چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۹:۵۵ - ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۱۲۰۹۸
لیگ برتر و جام حذفی

مربی هوادار: مقابل استقلال فوتبال بازی خواهیم کرد

ساپینتو: اگر داور اشتباه کند، نمی‌توانم آرام باشم/ نمی‌خواهم هیچکس درباره دربی فکر کند

ریکاردو ساپینتو,سرمربی استقلال
سرمربی فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با تیم هوادار گفت: امیدوارم فردا داور بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. هر روز بیشتر همدیگر را درک می‌کنیم اما اگر داور فردا اشتباهی داشته باشد من نمی‌توانم خیلی آرام باشم.

به گزارش ایسنا، ریکاردو ساپینتو، سرمربی فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های استقلال و هوادار گفت: هوادار تیمی است که بازی فوق‌العاده‌ای مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی داشت و یک بر صفر بازی را پیروزی شد. این تیم مقابل پرسپولیس خوب ظاهر شد و بازی را برد. عقیده مربی هوادار راجع به تیم خود را دوست دارم. همیشه هوادار دوست دارد فوتبال بازی کند و نمی‌خواهد که صرفا دفاع کند، همانطور که در بازی‌های گذشته آن را دیدیم. بازی سختی می‌شود چرا که آنها می‌دانند چه طور بازی کنند و کیفیت خوبی دارند. جابجایی خوبی در تیم هوادرار وجود دارد و سخت تلاش می کنند.

مهمترین نکته سه امتیاز است

او ادامه داد: همانطور که گفتم هیچ دیدار راحتی وجود ندارد و دوباره بازی سخت دیگری داریم. استقلال در شرایط خوبی است و نتایج و عملکرد خوبی داشتیم. بازی ها را با کیفیت بالا پشت سر گذاشتیم و دنبال ۳ امتیاز بازی هستیم. مهمترین نکته برای ما کسب ۳ امتیاز این بازی است.

سرمربی فوتبال استقلال ادامه داد: همانطور که گفتم تیم ما همواره متمرکز است و خیلی سخت هر هفته تلاش می‌کند. تیم ما بسیار متحد بوده و روی کار خود بسیار متمرکز است. بازیکنان ما در هر بازی می‌جنگند تا پیروز میدان شوند. من به بازیکنان تیمم افتخار می کنم.

ریکاردو ساپینتو در واکنش به اینکه یامگا به عنوان بهترین بازیکن استقلال این تیم را در بازی فردا مقابل هوادار همراهی نمی کند؟ گفت: ما راه حل داریم و در حال حاضر باید برخی از بازیکنانی که حتی شرایط خوبی دارند را بیرون بگذارم چرا که نمی‌توانم همه آنها را داخل زمین بازی دهم. این بسیار سخت است که تنها ۲۱ بازیکن را با خود به بازی می‌بریم. بازیکنان دیگری هستند که استحقاق این را دارند که کنار تیم باشند و متاسفانه نمی‌توانم کاری کنم که همه کنار تیم باشند. من به عملکرد اعضای تیم افتخار می‌کنم. همه می‌خواهند بازی کرده و به تیم کمک کنند. ما راه‌حلی برای فردا داریم و می‌خواهیم عملکرد خوب تیم خود را ادامه دهیم.

نمی خواهم کسی به داربی فکر کند!

او در واکنش به بازی دربی گفت: در حال حاضر تمام تمرکزم روی بازی با هوادار است و حتی نمی‌خواهم هیچکس روی داربی فکر کند. تیم باید تنها روی این ۳ امتیاز تمرکز کند و برای داربی زمان داریم. الان فقط همه روی تیم هوادار تمرکز کرده اند و اصلا نمی‌اخواهم غیر از صحبت از این بازی چیزی بشنوم.

هواداران دوباره برای تیم فداکاری کنند

ساپینتو همچنین روی به هواداران تیمش گفت: این مهم است که در بازی بعدی، هواداران ما بتوانند حمایت خود از تیم را ادامه دهند و این بسیار بسیار مهم است. من درخواست می‌کنم برای فردا همه دوباره فدارکاری خود را برای تیم انجام دهند و می خواهم بیشتر و بیشتر و بیشتر هوادران را در استادیوم ببینم تا بازی برای تیم مقابل سخت‌تر شود و بازی پر از انگیزه برای تیم ما باشد. هوادران ما بسیار فوق العاده هستند و آنها برای تیم کارهای زیادی انجام داده‌اند. هرچند که تیم هم برای هوادران کار زیادی کرده است. ما باید در این مسیر باهم باشیم تا آخر.

 ساپینتو در واکنش به قرارداد خود برای سال آینده گفت: من فقط راجع به بازی صحبت می‌کنم! امروز فقط راجع به بازی هوادار صحبت می‌کنم! در آینده اگر زمان بیشتری باشد می‌توان راجع به همه چیز صحبت کرد اما الان من و تیمم فقط به بازی با هوادار فکر می کنیم.

اگر داور اشتباه کند، نمی‌توانم آرام باشم!

 ساپینتو در واکنش به اینکه آیا در ۵ بازی باقی مانده نگران داوری هست یا خیر؟ گفت: امیدوارم فردا داور بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. در بازی‌های قبلی هم با ما خوب رفتار کردند و بسیار جدی بودند. هر روز بیشتر همدیگر را درک می‌کنیم. اگر داور فردا اشتباهی داشته باشد من نمی‌توانم خیلی آرام باشم. البته که در گذشته ۱۱ امتیاز به خاطر اشتباه داوری از دست دادیم. در چند بازی اخیر داوران منصف بودند و عملکرد خوبی داشتند و امیدوارم این روند ادامه دار باشد. امیدوارم فردا از ۳ تیم عملکرد تیم خوبی ببینیم و هوادار هم عملکرد خوبی داشته باشد. همچنین داوران هم عملکرد خوبی داشته باشند و بازی به دید تماشاگران خوب باشد و ما برند بازی و ۳ امتیاز باشیم.

 ساپینتو  در پاسخ به اینکه نظر شما چیست که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌خواهد از نزدیک بازی تیم شما را نگاه کند؟ گفت: به عنوان سرمربی تیم ملی قسمتی از کارشان است و برای بازیکنان هم مهم خواهد بود چرا که  آنها انگیزه مضاعف خواهند گرفت. قسمتی از شغل سرمربی تیم ملی این است که نه تنها بازی ما بلکه بازی‌های دیگر را ببیند و این هم در همه کشورها امری نرمال است.

***

مربی هوادار: مقابل استقلال فوتبال بازی خواهیم کرد

ایمان عالمی می‌گوید هوادار در ورزشگاه آزادی هم خوب فوتبال بازی می‌کند و انتظار دارد یکی از بازی‌های جذاب لیگ مقابل استقلال رقم بخورد.

ریکاردو ساپینتو,سرمربی استقلال

ایمان عالمی، مربی هوادار در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس با استقلال حاضر شد و در صحبت‌های اولیه‌اش گفت: ابتدا من می‌خواهم ایام شهادت امام علی (ع) را تسلیت عرض کنم و انشاالله عبادات همه مورد قبول درگاه الهی قرار گرفته باشد. در بازی هفته قبل با پیکان بازی خوبی داشتیم و حداقل امتیازی که می‌توانستیم بگیریم مساوی بود. هوادار چه در استادیوم آزادی و چه در پاس قوامین فوتبال بازی می‌کند و امسال فوتبال خوبی ارائه می‌دهد.

او در خصوص بازی‌شان با استقلال گفت: فردا بازی بزرگی با استقلال که مدافع عنوان قهرمانی است داریم. این تیم در کورس قهرمانی قرار دارد. شناخت کاملی از این تیم داریم و چندین بازیکن استقلال در گذشته شاگرد آقای الهامی بودند. تیم استقلال از بازیکنان بسیار بزرگ، خلاق و با کیفیتی استفاده می‌کند. آنها همچنین کادرفنی خوب و انگیزه بالایی دارند. ما هم انگیزه‌های خودمان را داریم و تمرینات‌مان را پشت سر گذاشتیم. ما تمرینات خوبی داشتیم و امیدواریم فردا بازی با کیفیتی ارائه دهیم. تیم ما الان هم از نظر فنی و هم تاکتیکی در شرایط خوبی قرار دارد و انشاالله بازی بسیار خوبی داشته باشیم.

عالمی در مورد اینکه پرسپولیس را در آزادی شکست دادند و این موضوع چقدر به آنها اعتماد به نفس می‌دهد، بیان کرد: آن بازی بسیار زیبایی بود ولی گذشته و الان با استقلال بازی داریم. فکر می‌کنم بازی تاکتیکی و زیبایی ارائه دهیم و امیدوارم قضاوت خوبی را هم ببینیم تا بازی با کیفیت‌تر شود.

او در مورد داوری اضافه کرد: من فکر می‌کنم آقای بنیادی‌فر امسال قضاوت‌های فوق‌العاده‌ای داشته و امیدوارم در این بازی هم قضاوت خوبی داشته باشد که بازی زیباتر شود. فکر می‌کنم این بازی یکی از مسابقه‌های با کیفیت لیگ خواهد بود.

او در مورد اینکه الهامی مقابل استقلال نتایج خوبی گرفته، بیان کرد: ما در این بازی انگیزه‌های خاص خودمان را داریم. ما دنبال حفظ و ارتقای شرایط‌مان در جدول هستیم. حضور آقای الهامی هم می‌تواند برای ما موثر باشد.

ایمان عالمی که سابقه حضور در استقلال را نیز دارد راجع به حذف این تیم از آسیا گفت: چون ما فردا با استقلال بازی داریم فکر می‌کنم نباید وارد شویم ولی به احترام سوال‌تان، فکر می‌کنم استقلال تمام تلاشش را می‌کند که در کورس قهرمانی باشد و سال آینده در آسیا حضور پیدا کند. چیزهایی که در هفته‌های گذشته دیدیم و شنیدیم برای ما هم قابل هضم نیست. استقلال باید طوری اداره شود که به این مشکلات نخورند. تا زمانی که به این شکل انتصابات و جابجایی‌ها اتفاق میفتد، مشکلات پابرجاست. امیدوارم انتخاب‌های خوبی داشته باشند تا استقلال به موفقیت برسد.

 • 17
 • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • سه شنبه ۲۹ خرداد
  لیگ ملت‌های والیبال
  هلند - برزیل
  ۱۲:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کانادا - ژاپن
  ۱۶:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - ترکیه
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  ترکیه - گرجستان
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  اسلوونی - آرژانتین
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  پرتغال - جمهوری چک
  ۲۲:۳۰
 • چهارشنبه ۳۰ خرداد
  لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - فرانسه
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ایران - آمریکا
  ۱۴:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  کرواسی - آلبانی
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  شهرداری گرگان - طبیعت
  ۱۷:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - صربستان
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  آلمان - مجارستان
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ایتالیا - لهستان
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  اسکاتلند - سوئیس
  ۲۲:۳۰
 • پنج شنبه ۳۱ خرداد
  لیگ MLS آمریکا
  اینتر میامی - کلومبوس کرو
  ۰۳:۰۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  آلمان - کانادا
  ۰۶:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ایران - هلند
  ۱۰:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  برزیل - آمریکا
  ۱۴:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  ترکیه - آرژانتین
  ۱۴:۳۰
 • جام ملت های اروپا
  اسلوونی - صربستان
  ۱۶:۳۰
 • جام حذفی ایران
  مس رفسنجان - سپاهان
  ۱۷:۴۵
 • لیگ ملت‌های والیبال
  بلغارستان - ایتالیا
  ۱۸:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  دانمارک - انگلیس
  ۱۹:۳۰
 • لیگ ملت‌های والیبال
  کوبا - اسلوونی
  ۲۲:۰۰
 • جام ملت های اروپا
  اسپانیا - ایتالیا
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش