دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
۱۴:۵۸ - ۱۵ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۹۴۸
سرپوش فوتبالی

سرپرست سپاهان: از صحبت‌های بازیکن استقلال نگران شدیم

رمضانی: نمی‌خواستیم فریبکارانه مقابل پارس جنوبی بازی کنیم و نتیجه بگیریم/ بیانیه باشگاه شهر خودرو: هر تیمی امروز بازی نکند، باید سه بر صفر بازنده شود

اخبار باشگاه استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دوست نداشتیم برابر پارس جنوبی جم فریبکارانه بازی کنیم و به هر شکلی امتیاز بگیریم.

به گزارش تسنیم، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال که در سازمان لیگ حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اسناد، مدارک و مستندات‌مان را به سازمان لیگ ارائه کردیم. متأسفانه اکثر بازیکنان‌ استقلال کرونا گرفته‌اند. دوست نداشتیم فریبکارانه بازی کرده و برای گرفتن نتیجه بخواهیم تیم حریف را آلوده کنیم. قطعاً با این شرایط نمی‌توانیم برای دیدار با پارس جنوبی به جم سفر کنیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود سازمان لیگ اسناد باشگاه استقلال را نپذیرفته است، تصریح کرد: اصلاً چنین چیزی نیست و نتیجه اعلام می‌شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سؤال که ظاهراً سازمان لیگ گفته است که در صورت عدم سفر آبی‌پوشان به جم نتیجه بازی با پارس جنوبی ۳ بر صفر خواهد شد، گفت: بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد. بحث اصلی ما حفظ سلامتی بازیکنان خودمان و تیم حریف است. می‌توانستیم نتیجه تست‌ها را اعلام نکنیم و بازی می‌کردیم و هر اتفاقی هم می‌افتاد. برخی‌ها در این فوتبال برای به دست آوردن امتیاز هر کاری انجام می‌دهند.

رمضانی درباره بیانیه باشگاه پارس جنوبی جم و اظهارات هومن افاضلی خاطرنشان کرد: اولاً ما هیچ پشت پرده‌ای نداریم. اگر می‌خواستیم که خدای ناخواسته سوءاستفاده کنیم، به جم می‌رفتیم و امتیاز می‌گرفتیم و خیال‌شان راحت. همسر آقای افاضلی در سیستم ایفمارک حضور دارد و می‌توانند اطلاعات کامل را از ایشان بگیرند.

وی در رابطه با قرنطینه شدن تمرینات تیم استقلال تصریح کرد: باید ببینیم نتایج بقیه تست‌ها چگونه خواهد شد. ۱۳ بازیکن تست کرونا گرفته‌اند و باید ببینیم نتایج تست‌های کرونا به چه شکلی خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه برخی‌ها در سازمان لیگ مدعی شده‌اند که تیم‌ها می‌توانند با دادن پول به آزمایشگاه‌ها تست‌شان را مثبت اعلام کنند، گفت: ممکن است این‌طوری باشد، اما ما این‌طور نیستیم. آمادگی داریم تا سازمان لیگ تست مجدد بگیرد. ای کاش به جای این کارها استقلال را الگوی تیم‌های دیگر قرار  دهند، نه اینکه به خاطر منافع‌شان هر اتفاقی را رقم بزنند. استقلال به‌عنوان یک الگو در تمام تیم‌ها رقم می‌خورد.

رمضانی درباره تعطیلی یک هفته‌ای لیگ برتر تصریح کرد: نمی‌دانم لیگ تعطیل می‌شود یا نه. الان شرایط مناسبی نیست. از روز اول فریاد زدیم که شرایط برگزاری مسابقات مناسب نیست. روزی که می‌خواستیم به اهواز برویم گفتیم این منطقه قرمز است و بازی را جای دیگری برگزار کنید. فکر کنم تمام اتفاقات ما در سفر به اهواز رقم خورد، چون قبل تر از آن مشکلی نداشتیم.

وی در مورد اینکه نتایج تست کرونای بازیکنان پس از دیدار با فولاد خوزستان منفی بود، گفت: طبق آن چیزی که از متخصصان پرسیدم، این بیماری دوره نهفته دارد و سپس همه چیز مشخص می‌شود. اگر با فرد مبتلا برخورد داشته باشیم، ممکن است پنج روز بعد نتیجه‌اش مشخص شود. متأسفانه هر حرفی می‌زنند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال بار دیگر با بحث نتیجه ۳ بر صفر روبه‌رو شد و گفت: بحث این نتیجه نیست. سازمان لیگ گزارش خود را می‌گیرد و سپس در کمیته انضباطی درباره نتیجه بازی تصمیم‌گیری خواهد شد.

رمضانی در پاسخ به این سؤال که آیا فرهاد مجیدی نیز دچار بیماری کرونا شده است یا نه، گفت: مجیدی جزو کادر فنی است و هنوز نتیجه تست‌ها معلوم نیست. ما هم جزو کادر هستیم و بهتر است از من فاصله بگیرید!

سرپرست سپاهان: از صحبت‌های بازیکن استقلال نگران شدیم

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: امروز با سایپایی بازی داریم که هفته گذشته مقابل استقلال به میدان رفته است به همین خاطر صحبت‌های بازیکن استقلال موجب نگرانی در اردو شده است.

«رضا فتاحی» روز یکشنبه در حاشیه اردوی این تیم با اشاره به ابتلای اعضای برخی تیم‌ها به ویروس کرونا که برگزاری مسابقات لیگ برتر را تحت تاثیر قرار داده، افزود: اظهارنظر درباره اینکه سایر تیم‌ها نمونه کرونایی دارند یا خیر در حیطه اختیارات باشگاه سپاهان نیست که بخواهد در مورد آن اظهار نظر کند. سلامتی بازیکنان خودمان برای ما حائز اهمیت است. پنج مرتبه تست کرونا دادیم و در آخرین تست همه منفی بود. در اصفهان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم. کرونا هر لحظه ممکن است خطرساز شود اما در مجموع امیدوارم با رعایت مسائل بهداشتی همه در سلامت به سر ببرند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در نیم فصل نخست همه مسابقات خود را در جنوب کشور برگزار کردیم. فدراسیون فوتبال باید بگوید کدام شهر امکان برگزاری مسابقه دارد یا خیر. تیم‌ها نمی‌توانند در این باره اظهار نظر کنند. ستاد ملی مقابله با کرونا باید نظر بدهد که امکان برگزاری مسابقات وجود دارد یا خیر.

فتاحی ادامه داد: پیش از شروع مجدد لیگ برتر فوتبال، باشگاه سپاهان نظرات خود را به صورت کتبی اعلام کرد. آن زمان ما خواستار لغو بازی‌ها بودیم و خواستیم با همفکری این اتفاق رخ دهد اما بعد از آن از تصمیم فدراسیون فوتبال تمکین کردیم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: امروز با سایپایی بازی دارد که هفته گذشته برابر استقلال به میدان رفت. همه الان نگران وضعیت زندگی خود هستند. الان من با سرپرست تیم سایپا صحبت کردم و آنها تست دادند و منتظر جواب هستند. صحبت‌های روز گذشته یکی از بازیکنان ما این استرس و نگرانی را به اردوی ما اضافه کرد اما امیدواریم این اتفاق رخ ندهد.

فتاحی: پروتکل‌هایی که به ما اعلام شده، از کشورهای اروپایی الهام گرفته شده و اجرای آن سخت است. ما توانستیم تا جایی که برای سلامت بازیکنان مفید باشد، پروتکل‌ها را رعایت کنیم.

باشگاه شهر خودرو: هر تیمی امروز بازی نکند، باید سه بر صفر بازنده شود

نایب رئیس هیئت مدیره شهر خودرو گفت: هر تیمی امروز در لیگ برتر فوتبال بازی نکند باید منتظر باشد که سه بر صفر بازنده اعلام شود.

اخبار باشگاه استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال

به گزارش سایت رسمی باشگاه شهر خودرو خراسان، مقصود خدایی با اشاره به شایعات انجام نشدن دو بازی استقلال و پارس جم و همچنین فولاد و نساجی گفت: اول از همه اینکه باید بگویم روزی که باشگاه شهرخودرو با ادامه لیگ در این شرایط بدون امکانات مخالفت کرد و تاکید کرد سلامت بازیکنان به خطر می‌افتد، دوستان توجهی نکردند و به کار خودشان ادامه دادند و حتی برخی با فرافکنی و طرح موضوعاتی چون مشکل مالی و فنی در فضای مجازی به باشگاه ما انگ زدند و روی به تخریب حتی مالک باشگاه آوردند.

وی افزود: با این حال طبق برنامه هیئت‌مدیره، نه تنها در تاریخ مقرر که پیش از شروع لیگ بود ۸۰درصد پول بازیکنان پرداخت شد که در بازی با ذوب‌آهن هم عیار فنی تیم برای همه مشخص شد که شهر خودرو اگر می‌گوید لیگ را تعطیل کنید واقعا سلامت بازیکن برایش مطرح است نه چیزی دیگری اما الان که بازیکنان لیگ کرونایی شده‌اند، دیگر هیچ صدایی از دوستان به گوش نمی‌رسد. ای کاش شهامت عذرخواهی را داشته باشند.

خدایی با ابراز ناراحتی از شرایط لیگ در هفته جاری گفت: قطعا بدون صدور مجوز رسمی سازمان لیگ، هیچ تیمی حق شرکت نکردن در بازی را ندارد و ما هم به پشتوانه اطمینانی که آقای بهاروند در اجرای مر قانون به ما دادند امروز به میدان می رویم و طبیعتا هر تیمی امروز بازی نکند باید منتظر رای سه بر صفر بازنده باشد.

نایب رئیس هیئت مدیره شهر خودرو تاکید کرد: اینکه یک تیم از سفر امتناع کند و تیم دیگری که به شهر مقصد برود و باز تصمیم به بازگشت بگیرد از نظر ما چیزی شبیه به مهندسی است.

وی ادامه داد: با اینکه با اتکا به پشتوانه حرف آقای بهاروند و مهدی مبنی بر اجرای قانون در سیرجان هستیم، اگر تصمیمی به بازی نکردن دو تیم فولاد و استقلال است و فدراسیون می‌خواهد از حرفش برگردد همین الان به ما بگویند تا علیرغم صرف هزینه زیادی که برای سفر تیم با پرواز اختصاصی به سیرجان شده، همین حالا شهر خودرو را به مشهد برگردانیم و با یکسان شدن شرایط، همزمان با رقبا ما هم به میدان برویم.

خدایی خاطرنشان کرد: پای حق فوتبال خراسان ایستاده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم که با اعتبار نماینده استانی با این قدمت بازی شود.

 • 13
 • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
پوریا فیاضی,پوریا فیاضی بازیکن والیبال,تصاویر اینستاگرامی پوریا فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و سوابق ورزشی اش (+ مصاحبه)

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۷۱

زادگاه: ارومیه، ایران

قد: ۱۹۵ سانتیمتر

رشته ورزشی: والیبال

پُست: دریافت کننده قدرتی

ادامه
استیو هانکه,زندگینامه استیو هانکه,زندگی نامه استیو هانکه بیوگرافی استیو هانکه، اقتصاددان مشهور آمریکا (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ دسامبر ۱۹۴۲

محل تولد: ماکن، جورجیا

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

فارغ التحصیل: دانشگاه کلرادو بولدر

مؤسسه: مدرسه معادن کلرادو، دانشگاه برکلی، دانشگاه جانز هاپکینز

ادامه
مرتضی شریفی,زندگینامه مرتضی شریفی,عکس های مرتضی شریفی بیوگرافی مرتضی شریفی والیبالیست (+ مصاحبه و جدیدترین تصاویر)

محل تولد: ارومیه

تاریخ تولد: ۱۳۷۸/۳/۶

قد: ۱متر و ۹۳ سانتیمتر

ورزش: والیبال

شروع فعالیت در والیبال: ۱۳۸۸

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • چهارشنبه ۱۵ مرداد
  لیگ اروپا
  شاختار - وولفسبورگ
  ساعت: ۲۱:۲۵
 • لیگ اروپا
  اینتر - ختافه
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پنجشنبه ۱۶ مرداد
  لیگ اروپا
  سویا - آاس رم
  ساعت: ۲۱:۲۵
 • جمعه ۱۷ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  یوونتوس - لیون
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  منچسترسیتی - رئال‌مادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش