دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۲۱:۰۱ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۲۱۳۳۸
سرپوش فوتبالی

عقب‌نشینی عجیب باشگاه نساجی/ وقتی از چاقو به تیغ موکت‌بری می‌رسید!

پرتاب چاقو به سمت بازیکن نساجی,دیدار نساجی و نفت مسجد سلیمان
باشگاه نساجی تصویری را از یک چاقو منتشر کرده که نشان می دهد یک چاقو به سمت بازیکن این تیم پرتاب شده است.

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران در هفته بیست و دوم لیگ برتر شامگاه امروز دوشنبه به میزبان تیم جنوبی برگزار شد. در شرایطی که این دیدار هنوز به پایان نرسیده بود، پایگاه اطلاع رسانی نساجی تصویری از یک چاقو را منتشر و تاکید کرد در محاکم فوتبالی از این اقدام شکایت خواهد کرد.

در متن خبر باشگاه نساجی آمده است: «در نیمه اول دیدار نساجی مازندران با نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی این شهر، به‌سوی مهرداد عبدی بازیکن نساجی در میان زمین چمن از سوی تماشاگران چاقویی پرتاب شد.

در پی این اقدام شنیع، ارعاب‌انگیز و دون شان ورزش، باشگاه نساجی مازندران بدون معطلی شکایت خود را به‌طور رسمی در محاکم فوتبالی ارائه خواهد کرد.»

پرتاب چاقو به سمت بازیکن نساجی,دیدار نساجی و نفت مسجد سلیمان

پای گوگل به چاقوکشی در مسجدسلیمان باز شد!

رسانه رسمی باشگاه نساجی در خبری مدعی شد به سمت مهرداد عبدی بازیکن این تیم در جریان بازی با نفت مسجدسلیمان چاقو پرتاب شده است!

این در حالی است که باشگاه نفت مسجدسلیمان مدعی است که عکس منتشر شده در این خبر عکسی است که از گوگل برداشته شده و حتی این عکس را منتشر کرده‌اند!

پرتاب چاقو به سمت بازیکن نساجی,دیدار نساجی و نفت مسجد سلیمان

عقب‌نشینی عجیب باشگاه نساجی/ وقتی از چاقو به تیغ موکت‌بری می‌رسید!

در شرایطی که کانال اطلاع‌رسانی باشگاه نساجی مدعی شد به سمت مهرداد عبدی بازیکن این تیم در جریان بازی با نفت مسجدسلیمان چاقو پرتاب شده است، دقایقی قبل این خبر به شکل عجیبی در کانال این باشگاه اصلاح شد.

باشگاه نساجی مازندران در خبر جدید خود اعلام کرد: در خبر اقدام شنیع، ارعاب‌انگیز و دون شان ورزش درخصوص پرتاب سلاح سرد به‌سوی بازیکن نساجی در میان زمین چمن و در حین بازی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان، تصویر خبر تزیینی بوده و تصویری اصلی سلاح سرد، تیغ موکت‌بری است که در این مطلب مشاهده می‌کنید.

به نظر می‌رسد باشگاه نساجی خبر اول خود را تکذیب کرده است، چراکه در خبر اول از پرتاب چاقو صحبت شده بود و اکنون از تیغ موکت‌بری به عنوان سلاح سرد یاد شده است.

پرتاب چاقو به سمت بازیکن نساجی,دیدار نساجی و نفت مسجد سلیمان

مطهری: از هواداران نفت مسجد سلیمان انتظار پرتاب چاقو نداشتم

حمید مطهری پس از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری بعد از بازی اظهار داشت: در خصوص بازی باید بگویم نفت مسجد سلیمان در نیمه اول انتحاری بازی کرد؛ چراکه نیاز مبرم به ۳ امتیاز این بازی داشت و ما هم یک سری اشتباهاتی را داشتیم که باز هم مسئول این اشتباهات منِ سرمربی هستم. در نیمه دوم یک فوتبال متفاوت از تیم نساجی شاهد بودیم. نساجی در نیمه دوم چه از نظر حفظ توپ و چه از نظر انتقال و حضور در حمله خوب ظاهر شد و حتی می‌توانستیم در نیمه دوم اگر از فرصت‌های خودمان استفاده می‌کردیم،‌ پیروز میدان باشیم. موقعیت‌های بسیار خوبی را داشتیم که متأسفانه از آنها استفاده نکردیم و درنهایت بازی را با نتیجه تساوی به پایان رساندیم.

وی افزود: ما در ابتدای بازی از نفت مسجدسلیمان عقب افتادیم و در نیمه دوم بازی را به تساوی کشاندیم، اما از اینکه نتوانستیم پیروز این میدان باشیم بسیار ناراحت هستم؛ چراکه لیاقت ۳ امتیاز این بازی را داشتیم. نفت مسجدسلیمان در نیمه اول به نوعی ما را سورپرایز کرد و یک فوتبال فوق‌العاده‌ای از خود نشان داد. من به آنها تبریک می‌گویم به خاطر فوتبالی که امروز بازی کردند و به همه بازیکنان و کادر فنی این تیم خسته‌ نباشید می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به پرتاب چاقو به درون زمین توسط هواداران نفت مسجدسلیمان، عنوان کرد: تیم نفت مسجدسلیمان تیم بسیار خوبی هست، و هواداران این تیم اگر می‌خواهند از این تیم حمایت کنند باید شکل درستی را انتخاب کنند. شما نگاه کنید اگر چاقویی که به طرف زمین پرتاب کردند، به گردن کسی می‌خورد باید فوتبال را تعطیل می‌کردند. من اسم آن را چاقو می‌گذارم ولی شاید به آن چیز دیگری هم می‌گویند که من خجالت می‌کشم آن را به زبان بیاورم. از مردم مسجد سلیمان این انتظار را نداشتم که چنین رفتاری داشته باشند. حمایت آنها از تیمشان کار بسیار ارزشمندی است، اما رفتارشان امروز قابل قبول نبود. همه فوتبال کار می‌کنیم. من به‌عنوان مربی، و بازیکن در جای خودش تا اینکه بتوانیم از این فوتبال لذت ببریم. فوتبال میدان جنگ نیست.

وی در خصوص داوری این دیدار عنوان کرد: در نیمه دوم دو دقیقه‌ هم بیش‌تر از ۵ دقیقه‌ وقت اضافه‌ای که اعلام کرده بود، گرفتند و صحنه پنالتی‌ای را هم که بعد از بازی نگاه کردم یک حرکت شبیه‌‌سازی بود که در هفته گذشته در بازی استقلال هم چنین صحنه‌ای رخ داد که من در نشست خبری در خصوص آن صحبت کردم که بعد از آن هواداران استقلال در فضای مجازی به من فحاشی کردند. من به تیم داوری امروز تبریک عرض می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم، اما اگر به پنالتی گرفتن باشد، ضربه ایستگاهی که ایوب کلانتری زد و به دست مدافع نفت مسجدسلیمان خورد، بیش‌تر از هر صحنه‌ای پنالتی بود.

***

بیانیه باشگاه نفت پس از اظهارات مطهری؛ این صحبت‌ها از شما بعید بود!

باشگاه نفت مسجدسلیمان پیرامون صحبت های سرمربی نساجی در نشست خبری بعد از بازی و انتشار تصاویری از شی پرتاب شده به درون زمین، واکنش نشان داد.

در بیانیه باشگاه نفت آمده است:

"دیدار دو تیم نفت مسجدسلیمان و نساجی ۱۵ اسفندماه برگزار شد که باشگاه نساجی مدعی شده است که هواداران تیم نفت در جریان بازی چاقویی را به سمت مربی این تیم پرتاب کرده است.

باشگاه نفت مسجدسلیمان ضمن رد این ادعا برخود لازم می داند به مواردی اشاره کند.

اولا هواداران محترم و با اخلاق نفت به هیچ عنوان اقدام به پرتاب شی درون زمین نداشتند و نکته جالب این است که باشگاه نساجی در ابتدا اقدام به نشر یک خبر کذب با عکس چاقویی که در گوگل جستجو کرده اند، می کند و بعد از بازی عکس چاقو تغییر کرده و عکس یک تیزبُر را به عنوان شی پرتاب شده به درون زمین منتشر می کنند؛ در هیمن جا کاملا مشخص است که این باشگاه دست به فرافکنی زده است تا شان هواداران پرشور تیم نفت را زیر سوال ببرند و این ادعا بی اساس را بین دو نیمه در راهرو ورزشگاه مسولان تیم نساجی مطرح کردند در حالی که تیم نفت مسجدسلیمان در نیمه اول با دوگل پیروز به رختکن رفته بود و دلیلی برای اینکار وجود نداشته و ادعای عجیب و بی اساسی را مطرح کرده اند.

دوم این که از نظر ما این احتمال وجود دارد که تیزبُر متعلق به یکی از عوامل تیم نساجی بوده است. بازی، ناظر داشته است و اگر شی پرتاب شده پس حتما باید در گزارش بازی درج شده باشد.

سوم این که  چرا آقایی از مسوولان نساجی هر جا می رود حواشی فراوان به همراه دارد یا به داوران توهین می کند یا در ورزشگاه ها تشنج ایجاد کرده و حالا نیز با مطرح کردن چنین موارد قصد دارد باشگاه نفت را به حاشیه ببرد؟

چهارم این که سرمربی نساجی شما که به اخلاق مداری معروف هستید دیگر چرا؟! شما چطور عنوان می کنید حتی خجالت می کشید بگویید هواداران نفت چه چیزی را درون زمین انداخته اند. آن هم در حالی که شی پرتاب نشده بود و احتمالا شما هم تحت تاثیر فرافکنی باشگاه تان قرار گرفته اید. از شما بعید بود!

باید بگوییم دوران فرافکنی و انجام رفتارهای نخ نما شده گذشته است. کاش باشگاه نساجی کمی هم اخلاق را در دستور کار خود قرار می داد تا فارغ از هر نتیجه ای، زیبایی های فوتبال دو چندان شود.

ما ضمن شکایت از باشگاه نساجی، منتظر هستیم مدارک و مستندات خود را پیرامون پرتاب یک شی به درون زمین ارائه دهد."

 • 9
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • دوشنبه ۱ مرداد
  دوستانه
  الهلال - العربی
  ۱۹:۳۰
 • دوستانه
  اینتر - پرگولتزه
  ۲۰:۰۰
 • دوستانه
  کوشیچه - آاس رم
  ۲۱:۰۰
 • جام ملت های زیر ۱۹ سال اروپا ۲۰۲۴
  اسپانیا - فرانسه
  ۲۱:۳۰
 • جام ملت های زیر ۱۹ سال اروپا ۲۰۲۴
  ترکیه - دانمارک
  ۲۱:۳۰
 • بسکتبال دوستانه
  آمریکا - آلمان
  ۲۲:۳۰
 • سه شنبه ۲ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  لوگانو - فنرباغچه
  ۲۲:۰۰
 • دوستانه
  اسپورتینگ - سویا
  ۲۳:۰۰
ویژه سرپوش