شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
۱۴:۳۴ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۳۱۶۲۲
لیگ برتر و جام حذفی

شکوری:مبالغ قرض شده به پشتوانه ۳ میلیون دلار پاداش در AFC است / قرارداد دو ساله ۲۵ میلیارد تومانی مدافع پرسپولیس با تیم قطری!

شکوری,کنعانی زادگان
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: بلیت فروشی مجازی راه درآمدزایی نیست اما به این کار مجبور شدیم.

به گزارش فارس، ابراهیم شکوری درباره اقدامات باشگاه پرسپولیس با توجه به فرصت به فرصت ۳۰ روزه برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون اظهار داشت: همه هواداران پرسپولیس شرایط باشگاه را درک می‌کنند. از بودجه سال ۹۹ پرونده برانکو،  بودیمیر و اینیگو تسویه شده است که مبلغ بسیار بالایی می‌شود. در ۴ جا مدعی هستیم و هزینه‌های باشگاه هم بسیار بالاست.  با توج به قراردادی که از قبل با کالدرون منعقد شده بود وی توانست رأی فیفا و دادگاه CAS را بگیرد.

وی افزود:‌ باشگاه ملزم به پرداخت این مبلغ است. در حال حاضر سمیعی، صدری و سایر اعضای هیأت مدیره در تلاش هستند منبع و بودجه‌ای برای پرداخت این بدهی به دست بیاورند اما واقعا کار سختی است زیرا مبلغ هنگفتی است. مجدد با  AFC برای دریافت مطالبات‌مان مکاتبه و رایزنی کردیم اما متأسفانه امکان دسترسی به آن را نداریم. AFC بار دیگر به ما اعلام کرده امکان استفاده از پاداش و مطالبات‌مان را به دلیل تحریم‌های بانکی نداریم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: کارمان بسیار سخت است اما امیدواریم این موضوع مانند سایر مسائل که در این ۸ ماه به وجود آمد حل شود.از زمانی که تیم مدیریتی جدید در باشگاه مستقر شد از زمین و زمان پرونده‌های مختلف به سمت باشگاه سرازیر می‌شود. هزاران مشکل وجود دارد اما در همین راستا تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.

شکوری درباره اینکه آیا مبلغ بدهی به کالدرون حدود ۵۳۰هزار یورو است، گفت: کالدرون مبلغی را به عنوان مبلغ پایه طلب دارد که سود ۵ درصدی هم به آن تعلق می‌گیرد. البته خواکین هم به عنوان دستیار کالدرون حدود ۱۰۰ هزار دلار طلب دارد. ۵۳۰ هزار دلار هم مربوط به طلب خود کالدرون است. کارمان سخت است اما خدا را شکر هواداران هم کنارمان هستند و به صورت مادی و معنوی از پرسپولیس حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: شاید مبالغی که از کمک هواداران جمع می‌شود بسیار کم باشد اما حضور آنها سبب دلگرمی باشگاه شده و به ما انرژی می‌دهد تا با توان بیشتری برای رفع مشکلات تلاش کنیم. از زمانی هم که سمیعی وارد باشگاه شده این هدف را به ما اعلام کرده که سعی کنیم هیچ بدهی به بدهی‌های قبلی پرسپولیس اضافه نکنیم. با توجه به نوع مدیریتی که داشته سعی کردیم کمترین بدهی را در باشگاه داشته باشیم. همچنین در جذب بازیکن هم حداکثر تلاش و دقت را داشته‌ایم تا مشکلاتی برای آیندگان به وجود نیاید.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا هدف از بلیت‌فروشی مجازی هم واریز پول به حساب باشگاه است، توضیح داد: بلیت فروشی مجازی خواسته مستقیم خود هواداران بود. باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی بسیار فعال است و هواداران ما هم به عنوان پرشورترین هواداران آسیا در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند. به همین دلیل پیغام‌های متعددی  ارسال کردند و خواستند چنین اتفاقی بیفتد. از ایده خود طرفداران برای این کار استفاده کردیم البته این کار در گذشته در دنیا هم انجام شده و هواداران دختر و پسر پرسپولیس وقتی می‌بینند نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند درخواست کردند به صورت نمادین بلیت بازی‌های پرسپولیس را خریداری کنند تا از این طریق به باشگاه کمک شود.

شکوری افزود: پس از دریافت نظر هواداران سعی کردیم سایت حرفه‌ای را طراحی کنیم تا بتوان در آن بلیت‌فروشی کرد و هر فرد بر اساس سطح بلیتی که خریداری می‌کند، مبلغی به حساب باشگاه واریز کند. امیدواریم این طرح‌ها به باشگاه کمک کند. البته باید بگوییم می‌دانیم راه‌های درآمدزایی فوتبال این مسائل نیست اما دست باشگاه بسته است زیرا حق پخش تلویزیونی دریافت نمی‌شود و از کپی‌رایت هم خبری نیست.

وی خاطرنشان کرد: فضای درآمدزایی ما هم در گذشته به کارگزاری واگذار شده و به همین دلیل راهی جز این نداریم. بدهی‌های که برای ما به جا مانده در طول ۵، ۶ سال گذشته بی‌سابقه بوده و به همین دلیل مجبور به چنین کارهایی هستیم. امیدواریم در آینده اتفاقات بهتری رخ بدهد.

معاون اجرایی پرسپولیس درباره اینکه با وجود پرداخت مطالبات مربوط به سال‌های گذشته شنیده می‌شود قرض‌های زیادی روی دست باشگاه پرسپولیس مانده گفت:‌ تیم مدیریتی، صدری و سمیعی در شرایطی که تیم در ۴ جام مدعی است و پرقدرت حاضر می‌شود دو راه پیش رو داشتیم.چون  بودجه‌ای نداریم و بودجه صرف پرونده برانکو و مسائل گذشته شده و به همین دلیل تیم را رها کنیم تا در هر ۴ جام در نقطه ضعف قرار بگیریم. راه دوم این بود از راه‌ها و مسیرهای مختلف تأمین بودجه صورت بگیرد.

شکوری ادامه داد: سمیعی و صدری و سایر اعضای هیأت مدیره مسیر دوم را رفتند.  مبالغی که به شکل قرض گرفته شده بر اساس پشتوانه سه میلیون دلاری ما در AFC است که برای پرسپولیس و کشور ایران درآمدزایی کردیم. بر اساس همان پشتوانه اقدام به برخی تأمین بودجه‌ها شده که فکر می‌کنم راه اصولی و درستی بوده است. اگر می‌خواستیم در کورس قهرمانی قرار بگیریم با توجه به اینکه در یکسال گذشته هیچ منبع درآمدزایی برای پرسپولیس وجود نداشته و برخی حقوق مثل کپی‌رایت رعایت نمی‌شود مجبور به چنین کاری شدیم.

وی خاطرنشان کرد:  بر اساس آن پشتوانه سه میلیون دلاری که در AFC داریم مشکلی ایجاد نخواهد شد و از  جانب تیم مدیریتی جدید بدهی بر جا نمی‌ماند. در بحث جذب بازیکنان جدید توانستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و این موضوع کاملا شفاف بوده است. باید از بازیکنان کلیدی‌مان و همچنین هواداران تشکر مجدد کنیم که در این شرایط سخت همراه تیم بودند و به پرسپولیس کمک کردند.

شکوری درباره مشکل و اعتراض باشگاه پرسپولیس به برگزاری سوپرجام در تاریخ ۳۰ خرداد گفت: واقعیت این است با این موضوع مشکل داریم. بارها گفته‌ایم شاید حضور پرسپولیس در فینال آسیا و ۴ جام سبب شده جدول لیگ دچار مسائلی شود که به ضرر باشگاه ما تمام شده است. ۷ ملی‌پوش را به همراه کریم باقری داریم که تعداد قابل توجهی است.

وی افزود: دو بازیکن ما در تیم ملی فوتبال مصدوم شدند اما پرسپولیس همواره حامی و در کنار تیم ملی بوده است. شاکله اصلی تیم ملی در حال حاضر از پرسپولیس است. بازیکنانی که اکنون در پرسپولیس حضور دارند یا از این تیم لژیونر شدند در تیم ملی هستند. تاریخ این مسابقه اعلام شده اما نامه‌نگاری و رایزنی‌های زیادی کردیم که به ما گفتند اگر دیدار سوپرجام در چنین تاریخی برگزار نشود دیگر فرصتی برای انجام آن وجود ندارد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: همچنان می‌خواهیم تاریخ مسابقه سوپرجام دو تا سه روز جابه‌جا شود تا بازیکنان ما که می‌خواهند از رقابت‌های انتخابی به پرسپولیس اضافه شوند ریکاوری خوبی داشته باشند. بازیکنان ما اکنون دچار مصدومیت‌هایی شده‌اند. وحید امیری به عنوان بازیکن ثابت تیم ملی و کمال کامیابی‌نیا به عنوان یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس دچار آسیب‌دیدگی شده‌اند و ان شالله مصدومیت آنها رفع شود تا اتفاق خوبی بیفتد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی  درباره اینکه با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در روز جمعه چه درخواستی از وزیر ورزش آینده و همچنین منتخبین مردم دارد گفت:‌ ما به عنوان ورزشی‌ها و افرادی که شاید در جامعه بیشتر در دید باشیم از رئیس‌جمهور آینده می‌خواهیم بیشتر به مردم رسیدگی کند تا اتفاقاتی که در ۸ سال گذشته در کشور ما رخ داد و فشار زیادی به مردم وارد شد با انتخابی که روز جمعه صورت می گیرد سر و شکل بهتری بگیرد. مردم در شرایط بهتری باشند و زندگی بهتری داشته باشند. امیدواریم این اتفاق رخ بدهد.

جدایی ستاره پرسپولیس قطعی شد/ قرارداد دو ساله ۲۵ میلیارد تومانی با تیم قطری!

محمدحسین کنعانی‌زادگان با رقمی حدود ۲۵ میلیارد تومان برای دو سال با تیم الاهلی قطر به توافق رسیده است.

شکوری,کنعانی زادگان

به گزارش خبرورزشی، اولین بار روزنامه الرایه قطر خبر داد باشگاه الوکره مذاکره جدی را با امید ابراهیمی هافبک ایرانی الاهلی دوحه آغاز کرده است. جذب این بازیکن با توجه به توانمندی فنی برجسته‌اش می‌تواند امتیاز بزرگی برای الوکره باشد.

این نشریه شناخته شده قطری همچنین نوشت: باشگاه الاهلی با کنعانی‌زادگان برای تقویت خط دفاعی‌اش به توافق رسید. او نخستین بازیکن خارجی الاهلی برای فصل آینده خواهد بود که قراردادی ۲ ساله امضا خواهد کرد. قرار است کنعانی‌زادگان در نخستین روزهای دوران آماده‌سازی پیش‌فصل الاهلی به قطر سفر کند. قرارداد تمامی بازیکنان خارجی الاهلی از جمله امید ابراهیمی پایان یافته است و از میان آنها فقط هرنان پرز اروگوئه‌ای خواهند ماند.

مدافع ملی پوش پرسپولیس بلافاصله در صفحه شخصی خودش به این خبر واکنش نشان داد و نوشت: متاسفانه هر روز شایعاتی مبنی بر عقد قرارداد اینجانب با دیگر باشگاه‌ها مطرح می‌شود. روزی می‌گویند کنعانی با ام صلال قرارداد بسته و روزی دیگر از الریان و غرافه نام می‌برند و روز دیگری نام الأهلی مطرح میشود.

منکر این نیستم که پیشنهاداتی دارم. من بازیکن پرسپولیس هستم و همه بازیکنان پرسپولیس به علت بازی در این تیم که برای همه ما افتخاری بزرگ است، پیشنهاداتی دریافت می‌کنند.

اما الان تمرکز من و دیگر بازیکنان بر ادامه بازی‌ها هست و تا این لحظه هیچ تصمیم نگرفته‌ام. امیدوارم که هواداران و رسانه‌ها هم بر این موج شایعات سوار نشوند و به تمرکز من و دیگر بازیکنان در ادامه راه کمک کنند.

در ادامه اما مشخص شد کنعانی زادگان در تابستان یکی از جدا شده‌های قطعی سرخپوشان خواهد بود تا در کنار بازیکنانی نظیر فریدون زندی، مجتبی جباری، سیدجلال حسینی، امید ابراهیمی و چند بازیکن دیگر ایرانی بازی در این تیم قطری را تجربه کند.

الاهلی لیگ ستارگان قطر را با رتبه پنجمی تمام کرد و در فصل آینده با جذب بازیکنان جدید به دنبال بهبود رتبه خود در جدول رده بندی است.

این تیم قراردادی به ارزش یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار (حدود ۲۵ میلیارد تومان) برای ۲ سال بازی در لیگ ستارگان به مدافع ملی پوش ایرانی پیشنهاد کرده است. رقمی که نه کنعانی زادگان می‌تواند از آن بگذرد و نه باشگاه پرسپولیس قادر به پرداخت آن است.

  • 10
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
جواد عزتی,بیوگرافی جواد عزتی,عکس جواد عزتی بیوگرافی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر همسرش)

تاریخ تولد: ۲۰ دی ۱۳۶۰

تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره

زمینه فعالیت:بازیگر

همسر:مه لقا باقری

ملیت:ایرانی

ادامه
دارا خسروشاهی کیست,بیوگرافی دارا خسروشاهی,عکس دارا خسرو شاهی بیوگرافی دارا خسروشاهی مدیر عامل اجرایی اوبر (+ تصاویر)

زاده:۷ خرداد ۱۳۴۸

زادگاه:تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:بیزینس ایرانی آمریکایی و مدیر عامل اجرایی اوبر و  مدیر عامل اجرایی سابق اکسپیدیا 

وضعیت تاهل:متاهل

ادامه
 ناصر خسرو,بیوگرافی ناصر خسرو,ناصر خسرو قبادیانی زندگینامه ناصر خسرو یکی از شاعران و فیلسوفان خراسان

زمینه فعالیت:شاعر، فیلسوف، حکیم، جهانگرد و مبلغ ۹ذیقعده ۳۹۴ قمری مذهب اسماعیلی

تولد:۹ ذیقعده ۳۹۴ قمری

وفات:۴۶۷ شمسی

محل زندگی:شهر قبادیان و شهر بدخشان در افغانستان

زمان حکومت:غزنویان و سلجوقیان

ادامه
 مهرداد جم,بیوگرافی مهرداد جم,عکس های مهرداد جم بیوگرافی مهراد جم از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر)

متولد:۱۳۷۶/۰۵/۱۴ آبادان

ملیت:ایرانی

حرفه:خواننده، ترانه سرا، آهنگساز 

سال های فعالیت: ۱۳۹۷ تا کنون

بیوگرافی مهراد جم

محسن سعیدی کیا متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است که نام هنری او مهراد جم میباشد.

ادامه
سرنا ویلیامز,بیوگرافی سرنا ویلیامز,سرنا ویلیامز تنیسور بیوگرافی سرنا ویلیامز تنیسور مشهور آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۲۶ سپتامبر ۱۹۸۱ ‏

زادگاه:سگینو، میشیگان،  ایالات متحده آمریکا

ملیت:آمریکایی

پیشه:تنیسور  آمریکایی

قد:۱٫۷۵ متر

ادامه
گرشا رضایی,بیوگرافی گرشا رضایی,عکس های گرشا رضایی بیوگرافی گرشا رضایی (خواننده) بهمراه تصاویرش

متولد:۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۳

زمینه فعالیت: موسیقی پاپ

پیشه:خواننده، آهنگساز و نوازنده

سالهای فعالیت:۱۳۹۱ تاکنون

ساز تخصصی: گیتار الکترونیک

قد:۱۹۰ سانتیمتر

ادامه
گلاره عباسی,عکس جدید گلاره عباسی,تصاویر جدید گلاره عباسی بیوگرافی گلاره عباسی بازیگر سینمای ایران (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد: ۲۹ تیر ماه ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته تئاتر 

همسر: ادیب راد

ملیت:ایرانی

ادامه
سیما تیرانداز,بیوگرافی سیما تیرانداز,سیما تیرانداز و همسرش بیوگرافی سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۹ شهریور ۱۳۴۹

محل تولد:تهران

تحصیلات:کارشناسی در رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری از دانشکدهٔ سینما و تئاتر

حرفه:بازیگر سینما و تلویزیون

سالهای فعالیت:۱۳۶۶ تاکنون

ملیت:ایرانی

ادامه
ویشکا آسایش,بیوگرافی ویشکا آسایش,زندگینامه ویشکا آسایش زندگینامه ویشکا آسایش بازیگر و طراح صحنه و لباس در سینما (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد:۱۳۵۱/۸/۱۶

محل تولد:تهران

قد: ۱.۷۶ m

تحصیلات:فارغ التحصیل طراحی صحنه از انگلستان

همسر:رضا قبادی

فرزند: گیو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • شنبه ۲ مرداد
    جام حذفی ایران
    ملوان - خیبر خرم آباد
    ساعت: ۲۰:۰۰
ویژه سرپوش