پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۲۳:۲۳ - ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۱۲۲۰۴
لیگ برتر و جام حذفی

عذرخواهی دسته جمعی بازیکنان استقلال از تیم هوادار و ساکت الهامی

گل حسین حسینی به هوادار,عذرخواهی دسته جمعی بازیکنان استقلال از تیم هوادار و ساکت الهامی
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال می‌گوید برای از بین بردن ناراحتی‌اش به خاطر کلین‌شیت نکردن، بازیکنان تصمیم گرفته‌اند پنالتی را به او بدهند.

به گزارش ایسنا، "حسین حسینی" دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۶ بر یک تیمش برابر هوادار و گلزنی در این بازی از روی نقطه پنالتی در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم یک بازی سخت را ببریم. در نیمه اول بازی گره خورد بود اما توانستیم در نیمه دوم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم و برنده شویم.

او درباره گلزنی‌اش در این دیدار عنوان کرد: من قبل از هر چیزی از الهامی و بازیکنان هوادار عذرخواهی می‌کنم. فقط برای این که کلین‌شیت نکرده بودم، ناراحت بودم و بازیکنان در جریان این قضیه بودند و قایدی پنالتی را داد تا من بزنم. به هیچ عنوان قصد بی‌ادبی نداشتم و اگر ناراحت شدند، عذر می‌خواهم. این نوع پنالتی‌ها را در تمرین، آزمایش کرده بودم و قبل از زدن ضربه میرزایی گفت گل بزن و من هم گفتم به همان شکل می‌زنم.

کاپیتان استقلال اضافه کرد: من تاکنون گل نزده بودم اما حس خوبی بود و از تیم حریف عذرخواهی می‌کنم. تا حالا به شادی گل فکر نکرده بودم. ما مشکلات زیادی داشتیم اما بازیکنان تلاش کردند و هم‌ قسم شدند تا به یک موفقیت بزرگ برسیم و تا این هفته این کار را انجام داده‌ایم و در هفته‌های آینده نیز این کار را خواهیم کرد. فوتبال مشخص نمی‌کند و در لیگ ایران بازی‌ها سخت است و امیدوارم به صدر جدول برویم.

***

عذرخواهی غلامی از پنالتی زدن حسینی

عارف غلامی، مدافع تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۶ بر یک این تیم برابر هوادار اظهار کرد: درباره پنالتی که رخ داده، می‌خواهم صحبت کنم. ما کار اشتباهی نکردیم اما اگر سوءتفاهمی رخ داده، من از سرمربی تیم هوادار عذرخواهی می‌کنم. تعداد زیادی از هواداران این درخواست را داشتند و ما هم احترام گذاشتیم. او دوست داشت کلین‌شیت کند اما این اتفاق رخ نداد و گفتیم به او با این کار روحیه مضاعفی بدهیم.

وی ادامه داد: درست است که امشب ۶ گل زدیم اما ۲۴ ساعت حق شادی داریم و باید روی داربی تمرکز کنیم. داربی قانون نانوشته‌ای دارد که شرایط آن بازی ربطی به هفته‌های قبل و بعدش ندارد. این دومین بازی است که پدرم به ورزشگاه می‌آید و خوش‌قدم هم بود. همان اتفاقاتی که در بازی‌های قبل افتاد، در این بازی هم رخ داد. در بازی‌های قبل هم پیش آمده بود که ما در نیمه نخست گل نزنیم و در نیمه دوم این کار را انجام دهیم. فوتبال ۹۰ دقیقه به همراه وقت اضافه است و تا لحظه آخر برای بردن تلاش خواهیم کرد.

***

عذرخواهی قایدی از الهامی بابت سپردن پنالتی به حسینی

مهدی قایدی، ستاره استقلال در این دیدار اظهار کرد: اول من یک عذرخواهی ویژه از آقای ساکت الهامی به خاطر حرکتی که انجام دادم، می‌کنم. آن حرکت دست خودم نبود. امیدوارم عذر من را بپذیرد.

او افزود: ما نیمه اول خوبی داشتیم که توپ‌های‌مان گل نشد اما در نیمه دوم توانستیم گل‌زنی کنیم.

این بازیکن استقلال درباره سپردن پنالتی به سید حسین حسینی در دقایق پایانی بازی گفت: من یک لحظه دیدم که هواداران می‌گویند مهدی توپ را به سید (حسین حسینی) بده تا پنالتی بزند. من هم تحت تاثیر آن‌ها قرار گرفتم و بابت این حرکت عذرخواهی می‌کنم. من بابت این حرکتم ناراحت شدم.

قایدی در ادامه درباره درخشش در هفته‌های اخیر بیان کرد: من مدیون هم‌تیمی‌های‌مان هستم. زحمت‌ آن‌ها را ما تمام می‌کنیم.

او درباره دیدار هفته آینده با پرسپولیس توضیح داد: همه بازی‌ها حکم فینال را دارند. در نیم فصل دوم هم قسم شدیم و گفتیم هر جا به مشکل خوردیم، به حکم فینال به آن نگاه کنیم. امیدواریم داربی بازی خوبی باشد و بتوانیم با یک برد هواداران را خوشحال کنیم.

بازیکن استقلال در پایان در واکنش به هماهنگی بالایش با محمد محبی که از کودکی با هم هم‌بازی بودند، گفت: هماهنگی خاصی نداریم. او دروغ می‌گوید. (با خنده)

***

محبی: تمایلی به پنالتی زدن حسینی نداشتم/ باید احترام رقیب حفظ شود
محمد محبی پس از برتری ۶ بر یک استقلال مقابل هوادار اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم برد خیلی خوبی به دست آوریم و نیمه دوم خوبی داشته باشیم. ان‌شاءالله همین تمرکز را برای بازی دربی نگه داریم زیرا می‌دانیم بازی خیلی حساس و سختی را پیش‌رو داریم. امیدوارم بتوانیم در دربی نیز با برد از زمین بیرون بیاییم و در پایان فصل بار دیگر قهرمان شویم.

وی در مورد بازی با پرسپولیس گفت: دربی همیشه بازی سخت و حساسی است. همه بچه‌ها این را می‌دانند این هفته باید تمام تمرکز خود را بگذاریم تا پایان هفته خوبی داشته باشیم.

بازیکن استقلال در خصوص ناراحتی بازیکنان هوادار از پنالتی زدن سیدحسین حسینی اظهار داشت: چه بگویم. در آن صحنه مهدی قائدی ابتدا پشت توپ بود اما هواداران سیدحسین حسینی را صدا کردند. خود من هم راغب نیستم دروازه‌بان پنالتی بزند اما درخواست تماشاگران بود قائدی نیز قبول کرد و توپ را به سیدحسین دارد او در تمرینات نیز به همین شکل پنالتی می‌زند هر ۵-۶ ضربه‌اش هم گل شده برای حسینی خوشحالم.

محبی افزود: چه بگویم ان‌شاءالله این پنالتی زدن تکرار شود یا نشود البته امیدوارم دیگر تکرار نشود زیرا حفظ احترام تیم روبه‌رو مهم‌تر است.

بازیکن استقلال در مورد شانس قهرمانی این تیم اظهار داشت: چهار هفته باقی مانده و چهار فینال پیش‌رو داریم. یک دربی پیش‌رو داریم که فوق‌العاده حساس است. اگر از این بازی دست پر بیرون بیاییم خیلی به قهرمانی امیدوار می‌شویم.

***

مهری: قصد بی‌احترامی نداشتیم/ حسینی در تمرین خوب پنالتی می‌زند

سعید مهری، هافبک تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۶ بر یک تیمش برابر هوادار عنوان کرد: من با کادرفنی تراکتور و بزرگ تیم یعنی مسعود شجاعی کار کرده‌ام و اگر ناراحت شدند، عذرخواهی می‌کنم. ما قصد بی‌احترامی نداشتیم و حسینی در تمرینات هم خیلی خوب می‌زد و تحت شرایط بازی او را انتخاب کردیم تا پنالتی بزند.

وی ادامه داد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و خدا را شکر زحمت بازیکنان به بار نشست. ما فقط امشب خوشحال هستیم و از فردا برای داربی آماده می‌شویم. تمرکز ما روی داربی است و بتوانیم مانند بازی‌های قبل برنده از زمین خارج شویم. وقتی مشکلات پیش می‌آید اما تیم نتایجش را تکرار می‌کند، نتیجه همبستگی و اتحاد تیم است. هفته به هفته مشکلات بیشتر می‌شود اما ما سعی می‌کنیم کار خود را انجام دهیم و امیدوارم به زودی آن‌ها رفع شوند.

***

روزبه چشمی هم عذرخواهی کرد

روزبه چشمی پس از پیروزی مقابل هوادار در جمع خبرنگاران گفت: به تماشاگران تبریک و به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. تیم ما نیمه اول واقعا تلاش کرد. هوادار فوتبال پایاپایی ارائه داد و شاید در برخی صحنه‌ها بهتر از ما بود اما در نیمه دوم انرژی مضاعفی گذاشتیم و بازی را پرگل برنده شدیم. یک نکته منفی گلی بود که خوردیم. بهتر بود کلین‌شیت کنیم اما به هر حال اتفاق افتاد.

او با بیان این که پرسپولیس تیم خوبی است به دیدار با این تیم در هفته بیست و هفتم لیگ اشاره کرد و گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم که نتیجه خوبی بگیریم چون جدا از این که داربی است، در جدول هم تعیین‌کننده است. بچه‌ها امشب خوشحالی می‌کنند و از فردا تمرکز خود را روی داربی می‌گذاریم تا در آن مسابقه هم نتیجه خوبی بگیریم.

چشمی در مورد ناراحتی ساکت الهامی، سرمربی هوادار از این که دروازه‌بان استقلال گل ششم این تیم را زد، گفت: بعد از بازی پیش آقا ساکت رفتم و معذرت‌خواهی کردم. سید هم در رختکن گفت هیچ نیت بدی نداشته و تصمیمی احساسی بود که در آن لحظه گرفت. هوادار تیم خوبی است و ما به همه حریفان‌مان احترام می‌گذاریم. هیچوقت نخواسته‌ایم به تیم یا شخص خاصی بی‌احترامی کنیم اما تصمیمی احساسی بود. اگر کسی ناراحت شده از آقای الهامی، مسعود شجاعی، داریوش شجاعیان و تک تک بازیکنان‌شان عذرخواهی می‌کنم. هیچ نیت بدی پشت این حرکت نبود.

***

خسرو حیدری: پنالتی زدن حسینی نظر ساپنیتو نبود
خسرو حیدری، مربی استقلال پس از پیروزی پر گل و ۶ بر یک استقلال مقابل هوادار، در جمع خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم این بازی یکی از سخت‌ترین بازی‌های فصلمان بود. می‌دانستیم تیمی که ساکت الهامی مربی‌اش است تیم خیلی خوبی است. در نیمه اول خیلی بسته بازی می‌کردند اما بین دو نیمه با صحبت‌های ساپینتو بچه‌ها اشتباهات کوچکی که داشتند را برطرف کردند و توانستیم پیروز این دیدار شویم. در این میان به تعداد گل‌هایمان هم توجه داشتیم که خوشبختانه به هدفمان رسیدیم.

مربی استقلال درباره پنالتی بحث برانگیز سیدحسین حسینی، دروازه بان تیم استقلال که منجر به گل ششم این تیم شد، خاطرنشان کرد: ساپینتو نظرش این نبود و حتی بلافاصله بعد از بازی از ساکت الهامی نیز عذرخواهی کرد اما از آنجا که هواداران خواستند سید پنالتی را بزند او به نظر هواداران احترام گذاشت. شاید در طول فصل یک بار این اتفاق بیفتد.

وی درباره داربی هفته آینده مقابل پرسپولیس نیز گفت: بچه‌های ما می‌دانند این بازی خیلی برای ما مهم است. داربی همیشه مهم بوده و امیدوارم بازی خیلی خوبی شود و ما بتوانیم به ۳ امتیاز داربی برسیم.

 • 9
 • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۱۱ خرداد
  دوستانه
  آاس رم - آث میلان
  ۱۳:۳۰
 • جام حذفی عربستان
  الهلال - النصر
  ۲۱:۳۰
 • شنبه ۱۲ خرداد
  لیگ برتر امارات
  خور فکان - الاتحاد کلبا
  ۱۷:۵۰
 • لیگ برتر ایران
  پیکان - استقلال
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  ملوان - آلومینیوم اراک
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - تراکتور
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - ذوب آهن
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  سپاهان - شمس آذر قزوین
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - مس رفسنجان
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - فولاد
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  استقلال خوزستان - هوادار
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  شارجه امارات - الوحده امارات
  ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  رئال مادرید - دورتموند
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش