دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
۰۸:۰۴ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۳۱۰۰۷
سرپوش فوتبالی

خانی به دنبال ابطال مجوز آسیایی استقلال است

مشاجره سمیعی و خانی: دنبال حذف استقلالی! | خانی به سمت خطیر کاسه بشقاب پرتاب کرد

مشاجره سمیعی و خانی,جزدیات مشاجره سمیعی و خانی
فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی فعلی استقلال و علیرضا خانی عضو سابق هیئت مدیره از درگیری عجیب در شب جلسه هیئت مدیره و اختلافات عمیق میان مدیران باشگاه سخن گفتند.

به گزارش ورزش سه، علیرضا خانی عضو سابق هیئت مدیره استقلال این روزها به شدت فعال بوده و پس از گفتگو با چند خبرگزاری، شب گذشته نیز پس از آنکه مهمان تلفنی برنامه شب های فوتبالی بود، ساعتی بعد در استودیو برنامه مجله فوتبال نیز حضور پیدا کرد.

    خانی ادعاهای جنجالی قبلی خود درخصوص مسائل مربوط به باشگاه استقلال و تخلفاتی که به زعم وی رخ داده بود را تکرار کرد که در این میان نیز فرشید سمیعی روی خط برنامه آمد و به مسائل پاسخ داد که شرح صحبت های مطرح شده را در زیر می خوانیم:

* تمام تخلفات را در گزارش یازده صفحه ای مطرح کردم

خانی: زمانی که به عنوان عضو هیئت مدیره و معاونت مالی اداری مشغول به کار بودم، متاسفانه اتفاقاتی رخ داد و موضوعاتی پیش آمد. یک جلسه هیئت مدیره تشکیل دادیم و تمام این موضوعات در قالب یک گزارش ۱۱ صفحه ای با تمام تخلفات، اشکالات و تمام مسائلی که مرتبط با فساد در حوزه مالی، تیمی و غیره بود را مطرح کردیم.

* بخاطر قراردادهای مورددار من را اخراج کردند

خانی: آن جلسه به تنش کشیده شد و ما درگیر شدیم که باعث شد ما را اخراج کنند. یکی از دلایل اخراج من بحث قراردادهایی بود که با اسپانسرها بسته شده بود که در هیچ کدام از آنها، تشریفات قانونی رعایت نشده بود. به طور نمونه، با یک شرکتی برای اسپانسری روی پیراهن در چهار بازی ابتدایی صحبت شده بود که یک قرارداد کاملا یک طرفه‌ای بود و قرار شد این قرارداد که مبلغ آن ابتدا ۲۴ میلیارد بود و سپس به ۲۰ میلیارد کاهش یافت، پرداخت شود که نشد. سپس متوجه شدیم دو چک داده شده، یک چک شخصی و یک چک به نام آن شرکت تازه تاسیس صادر شده بود. بعدها استعلام گرفتیم و مشخص شد آن فرد چندین چک برگشتی داشته است.

* با سمیعی و خطیر درگیر شدم

خانی: ما در هیئت مدیره توافق کرده بودیم که تمامی قراردادها توسط بنده به عنوان عضو مالی هیئت مدیره و مدیرعامل امضا شود. تمام قراردادهای بازیکنان با امضای بنده و آقای خطیر امضا شد اما هیچ کدام از قراردادهای اسپانسرها به من داده نشد و اگر دقت کنید تمام آنها در حال حاضر ایراد دارد. یکی از گزارش‌های بنده در هیئت مدیره که منجر به تنش و درگیری شد، همین مورد بود. من با مدیرعامل و آقای سمیعی درگیر شدم. من به آقای سمیعی گفتم که شما به عنوان یک فرد حقوقی چرا آمده‌اید و به جای من امضا کرده‌اید؟ شما حق امضا نداشته‌اید. طبق صورت جلسه هیئت مدیره، من و آقای خطیر حق امضا داشته‌ایم. من گفتم که شما چرا این چک‌ها را گرفته‌اید؟ آیا به عنوان یک حقوقدان نمی‌دانید که باید ابتدا این چک‌ها استعلام شود و آن چک نیز باید به نام شرکت مربوطه باشد؟ چرا از شخص حقیقی یک چک گرفته‌اید و بعد از آن چرا اقدام حقوقی انجام ندادید؟ زمانی که چک‌ها برگشت خورد هیچ کدام از این کارها انجام نشد. قراردادی هم با مرغوب کار بود که آن را به مدت ۱۰ سال اجاره داده‌اند.

* کل گردش حساب مرغوب کار یازده میلیون بود

خانی: وی در مورد اینکه یک حساب را بدون مجوز هیئت مدیره برای مجموعه مرغوب کار باز کرده و تکلیف پول‌ها چه شده است، گفت: آن حساب مربوط به مرغوب کار نبود. زمان مدیریت حجت کریمی قرار شد یک حساب تنخواه دو امضائه باز شود. این قرار با آقای حجت کریمی گذاشته شده بود، هیئت مدیره وقت نیز کامل در جریان بود. قرار شد پول‌هایی که داده می‌شود به این حساب تنخواه واریز شود، مدیر آکادمی هم هزینه کند ولی بنده روی آن کنترل داشته باشم. اما کارت تنخواه در اختیار من نبود و در اختیار شخص مدیر آکادمی بود که این حساب نیز فقط یک هفته باز نبود. به مشکل مالیات خوردیم و تمام حساب‌ها بسته شد. کل موجودی آن حساب و گردش آن ۱۱ میلیون تومان بود.

* به سمیعی گفتم چرا قرارداد دو میلیاردی را هشت میلیارد کردید؟

خانی: برای ریشه یابی این مشکلات ما باید به سه سال قبل بازگردیم، از زمانی که آقای سمیعی معاون حقوقی باشگاه شدند، تمام قراردادها دچار مشکل هستند. یکی از انتقاداتی که از آقای سمیعی داشتیم گفتیم چرا شما به عنوان عضو حقوقی روی این قراردادها نظر ندارید؟ از او پرسیدیم چرا قرارداد بازیکنی که ۲ ساله بود و می‌توانست برای سال دوم نیز با همان مبلغ بازی کند را افزایش دادید و مبلغ آن را از ۲ میلیارد به ۸ میلیارد تغییر دادید؟

* خانی بخاطر ادعاهای کذبش اخراج شد

در ادامه نیز فرشید سمیعی روی آنتن برنامه آمد و صحبت‌هایش را این گونه آغاز کرد: ایشان یک بار نیز بدون اینکه این اظهارات را در هیئت مدیریت طرح بکنند، به طور مستقیم برای کلیه نهادهای نظارتی موجود در کشور ارسال کرده بودند. اقدام ایشان منجر به این شد که سازمان خصوصی سازی دو نماینده به نام‌های آقایان قدرتی و هاشمی را مامور کرده و به باشگاه فرستادند. آنها چند روز مدارک را بررسی کرده و تمامی اظهارات آقای خانی را رد کرده که منجر به اخراج ایشان از هیئت مدیره باشگاه شد.

* خانی به سمت خطیر کاسه بشقاب پرتاب کرد

سمیعی: ایشان می‌گوید که در آن شب با آقایان خطیر و سمیعی درگیر شده است که این دروغ محض است. ایشان در ابتدای جلسه با فحاشی، به سمت مدیرعامل حمله ور شد. من برای صحبت‌هایم مدارک مستند دارم، آقایان افضلی و حیدرزاده شاهد هستند. آقای خانی با فحش‌های بسیار رکیک خطاب به آقای خطیر، برای ایشان آب معدنی و کاسه و بشقاب و هر آن چیزی که در دستشان بود را پرتاب کردند. این در حالی است که اصلاً جلسه شروع نشده و بحثی هم آغاز نشده بود.

* قرار نبود نام آن اسپانسر روی پیراهن بیاید

سمیعی: در خصوص چک برگشتی آن شرکتی که در ۴ هفته نخست اسپانسر ما بود، باید بگویم اصلاً قرار نبود که نام این شرکت روی پیراهن بیاید. ایشان قرار بود در دوره آقای آجرلو با استقلال همکاری کنند، بعد از اینکه درخواستشان را ارسال کردند، درخواست آنها توسط عضو حقوقی باشگاه که بنده هستم و عضو اقتصادی هیئت مدیره یعنی آقای حیدرزاده و آقای مدیرعامل مورد بررسی و تأیید قرار گرفت.

* قرار نبود نام آن شرکت روی پیراهن بیاید

سمیعی: قرار بود این شرکت خرده فروشی کند و اگر هواداران استقلال از خرده فروشی‌های آنها خریدی داشته باشند، درصدی از سود واگذار شود .اصلاً قرار نبود که نام این شرکت روی پیراهن استقلال بیاید. به خاطر همین، آقای مدیرعامل جلسه‌ای را تشکیل داد و تمامی اعضای هیئت مدیره و یکی از معاونین باشگاه را دعوت کرد و آن آقای نماینده شرکت اسپانسر باشگاه را نیز دعوت کرد. به یک باره به ایشان پیشنهاد شد که نام شرکت روی پیراهن قرار بگیرد. چون از فصل قبل نام هیچ شرکتی روی پیراهن استقلال نبوده است و آقای خطیر به وی پیشنهاد داد که به جای آن توافق اولیه، نام آن شرکت روی پیراهن درج شود که ابتدا ایشان علاقه به این کار نداشتند و در حضور تمام آقایان و اعضای هیئت مدیره این را اعلام کردند.

* خانی خیلی دروغ می گوید!

خانی: صدای کردار آدم‌ها بالاتر از صدای گفتارشان است. ایشان صحبت‌هایی انجام می‌دهند که غیر از واقعیت است. صحبت‌هایی که مطرح می‌کنند حاشیه‌ای است، چون چیزی برای گفتن ندارند، چون مستندات موجود است.

مجری: آقای سمیعی مدعی است مستندات شما رد شده است؟

خانی: همین شرکت که ۴ هفته ابتدایی اسپانسر بود چه اتفاقی افتاد؟ چه کسی این شرکت را به درون باشگاه آورد؟ چه کسی این قرارداد را منعقد کرد؟ شما قرارداد را بخوانید، یک قرارداد یک طرفه است. چرا آن زمان هیچ اقدام حقوقی صورت نگرفت؟

سمیعی: اقدام حقوقی صورت گرفته است، اجازه بدهید! ایشان چندین بار است که این مطلب کذب را تکرار می‌کنند. زمانی که اقدام قضایی شده و رای آن نیز صادر گردیده، دستور حقوقی صادر شده و حکم جلب اموال نیز گرفته شده، چرا به دروغ می‌گویند که اقدام قضایی صورت گرفته است؟  در خصوص چک برگشتی نیز باید بگویم کسانی که یک ذره سواد بانکی داشته باشند می‌دانند چک صیادی که برگشت بخورد، قابل ثبت نیست. چک صیادی که ثبت شده، چگونه سابقه برگشت خوردن داشته است؟ ایشان خیلی دروغ می‌گویند!

* سمیعی فیلم هندی زیاد می بیند!

خانی: ایشان ظاهرا فیلم هندی زیاد نگاه می‌کنند، چون مدعی هستند کتک کاری شده یا آب معدنی و بشقاب پرتاب شده که چنین چیزی اصلاً نبوده است! ایشان اگر حقوقدان بودند نمی آمدند از پول باشگاه جهت خرید خودرو استفاده کنند! ایشان اگر حقوقدان بودند می‌دانستند که نباید این کار را انجام دهند و از منافع باشگاه در جهت منافع شخصی خودشان استفاده نکنند. سابقه ایشان مشخص است، تمام مشکلات حقوقی که در باشگاه وجود دارد، از زمانی است که ایشان به عنوان معاون حقوقی در استقللال مشغول به کار بوده است.

* طلب بانک شهر ۲۰۰ میلیارد شده است

خانی در مورد طلبی که طی ۱۰ ماه در خصوص مجموعه مرغوب کار باید پرداخت می‌شده ولی صورت نگرفته و مبلغ آن به ۲۰۰ میلیارد تومان رسیده است، پاسخ داد: زمانی که دو و نیم میلیون یورو از بانک شهر جهت پرداخت به قرارداد استراماچونی پرداخت شد، از آن زمان توافق گردید که ماهانه ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قسط این وام داده شود. تا زمانی که ما در آنجا بودیم، به دلیل نبود منابع مالی، تمام این اقساط معوقه شده بود و پرداخت نگردید. منابعی نبود که ما این مبالغ را پرداخت کنیم. قبل از من و فروردین ۱۴۰۲ آن تعهد داده شده بود.

* باشگاه به لحاظ حقوقی متضرر نشده است

سمیعی: من به عنوان سرپرست باشگاه روزانه ده‌ها سند امضا می‌کنم. این چه ربطی به حقوقی بودن من دارد؟ حتی در خصوص مدیران عامل آقایان آجولو و فتح الله زاده یک مورد وجود ندارد که به بخش حقوقی ارجاع داده شده باشد و آن کار صورت نگرفته باشد. مدیران عامل می‌توانند می‌توانند صدها نامه را در روز و بدون اطلاع بخش حقوقی امضا کنند. اگر هم مشکلی پیش بیاید، به مراجع قضایی مربوط می‌شود و آنها باید جوابگو باشند که چند پرونده نیز همین الان باز است. حتی یک مورد نداریم که بنده نظر حقوقی داده باشم و باشگاه استقلال متضرر شده باشد.

* خانی به دنبال ابطال مجوز آسیایی استقلال است

در این لحظه خوانی به میان صحبت‌ها سمیعی آمد و مدعی شد که او به همین دلیل در دوره حجت کریمی اخراج شده است.

سمیعی گفت: اجازه بدهید من صحبت کنم و فرافکنی نکنید! ابتدا گفتید درباره اسپانسر اقدام حقوقی نشده در حالی که این اتفاق صورت گرفته و رای نیز صادر شده است، این یک دروغ شما! دوم گفتید چک در زمان صدور برگشتی داشته است که هر فردی با حداقل سواد بانکی می‌داند چک صیادی پس از برگشت ثبت نمی‌شود، این دروغ دوم. دروغ سوم گفتند که با بنده درگیر شدند در حالی که هم پیامک و هم تماس ایشان بعد از آن اتفاق وجود دارد که بابت حمله به مدیر عامل از بنده عذرخواهی کردند. شما چرا فرافکنی می‌کنید شما با چه مجوزی برای آکادمی حساب باز کردید؟ مگر نمی‌گویید هیئت مدیره قبلی باید مصوبه می‌داد، شما به چه حقی پول بچه‌های آکادمی را وارد آن حساب کرده‌اید و به صلاحدید خودتان هزینه کردید؟ شما به افراد مختلفی از آن حساب پرداختی داشتید. شما اخیراً خیلی فعال شده اید و همه جا حضور پیدا می‌کنید. قبلاً می‌خواستید که از استقلال امتیاز کسر کنید و اکنون نیز می‌خواهید مجوز آسیایی استقلال را به خطر بیندازید. این حنای شما رنگی ندارد آقا! شما با چه مجوزی ضمانت‌نامه بانکی ۸ میلیارد تومانی را از باشگاه خارج کردید؟ شما باید مصوبه هیئت مدیره می‌داشتید.

* اگر به باشگاه دیگری علاقه دارید، در استقلال چه می کنید؟

سمیعی: شما به چه حقی ضمانت‌نامه بانکی ۸ میلیارد تومانی را از باشگاه خارج کردید؟ شما باید مصوبه هیئت مدیره می‌داشتید! ۸ میلیارد تومان پول سهل الوصول استقلال را خارج کردید و به کجا بردید؟ آقا شما مصوب هیئت مدیره داشتید؟ شما با چه مجوزی برای خبرنگاران کارت هدیه خریدید؟ چه کسی به شما اجازه داده که به خبرنگاران کارت هدیه بدهید؟ شما اسناد باشگاه را منتشر کرده‌اید تا از استقلال امتیاز کسب شود. شما اگر استقلالی هستید باید برای استقلال بجنگید. اگر به تیم دیگری علاقه دارید پس چرا باشگاه‌تان را عوض کردید؟ شما اگر به تیم دیگری گرایش دارید، برای چه به اینجا می‌آید؟ شما از این برنامه به آن برنامه و از این خبرگزاری به آن خبرگزاری در حال مصاحبه هستید. تماماً هم اطلاعات شما کذب است! شما یک زمانی شکایتی کردید و ادعای تان رد شد. بنده به شما رحم کردم و اعاده حیثیت نکردم. ولی این را بدانید از فردا در مورد کلیه ادعاهای کذب شما که توسط سازمان بازرسی و کمیته انضباطی فوتبال کشور و بررسی شده و کلیه ادعاهای شما رد شده ما اقامه دعوا خواهیم کرد. شما در تمامی مدت سکوت کرده بودید، الان برای چه آمده‌اید؟ برای حذف مجوز آسیایی استقلال؟ کور خوانده‌اید آقا!

 • 9
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • یکشنبه ۲۴ تیر
  هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  هنگ کنگ - بحرین
  ۱۶:۰۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  چین - کویت
  ۱۷:۴۵
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  هند - عمان
  ۱۹:۳۰
 • والیبال جام یادبود هوبرت واگنر
  لهستان - اسلوونی
  ۲۰:۰۰
 • والیبال جام یادبود هوبرت واگنر
  آلمان - مصر
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  اسپانیا - انگلیس
  ۲۲:۳۰
 • دوشنبه ۲۵ تیر
  لیگ تابستانی NBA
  ایندیانا پی سرز - مینه سوتا تیمبرولوز
  ۰۱:۱۰
 • کوپا آمریکا
  آرژانتین - کلمبیا
  ۰۳:۳۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  عربستان - هنگ کنگ
  ۱۲:۳۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  ایران - چین
  ۱۴:۱۵
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  قطر - کره جنوبی
  ۱۶:۰۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  چین تایپه - ژاپن
  ۱۷:۴۵
 • دوستانه
  روزنبرگ - منچستر یونایتد
  ۱۹:۳۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  عمان - اردن
  ۱۹:۳۰
 • سه شنبه ۲۶ تیر
  هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  کویت - ایران
  ۱۲:۳۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  بحرین - عربستان
  ۱۴:۱۵
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  چین تایپه - قطر
  ۱۶:۰۰
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  اردن - هند
  ۱۷:۴۵
 • هندبال قهرمانی جوانان پسر آسیا ۲۰۲۴
  ژاپن - کره جنوبی
  ۱۹:۳۰
ویژه سرپوش