقی می‌شد و پیدا کردن آن برای هواداران اصلاً کار دشواری نبود به همین خاطر مسئولان باشگاه استقلال از عوامل برگزاری مسابقه و مدیریت هتل درخواست کرده بودند تمهیدات ویژه‌ای برای جلوگیری از نزدیک شدن هواداران به بازیکنان اتخاذ کنند.

این هتل علاوه بر درب اصلی، یک درب فرعی هم داشت و هماهنگی‌های لازم صورت گرفت تا دقایقی قبل از ورود اتوبوس‌های حامل بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال ، لابی هتل به طور کامل خالی شود و غیر از مسافران، فرد دیگری اجازه حضور در آنجا را نداشته باشد. البته با توجه به تجمع فراوان استقلالی‌ها مقابل درب اصلی، قرار شد اتوبوس‌ها خیلی بی‌سروصدا از درب فرعی وارد شوند و مردم آنها را نبینند. همه کارها برنامه‌ریزی شده بود اما ...

هواداران کمین کرده

کاروان اتوبوس‌های استقلال  حوالی ساعت  ۲۳:۳۰ به نزدیکی هتل رسیدند و طبق هماهنگی از قبل صورت گرفته قرار شد از درب فرعی وارد شوند. همین اتفاق هم رخ داد و مشکل خاصی وجود نداشت چون هواداران مقابل درب اصلی تجمع کرده بودند و تصورشان بر این بود که استقلالی‌ها از آنجا وارد می‌شوند ولی ناگهان همه چیز رنگ عوض کرد. 

تعدادی از هواداران که می‌دانستند این هتل دو درب  مجزا دارد، دقایقی قبل از ورود کاروان استقلال در حیاط خلوت تجمع کرده بودند و بلافاصله پس از اینکه آبی‌پوشان از اتوبوس پیاده شدند، برای ملاقات با چهره‌های مورد علاقه خود به سمت آنها دویدند! همین اتفاق برای بر هم خوردن نظم کافی بود و شرایط عملاً تا حدی از کنترل خارج شد. در این‌ میان تعدادی از هواداران مستقر مقابل درب اصلی نیز به طرق مختلف در جریان ماجرا قرار گرفتند و هر طور که شده بود، به داخل هتل آمدند تا عملاً نظم و ترتیب بر هم بخورد.

همه نگران کرونا

هواداران استقلال اصلاً نیتی برای مقابله با بازیکنان و مربیان این تیم نداشتند بلکه اصرار می‌کردند با آنها عکس یادگاری بگیرند و حتی برخی از هواداران نیز به دنبال بوسیدن بازیکنان استقلال بودند! چنین فضایی یعنی فراموش شدن پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به همین خاطر مربیان و همراهان استقبال بسیار ناراحت شدند و با نگرانی فراوان دنبال راهکاری می‌گشتند تا هر طور که شده بازیکنان را از نزدیکی هواداران به دور کرده و آنها را از دسترس خارج کنند چون فوق‌العاده نگران مبتلا شدن همه اعضای کاروان بودند. کاملاً بدیهی است که در چنین شرایطی برخوردهایی هم  پیش می‌آید و باعث ناراحتی و عصبانیت یک عده می‌شود. درواقع ازدحام بیش از حد هواداران و رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی جرقه همه این ماجراها را زد.

اسکورت مجیدی

فرهاد مجیدی از جمله چهره‌هایی بود که استقلالی‌ها در اراک فوق‌العاده دوست داشتند با او عکس یادگاری بگیرند و به محض دیدن سرمربی آبی‌پوشان پایتخت به سمت او حرکت کردند. ازدحام جمعیت به گونه‌ای شد که مأموران نیروی انتظامی برای کنترل نظم، مجیدی را سوار اتومبیل پلیس کرده و از دسترس هواداران خارج کردند تا برای او مشکل ایجاد نشود.  

تو چرا خوابیدی؟

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که نصرالله عبداللهی به عنوان سرپرست کاروان استقلال در معیت تیم راهی عراق شده بود و فرشاد ماجدی مربی وقت استقلال با گروهی از مسئولان باشگاه زودتر از کل کاروان به سوی این شهر رفته بودند تا در جلسه هماهنگی شرکت کنند. پس از ازدحام جمعیت و ماجراهایی که در هتل به وجود آمد، مربیان استقلال سراغ ماجدی را گرفتند تا ببینند در جلسه هماهنگی چه صحبت‌هایی رد و بدل شده و چرا نظم رعایت نشده است؟ ظاهراً ماجدی در انتهای آن اتفاقات تازه به جمع استقلالی‌ها اضافه شد و همین مسئله ناراحتی سایر اعضای کادر فنی را در پی داشت.

آنها به هم کار خودشان گفتند: "تو کجا بودی؟ مگر قرار نبود همه این موارد دقیقاً در جلسه هماهنگی مورد بررسی قرار بگیرد ؟" فرشاد ماجدی هم تأکید داشت پیرامون اتخاذ تدابیر لازم صحبت کرده بود و چون فکر می‌کرد مشکلی ایجاد نمی‌شود ، پس از صرف شام به اتاقش رفت تا بخوابد. مربیان استقلال از این مسئله ناراحت شدند و تأکید می‌کردند در چنین فضایی که ایجاد شده ،همکار آنها نباید داخل اتاق مشغول استراحت باشد بلکه باید درون لابی می‌ماند و بر اجرای تمام امور نظارت می‌کرد .

بازگشت شبانه

انتقادات مطرح شده از فرشاد ماجدی باعث ناراحتی او شد و مربی استقلال همان شب به تهران بازگشت! اتفاقی که خشم فرهاد مجیدی را در پی داشت و دستور به قطع همکاری با این مربی داد. در واقع ادعای مطرح شده توسط سرمربی استقلال مبنی بر خروج بدون اجازه فرشاد ماجدی از هتل در شب قبل از مسابقه به همین  ماجرا باز می‌گردد.

***

ادعای بازیکنان استقلال درباره دریافتی‌ها/ قایدی فقط ۱۰۰ میلیون گرفت!

باشگاه استقلال,پشت پرده درگیری استقلالی‌ها

بازیکنان استقلال از پرداختی‌های جدید که از طرف باشگاه انجام شده ناراضی‌اند و می‌گویند خیلی کمتر از رقمی است که باید پرداخت می‌شده.

بسیاری از بازیکنان استقلال می‌گویند پرداختی ما هنوز به ۷۰ درصد نرسیده و به همین دلیل از پرداختی‌های جدید باشگاه استقلال ناراضی هستند و بار دیگر اعتصاب کردند.

در همین رابطه بعضی از بازیکنان استقلال که رابطه خوبی با مهدی‌ قایدی دارند، مدعی شدند در سری جدید پرداختی‌ها به این مهاجم فقط ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است. همان طور که می‌دانید قرار داد مالی قایدی برای لیگ بیستم ۹۰۰ میلیون تومان بود که قرار بود سه برابر شود اما بعد از آن خبری نشد و طرفین سکوت کردند.

استقلال یکشنبه با نساجی مازندران در قائمشهر بازی دارد که البته بازی چندان حساسی نیست و به نظر می‌رسد بازیکنان استقلال می‌خواهند تا زمانی که پرداختی‌های‌شان بالاتر نرود به اعتصاب‌های گاه و بیگاه خود ادامه دهند.

 • 13
 • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
کیومرث هاشمی,بیوگرافی کیومرث هاشمی,زندگینامه کیومرث هاشمی بیوگرافی کیومرث هاشمی سیاستمدار ایرانی (+ تصاویر)

متولد:۱۳۴۴

زادگاه:ملایر

زمینه فعالیت:سیاست و مدیریت ورزشی

پیشه:سیاستمدار

دین:اسلام

ادامه
امین قاسمی نژاد,بیوگرافی امین قاسمی نژاد,عکس امین قاسمی نژاد بیوگرافی امین قاسمی نژاد، فوتبالیست (+ تصاویر خانوادگی)

زاده: ۱ آذر ۱۳۶۵ 

زادگاه:بابلی

ملیت:ایرانی

پست:هافبک

قد:۱۸۲  سانتی متر

ادامه
حضرت علی اکبر,زندگینامه حضرت علی اکبر,حضرت علی اکبر کیست زندگینامه حضرت علی اکبر (ع) فرزند بزرگ امام حسین (ع)

زاده:۱۱ شعبان سال ۳۳ هجری قمری

زادگاه:مدینه

ملیت:ایرانی

علت مرگ:واقعه کربلا

محل دفن:حرم امام حسین، کربلا، عراق

ادامه
بیوگرافی لئوناردو دی‌کاپریو,بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو,عکس هایی از لئوناردو دی کاپریو بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده ی هالیوودی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۱ نوامبر ۱۹۷۴ ‏

زادگاه:لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده

زمینه فعالیت:بازیگر، تهیه کننده، طرفدار محیط زیست

سال های فعالیت:۱۹۸۹–اکنون

ملیت:آمریکایی

ادامه
لوئیس همیلتون,بیوگرافی لوئیس همیلتون,عکس لوئیس همیلتون بیوگرافی لوئیس همیلتون راننده بریتانیایی مسابقات فرمول یک (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۷ ژانویهٔ ۱۹۸۵ ‏

زادگاه:استیونج، هرتفوردشر، انگلستان، بریتانیا

اولین مسابقه:۲۰۰۷ گراند پریکس استرالیا

اولین برد:۲۰۰۷ گراند پریکس کانادا

ملیت:انگلیس

ادامه
غلامحسین محسنی اژه ای و همسرش,غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه,تحصیلات غلامحسین محسنی اژه ای بیوگرافی غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه (+ تصاویر)

زاده:۷ مهر ۱۳۳۵

زادگاه:اصفهان

سمت:رئیس قوه قضاییه

ملیت:ایرانی

تحصیلات:دکترای حقوق بین الملل خصوصی

ادامه
بیژن مرتضوی,بیوگرافی بیژن مرتضوی,آهنگهای بیژن مرتضوی بیوگرافی بیژن مرتضوی نوازندهٔ ویولن و خوانندهٔ سبک پاپ (+ تصاویر)

زاده:۲۵ آبان ۱۳۳۶

زادگاه:بابل

ملیت:ایرانی

سمت:موسیقی دان ، آهنگ ساز، تنظیم کننده، ویولنیست

بیوگرافی بیژن مرتضوی

بیژن مرتضوی در ساری در ۲۵ آبان ۱۳۳۶ دیده به جهان گشود. خانواده ی او پنج نفره هستند. او دارای برادری به اسم فرهاد و خواهرانی به نام های آذر و آرزو می باشد. وی چند روز پس از این که به دنیا آمد با خانواده اش به تهران مهاجرت کردند.

ادامه
اشعار خواجوی کرمانی,زندگی نامه خواجوی کرمانی,مقبره خواجوی کرمانی زندگی نامه خواجوی کرمانی شاعر نیمهٔ اول قرن هشتم (+ آثار)

زمینهٔ کاری:شعر، عرفان، ریاضیات و طب

زادروز:۶۸۹( قمری)- کرمان

مرگ:۷۵۲( قمری)- شیراز

ملیت:ایرانی

سبک نوشتاری:سبک عراقی

ادامه
نوام چامسکی,بیوگرافی نوام چامسکی,زندگینامه نوام چامسکی بیوگرافی نوآم چامسکی زبان شناس و فیلسوف آنارشیست آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۷ دسامبر ۱۹۲۸

زادگاه:فیلادلفیا، پنسیلوانیا

همسرها:  کارول دوریس شاتز( درگذشت ۲۰۰۸)، والریا واسرمن( متولد ۲۰۱۴)

سمت:نظریه پرداز زبان شناسی و نویسنده سیاسی

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه هاروارد

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • یکشنبه ۲۸ شهریور
  پریمیر لیگ پرتغال
  پورتو - موریرنسی
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • هفته ۶ لیگ یک فرانسه
  پاری سن ژرمن - لیون
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • هفته ۴ سری آ ایتالیا
  یوونتوس - آث میلان
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • هفته ۵ لالیگا
  والنسیا - رئال مادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • دوشنبه ۲۹ شهریور
  جام جهانی فوتسال
  اسپانیا - آنگولا
  ساعت: ۱۹:۳۰
 • جام جهانی فوتسال
  آمریکا - صربستان
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • جام جهانی فوتسال
  ایران - آرژانتین
  ساعت: ۲۱:۳۰
 • هفته ۴ سری آ ایتالیا
  اودینزه - ناپولی
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • هفته ۵ لالیگا اسپانیا
  بارسلونا - گرانادا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور
  هفته ۵ لالیگا
  ختافه - اتلتیکومادرید
  ساعت: ۲۲:۰۰
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  فیورنتینا - اینتر
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • جام اتحادیه انگلیس
  نوریچ - لیورپول
  ساعت: ۲۳:۱۵
 • چهارشنبه ۳۱ شهریور
  هفته ۵ سری آ ایتالیا
  اسپزیا - یوونتوس
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • جام اتحادیه انگلیس
  چلسی - استون ویلا
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • جام اتحادیه انگلیس
  منچستریونایتد - وستهام
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  میلان - ونیز
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • هفته ۷ لیگ یک فرانسه
  متز - پاری سن ژرمن
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • هفته ۶ لالیگا اسپانیا
  رئال‌مادرید - مایورکا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پنجشنبه ۱ مهر
  هفته ۵ سری آ ایتالیا
  تورینو - لاتزیو
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  سمپدوریا - ناپولی
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • هفته ۵ سری آ ایتالیا
  رم - اودینزه
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • هفته ۶ لالیگا
  کادیز - بارسلونا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • جمعه ۲ مهر
  هفته ۷ بوندسلیگا
  گریتر فورت - بایرن مونیخ
  ساعت: ۲۲:۰۰
ویژه سرپوش