جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
۱۱:۴۲ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۹۰۱۵۸
فوتبال ملی

 تغییرات احتمالی در تاکتیک تیم ملی ایران

ترکیب ایران برابر ولز در دومین دیدار جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ تغییر سیستم و تغییر ترکیب

ترکیب ایران برابرولز,ایران ولیز جام جهانی 2022
بعد از شکست تلخ و عجیب مقابل انگلیس، حالا تمام هم و غم بازیکنان و کادرفنی تیم ملی ایران این است که بتوانند در دو دیدار آینده نتیجه بگیرند و شانس خود را برای صعود از گروه آزمایش کنند. اتفاقی که با یک ریکاوری درست و درمان و البته تغییر ترکیب تیم ملی می‌توان به وقوع آن خوشبین و امیدوار بود.

بازی جمعه ایران و ولز برای هر دو تیم سرنوشت‌ساز است. اگر شاگردان کی‌روش بعد از شکست به انگلیس به‌دنبال جبران هستند، ولز هم برای صعود می‌خواهد هر سه امتیاز این بازی را بگیرد تا پیش از بازی با انگلیس چهار امتیازی باشد. روزنامه‌های ولز بعد از بازی با امریکا بیشتر به اتفاقات این بازی پرداختند، ولی به بازی جمعه با ایران و تغییرات احتمالی راب پیج هم اشاره کردند.

«ولز آنلاین» درباره بازی بعدی این تیم نوشت: «پیج برای بازی جمعه که نیاز به سه امتیاز دارد باید نقشه دقیقی داشته باشد. انگلیس روی توپ‌های بلند کاملاً ضعف دفاع ایران در این بخش را نمایان کرد؛ موردی که کیفر مور در روزهای آینده قطعاً بررسی خواهد کرد. پیج ممکن است برای این بازی تغییراتی داشته باشد، ولی درباره جو آلن که در بازی اول هم مصدوم بود ریسک نخواهد کرد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «سرعت برنان جانسون و دانیل جیمز در این بازی می‌تواند برای ولز بسیار مفید باشد، بخصوص در برابر خط دفاع ایران که مقابل انگلیس متزلزل بود. همچنین ولز در بازی با ایران به بدی نیمه اول بازی با امریکا نخواهد بود و آنها به سرعت از اشتباه‌شان درس گرفتند.»

دین ساندرز، ملی‌پوش سابق ولز هم به تفاوت بین دو نیمه بازی این تیم اشاره کرد و گفت: «در نیمه اول ما نمی‌توانستیم پرس کنیم. حتی یک بار هم پرس نکردیم. من بازی‌های ولز را می‌بینم و این اولین بار بود که ما پرس نمی‌کردیم. من شوکه شده بودم. بازی ولز در نیمه اول مرا به یاد بازی‌های تاتنهام انداخت.»

ولز دو نیمه متفاوت داشت و آنها امیدوارند که تیم‌شان مقابل ایران شبیه نیمه دوم باشد. این شرایط درباره تیم ملی ایران هم حاکم است و این امیدواری وجود دارد که بازی ضعیف مقابل انگلیس بزودی فراموش شود. نمایش پراشتباه شاگردان کی‌روش ولزی‌ها را برای بردن بازی جمعه امیدوار کرده و تحلیل‌های‌شان مبتنی بر آن ۹۰ دقیقه است، در حالی که قابلیت تیم ملی بسیار بالاتر است و نمایش خوب آنها می‌تواند راب پیج را غافلگیر کند.

خانه‌تکانی مقابل ولز

ترکیب احتمالی ایران برابر ولز/کی‌روش ترکیب و تاکتیک را تغییر می‌دهد

تیم ملی فوتبال ایران درحالی در اولین دیدار خود از سری رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر عصر دوشنبه مقابل انگلیس قرار گرفت که تا پیش از این شاید خیلی امید زیادی به موفقیت شاگردان کی‌روش برای این دیدار وجود نداشت اما حداقل کارشناسان فوتبالی در ایران و علاقه‌مندان به تیم ملی به این موضوع دلخوش بودند که با استخدام تئوریسین سیستم و سبک دفاعی در فوتبال می‌توانیم شکست کم‌گل و آبرومندانه‌ای را در دوحه قطر تجربه کنیم؛ اتفاقی که رخ نداد تا تیم ملی سنگین‌ترین شکست خود در تاریخ رقابت‌های جام‌جهانی را در کارنامه‌اش به‌ثبت برساند.

ترکیب ایران برابرولز,ایران ولیز جام جهانی 2022

حالا اینکه در این بین چه اتفاقاتی افتاد تا این نتیجه سنگین و تلخ در کارنامه شاگردان کی‌روش به‌ثبت رسید یک‌طرفه قضیه است و اینکه هنوز ۶ امتیاز دیگر از این رقابت‌ها برای ایران در مرحله گروهی باقی مانده و حتی با ۴ امتیاز هم شانس‌های صعود برایمان زنده می‌ماند، یک‌ سوی دیگر قضیه است که این موضوع نشان می‌دهد باید برای دو دیدار باقی مانده برابر ولز و آمریکا امیدها را همچنان زنده نگه‌ داشت. 

تیم ملی ایران در این دیدار با ترکیبی عجیب و تقریبا ناهمگون به میدان رفت. در این میان نکته قابل توجه اینکه تا یک روز قبل از بازی نیز کی‌روش طبق عادت همیشگی هرکاری کرد تا مشتش برای رقیب بسته بماند. در همین «فرهیختگان» به این موضوع اشاره کردیم که او از پیرامون تمرین تیم ملی چند جاسوس انگلیسی را اخراج کرد تا دستش برای ساوت‌گیت باز نشود. حتی در بازی تدارکاتی در برابر تونس که پشت درهای بسته برگزار شد نیز به انتشار نتیجه و چند عکس بسنده شد و هیچ خبر و حاشیه دیگری از این دیدار به بیرون درز پیدا نکرد.

نکته جالب اینکه در همین دیدار هم کی‌روش شماره پیراهن بازیکنان ایران را تغییر داد تا در صورت رصد احتمالی و پنهانی کادر رقبا، این ماجرا بتواند آنها را گمراه کند. درنهایت در لاین‌آپ ابتدایی و رسمی بازی نیز از پست جدیدی برای پورعلی‌گنجی به‌عنوان وینگر تیم ملی رونمایی شد تا شیوه‌های گمراه‌کننده کی‌روش تا لحظاتی پیش از سوت بازی نیز ادامه داشته باشد. با همه این تفاصیل ترکیب و چیدمان ابتدایی بازی نخست تیم ملی در برابر انگلیس به‌قدری عجیب بود که به نظر می‌رسد ابتدا خود کادر فنی ایران را سورپرایز و گمراه کرده تا جایی که آنها هرگز نتوانستند حتی با تعویض‌ها و تغییر تاکتیک نیز ورق را برگردانند. 

درباره ارنج اشتباه و ترکیب غریب تیم ملی برای دیدار با انگلیس در این چند روز اخیر تحلیل‌های بسیاری از کارشناسان فوتبال ایران منتشر شده است؛ اینکه چرا باید روزبه چشمی و علی کریمی در ترکیب اصلی تیم ملی بازی کنند یا اینکه چرا از زوج هماهنگ شجاع و کنعانی در ترکیب دفاعی استفاده نشد و حتی اینکه چرا میلاد محمدی در سمت چپ خط دفاعی تیم ملی به میدان رفت و اصولا اینکه تیم ملی در این دیدار با چه روش و ساختاری بازی کرد. همه اینها سوالات و ابهاماتی هستند که هنوز بعد از این شکست هضم نشده‌اند اما طبق شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» تقریبا چیزی شبیه به زلزله در بازی با ولز در ترکیب و ساختار ایران رخ خواهد داد تا جایی که این احتمال وجود دارد که چیزی در حدود ۵۰ درصد ترکیب اولیه تیم ملی و شاید هم بیشتر نسبت به بازی با انگلیس دگرگون شده و احتمالا شیوه‌ها و روش‌های بازی ایران نیز در این بازی بسیار متفاوت از آن چیزی خواهد بود که تیم ملی در برابر انگلیس به نمایش گذاشت. 

ترکیب ایران برابرولز,ایران ولیز جام جهانی 2022

 تغییرات احتمالی از دروازه تا نوک حمله!

تیم ملی در بازی برابر انگلیس با ترکیب بیرانوند، محرمی، حاج‌صفی، میلاد محمدی، جهانبخش، پورعلی‌گنجی، طارمی، چشمی، کریمی، حسینی و نورالهی به میدان رفت. این درحالی است که حالا طبق شنیده‌ها احتمالا این ترکیب برای دیدار با ولز تغییرات بسیاری خواهد کرد. البته در بازی برابر انگلیس به‌جز مهدی طارمی که همان همیشگی بود و باز هم درخشان ظاهر شد، حتی به صورت نسبی نیز هیچ بازیکن دیگری در حد و اندازه‌های خودش ظاهر نشد تا به صورت طبیعی این انتظار وجود داشته باشد که در مقابل ولز شاهد تغییرات زیادی باشیم. 

بر همین اساس و طبق شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» از حالا به بازیکنانی که در بازی با انگلیس نیمکت‌نشین بوده‌اند توسط کادرفنی آماده‌باش داده شده تا در صورت نیاز به آنها برای دیدار با ولز کاملا مهیای حضور در میدان باشند. 

در این میان و در خط دروازه در صورتی که بیرانوند به این دیدار نرسد که احتمالا هم نخواهد رسید ممکن است حتی به سیدحسین حسینی بازی نرسد و یکی از دو گلر ذخیره تیم ملی که اتفاقا هر دو نیز سابقه حضور در میادین بین‌المللی را دارند در این دیدار به میدان بروند. در این خصوص گفتنی است اتفاقا یکی از اشتباهاتی که کارشناسان نسبت به تصمیم کی‌روش در بازی با ولز به او گوشزد کرده‌اند به همین استفاده از گلر استقلال مربوط می‌شود چراکه این دسته از کارشناسان اعتقاد دارند ‌ای کاش بعد از تعویض اجباری بیرو، از بین عابدزاده و نیازمند که تجربه بین‌المللی دارند، یکی‌شان به جای حسینی که از پیش از حضور در زمین روحیه خود را باخته بود وارد زمین می‌شد. 

 حالا اما بیرانوند به‌دلیل آسیب‌دیدگی شدید و شکستگی بینی ادامه مسابقات را از دست داده و حسینی هم نتوانسته رضایت کی‌روش را جلب کند. گویا کی‌روش هم به امیر عابدزاده آماده‌باش داده تا مقابل ولز درون دروازه تیم ملی بایستد.

توضیحات منصور رشیدی  درباره اینکه حسینی چه اندازه در شکست تیم ملی نقش داشت سؤال کردیم که او این واکنش را نشان داد: «مقصر جلوه دادن سیدحسین حسینی که در یک سال و نیم گذشته بهترین دروازه‌بان لیگ بوده، ندیدن واقعیت‌های این بازی است. سؤال من این است که مدافعان‌مان در این بازی چند بار موقعیت‌های انگلیس را خنثی کردند؟ ضربات آخر انگلیس عموماً از چند قدمی دروازه به سمت حسینی شلیک شد که گرفتن چنین موقعیت‌هایی کار بسیار دشواری است. شما شک نکنید اگر بیرانوند هم مصدوم نمی‌شد و از زمین بیرون نمی‌رفت همین گل‌ها را می‌خورد. نمی‌خواهم تعصبی به ماجرا نگاه کنم چون خودم مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی بودم و نگاه ملی به همه گلرها دارم. شما شک نکنید اگر بیرانوند هم در دروازه باقی می‌ماند هیچ تغییری در این نتیجه به وجود نمی‌آمد. ما باید اشکال را در جای دیگر برطرف کنیم. باید خوب این بازی را نگاه کنیم و بعد درباره مقصر بودن دروازه‌بان نظر بدهیم.»

در خط دفاعی تیم ملی در برابر ولز هم به نظر می‌رسد بعد از نمایش ضعیف حسینی و پورعلی‌گنجی، این‌بار به زوج شجاع و کنعانی‌زادگان اطمینان شود؛ هرچند کنعانی نیز در نیمه دوم بازی با انگلیس به میدان آمد و او هم مانند سایر هم‌تیمی‌هایش خیلی مقتدر و مطمئن نشان نداد. با این‌حال زوجی که تیم ملی را با رکوردهایی ویژه به جام‌جهانی رساند، احتمالا در این دیدار در دستور کار کی‌روش برای ساختن زوج خط دفاعی تیم ملی قرار بگیرند. 

در سمت چپ و راست زمین با وجود آنکه محمدی و محرمی هم مانند سایرین نتوانستند توقعات را برآورده کنند به نظر می‌رسد شانس این دو نسبت به سایر نفرات برای آنکه همچنان در ترکیب اصلی قرار بگیرند بیشتر باشد. در این بین چه‌بسا فرصت بازی به جلالی یا رضاییان هم برسد، هرچند در سمت چپ امیری و حاج‌صفی هم شانس حضور در میدان را دارند. 

اما در مرکز زمین به نظر می‌رسد باید شاهد بیشترین تغییرات باشیم تا جایی که با نیمکت‌نشینی نفراتی مانند چشمی و علی کریمی و حتی نورالهی احتمالا این فرصت به بازیکنانی مانند عزت‌اللهی و قدوس برسد تا آنها از ابتدا در دیدار با ولز در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرند. 

در این بین و در خط حمله (فاز هجومی) احتمالا کمترین تغییرات رخ بدهد چراکه جهانبخش و به‌خصوص طارمی از شانس تقریبا قطعی برای همراهی تیم ملی برخوردار هستند با این‌حال این امکان هم وجود دارد که سردار آزمون هم در ترکیب اصلی تیم ملی برای این دیدار برای شاگردان کی‌روش به میدان برود تا تیم ملی هجومی‌تر از هر زمانی در دیدار ظهر جمعه برابر حریفش به میدان برود. هرچند این بازیکن در مصاحبه روز گذشته‌اش از حضور قطعی‌اش در این دیدار حساس خبر داده بود. 

 تغییرات احتمالی در تاکتیک تیم ملی

تیم ملی درحالی مقابل انگلیس به میدان رفت که اسما ۳-۴-۳ اما رسما ۱-۴-۵ این دیدار را آغاز کرد. کی‌روش با ترکیبی از بازیکنان دفاعی سعی کرد تا در زمین خودی و به‌خصوص در یک‌سوم دفاعی با ایجاد برتری عددی بتواند جلوی حملات سه‌شیرها را بگیرد، با این‌حال مصدومیت زودهنگام بیرو و گل‌های زودهنگامی که حریف مطرح اروپایی وارد دروازه ایران کرد، شاکله تیم را ازهم پاشیده و کار را برای تیم ملی در ادامه این بازی بسیار سخت کرد. 

در این بین و درخصوص روش و تاکتیک‌ها برای بازی با ولز نیز اخبار حکایت از آن دارند که علاوه‌بر دگرگونی در ترکیب، احتمالا ساختار تیم ملی و روش بازی این تیم نیز دچار تغییراتی شده و این شانس وجود دارد تا در صورتی که آزمون در ترکیب اصلی قرار بگیرد، برای این دیدار تیم ملی با روش ۲-۴-۴ یا ۱-۵-۴ مقابل ولز به میدان برود و این بدان معناست که تیم ملی برای این دیدار احتمالا با دفاع ۴ نفره خطی به مصاف حریف اروپایی می‌رود‌. 

نکته عجیب اینکه پیش از این و در بیشتر دیدارهای تیم ملی در حضور کی‌روش و چه‌بسا در زمان اسکوچیچ، این تیم با دفاع خطی و با ۴ دفاع به مصاف حریفان می‌رفت اما اینکه چطور به یک‌باره تیم ملی در این بازی دچار تغییرات ساختاری می‌شود خود محل پرسش بزرگی است که باید کادر فنی در فرصت مناسبی به آن پاسخ بدهند.  کی‌روش به‌خوبی می‌داند شانس‌های تیم ملی برای صعود و ادامه حضور توام با موفقیت در جام‌جهانی همچنان زنده است و اتفاقا بعد از دیدار با انگلیس به این موضوع اشاره کرده است. بنابراین به نظر می‌رسد با توجه به این امر این‌بار شاهد یک چیدمان، روش و ترکیبی متفاوت و هجومی از تیم ملی در این دیدار حساس و سرنوشت‌ساز برای فوتبال ایران باشیم. 

 • 14
 • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
الناز ملک,بیوگرافی الناز ملک,زندگینامه الناز ملک پور بیوگرافی الناز ملک، بازیگر سریال سقوط (+ تصاویر)

متولد:۱۹ آذر ۱۳۷۴ تهران

زمینه فعالیت:سینما، تئاتر و تلویزیون

پیشه:بازیگر

مدرک تحصیلی:دانش آموخته موسسه آزاد بازیگری

سالهای فعالیت:۱۴۰۱ تاکنون

قد:۱۷۴ سانتیمتر

ادامه
روبرتو تورس,بیوگرافی روبروتو تورس,روبرتو تورس بازیکن فولاد خوزستان بیوگرافی روبروتو تورس، بازیکن فوتبال اسپانیایی (+ تصاویر)

زاده:۱۶ اسفند ۱۳۶۷

زادگاه:پامپلونا

ملیت:اسپانیایی

پست:هافبک هجومی

پیشه:بازیکن فوتبال

ادامه
سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی بیوگرافی سپیده معافی بازیگر ایرانی- آمریکایی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۸ سپتامبر ۱۹۸۵

محل تولد:رگنسبورگ، بایرن، آلمان غربی

ملیت:ایرانی- آمریکایی

شهروندی:ایالات متحده آمریکا

حرفه:بازیگر سینما و تلویزیون

ادامه
محمد دلاوری,بیوگرافی محمد دلاوری,عکس های محمد دلاوری بیوگرافی محمد دلاوری + تصاویر و حواشی زندگی اش

تاریخ تولد: ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: روزنامه‌نگار، خبرنگار، مجری، نویسنده و مستندساز

تحصیلات: فوق لیسانس علوم سیاسی

شناخته شده برای: خبرنگاری واحد مرکزی خبر صدا و سیمای ایران

ادامه
سلطان محمود غزنوی,زندگینامه سلطان محمود غزنوی,بیوگرافی سلطان محمود غزنوی سلطان محمود غزنوی پادشاه قدرتمند غزنوی

تاریخ تولد: دهم محرم ۳۶۱ هجری قمری

محل تولد: شهر غزنی در منطقه زابلستان

پدر: سبکتگین

همسر: کوثر جهان

فرزندان: جلال داوود محمد ،سلطان مسعود غزنوی، عبدالرشید غزنوی، سلیمان ،شجاع

دین و مذهب: اسلام، سنی

ادامه
ذوالقرنین,زندگینامه ذوالقرنین,ذوالقرنین چه کسی است ذوالقرنین در حقیقت چه کسی بوده است؟

معنای اسم: صاحب دو شاخ

تکرار نام در قرآن: در سوره کهف

بیوگرافی ذوالقرنین:

ذوالقرنین یکی از شخصیت های قرآن و کتاب های مقدس می باشد که صاحب قدرت می شود تا دیواری را بین نوع بشر و قوم یاجوج و ماجوج ایجاد کند. این قوم تجسمی از آشوب بوده اند و رهاسازی آنها از پشت دیوار نشانه ای برای پایان دنیا خواهد بود. این قوم توسط خداوند در یک شب از روزهای قیامت نابود خواهند شد. این داستان از طریق رمانس اسکندر که نسخه ای افسانه ای از پیشه و زندگی اسکندر است در قرآن وارد شده است. 

براساس داستان قرآنی ذوالقرنین دارای سه لشکرکشی مهم بوده است که ابتدا به غرب، سپس به شرق و در نهایت به یک تنگه کوهستانی بوده است. وی انسانی یکتاپرست و البته مهربان بوده است که در راه عدالت به بیراهه کشیده نمی شده، به همین دلیل لطف خداوند مشمول حالش می شود. وی یار نیکوکاران و دشمن ستمگران محسوب می شده و به مال و ثروت دنیا علاقه نداشته، همچنین به سبب ایمانی که به خداوند و روز قیامت داشته خداوند او را مامور ساخت سدی می کند که از جنس آجر و سنگ از آهن و مس است و هدف از ساختن آن کمک به گروهی مستضعف در مقابل ظلم و ستم قوم یاجوج و ماجوج بوده‌ است. 

ادامه
ساتوشی ناکاموتو,بیوگرافی ساتوشی ناکاموتو هویت ناشناس ساتوشی ناکاموتو؛ خالق اصلی بیت کویین کیست؟

تاریخ تولد: اطلاعی در دست نیست

محل تولد: اطلاعی در دست نیست

حرفه: خالق بیت کوین

تاریخ شروع فعالیت: از دسامبر ۲۰۱۰

ساتوشی ناکاموتو,خالق اصلی بیت کویینبیوگرافی ساتوشی ناکاموتو

ادامه
آلفرد نوبل,زندگینامه آلفرد نوبل,آلفرد برنهادر نوبل زندگینامه آلفرد برنهادر نوبل؛ مخترع دینامیت و پایه گذار جایزه نوبل

تاریخ تولد: ۲۱ اکتبر ۱۸۳۳

محل تولد: استکهلم، سوئد

حرفه: شیمی ‌شناس، مهندس، مخترع، بازرگان و نیکو کار

شناخته شده برای: اختراع دینامیت، بنیانگذار جایزه نوبل

دین: بی دین، خداناباور

درگذشت: ۱۰ دسامبر ۱۸۹۶

ادامه
علی فتح الله زاده,بیوگرافی علی فتح الله زاده,عکس های علی فتح الله زاده علی فتح الله زاده؛ محبوب ترین مدیر باشگاه استقلال

تاریخ تولد: ۱۹ دی ۱۳۳۷

محل تولد: خوی، ایران

حرفه: مدیرعامل باشگاه فوتبال استقلال تهران

شروع فعالیت: ۲۳ مهر ۱۴۰۱

تحصیلات: دکتری اقتصاد از آکادمی ملی علوم آذربایجان

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنج شنبه ۱۳ بهمن
  سوپرلیگ ترکیه
  کایسری اسپور - باشاک شهیر
  ۱۷:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الباطن - التعاون
  ۱۸:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  آدانا دمیراسپور - فنرباغچه
  ۲۰:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  رئال مادرید - والنسیا
  ۲۳:۳۰
 • جام حذفی ایتالیا
  لاتزیو - یوونتوس
  ۲۳:۳۰
 • جمعه ۱۴ بهمن
  لیگ حرفه‌ای عربستان
  الفتح - النصر
  ۱۸:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  آگزبورگ - بایرلورکوزن
  ۲۳:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  چلسی - فولام
  ۲۳:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیک بیلبائو - کادیز
  ۲۳:۳۰
 • شنبه ۱۵ بهمن
  لیگ برتر انگلیس
  اورتون - آرسنال
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  ولورهمپتون - لیورپول
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچستریونایتد - کریستال پالاس
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  برایتون - بورنموث
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  برنتفورد - ساوتهمپتون
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  استون ویلا - لسترسیتی
  ۱۸:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  آاس رم - امپولی
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  نیوکسل - وستهم
  ۲۱:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیکومادرید - ختافه
  ۲۱:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  ساسولو - آتالانتا
  ۲۳:۱۵
ویژه سرپوش
X