جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۲۳ - ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۱۲۲۰۴
لیگ برتر و جام حذفی

عذرخواهی دسته جمعی بازیکنان استقلال از تیم هوادار و ساکت الهامی

گل حسین حسینی به هوادار,عذرخواهی دسته جمعی بازیکنان استقلال از تیم هوادار و ساکت الهامی
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال می‌گوید برای از بین بردن ناراحتی‌اش به خاطر کلین‌شیت نکردن، بازیکنان تصمیم گرفته‌اند پنالتی را به او بدهند.

به گزارش ایسنا، "حسین حسینی" دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۶ بر یک تیمش برابر هوادار و گلزنی در این بازی از روی نقطه پنالتی در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم یک بازی سخت را ببریم. در نیمه اول بازی گره خورد بود اما توانستیم در نیمه دوم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم و برنده شویم.

او درباره گلزنی‌اش در این دیدار عنوان کرد: من قبل از هر چیزی از الهامی و بازیکنان هوادار عذرخواهی می‌کنم. فقط برای این که کلین‌شیت نکرده بودم، ناراحت بودم و بازیکنان در جریان این قضیه بودند و قایدی پنالتی را داد تا من بزنم. به هیچ عنوان قصد بی‌ادبی نداشتم و اگر ناراحت شدند، عذر می‌خواهم. این نوع پنالتی‌ها را در تمرین، آزمایش کرده بودم و قبل از زدن ضربه میرزایی گفت گل بزن و من هم گفتم به همان شکل می‌زنم.

کاپیتان استقلال اضافه کرد: من تاکنون گل نزده بودم اما حس خوبی بود و از تیم حریف عذرخواهی می‌کنم. تا حالا به شادی گل فکر نکرده بودم. ما مشکلات زیادی داشتیم اما بازیکنان تلاش کردند و هم‌ قسم شدند تا به یک موفقیت بزرگ برسیم و تا این هفته این کار را انجام داده‌ایم و در هفته‌های آینده نیز این کار را خواهیم کرد. فوتبال مشخص نمی‌کند و در لیگ ایران بازی‌ها سخت است و امیدوارم به صدر جدول برویم.

***

عذرخواهی غلامی از پنالتی زدن حسینی

عارف غلامی، مدافع تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۶ بر یک این تیم برابر هوادار اظهار کرد: درباره پنالتی که رخ داده، می‌خواهم صحبت کنم. ما کار اشتباهی نکردیم اما اگر سوءتفاهمی رخ داده، من از سرمربی تیم هوادار عذرخواهی می‌کنم. تعداد زیادی از هواداران این درخواست را داشتند و ما هم احترام گذاشتیم. او دوست داشت کلین‌شیت کند اما این اتفاق رخ نداد و گفتیم به او با این کار روحیه مضاعفی بدهیم.

وی ادامه داد: درست است که امشب ۶ گل زدیم اما ۲۴ ساعت حق شادی داریم و باید روی داربی تمرکز کنیم. داربی قانون نانوشته‌ای دارد که شرایط آن بازی ربطی به هفته‌های قبل و بعدش ندارد. این دومین بازی است که پدرم به ورزشگاه می‌آید و خوش‌قدم هم بود. همان اتفاقاتی که در بازی‌های قبل افتاد، در این بازی هم رخ داد. در بازی‌های قبل هم پیش آمده بود که ما در نیمه نخست گل نزنیم و در نیمه دوم این کار را انجام دهیم. فوتبال ۹۰ دقیقه به همراه وقت اضافه است و تا لحظه آخر برای بردن تلاش خواهیم کرد.

***

عذرخواهی قایدی از الهامی بابت سپردن پنالتی به حسینی

مهدی قایدی، ستاره استقلال در این دیدار اظهار کرد: اول من یک عذرخواهی ویژه از آقای ساکت الهامی به خاطر حرکتی که انجام دادم، می‌کنم. آن حرکت دست خودم نبود. امیدوارم عذر من را بپذیرد.

او افزود: ما نیمه اول خوبی داشتیم که توپ‌های‌مان گل نشد اما در نیمه دوم توانستیم گل‌زنی کنیم.

این بازیکن استقلال درباره سپردن پنالتی به سید حسین حسینی در دقایق پایانی بازی گفت: من یک لحظه دیدم که هواداران می‌گویند مهدی توپ را به سید (حسین حسینی) بده تا پنالتی بزند. من هم تحت تاثیر آن‌ها قرار گرفتم و بابت این حرکت عذرخواهی می‌کنم. من بابت این حرکتم ناراحت شدم.

قایدی در ادامه درباره درخشش در هفته‌های اخیر بیان کرد: من مدیون هم‌تیمی‌های‌مان هستم. زحمت‌ آن‌ها را ما تمام می‌کنیم.

او درباره دیدار هفته آینده با پرسپولیس توضیح داد: همه بازی‌ها حکم فینال را دارند. در نیم فصل دوم هم قسم شدیم و گفتیم هر جا به مشکل خوردیم، به حکم فینال به آن نگاه کنیم. امیدواریم داربی بازی خوبی باشد و بتوانیم با یک برد هواداران را خوشحال کنیم.

بازیکن استقلال در پایان در واکنش به هماهنگی بالایش با محمد محبی که از کودکی با هم هم‌بازی بودند، گفت: هماهنگی خاصی نداریم. او دروغ می‌گوید. (با خنده)

***

محبی: تمایلی به پنالتی زدن حسینی نداشتم/ باید احترام رقیب حفظ شود
محمد محبی پس از برتری ۶ بر یک استقلال مقابل هوادار اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم برد خیلی خوبی به دست آوریم و نیمه دوم خوبی داشته باشیم. ان‌شاءالله همین تمرکز را برای بازی دربی نگه داریم زیرا می‌دانیم بازی خیلی حساس و سختی را پیش‌رو داریم. امیدوارم بتوانیم در دربی نیز با برد از زمین بیرون بیاییم و در پایان فصل بار دیگر قهرمان شویم.

وی در مورد بازی با پرسپولیس گفت: دربی همیشه بازی سخت و حساسی است. همه بچه‌ها این را می‌دانند این هفته باید تمام تمرکز خود را بگذاریم تا پایان هفته خوبی داشته باشیم.

بازیکن استقلال در خصوص ناراحتی بازیکنان هوادار از پنالتی زدن سیدحسین حسینی اظهار داشت: چه بگویم. در آن صحنه مهدی قائدی ابتدا پشت توپ بود اما هواداران سیدحسین حسینی را صدا کردند. خود من هم راغب نیستم دروازه‌بان پنالتی بزند اما درخواست تماشاگران بود قائدی نیز قبول کرد و توپ را به سیدحسین دارد او در تمرینات نیز به همین شکل پنالتی می‌زند هر ۵-۶ ضربه‌اش هم گل شده برای حسینی خوشحالم.

محبی افزود: چه بگویم ان‌شاءالله این پنالتی زدن تکرار شود یا نشود البته امیدوارم دیگر تکرار نشود زیرا حفظ احترام تیم روبه‌رو مهم‌تر است.

بازیکن استقلال در مورد شانس قهرمانی این تیم اظهار داشت: چهار هفته باقی مانده و چهار فینال پیش‌رو داریم. یک دربی پیش‌رو داریم که فوق‌العاده حساس است. اگر از این بازی دست پر بیرون بیاییم خیلی به قهرمانی امیدوار می‌شویم.

***

مهری: قصد بی‌احترامی نداشتیم/ حسینی در تمرین خوب پنالتی می‌زند

سعید مهری، هافبک تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۶ بر یک تیمش برابر هوادار عنوان کرد: من با کادرفنی تراکتور و بزرگ تیم یعنی مسعود شجاعی کار کرده‌ام و اگر ناراحت شدند، عذرخواهی می‌کنم. ما قصد بی‌احترامی نداشتیم و حسینی در تمرینات هم خیلی خوب می‌زد و تحت شرایط بازی او را انتخاب کردیم تا پنالتی بزند.

وی ادامه داد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و خدا را شکر زحمت بازیکنان به بار نشست. ما فقط امشب خوشحال هستیم و از فردا برای داربی آماده می‌شویم. تمرکز ما روی داربی است و بتوانیم مانند بازی‌های قبل برنده از زمین خارج شویم. وقتی مشکلات پیش می‌آید اما تیم نتایجش را تکرار می‌کند، نتیجه همبستگی و اتحاد تیم است. هفته به هفته مشکلات بیشتر می‌شود اما ما سعی می‌کنیم کار خود را انجام دهیم و امیدوارم به زودی آن‌ها رفع شوند.

***

روزبه چشمی هم عذرخواهی کرد

روزبه چشمی پس از پیروزی مقابل هوادار در جمع خبرنگاران گفت: به تماشاگران تبریک و به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. تیم ما نیمه اول واقعا تلاش کرد. هوادار فوتبال پایاپایی ارائه داد و شاید در برخی صحنه‌ها بهتر از ما بود اما در نیمه دوم انرژی مضاعفی گذاشتیم و بازی را پرگل برنده شدیم. یک نکته منفی گلی بود که خوردیم. بهتر بود کلین‌شیت کنیم اما به هر حال اتفاق افتاد.

او با بیان این که پرسپولیس تیم خوبی است به دیدار با این تیم در هفته بیست و هفتم لیگ اشاره کرد و گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم که نتیجه خوبی بگیریم چون جدا از این که داربی است، در جدول هم تعیین‌کننده است. بچه‌ها امشب خوشحالی می‌کنند و از فردا تمرکز خود را روی داربی می‌گذاریم تا در آن مسابقه هم نتیجه خوبی بگیریم.

چشمی در مورد ناراحتی ساکت الهامی، سرمربی هوادار از این که دروازه‌بان استقلال گل ششم این تیم را زد، گفت: بعد از بازی پیش آقا ساکت رفتم و معذرت‌خواهی کردم. سید هم در رختکن گفت هیچ نیت بدی نداشته و تصمیمی احساسی بود که در آن لحظه گرفت. هوادار تیم خوبی است و ما به همه حریفان‌مان احترام می‌گذاریم. هیچوقت نخواسته‌ایم به تیم یا شخص خاصی بی‌احترامی کنیم اما تصمیمی احساسی بود. اگر کسی ناراحت شده از آقای الهامی، مسعود شجاعی، داریوش شجاعیان و تک تک بازیکنان‌شان عذرخواهی می‌کنم. هیچ نیت بدی پشت این حرکت نبود.

***

خسرو حیدری: پنالتی زدن حسینی نظر ساپنیتو نبود
خسرو حیدری، مربی استقلال پس از پیروزی پر گل و ۶ بر یک استقلال مقابل هوادار، در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم این بازی یکی از سخت‌ترین بازی‌های فصلمان بود. می‌دانستیم تیمی که ساکت الهامی مربی‌اش است تیم خیلی خوبی است. در نیمه اول خیلی بسته بازی می‌کردند اما بین دو نیمه با صحبت‌های ساپینتو بچه‌ها اشتباهات کوچکی که داشتند را برطرف کردند و توانستیم پیروز این دیدار شویم. در این میان به تعداد گل‌هایمان هم توجه داشتیم که خوشبختانه به هدفمان رسیدیم.

مربی استقلال درباره پنالتی بحث برانگیز سیدحسین حسینی، دروازه بان تیم استقلال که منجر به گل ششم این تیم شد، خاطرنشان کرد: ساپینتو نظرش این نبود و حتی بلافاصله بعد از بازی از ساکت الهامی نیز عذرخواهی کرد اما از آنجا که هواداران خواستند سید پنالتی را بزند او به نظر هواداران احترام گذاشت. شاید در طول فصل یک بار این اتفاق بیفتد.

وی درباره داربی هفته آینده مقابل پرسپولیس نیز گفت: بچه‌های ما می‌دانند این بازی خیلی برای ما مهم است. داربی همیشه مهم بوده و امیدوارم بازی خیلی خوبی شود و ما بتوانیم به ۳ امتیاز داربی برسیم.

 • 9
 • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گوستاوو بلانکو بیوگرافی گوستاوو بلانکو بازیکن مهاجم آرژانتینی

تاریخ تولد: ۵ نوامبر ۱۹۹۱

محل تولد: مندوسا، آرژانتین

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم

باشگاه کنونی: استقلال

شماره پیراهن: ۹

ادامه
جواد خواجوی بیوگرافی جواد خواجوی کمدین پرطرفدار ایرانی (+تصاویر)

چکیده بیوگرافی جواد خواجوی

نام کامل: جواد خواجوی

تاریخ تولد: ۲۴ خرداد ۱۳۷۱

محل تولد: مشهد

حرفه: کمدین، بازیگر و دوبلور

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته سینما

ادامه
کیم تهیونگ کیم تهیونگ از اعضای گروه محبوب BTS

تاریخ تولد: ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵

محل تولد: دگو، کره جنوبی

حرفه: خواننده، ترانه سرا، بازیگر و مدل 

ژانر: آراندبی، نئو سول، ایندی پاپ، کی-پاپ

ساز تخصصی: آواز

آغاز فعالیت: ۲۰۱۳ تاکنون

ادامه
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنج شنبه ۱۶ آذر
  -
  ۱۱:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - تراکتور
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  ذوب آهن - مهرام
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  کاله - پالایش نفت آبادان
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فوتسال مس سونگون - کراپ الوند
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر فوتسال
  فرش آرا - فولاد زرند ایرانیان
  ۱۶:۰۰
 • اسنوکر شوت اوت
  حسین وفایی - رایلی پاول
  ۱۶:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  ضمک - الاتحاد
  ۱۸:۳۰
 • اردیویسه هلند
  آیندهوون - هیرنفین
  ۲۱:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الشباب - الاتفاق
  ۲۱:۳۰
 • لیگ یک فرانسه
  برست - استراسبورگ
  ۲۳:۰۰
 • اردیویسه هلند
  فاینورد - وولندام
  ۲۳:۳۰
 • جمعه ۱۷ آذر
  اردیویسه هلند
  -
  ۱۱:۴۵
 • لیگ برتر ایران
  ملوان - شمس آذر قزوین
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پیکان - ذوب آهن
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - آلومینیوم اراک
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الجزیره امارات - عجمان
  ۱۶:۱۵
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الطائی - الهلال
  ۱۸:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  ویزلا - براگا
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الوحده امارات - الوصل امارات
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  شباب الاهلی امارات - الامارات
  ۱۹:۰۰
 • سوپرلیگ ترکیه
  گالاتاسرای - آدانا دمیراسپور
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر پرتغال
  بنفیکا - فارنسی
  ۲۱:۳۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  النصر - الریاض
  ۲۱:۳۰
 • بوندسلیگا آلمان
  هوفنهایم - بوخوم
  ۲۳:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  یوونتوس - ناپولی
  ۲۳:۱۵
 • شنبه ۱۸ آذر
  لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - استقلال خوزستان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  سپاهان - مس رفسنجان
  ۱۵:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - هوادار
  ۱۵:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  کریستال پالاس - لیورپول
  ۱۶:۰۰
 • لیگ برتر روسیه
  احمد گروژنی - روستوف
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  فولاد - استقلال
  ۱۷:۴۵
 • بوندسلیگا آلمان
  آینتراخت فرانکفورت - بایرن مونیخ
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر انگلیس
  منچستریونایتد - بورنموث
  ۱۸:۳۰
 • لالیگا اسپانیا
  رئال بتیس - رئال مادرید
  ۱۸:۴۵
 • لیگ برتر امارات
  الاتحاد کلبا - العین امارات
  ۱۹:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  آتالانتا - آث میلان
  ۲۰:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  استون ویلا - آرسنال
  ۲۱:۰۰
 • بوندسلیگا آلمان
  دورتموند - لایپزیش
  ۲۱:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  اینتر - اودینزه
  ۲۳:۱۵
 • لیگ یک فرانسه
  پاری سن ژرمن - نانت
  ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۱۹ آذر
  لیگ برتر پرتغال
  پورتو - کاساپیا
  ۰۰:۰۰
ویژه سرپوش