سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
۰۸:۵۴ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۵۰۰۵۶۹
سرپوش فوتبالی

اعتراف عجیب یک بازیکن دوپینگی: پاشازاده مجبورمان کرد آمپول بزنیم!/ سرمربی شاهین: از این کارها خجالت بکشید

ادعاهای مصطفی ماهی علیه مهدی پاشازاده,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
مصطفی ماهی، مهدی پاشازاده را عامل مثبت شدن تست دوپینگ وی و سمحرومیتش از فوتبال دانست.

بازیکن سابق تیم های استقلال خوزستان و سرخپوشان پاکدشت ادعا دارد که پاشازاده در مثبت شدن تست دوپینگش نقش داشته است.

به گزارش ایلنا، بازیکنی به نام مصطفی ماهی بازیکن سابق سرخپوشان پاکدشت که به علت استفاده از مواد نیروزا به مدت ۴ سال از حضور در فوتبال محروم شده ادعای عجیبی را مطرح کرده است؛ بسیار عجیب. وی اتهاماتی را متوجه مهدی پاشازاده کرده که بی تردید از سوی این مربی بی پاسخ نخواهد ماند.

ماهی می گوید: «حدود یک سال و نیم است که به خاطر محرومیت خانه نشین هستم و هم از لحاظ فوتبالی و هم از لحاظ مالی ضربه سنگینی به من وارد شده و واقعاً نمی دانم باید چکار کنم. حکم محرومیت ۴ ساله علیه من صادر شده است. مقصر دوپینگ و محرومیت من شخص مهدی پاشازاده است که مواد ممنوعه به بازیکنان تیم می داد و تمام بازیکن های تیم هم آن ماده را مصرف کردند. تمام بازیکنان تیم در آن مقطع آن ماده را مصرف کردند و همه آن ها حاضرند شهادت دهند. از هاشم بیک زاده گرفته تا امیرحسین فشنگچی و محمد رحمتی و محمد امینی و... ولی از شانس من فقط اسم من برای تست دوپینگ درآمد و یک بازیکن ذخیره تیم.»

ادعای تکان دهنده مصطفی ماهی ولی ابعاد گسترده تری دارد:« پاشازاده در هتل یک آمپول به ما داد و روز بعدش موقع بازی هم چیز دیگری به ما داد که مصرف کنیم و گفت این ها اورجینال است و از اتریش آمده است و مشکلی ندارد. می گفت اینها باعث می شود ضربان قلب شما بالا برود و بتوانید دوندگی بیشتری داشته باشید.»

ماهی در دفاع از خودش به این نکته اشاره می کند:« به رییس کمیته انضباطی گفتم که پاشازاده این ها را به ما داد و گفت مصرف کنید و رییس کمیته انضباطی هم به من گفت می دانم پاشازاده اینها را به شما داده ولی تو بیخود کردی مصرف کردی. مگر منِ بازیکن می توانم از دستور سرمربی خودم سرپیچی کنم؟»

پاشازاده: از این کارها خجالت بکشید

ادعاهای مصطفی ماهی علیه مهدی پاشازاده,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال

ورزش سه نوشت: مهدی پاشازاده در واکنش به اظهارات عجیب مصطفی ماهی، بازیکن سابق سرخ پوشان پاکدشت علیه او، گفت: بنده هر جایی می روم، همیشه سعی کردم با تیم پزشکی هماهنگ باشم. وقتی هم که به تیم سرخ پوشان پاکدشت رفتم، در رختکن و در اولین مسابقه مقابل تیم سیرجان، به پزشک تیم و بازیکنان گفتم که اگر شما دارویی مصرف می کنید و هر چیزی که به دستتان می آید را در تیم می دهید، حتماً با پزشک تیم هماهنگ باشید. این موضوعی است که گفتم و در تمام تیم هایی که می روم، می گویم.

او افزود: یک جریانی که متاسفانه عادت شده، این است که یکدیگر را پایین بکشیم تا هم سطح هم شویم. هر کسی یک مقدار موفق می شود و نام او بالا می رود، سریع او را می زنند و می گویند یکی معتاد، یکی دزد و دیگری یک مشکل دیگر دارد.

سرمربی سابق سرخ پوشان پاکدشت گفت: این پسر (مصطفی ماهی) آمده و چنین حرفی را زده و نام آقایان فشنگچی، رحمتی، بیگ زاده و ... را گفته است که آن ها میتوانند شهادت بدهند. مطمئنا این بازیکنان نیاز است که بیایند و شهادت بدهد ولی ایشان (ماهی) حضور ذهن ندارد که در آن زمان آقای بیگ زاده از تیم رفته بود. این که چه اتفاقاتی افتاده، خیلی خوب است. من روز یک شنبه که به تهران می آیم، حتماً به کمیته اخلاق می روم و حتما ایشان (ماهی) باید ثابت کند که بنده چنین چیزی را به ایشان دادم و او مصرف کرده است.

پاشازاده یادآور شد: برای شهادت دادن راجع به این موضوع سایر بازیکنان هم هستند و علاوه بر آن، پزشک و سرپرست تیم هم بوده و هستند. نمی دانم ذهن ایشان از کجا درگیر بوده ولی او کلا یک یا دو بازی برای ما انجام داد و همان ابتدا که ما رفتیم هم نبودند. او دنبال یکسری حواشی که از نیم فصل به وجود آمد، دنبال تیم بود که اصلاً به من ارتباطی ندارد و خودم را داخل این مسایل نمی کنم.

او اضافه کرد: اتفاقاتی هم در دیدار با آلومینیوم افتاد که گفتم بیخیال شوید. پیامک ها درآمد که چه اتفاقاتی افتاده و به چه شکل بازي ها را اینور آنور کردند، ولی گفتم عیبی ندارند و جوان هستند. قهر و آشتی هایی که صورت گرفت و پای خود را می گرفتند، برای ما عجیب نبود چون می گفتیم ما هم فوتبال بازی کردیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر یادآور شد: این که چرا این اتفاق دو روز قبل از دیدار با پارس جنوبی می افتد، برای من خیلی عجیب است. اگر حرف بزنم، الان یک دسته از آن طرف بلند میشوند و می گویند نه آقا، ما معصوم هستیم! من با کسی کاری ندارم و در زمین جوابش را با فوتبال می دهم. ادعا هم می کنم؛ دیدید که مقابل سایپا تنها یک موقعیت دادیم.

پاشازاده افزود: وقتی آدم موفق می شود، او را می زنند و پائین می کشند تا هم سطح خودشان شود. من به کسی تهمت نمی زنم ولی برای من خیلی عجیب است که یک خبرنگار چطور به بازیکن ما زنگ می زند و می پرسد که چه چیزی به شما می دهند؟ به چه حقی به بازیکن من زنگ می زنند و این حرف ها را می زنند؟ این مسائل از کجا آب می خورد؟

او اضافه کرد: به چه شکل شده که قبل از یک مسابقه چنین مصاحبه ای در می آید؟ این مسائل شائبه ایجاد می کند. ما به بازی می رویم و مرد و مردانه می جنگیم، هر تیمی که حق اش بود، البته حق در بعضی موارد نیست، امیدوار هستم که نتیجه بگیرد.

سرمربی شاهین شهرداری یادآور شد: بعضی مواقع آدم عصبی می شود و حرف هایی می زند که خودش هم ناراحت می شود. آدم باید بگوید کار جالب و شگفت انگیز که یک نفر به صورت خودجوش به بازیکن من زنگ می زند که شما این کار را انجام می دهید، یک مصاحبه در می آید و آنور یک اتفاقاتی می افتد که به چه شکلی شده است. کارهایی که انجام می‌دهند، خیلی چیپ و زشت است. متأسف هستم که چطور با اسم و رسم ها بازي می کنند.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران تأکید کرد: به قول علی دایی و خداداد، شما کجای فوتبال بودید، هستید و چه کاری کردید که راجع به این اشخاص چنین اظهار نظرهایی می کنید؟ در زمین نتوانستید؟ اگر تست کرونا از تیم شما گرفتند، از همه باشگاه ها انجام شده ولی چرا فقط تست شما مثبت شده است؟ مسایل زيادي است که می توانم بگویم که چه اتفاقاتی در کجا و در کدام خانه افتاده و چه کارهایی کردند، ولی اندازه من نیستید که بخواهم راجع به شما صحبت کنم.

پاشازاده گفت: بازیکنان زيادي داشتم که میتوانید به هر کدام که میخواهید زنگ بزنید و راجع به شخصیت و کار فنی و این که چه کارهایی برای آن ها انجام دادم، بپرسید. هنوز هم که هنوز است، بازیکنان سابقم با من ارتباط دارند. به بازیکنان همین تیم پاکدشت که عنوان شده و در آن بودیم، زنگ بزنید و بپرسید که تا آخر چطور جنگیدیم ولی یکسری نگذاشتند که تیم بالا بیاید. خودشان هم می دانند چه کسانی را می گویم.

او در پایان اظهار کرد: به پای من نپیچید و سرتان در کار خودتان باشد. ان شاءالله موفق شوید. از اساتیدی هم که این راهکارها را گذاشتند، خجالت بکشید. در زمین مشخص می شود چه خواهد شد؛ هر کسی موفق بود، نوش جانش ولی اگر کسی موفق است، به او حسادت نکنیم.

 • 14
 • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
پیر امیدیار,بیوگرافی پیر امیدیار,پیرامیدیار بیوگرافی پیر امیدیار، بنیان گذار و رئیس سایت Ebay (+ تصاویر)

زاده:۲۱ ژوئن ۱۹۶۷ 

محل تولد: پاریس، فرانسه

شغل: بنیانگذار شرکت eBay

مادر: الهه میر جلالی امیدیار

پدر: کوروش امیدیار

همسر: پاملا کر امیدیار

ادامه
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
پوریا فیاضی,پوریا فیاضی بازیکن والیبال,تصاویر اینستاگرامی پوریا فیاضی بیوگرافی پوریا فیاضی و سوابق ورزشی اش (+ مصاحبه)

تاریخ تولد:۲۲ دی ۱۳۷۱

زادگاه: ارومیه، ایران

قد: ۱۹۵ سانتیمتر

رشته ورزشی: والیبال

پُست: دریافت کننده قدرتی

ادامه
استیو هانکه,زندگینامه استیو هانکه,زندگی نامه استیو هانکه بیوگرافی استیو هانکه، اقتصاددان مشهور آمریکا (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۹ دسامبر ۱۹۴۲

محل تولد: ماکن، جورجیا

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

فارغ التحصیل: دانشگاه کلرادو بولدر

مؤسسه: مدرسه معادن کلرادو، دانشگاه برکلی، دانشگاه جانز هاپکینز

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • ﺳﻪشنبه ۲۱ مرداد
  یک چهارم نهایی لیگ اروپا
  ولورهمپتون - سویا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۲۲ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  آتالانتا - پاری سن ژرمن
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • پنجشنبه ۲۳ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  لایپزیش - اتلتیکومادرید
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • جمعه ۲۴ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  بارسلونا - بایرن مونیخ
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • شنبه ۲۵ مرداد
  لیگ قهرمانان اروپا
  منچسترسیتی - لیون
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش