یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
۰۰:۰۶ - ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۱۱۴۵۸
لیگ برتر و جام حذفی

حسینی: به جای مصاحبه به فکر تیم خودتان باشید/ طاهری: ظالم معترض است و اعتراض می‌کند

چشمی: چطور ۵ قهرمانی پرسپولیس در زمین رقم خورد ولی برای استقلال بیرون از زمین؟!

روزبه چشمی,انتقاد استقلالی ها از پرسپولیس
مدافع استقلال می‌گوید چرا امسال که این تیم صدرنشین و بخت نخست قهرمانی است می‌گویند نتایج و اتفاقات در بیرون از زمین رقم می‌خورد؟

به گزارش ایسنا، روزبه چشمی بعد از تساوی استقلال مقابل پیکان، درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: جای تماشاگران در این چند سال خالی بود. امیدوارم تعداد بیشتری به ورزشگاه بیایند و استادیوم‌ها پر شود و جذابیت فوتبال را ببینیم.

او درباره اینکه استقلال فرصت افزایش اختلاف با پرسپولیس را از دست داد، گفت: چه موقعی که ۱۱ به ۱۱ بودیم و چه موقعی که یک اخراجی دادیم، فرصت برتری در مسابقه را داشتیم که استفاده نکردیم. روند مسابقه برای ما خوب بود.

مدافع استقلال درباره اینکه در صحنه اخراج رافائل سیلوا در نیمه نخست به تصمیم داور معترض بود، اظهار کرد: من صحنه اخراج را ندیدم. فکر می‌کنم توپ با آقای صالحی (مهاجم پیکان) فاصله داشت و شاید دروازه‌بان ما زودتر به توپ می‌رسید. به نظرم کارت قرمز سخت‌گیرانه بود. من این صحنه را از روی نیمکت دیدم. به نظرم داور می‌توانست کارت قرمز ندهد.

چشمی درباره اینکه مجیدی می گوید در مسیر استقلال سنگ‌اندازی می‌شود تا این تیم به قهرمانی نرسد، اظهار کرد: بعد از داربی و آخرین بازی در سال ۱۴۰۰، مصاحبه‌ای نکردیم. بعد که مصاحبه‌ها را خواندم، فکر می‌کنم پنالتی ما گرفته نشد و ما ضرر کردیم. ولی خیلی جو بازی را برگرداندند که استقلال سود برده و پرسپولیس ضرر کرده است. فکر می‌کنم این مسئله ناجوانمردانه بود. کارشناسان هم گفتند مهاجم ازبک پرسپولیس باید اخراج می‌شود. ما ضرر کردیم. راستش یک جایی آدم خسته می‌شود که مرتب بگویند  در بیرون از زمین اتفاقات را رقم بزنند. یعنی پنج سالی که پرسپولیس قهرمان شد اتفاقات در زمین بود و امسال که ما جلو هستیم، در بیرون از زمین است؟ فقط امسال اینطور است؟ در آن پنج سال همه چیز درست و فوتبالی بود؟ امسال که ما صدر جدول هستیم، در بیرون از زمین است؟

وی ادامه داد: من گلایه دارم که چرا خبرنگاران و کارشناسان به نتایج ما نمی‌پردازند. تیم بدون باخت است و در صدرجدول قرار دارد اما اصلا دقت نمی کنند و خیلی معدود هستند کسانی که به صدرنشینی و نباختن ما می پردازند. به نظرم با توجه به شرایطمان خیلی کم به ما پرداخته می‌شود. هیچ کس به این مسائل نمی‌پردازد. وقتی درباره رقبای ما اتفاقی می‌افتد، مرتب به آن می‌پردازند. یک خبرنگار بعد از بازی پرسپولیس به آقای مطهری (مربی پرسپولیس) می‌گفت که شما کنار بکشید که بقیه قهرمان شوند!

چشمی خاطرنشان کرد: فقط امسال نتایج در بیرون زمین رقم خوردو در پنج سال گذشته همه چیز درست بود؟ الان که استقلال صدرجدول است و شانس قهرمانی بیشتری دارد، می گویند نتایج در بیرون زمین است.

مدافع استقلال درباره شرایط مالی استقلال گفت: باشگاه تلاش خود را می‌کند. یک مقدار مشکلات را جلوی پای باشگاه ما می گذارند که قول‌هایشان عملی نشود. در این یکی، دو باری که قول دادند بعضا در موعد مقرر عملی نشده است. آن‌ها هم تلاش می کنند به مشکلات رسیدگی کنند.

چشمی درباره قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: فکر می‌کنم نسبت به دوره قبل گروه‌مان بهتر است اما به شکلی نیست که بگوییم به طور صددرصد تیم ملی صعود می‌کند. فکر می‌کنم نسبت به سال ۲۰۱۸ گروه بهتری داریم. امیدوارم بازی‌های دوستانه بهتری بگذارند که از این شانس استفاده کنیم و برای اولین بار به مرحله دوم جام جهانی صعود کنیم.

***

حسینی: به جای مصاحبه به فکر تیم خودتان باشید

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال می‌گوید «برخی جاها» داور دیدار تیمش برابر پیکان را تحت فشار قرار داده بودند.

روزبه چشمی,انتقاد استقلالی ها از پرسپولیس

سید حسین حسینی پس از تساوی تیمش برابر پیکان اظهار کرد: بازی خوبی را دیدیم، پیکان تیم خوبی بود. ما ‌آمده بودیم بازی را ببریم اما اخراج بازیکن ما کار ما را سخت کرد. خیلی خوب بود که هواداران در ورزشگاه بودند. مطمئن هستم داور روی آن صحنه اشتباه کرد چون من به توپ می‌رسیدم. متاسفانه برخی از یک جاهایی داور را تحت فشار گذاشته بودند که نتواند عملکرد خوبی داشته باشد. دوستان بهتر است بجای مصاحبه به فکر تیم خودشان باشند و اجازه دهند فوتبال درون زمین رقم بخورد.

او همچنین گفت: متاسفانه در چند سال اخیر وقتی به صدر جدول نزدیک شدیم نگذاشتند استقلال قهرمان شود. ما هم در این چند هفته از این کارها زیاد دیدیدم با این حال باید تلاش کنیم تا موفق بشویم.

***

مطهری: تا زمانی که قهرمان نشدیم درباره قهرمانی صحبت نمی‌کنم

مهاجم استقلال گفت: به ما کم لطفی می‌شود اما من یاد گرفتم تا زمانی که قهرمان نشدیم درباره قهرمانی صحبت نکنم.

ارسلان مطهری پس از تساوی بدون گل استقلال مقابل پیکان درباره صحنه اخراج مدافع برزیلی آبی‌پوشان اظهار کرد:‌ من درباره صحنه‌ها نظری نمی‌دهم اما حس می‌کنم دروازه‌بان ما در آن صحنه می‌توانست به توپ برسد و فکر می‌کنم داور کمی عجله کرد و از کمک‌هایش مشاوره نگرفت. در چند صحنه داور در جای گیری‌ها هم درست عمل نمی‌کرد. من اصلا قصد بی احترامی ندارم اما عجولانه عمل می‌کرد.

او ادامه داد: ما کاری به دیگر تیم‌ها نداریم و باید خودمان نتایج را کسب کنیم تا به چیزی که دل‌مان می‌خواهد برسیم. وقفه‌هایی که در لیگ وجود دارد بسیار روی روند تیم‌ها تاثیرگذار است و این مساله بسیار ما را اذیت کرد.

مهاجم استقلال اضافه کرد: به ما کم لطفی می‌شود اما من یاد گرفتم تا زمانی که قهرمان نشدیم درباره قهرمانی صحبت نکنم.

***

مهدی‌پور: داور انگار برای یک قرار دعوا آمده بود

بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید داور دیدار تیمش برابر پیکان با لحن خوبی صحبت نکرد.

روزبه چشمی,انتقاد استقلالی ها از پرسپولیس

مهدی مهدی پور پس از تساوی تیمش برابر پیکان اظهار کرد: بازی خوبی را انجام دادیم و با احترام به تیم پیکان اگر آن اخراج رخ نمی‌داد می‌توانستیم برنده بازی باشیم. به هر حال ده نفره شدن کار ما سخت شد.

وی افزود: من کاری به تصمیمات داور ندارم اما لحن داور در صحبت با بازیکنان درست نبود. انگار برای یک قرار دعوا آمده بود. همیشه بین ما و داوران تعامل خوبی بوده است اما لحن صحبت کردن این داور خوب نبود.

مهدی‌پور همچنین گفت: نمی‌دانم چرا داور در مسیر بازیکنان بود. می‌خواستیم پاس بدهیم و دائم توپ به او می‌خورد. حتی من یک بار به داور گفتم لطفا کنار بروید تا من پاس بدهم.

او در ادامه درباره حضور هواداران هم گفت: خوشحالیم آنها را در کنار خود داریم و به ما کمک کردند. امروز هم می‌توانستیم بازی را ببریم و هم می‌شد که نتیجه دیگری رقم بخورد.

***

طاهری: ظالم معترض است و اعتراض می‌کند/ هوچی‌گری بلد نیستیم!

مدیر تیم استقلال می‌گوید داور مصاف تیمش با پیکان توانایی کنترل این بازی را نداشته است.

روزبه چشمی,انتقاد استقلالی ها از پرسپولیس

بیژن طاهری پس از تساوی بدون گل استقلال مقابل پیکان اظهار کرد:‌ اتفاقاتی در این فوتبال میفتد که در این ۵۰ سال ندیدم. ظالم معترض است و اعتراض می‌کند و ما مظلومیم. شخصیت در فوتبال از بین رفته و ما داریم تلاش می‌کنیم به فوتبال شخصیت دهیم. در گذشته فوتبال شخصیت داشت و هوچی گری وجود نداشت. من اسم کسی را نمی‌توانم بیاورم اما چیزی که دارم می‌بینم خلاف چیزی است که باید در فوتبال اتفاق بیفتد. مکتب من اسم کسی را نمی‌آورد و به کسی کاری ندارم.

او درباره صحنه اخراج مدافع برزیلی آبی‌پوشان گفت: ما خودمان باید برویم و پیروز شویم اما داور که در جای گیری اشتباه عمل می‌کند و جلوی بازیکنان ما است. داور آمد قاطعانه عمل کند اما بازی از دستش در رفت. با این وجود ما راه خودمان را می‌رویم و خدا به ما کمک می‌کند. ما هوچی گری بلد نیستیم.

طاهری درباره مشکل زمین استقلال گفت: فعلا در آرارات تمرین می‌کنیم تا ان‌شاءالله مجموعه انقلاب درست شود. زمین مشکل چندین ساله ما است.

 • 16
 • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۳۰ تیر
  کی لیگ کره جنوبی
  چونبوک موتورز - اولسان اچ دی
  ۱۳:۳۰
 • دوستانه
  کوئینز پارک - تاتنهام
  ۱۷:۳۰
 • دوستانه
  اسپارتاک ترناوا - استون ویلا
  ۱۷:۳۰
 • دوستانه
  منچستر یونایتد - گلاسکو رنجرز
  ۱۸:۳۰
 • دوستانه
  راپید وین - آث میلان
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر روسیه
  روستوف - زسکامسکو
  ۲۰:۳۰
 • سری آ برزیل
  فلامینگو - کریسیوما
  ۲۲:۳۰
 • سوپرلیگ آرژانتین
  ریسينگ کلاب - گودوی کروز
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۳۱ تیر
  لیگ MLS آمریکا
  اینتر میامی - شیکاگو فایر
  ۰۳:۰۰
 • دوستانه
  پاتوم تایلند - دورتموند
  ۱۶:۳۰
 • دوشنبه ۱ مرداد
  سوپرلیگ آرژانتین
  دفنسا و جاستیسیا - بوکاجونيورز
  ۰۲:۳۰
ویژه سرپوش