یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱۶:۱۸ - ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۲۱۰۱۸
لیگ برتر و جام حذفی

درخواستی برای تعویق بازی‌ها نداشتیم

نظری: از جدایی کمالوند شوکه شدیم، انتظار داشتیم مددی به ما اطلاع می داد/ باشگاه با برخی خواسته‌های میلیچ مخالف است

سخنگوی باشگاه استقلال,حجت نظری
سخنگوی باشگاه استقلال گفت: انتظار داشتیم همان گونه که از هر لحاظ با مددی در تعامل بودیم او موضوع انتقال کمالوند را به هیات مدیره انتقال می‌داد.

به گزارش فارس، حجت نظری در نشست خبری آنلاین ضمن تبریک به مناسبت روز کارگر و تسلیت به مناسبت لیالی قدر اظهار داشت: جا دارد صعود مقتدرانه استقلال را به همه هواداران تبریک عرض کنم.امیدوارم در ادامه راه در لیگ و لیگ قهرمانان با همین قدرت کار را ادامه بدهیم. ان‌شالله در کنار هم تیم را تقویت کنیم تا استقلال به قله پیروزی برسد.

*اگر قرار به عدالت است بازی‌ها باید مثل نیم فصل اول برگزار شود

وی در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه استقلال همواره باید چند گام از پرسپولیس و دیگر رقبا در مباحث مختلف مثل درخواست تعویق بازی، بسترسازی برای متقاعد کردن مسئولان لیگ و فدراسیون برای محقق شدن نیت و هدفی ولو اگر به ضرر سایر تیم ها باشد، و واکنش نشان دادن به تحرکات خطرناک و حاشیه ساز رقبا و رسانه های وابسته عقب و منفعل است گفت: ما عقب تر از باشگاه‌های دیگر نیستیم و اوضاع ما بهتر بوده و انصافا تلاش خود را برای بهبود شرایط می‌کنیم. اینکه باشگاه رقیب در مورد بازی‌ها موضع گرفته چیزی است که کاظمی مدیر رسانه ای باشگاه به آن واکنش نشان داده. ضمن آنکه ما تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم. اگر قرار است بازیها برگزار شود باید برابر و شرایط  دقیقا مثل نیم فصل اول باشد. آنوقت است که باید انتظار عدالت باشیم. اگر بازی ها برگزار شود در حق تیم استقلال اجحاف می‌شود ولی با این وجود ما به دنبال حق باشگاه استقلال هستیم.

* وزارت ورزش تلاش کرده حق خود مردم را به آنها واگذار کند

نظری درباره آخرین وضعیت خصوصی‌سازی استقلال توضیح داد: بحث خصوصی سازی طبق ماده ۴۴ قانون اساسی است و دولت به دنبال این است میراث کل حاکمیت را به مردم سپرده تا آنها این بخش‌ها را اداره کنند. وزارت ورزش هم تلاش کرده حق خود را به مردم واگذار کند تا شهروندان در امور باشگاه‌ها مشارکت داشته باشند و آنها را اداره کنند. البته کل فوتبال ما باید خصوصی سازی شود و باید از ظرفیت بزرگ مردم استفاده کنیم. برای هر چیزی هم زیرساخت وجود دارد اما طبیعی و ایده‌آل آن است که باشگاه‌های ما خصوصی شده و با مدیریت مردم پیش برود. 

وی ادامه داد: امیدواریم کل مقدمات و ملزومات هم شکل بگیرد. در این زمینه به شکل مشخص سازمان‌هایی مثل صدا و سیما و سایر بخش‌ها ورود کنند تا تیم‌ها با خصوصی شدن راحت‌تر امورات خود را بگذرانند.

* تجربه ما برای حفظ شاکله تیم محدود نیست

سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال در باره اینکه با توجه به سوابق نه چندان درخشان باشگاه استقلال در سال‌های قبل برای حفظ و تمدید قرارداد بازیکنان آیا با توجه به دیدار این تیم مقابل الهلال  میتوان به حفظ نفرات کلیدی این تیم امیدوار ماند، توضیح داد: دستکم ما به عنوان مدیرانی که اکنون در باشگاه مسئولیت داریم ابتدای فصل نشان دادیم سابقه منفی در این زمینه نداشته و شاکله تیم را حفظ کردیم. البته همه عزیزان کمک کردند تا شاکله استقلال حفظ شود. هرچند علی کریمی و روزبه چشمی از تیم جدا شدند اما شاکله اصلی تیم حفظ و بازیکنان خوبی هم قبل از شروع فصل و در نیم فصل به استقلال اضافه شدند. تجربه ما در این زمینه محدود نیست و تلاش می‌کنیم همین فضا را  ادامه بدهیم.

*کارهای ابتدایی برای میزبانی از حریف عربستانی را انجام داده ایم

نظری تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد از بخش دوم تورنمنت آسیایی هم سربلند به میهن بازگردیم، البته امیدواریم استقلال در ایران از الهلال میزبانی کند و کارهای ابتدایی برای میزبانی از حریف عربستانی هم انجام شده، تمام تلاشمان را خواهیم کرد با حفظ و تقویت تیم در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان بهترین نتایج را بگیریم. 

* از جدایی کمالوند شوکه شدیم، انتظار داشتیم مددی به ما اطلاع می داد

وی درباره بحث مطرح شده مبنی بر در جریان نبودن اعضای هیات مدیره نسبت به جدایی فراز کمالوند توضیح داد: واقعیت این است که اعضای هیات مدیره از این انتقال اطلاع نداشته و ما هم شوکه شدیم. در بازگشت تیم استقلال به ایران جریان و شایعاتی مربوط به جدایی کمالوند رخ داد و در همان زمان مهدی عبدیان از وی پرسید که آیا صحبتی با باشگاه سایپا داشته که پاسخ کمالوند چندان شفاف نبود. همین موضوع سبب شد عبدیان چنین بحثی را تعبیر به صحت نداشتن کند. اما واقعا از هیات مدیره از این انتقال بی اطلاع بودند و انتظار هم نداشتند که کمالوند به سایپا برود. انتظار داشتیم همان گونه که از هر لحاظ با مددی در تعامل بودیم، این موضوع را هم به ما اطلاع می‌داد، اما به هر حال کمالوند موقعیت سرمربیگری سایپا را به دست آورده بود و می‌خواست در آنجا فعالیت کند.

*میلیچ موارد جدیدی برای تمدید مطرح کرده که باشگاه قبول نکرد

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه  همزمان با شروع رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا مدیران باشگاه تاکید کردند قرارداد میلیچ تمدید خواهد شد اما این اتفاق رخ نداد تا باعث دلخوری این بازیکن شود و چه زمانی قرار است قرارداد این بازیکن تمدید شود گفت: قبل از اینکه این بازیکن به ایران برگردد توافقاتی انجام شد که قرارداد وی با چه مبلغ و چه مدتی تمدید شود. به محض بازگشت مقداری از طلب وی پرداخت شد. بعد از حضور وکیل میلیچ در مذاکرات بخشی از توافقات اولیه را نپذیرفتند و موارد جدیدی را مطرح کردند که بخشی از خواسته‌های میلیچ را باشگاه قبول نکرد و این مساله باعث شد تا مذاکرات طولانی‌تر شود. بعد هم وارد بازی های آسیایی شدیم هر چند در عربستان مذاکراتی با این بازیکن صورت گرفت اما در نهایت منافع باشگاه هم برای ما مهم است. ما توافقاتی با وی انجام دادیم و امیدواریم که موارد اختلاف حل شود. با بازیکنان دیگر هم مذاکراتی شده و قرار شد بعد از بازگشت تیم از عربستان قراردادهای رو به اتمام تمدید شود. البته جدا شدن بازیکنان یا ماندن آنها بر اساس نظر کادر فنی خواهیم رفت.

*طی ماه‌ها اخیر شکایت‌های متعددی از افراد مختلف انجام دادیم

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه استقلال قصد شکایت از پیج‌ها و حتی خبرنگاران را ندارد گفت: چیزی که برای من مهم است این است که اگر خبرگزاری یا خبرنگاری به باشگاه استقلال توهین کند ما از طریق دستگاه قضایی این موضوع را پیگیری خواهیم کرد. برای ما اصلا فرقی نمی‌کند فرد مورد نظر چه علاقه رنگی دارد، تعداد قابل توجهی شکایت هم در طول ماه‌های اخیر از افراد مختلف توسط باشگاه استقلال انجام شده است ولی امیدوارم به شرایطی برسیم که بتوانیم در فضایی صمیمانه صحبت‌هایمان را با یکدیگر مطرح کنیم.

*درخواستی برای تعویق بازی‌های لیگ نداشتیم

نظری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا باشگاه استقلال در خواستی برای تعویق بازی‌ها داشته چون مدیرعامل ذوب آهن اعلام کرده در تاریخی به جز هفدهم مقابل استقلال بازی نخواهیم کرد عنوان کرد: ما هیچ درخواستی برای تعویق بازی‌ها نداشتیم و اصلا نمی‌دانستیم مسابقات قرار است عقب بیفتد. شاید بازی پرسپولیس به خاطر قرنطینه این تیم به تعویق افتاده تا آنها استراحت کنند اما در واکنش به درخواست باشگاه ذوب آهن باید بگویم ما تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم و اگر آنها تصمیمی بگیرند چاره‌ای جز بازی کردن نداریم.

*مددی تابعیت مضاعف ندارد

وی در خصوص اینکه ‌آیا مددی تابعیت مضاعف دارد گفت: من از خود مددی این موضوع را سوال کردم و او صراحتا مساله را تکذیب کرد. با توجه به قوانین کشوری کسی که سمتی را قبول می‌کند در موردش استعلاماتی صورت می گیرد و نهادهای نظارتی در این خصوص استعلام خواهند کرد. در مورد آقای مددی معاون وزارت ورزش استعلامات لازم را گرفته و قطعا تشریفات در مورد وی طی شده وگرنه صلاحیت مدیرعامل استقلال تائید نمی‌شد.

*دروازه‌بان استقلال با نظر سیستم اجرایی باشگاه جذب شد

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص دلایل جذب امیر حسین بیات و اینکه این دروازه‌بان جوان چگونه با تیم راهی عربستان شد آن هم در شرایطی که ۳ دروازه‌بان دیگر در اردوی تیم حضور داشتند گفت: این بازیکن زمانی به تیم ما اضافه شد که کادر فنی قبلی از استقلال جدا و کادر فنی فعلی در حال عقد قرارداد بود. ظاهرا مربی دروازه‌بانهای پیشین تیم روی این بازیکن برای جذب تاکید داشت هر چند این موضوع را با قاطعیت نمی‌توانم بگویم. ظاهرا جذب این بازیکن با نظر سیستم اجرایی باشگاه صورت گرفته اما اینکه چرا استقلال با ۴ گلر راهی عربستان شده نظر کادر فنی استقلال است که ما هم از این تصمیمی حمایت کردیم.

*خبر دستگیری خلیل زاده توجیه ندارد

وی در خصوص شایعاتی که پیرامون دستگیری خلیل زاده مطرح شده است گفت:اتفاقا شب گذشته نشستی با ریاست خلیل زاده به صورت آنلاین برگزار کردیم و به نظر می‌رسد مطرح شدن خبر دستگیری وی خیلی توجیه نداشته باشد.او طی این مدت درگیر بیماری کرونا بوده و روزهای آخر قرنطینه خود را سپری می‌کند.

 • 12
 • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سبک خاص حجت اشرف زاده,شهرت حجت اشرف زاده با ماه و ماهی,حجت اشرف زاده بیوگرافی حجت اشرف زاده خواننده ترانه ی معروف ماه و ماهی (+ تصاویر خانوادگی)

نام:حجت اشرف زاده

تاریخ تولد:۱۲ آذر ۱۳۵۸

محل تولد: نیشابور- خراسان رضوی

سبک: تلفیقی پاپ و سنتی

تحصیلات: کارشناس نرم افزار

ملیت: ایرانی

ادامه
مریم حیدرزاده,زندگی نامه مریم حیدرزاده,عکسهای مریم حیدرزاده بیوگرافی مریم حیدرزاده شاعر، نقاش و نویسنده ایرانی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۹ آبان ۱۳۵۶

محل تولد:تهران

پیشه:شاعر، ترانه سرا، نویسنده، نقاش

ملیت:ایرانی

زمینهٔ کاری:ادبیات، هنر

بیوگرافی مریم حیدرزاده

مریم حیدرزاده در ۲۹ آبان ۱۳۵۶ در بیمارستان شهدای تهران به دنیا آمد. وی در دوران کودکی( حدود سه و نیم سالگی) بینایی خویش را در اثر عمل جراحی و اشتباه پزشک، از دست داد. او در رشته ی حقوق قضایی در دانشگاه تهران به تحصیل پرداخته است. پدر مریم بازنشسته ی ارتش و مادرش کارمند است. والدینش بخاطر نگهداری از مریم خیلی بیرون از منزل فعالیت ندارند. وی دو خواهر به نام های نرگس و مرضیه دارد. خوانندگان داخل کشور و خوانندگان فارسی زبان خارج از کشور از اشعار و سروده های مریم حیدرزاده در بسیاری از ترانه هایشان استفاده کرده اند. مریم حیدرزاده بسیار خوش خلق و خوش صدا است که در فضای مجازی صدای دلنشینش را شنیده اید.

ادامه
علیرضا حیدری,تصویر علیرضا حیدری,قد علیرضا حیدری بیوگرافی علیرضا حیدری قهرمان سابق کشتی ایران (+ تصاویر)

زاده: ۱۴ اسفند ۱۳۵۴

زادگاه: ملایر، ایران

ملیت: ایرانی

پیشه: کشتی گیر

بیوگرافی علیرضا حیدری

علیرضا حیدری در ۱۴ اسفند سال ۱۳۵۴، در یکی از خانه های خیابان شکوفه، در نزدیکی چهارصد دستگاه که از محله های قهرمان خیز تهران متولد شد. پدر او که حمشت الله حیدری نام داشت و به درستی و صداقت از راه کسب و کار برای رفاه خانواده اش می کوشید، را در دوران کودکی از دست داد. حشمت الله و همسرش پنج فرزند داشتند (چهار پسر و یک دختر) که اعضای خانوادگی پس از فوت حشمت الله، تحت سرپرستی مادر قرار گرفتند. بعد از گذشت دو الی سه سال از فوت این خانواده، خانه تقریباً بزرگ خود را در تهران فروختند و به کرج نقل مکان کردند.

ادامه
ماکان بند,زندگینامه ماکان بند,زندگی نامه ماکان بند بیوگرافی ماکان بند و حواشی آن ها (+ تصاویر)

نام مستعار:ماکان بند

زاده: ۳ دی ۱۳۷۴ 

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

سبک( ها):پاپ

ناشرین:آوازی نو

ادامه
اولیور ویلیامسون,زندگینامه اولیور ویلیامسون,تحصیلات اولیور ویلیامسون زندگینامه اولیور ویلیامسون و نظریه هایش (+ تصاویر)

زاده:۲۷ سپتامبر ۱۹۳۲

زادگاه:سوپریور، ویسکانسین

ملیت:ایالات متحده آمریکا

زمینه:اقتصاد خرد

درگذشت:۲۱ مهٔ ۲۰۲۰ 

ادامه
احمد مهرانفر,ازدواج احمد مهرانفر,احمد مهرانفر بازیگر بیوگرافی احمد مهرانفر بازیگر مشهور سینما و تلویزیون (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۳۵۴/۳/۱۰

محل تولد:کاشان

تحصیلات:کارشناسی بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی

همسر:مونا فائض پور

ملیت:ایرانی

زمینه فعالیت: بازیگر

ادامه
حضرت موسی (ع),عصای حضرت موسی (ع),زندگی نامه حضرت موسی (ع) زندگی نامه حضرت موسی (ع) یکی از پیامبران اولوالعزم

زاده:قرنهای ۱۳ تا ۱۵ قبل از میلاد مسیح

زادگاه:جوشن،  مصر

همسر:صفورا

دین:اسلام

محل مرگ:کوه نبو،  موأب

ادامه
ارلینگ هالند,بیوگرافی ارلینگ هالند,زندگی نامه ارلینگ هالند بیوگرافی ارلینگ هالند فوتبالیست حرفه‌ای نروژی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۰۰ ‏

محل تولد:لیدز، انگلستان

ملیت:نروژی

قد:۱٫۹۴ متر

پست:مهاجم نوک

ادامه
قیصر امین پور,شعر قیصر امین پور,زندگینامه قیصر امین پور زندگینامه قیصر امین پور شاعر معاصر ایرانی

تاریخ تولد:۲ اردیبهشت ۱۳۳۸

زادگاه:گتوند

مدرک تحصیلی:دکترای ادبیات فارسی

پیشه:شاعر و ترانه سرا

ملیت:ایرانی

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۱۸ ارديبهشت
  هفته ۳۵ لیگ برتر انگلیس
  لیورپول - ساوتهمپتون
  ساعت: ۲۳:۴۵
 • یکشنبه ۱۹ ارديبهشت
  هفته ۳۵ سری آ ایتالیا
  آاس رم - کروتونه
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • هفته ۳۵ لالیگا اسپانیا
  رئال‌مادرید - سویا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • دوشنبه ۲۰ ارديبهشت
  پریمیر لیگ پرتغال
  پورتو - فارنسی
  ساعت: ۲۳:۴۵
ویژه سرپوش