دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۱۹:۵۵ - ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۱۲۰۹۸
لیگ برتر و جام حذفی

مربی هوادار: مقابل استقلال فوتبال بازی خواهیم کرد

ساپینتو: اگر داور اشتباه کند، نمی‌توانم آرام باشم/ نمی‌خواهم هیچکس درباره دربی فکر کند

ریکاردو ساپینتو,سرمربی استقلال
سرمربی فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با تیم هوادار گفت: امیدوارم فردا داور بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. هر روز بیشتر همدیگر را درک می‌کنیم اما اگر داور فردا اشتباهی داشته باشد من نمی‌توانم خیلی آرام باشم.

به گزارش ایسنا، ریکاردو ساپینتو، سرمربی فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های استقلال و هوادار گفت: هوادار تیمی است که بازی فوق‌العاده‌ای مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی داشت و یک بر صفر بازی را پیروزی شد. این تیم مقابل پرسپولیس خوب ظاهر شد و بازی را برد. عقیده مربی هوادار راجع به تیم خود را دوست دارم. همیشه هوادار دوست دارد فوتبال بازی کند و نمی‌خواهد که صرفا دفاع کند، همانطور که در بازی‌های گذشته آن را دیدیم. بازی سختی می‌شود چرا که آنها می‌دانند چه طور بازی کنند و کیفیت خوبی دارند. جابجایی خوبی در تیم هوادرار وجود دارد و سخت تلاش می کنند.

مهمترین نکته سه امتیاز است

او ادامه داد: همانطور که گفتم هیچ دیدار راحتی وجود ندارد و دوباره بازی سخت دیگری داریم. استقلال در شرایط خوبی است و نتایج و عملکرد خوبی داشتیم. بازی ها را با کیفیت بالا پشت سر گذاشتیم و دنبال ۳ امتیاز بازی هستیم. مهمترین نکته برای ما کسب ۳ امتیاز این بازی است.

سرمربی فوتبال استقلال ادامه داد: همانطور که گفتم تیم ما همواره متمرکز است و خیلی سخت هر هفته تلاش می‌کند. تیم ما بسیار متحد بوده و روی کار خود بسیار متمرکز است. بازیکنان ما در هر بازی می‌جنگند تا پیروز میدان شوند. من به بازیکنان تیمم افتخار می کنم.

ریکاردو ساپینتو در واکنش به اینکه یامگا به عنوان بهترین بازیکن استقلال این تیم را در بازی فردا مقابل هوادار همراهی نمی کند؟ گفت: ما راه حل داریم و در حال حاضر باید برخی از بازیکنانی که حتی شرایط خوبی دارند را بیرون بگذارم چرا که نمی‌توانم همه آنها را داخل زمین بازی دهم. این بسیار سخت است که تنها ۲۱ بازیکن را با خود به بازی می‌بریم. بازیکنان دیگری هستند که استحقاق این را دارند که کنار تیم باشند و متاسفانه نمی‌توانم کاری کنم که همه کنار تیم باشند. من به عملکرد اعضای تیم افتخار می‌کنم. همه می‌خواهند بازی کرده و به تیم کمک کنند. ما راه‌حلی برای فردا داریم و می‌خواهیم عملکرد خوب تیم خود را ادامه دهیم.

نمی خواهم کسی به داربی فکر کند!

او در واکنش به بازی دربی گفت: در حال حاضر تمام تمرکزم روی بازی با هوادار است و حتی نمی‌خواهم هیچکس روی داربی فکر کند. تیم باید تنها روی این ۳ امتیاز تمرکز کند و برای داربی زمان داریم. الان فقط همه روی تیم هوادار تمرکز کرده اند و اصلا نمی‌اخواهم غیر از صحبت از این بازی چیزی بشنوم.

هواداران دوباره برای تیم فداکاری کنند

ساپینتو همچنین روی به هواداران تیمش گفت: این مهم است که در بازی بعدی، هواداران ما بتوانند حمایت خود از تیم را ادامه دهند و این بسیار بسیار مهم است. من درخواست می‌کنم برای فردا همه دوباره فدارکاری خود را برای تیم انجام دهند و می خواهم بیشتر و بیشتر و بیشتر هوادران را در استادیوم ببینم تا بازی برای تیم مقابل سخت‌تر شود و بازی پر از انگیزه برای تیم ما باشد. هوادران ما بسیار فوق العاده هستند و آنها برای تیم کارهای زیادی انجام داده‌اند. هرچند که تیم هم برای هوادران کار زیادی کرده است. ما باید در این مسیر باهم باشیم تا آخر.

 ساپینتو در واکنش به قرارداد خود برای سال آینده گفت: من فقط راجع به بازی صحبت می‌کنم! امروز فقط راجع به بازی هوادار صحبت می‌کنم! در آینده اگر زمان بیشتری باشد می‌توان راجع به همه چیز صحبت کرد اما الان من و تیمم فقط به بازی با هوادار فکر می کنیم.

اگر داور اشتباه کند، نمی‌توانم آرام باشم!

 ساپینتو در واکنش به اینکه آیا در ۵ بازی باقی مانده نگران داوری هست یا خیر؟ گفت: امیدوارم فردا داور بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. در بازی‌های قبلی هم با ما خوب رفتار کردند و بسیار جدی بودند. هر روز بیشتر همدیگر را درک می‌کنیم. اگر داور فردا اشتباهی داشته باشد من نمی‌توانم خیلی آرام باشم. البته که در گذشته ۱۱ امتیاز به خاطر اشتباه داوری از دست دادیم. در چند بازی اخیر داوران منصف بودند و عملکرد خوبی داشتند و امیدوارم این روند ادامه دار باشد. امیدوارم فردا از ۳ تیم عملکرد تیم خوبی ببینیم و هوادار هم عملکرد خوبی داشته باشد. همچنین داوران هم عملکرد خوبی داشته باشند و بازی به دید تماشاگران خوب باشد و ما برند بازی و ۳ امتیاز باشیم.

 ساپینتو  در پاسخ به اینکه نظر شما چیست که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌خواهد از نزدیک بازی تیم شما را نگاه کند؟ گفت: به عنوان سرمربی تیم ملی قسمتی از کارشان است و برای بازیکنان هم مهم خواهد بود چرا که  آنها انگیزه مضاعف خواهند گرفت. قسمتی از شغل سرمربی تیم ملی این است که نه تنها بازی ما بلکه بازی‌های دیگر را ببیند و این هم در همه کشورها امری نرمال است.

***

مربی هوادار: مقابل استقلال فوتبال بازی خواهیم کرد

ایمان عالمی می‌گوید هوادار در ورزشگاه آزادی هم خوب فوتبال بازی می‌کند و انتظار دارد یکی از بازی‌های جذاب لیگ مقابل استقلال رقم بخورد.

ریکاردو ساپینتو,سرمربی استقلال

ایمان عالمی، مربی هوادار در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس با استقلال حاضر شد و در صحبت‌های اولیه‌اش گفت: ابتدا من می‌خواهم ایام شهادت امام علی (ع) را تسلیت عرض کنم و انشاالله عبادات همه مورد قبول درگاه الهی قرار گرفته باشد. در بازی هفته قبل با پیکان بازی خوبی داشتیم و حداقل امتیازی که می‌توانستیم بگیریم مساوی بود. هوادار چه در استادیوم آزادی و چه در پاس قوامین فوتبال بازی می‌کند و امسال فوتبال خوبی ارائه می‌دهد.

او در خصوص بازی‌شان با استقلال گفت: فردا بازی بزرگی با استقلال که مدافع عنوان قهرمانی است داریم. این تیم در کورس قهرمانی قرار دارد. شناخت کاملی از این تیم داریم و چندین بازیکن استقلال در گذشته شاگرد آقای الهامی بودند. تیم استقلال از بازیکنان بسیار بزرگ، خلاق و با کیفیتی استفاده می‌کند. آنها همچنین کادرفنی خوب و انگیزه بالایی دارند. ما هم انگیزه‌های خودمان را داریم و تمرینات‌مان را پشت سر گذاشتیم. ما تمرینات خوبی داشتیم و امیدواریم فردا بازی با کیفیتی ارائه دهیم. تیم ما الان هم از نظر فنی و هم تاکتیکی در شرایط خوبی قرار دارد و انشاالله بازی بسیار خوبی داشته باشیم.

عالمی در مورد اینکه پرسپولیس را در آزادی شکست دادند و این موضوع چقدر به آنها اعتماد به نفس می‌دهد، بیان کرد: آن بازی بسیار زیبایی بود ولی گذشته و الان با استقلال بازی داریم. فکر می‌کنم بازی تاکتیکی و زیبایی ارائه دهیم و امیدوارم قضاوت خوبی را هم ببینیم تا بازی با کیفیت‌تر شود.

او در مورد داوری اضافه کرد: من فکر می‌کنم آقای بنیادی‌فر امسال قضاوت‌های فوق‌العاده‌ای داشته و امیدوارم در این بازی هم قضاوت خوبی داشته باشد که بازی زیباتر شود. فکر می‌کنم این بازی یکی از مسابقه‌های با کیفیت لیگ خواهد بود.

او در مورد اینکه الهامی مقابل استقلال نتایج خوبی گرفته، بیان کرد: ما در این بازی انگیزه‌های خاص خودمان را داریم. ما دنبال حفظ و ارتقای شرایط‌مان در جدول هستیم. حضور آقای الهامی هم می‌تواند برای ما موثر باشد.

ایمان عالمی که سابقه حضور در استقلال را نیز دارد راجع به حذف این تیم از آسیا گفت: چون ما فردا با استقلال بازی داریم فکر می‌کنم نباید وارد شویم ولی به احترام سوال‌تان، فکر می‌کنم استقلال تمام تلاشش را می‌کند که در کورس قهرمانی باشد و سال آینده در آسیا حضور پیدا کند. چیزهایی که در هفته‌های گذشته دیدیم و شنیدیم برای ما هم قابل هضم نیست. استقلال باید طوری اداره شود که به این مشکلات نخورند. تا زمانی که به این شکل انتصابات و جابجایی‌ها اتفاق میفتد، مشکلات پابرجاست. امیدوارم انتخاب‌های خوبی داشته باشند تا استقلال به موفقیت برسد.

 • 17
 • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زندگینامه آرتمیس یکم زندگینامه آرتمیس یکم نخستین بانوی دریاسالار ایرانی

تولد: سده ۵ (پیش از میلاد)، هالیکارناس

سلطنت: ۴۶۰–۴۸۴ پیش از میلاد

جانشین: ۴۸۴ پیش از میلاد

تاجگذاری: پیسیندلیس

درگذشت: سده ۵ (پیش از میلاد)

ادامه
یسنا میرطهماسب بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۷۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت:  سال ۱۳۹۱ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی رشته معماری

ادامه
زر امیرابراهیمی بیوگرافی زر امیرابراهیمی و حواشی زندگی او (+تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۸ تیر ۱۳۶۰ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۸ تاکنون

تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۱۱ آذر
  بسکتبال حرفه‌ای NBA
  فنیکس سانز - دنور ناگتس
  ۰۶:۳۰
 • جام جهانی نوجوانان
  نوجوانان آلمان - نوجوانان فرانسه
  ۱۵:۳۰
 • چمپیونشیپ انگلیس
  وست برومویچ - لسترسیتی
  ۱۶:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  خیرونا - والنسیا
  ۱۶:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  بایرن مونیخ - یونیون برلین
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  آرسنال - ولورهمپتون
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  برنتفورد - لوتون
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  برنلی - شفیلد یونایتد
  ۱۸:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاخدود - الاتفاق
  ۱۸:۳۰
 • لیگ یک فرانسه
  لانس - لیون
  ۱۹:۳۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  پندیک اسپور - گالاتاسرای
  ۱۹:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  لاتزیو - کالیاری
  ۲۰:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  رئال مادرید - گرانادا
  ۲۱:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  ناتینگهام فارست - اورتون
  ۲۱:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  اشتوتگارت - وردربرمن
  ۲۱:۰۰
 • لیگ برتر پرتغال
  فامالیسائو - پورتو
  ۲۱:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الشباب - التعاون
  ۲۱:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  آث میلان - فروزینونه
  ۲۳:۱۵
 • لیگ برتر انگلیس
  نیوکسل - منچستریونایتد
  ۲۳:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  اوساسونا - رئال سوسیداد
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۱۲ آذر
  اردیویسه هلند
  فاینورد - آیندهوون
  ۱۴:۴۵
 • لیگ یک فرانسه
  لو آور - پاری سن ژرمن
  ۱۵:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  چلسی - برایتون
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  لیورپول - فولام
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچسترسیتی - تاتنهام
  ۲۰:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  بایرلورکوزن - دورتموند
  ۲۰:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  ناپولی - اینتر
  ۲۳:۱۵
 • لالیگا اسپانیا
  بارسلونا - اتلتیکومادرید
  ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش