۰۸:۳۰ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۳۰۷۸۲۲
سرپوش فوتبالی

خلیلی در پاسخ به اتهام میناوند: عکس را رو کن، من از فوتبال می‌روم/ کاشانی: میناوند دروغ می‌گوید

مهرداد میناوند و محسن خلیلی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به هجمه‌هایی که علیه او صورت گرفته پاسخ داد و عنوان کرد عده‌ای چشم به جایگاه او دارند.

به گزارش ورزش سه، بعد از آنکه خبر سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ در الاهلی عربستان منتشر شد، تعدادی از هواداران پرسپولیس طی دو روز اخیر مقابل محل دفتر این باشگاه حضور پیدا کردند و اعتراض‌شان را نسبت به عدم موفقیت مدیران پرسپولیس در حفظ این سرمربی نشان دادند.

در جریان اعتراضاتی که هواداران پرسپولیس داشتند، محسن خلیلی سرپرست این تیم در فصل اخیر در جمع آنها حضور پیدا کرد تا به نوعی معترضان را دعوت به آرامش کند و پیرامون حواشی ایجاد شده به صحبت بپردازد ولی در زمانی که او مشغول صحبت با تماشاگران بود، خبری منتشر شد که خلیلی عنوان کرده افشین قطبی و علی دایی جزو گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس هستند و این اعتراضات به نوعی موجب می‌شود که یکی از آنها به این تیم نیاید.

این خبر با وجود اینکه از سوی خلیلی رد شد، اما واکنش‌هایی به همراه داشت که یکی از آنها از سوی مهرداد میناوند، بازیکن سابق سرخ‌پوشان بود و او در ویدئویی خلیلی را متهم به اطلاع از اتفاقات درون باشگاه کرد و تاکید داشت اگر خلیلی اخباری از این مسائل دارد و به هواداران منعکس نمی‌کند، خیانت کرده است.

اکنون محسن خلیلی در گفت‌وگویی با سایت آنتن به واکنش‌ها و هجمه‌هایی که علیه او صورت گرفته، پاسخ داد که مشروح صحبت‌های او را در زیر می‌خوانید:

 هواداران را عصبی‌تر کردند

اول می‌خواهم از حق و برند خودم دفاع کنم چون هجمه‌های زیادی علیه من وارد شده است؛ مخصوصا صحبت‌های شب گذشته آقای مهرداد میناوند در فضای مجازی که موجب شد تا یک سری اتفاقات جلوی درب باشگاه بیفتد و بجای اینکه پیشکسوتان ما، هواداران را دعوت به آرامش کنند، بیشتر جریحشان کردند و موجب شدند خیلی عصبانی‌تر و ناراحت‌تر مقابل در باشگاه باشند و اتفاقات ناگواری بیفتد.

درباره کار من از برانکو سؤال کنید

اگر بخواهیم به گذشته برگردیم، چند ماه قبل در بیست و هفتم بهمن ماه ۹۷ طی توافقی با باشگاه پرسپولیس که بدون هیچ ضابطه و رابطه‌ای، بخاطر سابقه بازی‌ام در پرسپولیس و سابقه سرپرستی در تیم نفت که خیلی هم موفق بود و منجر به قهرمانی جام حذفی شد، کارم را شروع کردم و تجربه خیلی خوبی در کنار بچه‌های پرسپولیس و کادر فنی به دست آوردم؛ تجربه‌ای که در کنار آقای برانکو کسب کردم، سعی داشتم بهترین عملکرد را ارائه دهم و تمام زمان خودم را به این کار اختصاص دهم؛ دوست دارم شما هم روزی از آقای برانکو درباره کیفیت کارم و نقشی که در آن زمان داشتم، بپرسید؛ احساس می کنم کارم را به خوبی انجام دادم و هماهنگی خوبی با شخص آقای برانکو داشتم؛ امیدوارم از ایشان این سوال پرسیده شود.

چرا نباید حرف مدیرعامل را گوش دهیم؟

انتظاری که از آقای میناوند داشتم، این بود که وقتی رک و صریح می‌آید تهمت خیانت به من می‌زند، در رابطه با مسئله‌ای که می‌گویند «اگر شما خبر داشتید و می‌دانستید، باید می‌آمدید به همه می‌گفتید یا برای آرامش هواداران باید پست می‌گذاشتید وگرنه خائن هستید»، این جمله را باید بگویم که خودِ شخص شما آقای میناوند، خیلی از باشگاه حمایت کردید و گفتید تا دو روز قبل هم از باشگاه حمایت می‌کنم ولی گول خوردم یا هر چیز دیگر! ما چطور نباید حرف مدیرعامل را گوش دهیم؟ هر اتفاقی افتاده صحبت می‌کنم ولی نه در جلسات هیات مدیره بودم و نه این مسائل در حیطه وظایف من بوده است.

شاید این افراد چشم به حضور در این جایگاه دارند...

من سرپرست تیم هستم و شاید افرادی دارند این پست را به یک سری اتفاقات دیگر ارتباط می‌دهند که علاقه خاصی به حضورشان در این جایگاه داشته باشند وگرنه هیچ دلیل دیگری ندارد؛ مگر سال‌های گذشته آقایان خوردبین بزرگ، افشین پیروانی، قنبرپور، زادمهر، پنجعلی و ... دخل و تصرفی در عقد قرارداد با سرمربی داشتند یا عکس‌شان در امضای قرارداد است؟ یا کسب درآمد برای بودجه حقوق سرمربی و جایگزینی داشتند یا صحبت درباره سرمربی آینده کردند که این انگ به من زده شده است؟

اگر عکس من با قطبی را داشتند، از فوتبال می‌روم

جالب است که آقای میناوند هم بارها و در جاهای مختلف گفتند عکس آن جلسه‌ای که ایشان با آقای افشین قطبی داشتند را دارم؛ از همین جا از ایشان خواهش می‌کنم اگر دسترسی به این عکس دارند، عکس یا شواهدی دارد که من جلسه‌ای با آقای افشین قطبی یا مدیر برنامه ایشان داشتم را بیاورد و همینجا این شواهد به برنامه شما(آنتن) نشان بدهد؛ اگر این اتفاق افتاد، نه تنها از پرسپولیس می‌روم، بلکه از فوتبال خداحافظی می‌کنم.

۱۱ سال است قطبی را ندیدم

بارها گفتم که ۱۱ سال است آقای قطبی را ندیدم؛ مدیر برنامه ایشان را نیز ۹-۸ سال قبل در ختم مادر آقای قطبی دیدم؛ اصلا نمی‌دانم چند سال قبل بود ولی برای من جالب است که نمی‌دانم چه سناریویی چیده می‌شود؛ در زمانی که من وارد شدم، هیچ خلاء یا حاشیه‌ای نبود و نتوانستند حمله‌ای به پست سرپرستی پرسپولیس کنند ولی بعد از پایان فصل آنقدر نشستند تا این اتفاقات بیفتد و بهترین فرصت را زمانی دیدند که پرسپولیس به حاشیه رفته است؛ شروع به این صحبت‌ها کردند ولی وقتی امروز به باشگاه رفتم و هواداران از من خواستند تا برای آنها صحبت کنم، با روی باز و انرژی مثبت و لبخند با بچه‌ها صحبت کردم.

هر رفتاری مقابل هواداران می‌کردم، یک چیز می‌گفتند

متاسفانه فضای فوتبال ما آنقدر بد است که هر رفتاری کنید، یک انتقادی به آن وارد می‌شود؛ اگر آن موقع اخم می‌کردم، می‌گفتند آقای خلیلی هواداران را تحویل نگرفت؛ اگر بلند صحبت می‌کردم تا همه بشنوند، می‌گفتند سر هوادار داد زد؛ اگر آرام حرف می‌زدم، می‌گفتند ترسیده است؛ خندیدم تا به آنها روحیه بدهم و دعوت به آرامش کنم؛ سه بار با آنها صحبت کردم و تماشاگران را به داخل سالن اجتماعات بردیم؛ با آنها خصوصی حرف زدیم، پاسخ سوال‌هایشان را دادیم و جواب قانع کننده‌ای عنوان کردیم و ... ؛ در کل اطلاعاتی که خودمان داشتیم را به آنها دادیم.

صحبت‌های یک نفر به جای من پخش شد!

در بین صحبت با تماشاگران، صحبت‌های یک فرد را شنیدم که گفت محسن خلیلی گفته «افشین قطبی و علی دایی گزینه‌های ما هستند، لطفا با هجمه‌ها این مذاکرات را خراب نکنید.»؛ جالب است که صحبت‌های ایشان همه جا پخش شد و این موضوع را بزرگ کردند و واکنش‌های خیلی سریعی به این حرف دادند ولی خودم جلوی دوربین‌ها مقابل تماشاگران صحبت کردم و گفتم من چه زمانی گفتم آقایان قطبی و دایی گزینه‌های ما هستند؟ اگر گفته بودم، همان جا یکی تکذیب می‌کرد که خودتان گفتید؛ چطور می‌شود یک فرد، یک صدایی بگذارد و بگوید این حرف را زد و پس از آن تماشاگران این همه واکنش نشان دهند؛ در مملکتی زندگی می‌کنیم که الان اگر شخصی یک صدا بگذارد و بگوید شخصی با یک نفر دیگر رفت فلان جا و فلان کار را کرد، باید آبرو، شخصیت و همه چیز او را زیر سوال ببریم؟

فقط می‌خواهند شخص من را بزنند

این اتفاقات یک سناریوی کثیف و واقعا برنامه‌ریزی شده است که اتاق فکر آن چندین ماه منتظرش بود که اتفاق بیفتد و اگر نگاه کنید، فقط و فقط شخص من را می‌زند؛ همانطور که آقای میناوند گفتند ما دوستان خوبی هستیم و چندین سال است یکدیگر را می‌شناسیم. این اتفاق برای من عجیب بود.

ارتباط خوبی بین پیشکسوتان و تیم است

پرسپولیس تیمی بوده که از نظر پیشکسوتان شرایط متفاوتی نسبت به سایر تیم‌ها داشته و پیشکسوتان چند سالی است که ارتباط خیلی خوبی با تیم دارند و بعد از هواداران، حامیان اصلی هستند و این ارتباطشان خیلی کمک کرده و تیم رقیب نیز به این موضوع اذعان داشته است؛ در تیم پرسپولیس همیشه ارتباط باعث شده آن احترامی که بین هوادار، پیشکسوت و بچه‌های تیم حفظ شود و خودم شخصا همیشه احترام پیشکسوتان را حفظ کردم.

نمی‌دانم چوب چه چیزی را می‌خورم

برای خودم هم خیلی عجیب بود. نمی‌دانم چوب چه چیزی را می‌خورم که این حرف‌ها راجع به من زده می‌شود؛ بخاطر آقای گلی پرسپولیس، سال خوب با افشین قطبی، سال خوب با علی دایی که قهرمان جام حذفی شدیم یا ... ؟ نمی‌دانم این تهمت‌هایی که زده می‌شود، چه دلیلی دارد. خودم هم دوست دارم بدانم و روی قضایا ریز شوم ولی مسئله‌ای که است، من به این صندلی نچسبیدم و فقط برای خدمت به‌عنوان یک پرسپولیسی سعی کردم خدمت کنم؛ اگر افرادی که می‌بینند بهتر می‌توانند کار کنند یا مفیدتر باشند، مشکلی ندارم. بیایند بگویند می‌خواهیم خدمت و کار کنیم ولی نه اینکه قبلا قرار شده جایی را بگیرند ولی نشده و شروع کنند هجمه‌هایی را به افراد یا حتی تیم بزنند.

موج هواداری علیه من ایجاد کردند

تمام گروه‌ها، کانال‌ها، صفحات اینستاگرامی و ... که داشتند، سعی کردند روی یک سمت و سو حرکت کنند و از این حالت موج هواداری و اعتمادی که هواداران به یک سری افراد داشتند، سوء استفاده شود و هوادار را به جهتی بکشند که اصلا ارتباطی به قضایا ندارد؛ سعی کردند که هوادار را مقابل افراد، پیشکسوتان یا خود من قرار دهند؛ جالب است وقتی با هواداران صحبت می‌کردم، می‌گفتند شما مشکلی ندارید یا به قول عامیانه شما کاره‌ای در رفتن برانکو نبودید.

برانکو گفته بود می‌رود

اگر نگاه کنید، برانکو در صحبت‌های خود گفته چند وقتی است روی این قضیه فکر می‌کنم و برای رفتن تصمیم می‌گیرم. شخصا خیلی امیدوار هستم ادامه همکاری با ایشان رقم بخورد و شنیدم باشگاه خیلی تلاش می‌کند تا برانکو را به جمع ما برگرداند؛ هنوز هم امیدوار هستم چون کار کردن با آقای برانکو خیلی لذت بخش بود. خبر جدا شدن و رفتن ایشان برای من خیلی دردناک و سخت بود.

اگر برانکو می‌رفت، سرپرست مقصر بود؟

تلاش برای برگشت آقای برانکو اصلا به سرپرست تیم مرتبط نمی‌شود. سال گذشته‌ که تمدید قراردادشان در بازی با الجزیره بود، اگر آقای برانکو پیشنهاد بهتری داشت یا تصمیم به رفتن می‌گرفت یا هر اتفاقی می افتاد که از تیم جدا می‌شد، چه اتفاقی می‌افتاد؟ سرپرست وقت تیم مقصر می‌شد؟ باید از ایشان یا آقایان کریم باقری و پزشک تیم خرده می‌گرفتیم؟

این صندلی چقدر ارزش دارد؟

روز اولی که آمدم و سرپرست پرسپولیس شدم، به عنوان یک هوادار و پرسپولیسی برای خدمت آمدم. بدون هیچ زد و بند و صحبت و حاشیه‌ای و بدون اینکه بخواهم کسی را بزنم و بدون اینکه بخواهم فشاری برای برکناری سرپرست آن زمان بیاورم یا مصاحبه‌ای کنم یا موجی درست کنم، آمدم؛ اما اگر فوتبال آنقدر ارزش دارد که بخاطر پست و مقام بخواهیم عامل برهم آرامش زندگی یک فرد شویم و سعی کنیم که شماره او را به فضای مجازی بدهیم و برای خانواده‌اش ایجاد مزاحت کنیم و تهمت و افترا بزنیم؟ این صندلی چقدر ارزش دارد؟

***

افشاگری میناوند درباره مدیریت پرسپولیس

باشگاه خبرنگاران نوشت: پس از صحبت‌های خلیلی، مهرداد میناوند، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که به نظر می‌رسد مخاطب صحبت‌های خلیلی بوده است، در گفتگویی اینستاگرامی با هواداران گفت: محسن خلیلی باید بداند که پیش از حضور او، ۵ جلسه با ایرج عرب برای مدیریت تیم داشتم و آن‌ها اصرار داشتند که سرپرست تیم شوم، اما من نپذیرفتم.

او افزود: اگر می‌خواستم پیش از حضور خلیلی این پست را داشتم و اکنون هم خیلی خوشحال هستم که به عنوان هوادار پرسپولیس فعالیت می‌کنم. بهتر است او برای عزیز کردن خودش برای برخی ها، این صحبت‌ها را مطرح نکند.

***


کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم/ پاداش نگرفتم، میناوند دروغ می‌گوید
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جدایی برانکو از این تیم صحبت کرد و نسبت به اظهارات مهرداد میناوند درباره خودش، واکنش نشان داد.

جعفر کاشانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره صحبت‌های مهرداد میناوند مبنی بر اینکه اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ۲۰۰ میلیون تومان پاداش گرفته‌اند اظهار کرد: واقعاً از صحبت‌های میناوند تعجب می‌کنم. او با چه مدرک و سندی گفته که من ۱۵ سال است از پرسپولیس حقوق می‌گیرم و ۲۰۰ میلیون تومان هم پاداش گرفته‌ام؟ باشگاه پرسپولیس خانه من است. من نه تنها از این باشگاه پولی نگرفته‌ام بلکه از جیبم هم هزینه کرده‌ام. در دوره شهرداری آقای قالیباف، با مهندس یعقوبی جلسه‌ای گذاشتم و ورزشگاه شهید کاظمی را برای پرسپولیس و شهید افراسیابی را برای استقلال گرفتم.

وی افزود: با تلاش‌های من با حضور آقای ظفرقندی که مسئول حقوقی باشگاه پرسپولیس بود، تمام طلب‌های پیشکسوتان را پرداخت کردیم و با آن‌ها به توافق رسیدیم. آقای میناوند من کی ۱۵ سال از پرسپولیس حقوق گرفته‌ام؟ چطور می‌گوئید من ۲۰۰ میلیون تومان پاداش گرفتم؟ تمام آرزوی من این بود که پرسپولیس به باشگاه تبدیل شود و از نیروهایی که دارای تحصیلات هستند برای اداره باشگاه و از هواداران هم برای رفع مشکلات باشگاه استفاده شود. من صدمات بدنی داشتم اما با تمام وجود در اختیار باشگاه بودم اما یک نفر به اسم آقای میناوند می‌آید و می‌گوید که من ۲۰۰ میلیون پاداش گرفته‌ام. من در چهار سال اخیر طی هر هفته چهار یا پنج روز در باشگاه حضور داشتم و در کنار تیم بودم و به بازیکنان می‌گفتم که در چه تیمی بازی می‌کنید و حرمت تیم را نگه دارید. من به آن‌ها می‌گفتم عمر فوتبال کوتاه است و شما در این عمر کوتاه می‌توانید سرمایه عظیمی برای باشگاه داشته باشید.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: ما به همراه آقای ظفرقندی، کمیته انضباطی را تشکیل دادیم تا باشگاه ساختار داشته باشد. واقعاً برایم سوال است با وجود این کارها میناوند چطور به خود اجازه می‌دهد که اسم ببرد و بگوید که من ۲۰۰ میلیون تومان پاداش می‌گیرم. او می‌گوید آقای فلان چطور ۱۵ سال حقوق می‌گیرد اما این حرف‌ها به طور کامل دروغ است. من از جیبم برای باشگاه هزینه کردم. من با میناوند تماس گرفتم اما او صدای من را شنید و قطع کرد. نه ادب داشت و نه حرمت بزرگ‌تر را نگه داشت. آقای میناوند جعفر کاشانی فدا شد تا شما توانستید بیایید و برای پرسپولیس بازی کنید. الان هم جعفر کاشانی است که برای پرسپولیس فدا می‌شود. همین چند وقت قبل بود که از طریق وزارت خارجه مشکل مالی که در فیفا داشتند را حل کردم. آقای میناوند اصلاً جعفر کاشانی را می‌شناسی و می‌دانی در این مملکت چه کاره بوده که درباره‌اش صحبت می‌کنی؟

او ادامه داد: من ۵ بار از عضویت هیأت مدیره پرسپولیس استعفا دادم چون شرایط جسمانی و سن و سالم اینگونه نبود که به جلسه هیأت مدیره بیایم اما از من خواهش کردند که بمانم و به عنوان بزرگ‌تر در جلسات هیأت مدیره شرکت کنم. به عنوان بزرگ‌تر اجازه نمی‌دادم تنش به وجود آید و همیشه صلح و صفا برقرار بود. من همیشه صادقانه زندگی کردم و نمی‌دانم چه دسیسه‌ای در کار است. شما فکر می‌کنید می‌خواهم در پرسپولیس مقامی بگیرم؟ شما فکر می‌کنید می‌خواهم نماینده شورای شهر بشوم یا در تیم ملی پست و مقامی به دست بیاورم؟ نکند فکر می‌کنید می‌خواهم نماینده مجلس شوم؟

کاشانی در ادامه درباره علت جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: زمانی که برانکو به پرسپولیس آمد، تیم شانزدهم بود اما من کنارش بودم چون او را از دوره تیم ملی می‌شناختم. او فردی است که فوتبال را به خوبی می‌شناخت. من سعی می‌کردم کنارش باشم و بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به تیم کمک کنیم. باشگاه با این کارها شکل گرفت. الان هم نمی‌دانم دلیل جدایی برانکو چیست. قاعدتاً مربی که چند قهرمانی به دست آورده پیشنهادات خوبی به دستش می‌رسد. من که در امور مالی باشگاه دخالت نمی‌کردم و نمی‌دانم چه پولی می‌آید و در کجا هزینه می‌شود. من فقط به عنوان یک ریش سفید در جلسه هیأت مدیره حاضر می‌شدم و سعی کردم به مجموعه باشگاه سازمان و تشکیلات بدهم. این درست نیست که درباره من حرف‌هایی زده شود.


او تصریح کرد: زمانی که برانکو را دیدم، یک انگشتر عقیق به عنوان یادگار به او دادم چون واقعاً دوستش داشتم و همیشه فکر می‌کردم باید چند بازیکن کنار برانکو مربی‌گری یاد می‌گرفتند. الان هم شاید برانکو پیشنهاد مالی خوبی داشته که از پرسپولیس رفته است. این مربیان، حرفه‌ای هستند. وقتی تیم شانزدهم باشد، یک جور هزینه دارد و وقتی به قهرمانی می‌رسد، هزینه‌هایش چند برابر می‌شود. آیا برای تأمین هزینه‌های باشگاه تدبیری صورت گرفته بود؟

او در پاسخ به این سوال که برانکو از پرسپولیس جدا شده، چه گزینه‌هایی مد نظر باشگاه برای جانشینی او هستند گفت: واقعاً نمی‌دانم چون اصلاً چند وقتی است که در جلسات حاضر نمی‌شوم. همیشه گفته‌ام باشگاه باید به فکر ۱۰ سال آینده‌اش باشد. آیا در این شرایط درست است که هواداران به مدیران باشگاه حمله کنند؟ یک نفر با من تماس گرفته و می‌گوید چرا پول باشگاه را نمی‌دهید؟ مگر پول باشگاه در جیب من است؟ من از هواداران که سرمایه باشگاه هستند می‌خواهم که به باشگاه کمک کنند.

 • 20
 • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
گری هوپر,بیوگرافی گری هوپر,زندگینامه گری هوپر بیوگرافی گری هوپر، مهاجم انگلیسی

نام کامل:گری هوپر

زادروز:۲۶ ژانویهٔ ۱۹۸۸

زادگاه:هارلو، انگلستان

قد:۱٫۷۷ متر

پست:مهاجم

ادامه
مهران مدیری,بیوگرافی مهران مدیری,عکس مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری بازیگر توانمند ایرانی (+ عکس فرزندان)

نام اصلی: مهران مدیری

تولد: ۱۸ فروردین ۱۳۴۶

تهران، ایران

زمینه فعالیت: هنرپیشه، کارگردان، تهیه‌کننده

طراح صحنه و مجری

محل زندگی: تهران

ادامه
هانده ارچل,بیوگرافی هانده ارچل,عکس هانده ارچل بیوگرافی هانده ارچل و علت مشهور شدنش (+عکس)

چکیده ای از بیوگرافی هانده ارچل:

تولد : ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳

محل تولد: استانبول (ترکیه)

محل زندگی: استانبول، ترکیه

ملیت: پدر (ترکیه) مادر (آلمان)

پیشه: بازیگر و مجری و مدل (ستاره سینمای ترکیه و بهترین مدل ترکیه)

ادامه
گروه سون,بیوگرافی گروه سون,عکس گروه سون بیوگرافی گروه سون (+ نحوه تشکیل گروه سون)

گزیده ای از بیوگرافی گروه سون:

نام مستعار: سون

سبک‌: پاپ

ساز: گیتار و پیانو

اعضای کنونی:

ادامه
هرویه میلیچ,هروویه میلیچ,بیوگرافی هرویه میلیچ بیوگرافی هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال

نام اصلی:   هروویه میلیچ

زادروز:   ۱۰ مهٔ ۱۹۸۹ ‏

زادگاه:  اوسییک، کرواسی

قد:  ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)

 وزن:  ۷۴ کیلو

پست:  مدافع چپ / وینگر

ادامه
مانوئل پوکیارلی,بیوگرافی مانوئل پوکیارلی,عکس های مانوئل پوکیارلی بیوگرافی مانوئل پوکیارلی + تصاویر مراسم ازدواجش

بیوگرافی مانوئل پوکیارلی

نام کامل: مانوئل پوکیارلی (manuel pucciarelli)

تاریخ تولد: ۱۷ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه: پراتو

قد: ۱٫۷۴ متر (۵ فوت ۸ ۱⁄۲ اینچ)

پست : مهاجم دوم/هافبک هجومی

ادامه
مودیبو مایگا,بیوگرافی مودیبو مایگا بیوگرافی مودیبو مایگا، بازیکن جدید پرسپولیس

نام کامل:مودیبو مایگا

تولد:۳ سپتامبر ۱۹۸۷ ‏

زادگاه:باماکو، مالی

قد:۱٫۸۵ متر( ۶ فوت ۱ اینچ)

پست:مهاجم، هافبک

ادامه
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۱ آبان
  لیگ قهرمانان آسیا
  گوانگژو - اوراواردز
  ساعت: ۱۵:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  لایپزیش - زنیت
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اینتر - دورتموند
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اسلاویا پراگ - بارسلونا
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • پنجشنبه ۲ آبان
  لیگ اروپا
  آاس رم - مونشن گلادباخ
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • جمعه ۳ آبان
  هفته هشتم لیگ برتر ایران
  شاهین شهرداری بوشهر - پرسپولیس
  ساعت: ۱۶:۴۵
 • هفته هشتم لیگ برتر ایران
  نفت آبادان - تراکتور
  ساعت: ۱۸:۰۰
 • هفته هشتم لیگ برتر ایران
  استقلال - پارس جنوبی جم
  ساعت: ۱۹:۰۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید