پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۲۴ - ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۲۱۸۹۵
لیگ برتر و جام حذفی

مطهری: قهرمانی در ژن پرسپولیس است/ بازیکنان ما نشان دادند شخصیت برد خریدنی نیست

تارتار در واکنش به تهمت تبانی با پرسپولیس: توجه‌ای به حرف آدم‌های بیمار ندارم/ مربی استقلال: آقای ماجدی پرونده جعل چه شد؟

مهدی تارتار,سرمربی ذوب آهن
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پرسپولیس ۵ دوره متوالی قهرمان لیگ شده و امسال نیز در کورس قهرمانی است و برای ۳ امتیاز به اصفهان آمده است.

به گزارش تسنیم، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس گفت:  بازی سختی در پیش داریم. پرسپولیس ۵ دوره متوالی قهرمان لیگ شده و امسال نیز در کورس قهرمانی است و برای ۳ امتیاز به اصفهان آمده ما این مسائل را می‌دانیم و با شناخت به پیشواز این تیم می‌رویم. امیدوارم با یک بازی هوشمندانه به هدف‌مان که سه امتیاز برسیم.

وی درباره حواشی پیش از بازی و اینکه عده‌ای او را به تبانی با پرسپولیس متهم کرده بودند، تصریح کرد: می‌خواهم فردا بعد از بازی مفصل راجع به این موضوع صحبت کنم. الان فقط به بازی فردا فکر می‌کنم. انشاالله نتیجه فردا توام با موفقیت تیم ما باشد تا بتوانم راحت در این باره صحبت کنم و حقایق را بازگو کنم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره شرایط تیمش گفت: در دو بازی گذشته با وجود بازی‌های نسبتاً خوبی که انجام دادیم نتیجه خوبی نگرفتیم. در بازی با نفت مسجدسلیمان با اشتباه داوری بازی را واگذار کردیم و در دیدار با هوادار نیز با وجود بازی متعادل شکست خوردیم. مهم این است که کیفیت خوبی داریم و جای نگرانی نیست. امیدوارم کیفیت خوب‌مان با نتیجه همراه شود.

تارتار درباره اینکه در سال ۹۲ با تیم گسترش فولاد، پرسپولیس را شکست داده و این تیم را از قهرمانی دور کرده است، ابراز داشت: در همان سال آقای دایی، سرمربی پرسپولیس بود که یکی از نزدیک‌ترین دوستان من است. من در ایران فقط سابقه دستیاری آقای دایی را دارم ولی در آن سال با پرسپولیس بازی کردیم و قهرمانی را از این تیم گرفتیم و در خیلی سال‌های گذشته نیز این کار را کردیم. در ۵ سال گذشته که پرسپولیس قهرمان شده، مدعیانی چون استقلال و سپاهان نتوانسته‌اند،‌ پرسپولیس را شکست دهند ولی تیم ما (نفت مسجدسلیمان) دو،سه سال پیش در ورزشگاه آزادی این تیم را شکست داد.

وی در ادامه با اشاره به تهمت‌هایی که اخیراً از سوی برخی از اهالی فوتبال نسبت به دیدار فردای ذوب‌آهن و پرسپولیس داشته‌اند، عنوان کرد: متاسفانه برخی‌ها هیچ اعتقادی به آن دنیا ندارند. نمی‌خواستم موضوع را باز کنم ولی همه کسانی که با من کار کردند من را می‌شناسند. من توجه‌ای به این حرف‌ها ندارم. خدا باید از ما راضی باشد و بنده‌ای که واقعا بیمار است برای ما خیلی مهم نیست.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره حضور دوباره هواداران در ورزشگاه‌ها اشاره کرد: خیلی خوشحالم که هواداران دوباره به ورزشگاه می‌آیند. انشاءالله همه پروتکل‌ها رعایت می‌شود تا این حضور تداوم داشته باشد.

وی درباره غایبین تیمش در بازی فردا تصریح کرد: پورعلی و صدقی را به دلیل مصدویت خیلی وقت است که در اختیار نداریم ولی فکر می‌کنم محرومی نداشته باشیم. محرومیت فرعباسی نیز تمام شده است. امیدوارم فردا با ارائه یک بازی خوب به هدف‌مان که ۳ امتیاز است برسیم تا حواشی هم کمتر شوند. البته هر کاری که انجام دهیم، حواشی بازهم وجود دارد ولی امیدوارم با یک بازی خوب جواب حواشی را بدهیم و هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

مطهری: قهرمانی در ژن پرسپولیس است/ بازیکنان ما نشان دادند شخصیت برد خریدنی نیست

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما در بازی مقابل پیکان نشان دادند شخصیت برد و قهرمانی خریدنی نیست.

مهدی تارتار,سرمربی ذوب آهن

حمید مطهری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: پروازمان دیر به زمین نشست و به خاطر مسائل امنیتی هم تا به هتل برسیم زمان برد اما وقتی به هتل رسیدیم تقریباً پنج دقیقه به هفت بود و من هم سریعاً خودم را رساندم تا به کنفرانس برسیم اما مدیر رسانه‌ای تیم به من اعلام کرد زمان را از دست دادی و دیر شده و به همین خاطر به کنفرانس نرسیدم وگرنه مشکل خاصی نبود. بابت این اتفاق عذرخواهی می‌کنم همیشه رابطه خوبی با رسانه‌های عزیزی داشتیم اگر دلخوری پیش آمده عذرخواهی می‌کنم.

وی با اشاره به بازی فردا عنوان کرد: دو بار با ذوب‌آهن روبرو شدیم یک بر در لیگ و یک بار در جام حذفی، هر دو بار برنده شدیم اما حریف ما نسبت به آن دو بازی تفاوت‌های چشم‌گیری داشته و از لحاظ تیمی خیلی بهتر شده با توجه به یارگیری که در نیم‌فصل داشتند شرایط‌شان بهتر شده است. ذوب‌آهن تیمی است که واقعاً عقبه دارد. این تیم حتی تا فینال آسیا هم رفته  است برای ما خیلی قابل احترام هستند. 

مربی پرسپولیس تصریح کرد:‌کادر فنی خیلی خوبی دارند و فردا بازی خیلی سختی خواهیم داشت اما از آنها شناخت خیلی خوبی داریم. سعی می‌کنیم فوتبال خودمان را به حریف دیکته کنیم و بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم. همیشه موفقیت پشت قدم‌های استوار بازیکنان پرسپولیس نهفته است. همیشه گفته‌ام قهرمانی در ژن پرسپولیس است و برای قهرمانی می‌جنگیم. بازی قبلی ما هم یک نکته مهم و ویژه داشت؛ تیم ما بعد از ۱۰ نفره شدن نشان دادن شخصیت برد و قهرمانی خریدنی نیست و این در وجود تک تک بازیکنان ما است این حس قهرمانی در باشگاه ما است.

وی افزود: بازیکنان ما نشان دادند از این خصوصیت برخوردار هستند و ثابت کردند ۱۰ نفر هم می‌توانند گل بزنند و برنده باشند. ولی باید آن بازی را فراموش کنیم و برای بازی فردا آماده شویم. در اروپا هم در بازی رئال و منچستر سیتی دیدیم زمانی که همه فکر می‌کردند تیم انگلیسی صعود کرده ناگهان چنین اتفاقی افتاد. بنابراین نباید غرور داشته باشیم. باید کارمان را به نحو احسن انجام بدهیم که ان‌شاءالله بتوانیم فردا از زمین موفق بیرون بیاییم و بازی قبلی‌مان را فراموش کنیم.

***

اعلام دلیل غیبت مجیدی در نشست خبری دیدار استقلال و شهرخودرو

سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال حضور نیافت.

در حالی که قرار بود فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال امروز (یکشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار آبی‌پوشان مقابل شهر خودرو مشهد در هفته بیست‌وششم لیگ برتر شرکت کند، مدیر رسانه‌ای این تیم اعلام کرد «مجیدی به دلیل کسالت نتوانست در نشست خبری حضور یابد و پزشکان در حال مدوای او هستند تا به تمرین امروز برسد».

مهدی تارتار,سرمربی ذوب آهن

مصطفوی: آقای ماجدی پرونده جعل چه شد؟

مربی تیم استقلال تهران درمورد ارجاع پرونده بازیکن گابنی تیم گل گهر سیرجان به کمیته استیناف واکنش جالبی نشان داد.

مهدی تارتار,سرمربی ذوب آهن

صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل شهرخودرو مشهد اظهار داشت: شهرخودرو درست است که تیم قعرنشین جدول است اما در بازی‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده است و موقعیت های زیادی خلق کرده، ما به همراه کادرفنی بازی های این تیم را آنالیز کردیم و نقاط قوت و ضعف آنها را بررسی کردیم. راهکارهای استفاده از نقاط ضعف و جلوگیری از نقاط قوت‌شان را هم به بازیکنان گوشزد کردیم. تیم برای مقابله با شهرخودرو کاملا آماده است.

او درمورد فاصله امتیازی با پرسپولیس گفت: تیم ما در سه بازی اخیر با پرسپولیس، پیکان و سپاهان بازی داشته که در بازی با پرسپولیس یک فوتبال خیلی خوبی بچه ها ارائه دادند و شایسته پیروزی بودند. در بازی با پیکان به نظرم اگر تیم ما ۱۰ نفره نمی شد شاید برنده می شدیم و در مسابقه با سپاهان هم در زمین حریف فوتبال بسیار خوبی ارائه کردیم. همانطور که آقای مجیدی گفتند یک مقدار اگر خوش شانس بودیم می توانستیم برنده بازی باشیم. بازی به بازی پیش می رویم، اهداف خاصی در هر بازی داریم و بازیکنان استقلال در اکثر مسابقات این فصل شایسته پیروزی بودند و ما در تمامی مسابقات برای برد به زمین می آییم. بازیکنان با حداکثر تلاش در تمامی مسابقات تلاش کردند و خواهند کرد.

فردا کدام بازیکنان را در اختیار ندارید؟ مصطفوی در پاسخ به این سوال گفت: ما فردا تمام بازیکنان مان را در اختیار داریم. غیر از سید حسین حسینی که چهار کارته است. 

مربی تیم استقلال درمورد راهکار کادرفنی آبی پوشان برای کاهش فشار روانی روی بازیکنان این تیم گفت: تیم ما مهاجمان بسیار خوبی دارد و همه آنها پرانگیزه تمرین می کنند. آنقدر روحیه بچه ها بالاست که به عنوان کادرفنی از آنها روحیه می گیریم و عملکرد آنها باعث امیدواری ما شده است. مطمئنم که به همین عملکرد خوب ادامه خواهند داد.

سوالی درمورد فرزاد مجیدی و زمان بازگشت او مطرح شد که مدیر رسانه تیم مانع از پاسخگوی مصطفوی به آن شد.

صالح مصطفوی درباره اتفاقات داوری در فصل جاری گفت: در طول فصل اتفاقات زیادی برای ما رخ داد، درباره آن صحبت کردیم ولی تصمیم گرفتیم در این ۵ بازی آخر آنقدر قوی عمل کنیم که دیگر مسائل خارج از میدان نتواند روی روند نتیجه گیری و قهرمانی تاثیرگذار باشد.

مربی استقلال همچنین درمورد اینکه پرونده بازیکن گابنی دوباره به کمیته استیناف ارجاع شده، گفت: به نظرم من نمی خواهم وارد این موضوع شوم، آمدم به سوالات فنی پاسخ بدهم ولی به نظرم بهتر است از آقای ماجدی سوال کنیم که پرونده جعل چه شد؟ آنچه در پلیس فتا مطرح شد که جعل صورت گرفته این را بپرسیم که جاعلین کجا هستند؟

 • 16
 • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
اردشیر کاظمی بیوگرافی اردشیر کاظمی؛ پیشکسوت سینمای ایران

تاریخ تولد: ۲۹ آبان ۱۳۱۷

محل تولد: بندرانزلی، ایران

محل زندگی: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

آغاز فعالیت: سال ۱۳۴۹ تاکنون

همسر: ندارد

ادامه
ژاوی هرناندز بیوگرافی ژاوی هرناندز؛ فوتبالیست افسانه‌ای و مربی آینده‌دار

تاریخ تولد: ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰

محل تولد: تراسا، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

پست: هافبک میانی

باشگاه: بارسلونا

قد: ۱ متر ۷۰ سانتی متر

ادامه
یورگن کلوپ بیوگرافی یورگن کلوپ، یکی از برجسته‌ترین مربیان فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۶ ژوئن ۱۹۶۷

محل تولد: اشتوتگارت، آلمان

پست سابق: مهاجم، دفاع راست، مدافع میانی

حرفه: بازیکن سابق فوتبال، مربی فوتبال

قد: ۱ متر ۹۴ سانتی متر

ادامه
گیلدا ویشکی بیوگرافی گیلدا ویشکی بازیگر جوان سینما ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، نوازنده

تحصیلات: ارشد بازیگر از مدرسه گارجنیدزه لهستان

شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳ تاکنون

ادامه
اردلان سرافراز بیوگرافی اردلان سرافراز؛ شاعر آهنگ های پرخاطره

تاریخ تولد: ۲۴ تیر ۱۳۲۹

محل تولد: داراب، استان فارس، ایران

محل زندگی: فرانکفورت، آلمان

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر و ترانه سرا

زمینه کاری: ادبیات فارسی

ادامه
کارلو آنچلوتی بیوگرافی استاد فوتبال کارلو آنچلوتی و تاکتیک های او

تاریخ تولد: ۱۰ ژوئن ۱۹۵۹

محل تولد: رجیولو، ایتالیا

حرفه: فوتبالیست سابق، سرمربی

پست: هافبک

باشگاه کنونی: رئال مادرید

قد: ۱ متر و ۷۹ سانتی متر

ادامه
آناهیتا افشار بیوگرافی آناهیتا افشار، بازیگر سینما، تلویزون و تئاتر (+ تصاویر)

چکیده بیوگرافی آناهیتا افشار

نام کامل: آناهیتا افشار

تاریخ تولد: ۷ مرداد ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: لیسانس نقاشی

ادامه
غلامرضا تختی زندگینامه جهان پهلوان، غلامرضا تختی و ماجرای مرگ او

تاریخ تولد: ۵ شهریور ۱۳۰۹

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، کارمند راه‌آهن

حزب سیاسی: جبهه ملی ایران

درگذشت: ۱۷ دی ۱۳۴۶

آرامگاه: گورستان ابن‌بابویه، شهر ری

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • سه شنبه ۱ اسفند
  لیگ قهرمانان آسیا
  کاوازاکی - شاندونگ تایشان
  ۱۱:۳۰
 • فینال لیگ برتر والیبال زنان
  سایپا تهران - مهرسان تهران
  ۱۳:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  پوهانگ استیلرز - چونبوک موتورز
  ۱۳:۳۰
 • لیگ آزادگان
  فجر سپاسی - سایپا
  ۱۴:۴۵
 • لیگ آزادگان
  مس شهر بابک - چادرملو اردکان
  ۱۴:۴۵
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  بلاروس - کلمبیا
  ۱۵:۰۰
 • لیگ آزادگان
  استقلال آبی پوش ملاثانی - داماش گیلان
  ۱۵:۱۵
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  عمان - پرتغال
  ۱۶:۳۰
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  ژاپن - سنگال
  ۱۹:۰۰
 • لیگ ستارگان قطر
  الریان - شمال
  ۲۰:۳۰
 • لیگ ستارگان قطر
  الدحیل - العربی
  ۲۰:۳۰
 • جام جهانی فوتبال ساحلی
  مکزیک - برزیل
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچسترسیتی - برنتفورد
  ۲۳:۰۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  اینتر - اتلتیکومادرید
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آیندهوون - دورتموند
  ۲۳:۳۰
 • چهارشنبه ۲ اسفند
  فینال لیگ برتر هندبال بانوان کشور
  فولاد هرمزگان - سنگ آهن بافق یزد
  ۱۱:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  ونتفورت کوفو - اولسان هیوندای
  ۱۲:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - پیکان
  ۱۴:۳۰
 • لیگ آزادگان
  دریا بابل - نفت و گاز گچساران
  ۱۴:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  استقلال خوزستان - آلومینیوم اراک
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  سایپا - ایفاسرام اردکان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  گیتی پسند - پیکان تهران
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  چادرملو اردکان - پاس گرگان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  فولاد سیرجان - شهداب یزد
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  مس رفسنجان - شهرداری ارومیه
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  شهرداری گنبد - نیان الکترونیک
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر والیبال
  طبیعت - هورسان رامسر
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - مس رفسنجان
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - تراکتور
  ۱۷:۱۵
 • لیگ قهرمانان آسیا
  العین امارات - نسف قارشی
  ۱۹:۳۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  النصر - الفیحا
  ۲۱:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  لیورپول - لوتون
  ۲۳:۰۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  پورتو - آرسنال
  ۲۳:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  ناپولی - بارسلونا
  ۲۳:۳۰
 • پنج شنبه ۳ اسفند
  لیگ برتر ایران
  هوادار - شمس آذر قزوین
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - فولاد
  ۱۶:۰۰
ویژه سرپوش