پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۲۲:۰۲ - ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۱۱۱۴
لیگ برتر و جام حذفی

حمله همه جانبه بازیکنان استقلال به داوری ها و تصمیمات سازمان لیگ به نفع پرسپولیس؛ بوی فساد می آید!

سیدحسین حسینی,کنایه کاپیتان استقلال به پرسپولیس
دروازه‌بان استقلال می‌گوید وقتی باشگاه پنج ماه با مشکلات دست و پنجه نرم می کند، با اولین نتیجه بد سخت است که تیم را جمع کرد.

به گزارش ایسنا، حسین حسینی، دروازه‌بان استقلال پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی سختی بود و تیم صنعت نفت دفاعی بازی می‌کرد. این‌قدر درباره داوری صحبت کردیم، خسته شدیم. پنالتی‌های زیادی برای ما گرفته نشد و نمونه آن داربی بود. وقتی چنین بحث‌هایی هست، شما باید تا تهش را بخوانید و همه چیز مشخص است. با این مصاحبه‌ها و میزبانی دادن بازی فردا (پیکان - پرسپولیس) همه چیز علنی شد و قبلا همه چیز پشت پرده بود.

وی ادامه داد: تیم ما هم در این دو هفته خوب کار نکردیم. ما از داربی رفت تا حالا پول نگرفته‌ایم و کلی مشکلات داشتیم. بالاخره وقتی تیمی ۵ ماه مشکلات داشته باشد، همین می‌شود. ما ۵ ماه نتیجه خوب گرفتیم و اولین نتیجه بدی که گرفتیم، جمع کردن تیم سخت می‌شود. تا همین الآن هم بازیکنان غیرت کردند. دنبال بهانه نیستیم و اگر همین اتفاق برای بقیه تیم‌ها رخ می‌داد، تا همینجا هم تحمل نمی‌کردند. مدیریت باشگاه باید مشکلات را رفع کند. اگر به همین روال باشد، ما به جام حذفی هم نباید امیدی داشته باشیم.

کاپیتان استقلال اضافه کرد: کلی پنالتی‌های ما را نگرفتند و گل حریف هم آفساید بود. همه چیز خسته‌کننده شده و همه چیز شفاف هست و همه می‌دانند. کاری به بیانیه‌ها نداریم. ما ۵ ماه با وجود مشکلات تلاش کردیم و همه بازی‌ها را هم بردیم. مگر می‌شود یک تیم این‌قدر بی‌صاحب باشد؟ فکر نمی‌کنم یک تیم دسته دو یا دسته سه هم این شکلی باشد.

او درباره حضور چینی‌ها برای سرمایه‌گذاری در باشگاه استقلال گفت: این‌ها همه‌اش بازی است.

***

چشمی: ما را با اتفاقات داخل و خارج زمین نابود کردند/ همه چیز علنی شده است

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اتفاقات امسال از ابتدای فصل تا الان، هم داخل زمان و خارج از زمین، بچه‌های ما و ذهن‌شان را نابود کرد.

سیدحسین حسینی,کنایه کاپیتان استقلال به پرسپولیس

روزبه چشمی پس از تساوی یک - یک استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: متأسفم که باید دوباره صحبت‌هایم را با معذرت‌خواهی از هواداران شروع می‌کنم. ما سه هفته است آنگونه که باید و شاید نتوانسته‌ایم فوتبال بازی کنیم. در هر سه بازی مستحق شکست نبودیم، اما آن بازی که از ما انتظار می‌رفت، ارائه نکردیم.

وی افزود: فکر می‌کنم اتفاقات امسال از ابتدای فصل تا الان، هم داخل زمین و خارج از زمین، بچه‌های ما و ذهن‌شان را نابود کرده است. چه اتفاقات فوتبالی داخلی زمین و چه اتفاقات غیرفوتبالی در بیرون از زمین. الان هم که با این نتیجه یک قدم رو به عقب برداشتیم، اما جنگیدیم. این نتیجه ما را کمی از هدف‌مان عقب انداخت. اتفاقات داوری، مربوط به آنهایی می‌شود که حتی در دیدارهایی که برنده می‌شدیم، وجود داشت، نه فقط آن دیدارهایی که نتیجه نمی‌گرفتیم. در واقع اتفاقات داوری و بیرون زمین را تا همین بازی‌های اخیر داشتیم.

هافبک ملی‌پوش استقلال گفت: بچه‌ها جنگیدند، اما آنها را به لحاظ ذهنی نابود کردند. بچه‌ها زیر فشار زیادی هستند، ولی جام حذفی را در پیش داریم. با این اتفاقاتی که می‌افتد، کار سخت است، اما شک نکنید که تا لحظه آخر هم برای این تیم و هم برای جام حذفی می‌جنگیم. شاید شانس‌مان برای لیگ کم شده باشد، اما برای جام حذفی می‌جنگیم.

وی درباره جریان‌های اخیر در سازمان لیگ عنوان کرد: اگر بخواهیم ریز شویم، یکسری اتفاقات می‌افتد. در واقع خودشان علنی کردند و چیزی را که علنی کردند، مشخص می‌شود. به آنها خسته نباشید می‌گوییم، از ابتدای فصل خیلی زحمت کشیدند، الان خوشحال هستند و شادی می‌کنند، ولی یک چیز را بدانند؛ خدا جای حق نشسته است و نتیجه را می‌بینیم. فعلاً خوشحالی‌شان را انجام بدهند.

چشمی درباره احتمال حضور داور خارجی در فینال جام حذفی گفت: با این اتفاقاتی که رخ می‌دهد، فکر نمی‌کنم حضور داور خارجی نیز تأثیرش را بگذارد.

***

غلامی: استقلال، بچه سر راهی است

بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید این تیم برای دولت مثل بچه سر راهی شده است.

عارف غلامی، بازیکن تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر اظهار کرد: بعد از قهرمانی در سوپرجام اتفاقات عجیبی درباره تیم ما رخ داد که عجیب بود. ما بین خودمان که صحبت می‌کردیم این را قبول کرده بودیم که امسال هر اتفاقی علیه استقلال رخ خواهد داد. ما می‌دانستیم که داوری‌ها علیه ما خواهد بود. بازیکن باید صد درصد فکرش در زمین فوتبال و تمرین باشد و آرامش داشته باشد اما ما چنین حسی نداشتیم. بعد از حذف از آسیا و اتفاقاتی که برای اسپانسر ما رخ داد، حساب بانکی نصف بازیکنان ما بسته است اما با هم قرار گذشتیم که در شرایط اقتصادی بد مردم و هواداران، تلاش کنیم. متاسفانه سر بزنگاه‌ها اتفاقات داوری عیله تیم ما بود.

وی افزود: در بازی‌های قبلی پنالتی‌های ما را نگرفتند. گاهی در لیگ حریفی را یک بر صفر شسکت می‌دهید اما می‌بیند به ما گل آفساید می‌زنند. رئیس کمیته داوران گفته است اگر فلان صحنه را پنالتی می‌گرفتیم هواداران تیم رقیب ناراحت می‌شدند. وقتی رئیس چنین حرفی می‌زند کارمندانش با او چه رفتاری می‌کنند؟

وی ادامه داد: ما از نظر روحی خیلی وقت است که شرایط خوبی نداریم. اتفاقات تاثیرگذاری که برای ما رخ داده است را مرور کنید. ما مسئولی پیدا نکردیم که به ما دلیلش را بگوید. ما با هوادارانمان انگیزه مضاعف داریم اما در بازی با هوادار و بازی با پیکان از حضور آنها محروم بودیم. استقلال بچه سر راهی دولت است. هیچ‌کس برایش مهم نیست و هر کسی می‌آید لگد می‌زند.

او افزود: هیچ‌کس همراه نیست. کجای دنیا تبلیغ اسپانسری را به صورت رایگان می‌کنند؟ موضوع حق پخش هم که هیچ. ما بازیکنان استقلال قبول کردیم که وقتی بازیکن استقلال شدیم ممکن است ۱۰ جا پنالتی‌ات را نگیرند و از خودی و غیر خودی بخوریم. این موضوع برای هوادار استقلال هم روشن شده است. ما قبول داریم که در این دو، سه هفته استقلال سابق نبودیم ولی این دلایلی داشت.

بازیکن استقلال ادامه داد: ما همه چیز را مثبت نشان دادیم و با هوادارانمان یک دل بودیم ولی یک جایی این روند پاره شد. این موضوع به جز برای مجموعه خودمان و هواداران برای هیچ‌کس مهم نیست. شنیدم که سرپرست صنعت نفت آبادان گفته که ما می‌دانستیم ساپینتو چنین حرکتی می‌کند و خواستند شیرازه ذهن او را به هم بزنند. خیلی از تیم‌ها این کار را می‌کنند که ساپینتو محروم شود. این‌قدر بی‌احترامی از سوی تیم‌های دیگر شده است که پرونده‌هایش خاک می‌خورد اما در مورد استقلال در اسرع وقت تصمیم‌گیری می‌شود.

عارف غلامی در پایان بیان کرد: من به عنوان بازیکن استقلال قبول کردم که امکان دارد ۱۰ ماه پول نگیرم و کسی جواب ندهد، پنالتی برایمان نگیرد و کسی جواب ندهد. ما یک بچه سر راهی هستیم. هوادار استقلال این موضوع را فهمیده است و می‌دانند خیلی از مسائل از دست ما خارج است. همه جا می‌گویند امسال در داوری و موضوعات دیگر پیشرفت می‌کنیم. اتفاقاتی که در فوتبال ما می‌افتد در سطح پایین‌ترین سطح فوتبال دنیاست. این درد دل من با هواداران است. شما آدم متخصص بگذارید، لازم نیست شعار مبارزه با فساد بدهید.

 • 13
 • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۱۱ خرداد
  دوستانه
  آاس رم - آث میلان
  ۱۳:۳۰
 • جام حذفی عربستان
  الهلال - النصر
  ۲۱:۳۰
 • شنبه ۱۲ خرداد
  لیگ برتر امارات
  خور فکان - الاتحاد کلبا
  ۱۷:۵۰
 • لیگ برتر ایران
  پیکان - استقلال
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  ملوان - آلومینیوم اراک
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  صنعت نفت آبادان - تراکتور
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  گل گهرسیرجان - ذوب آهن
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  سپاهان - شمس آذر قزوین
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  پرسپولیس - مس رفسنجان
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - فولاد
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  استقلال خوزستان - هوادار
  ۱۹:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  شارجه امارات - الوحده امارات
  ۲۰:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  رئال مادرید - دورتموند
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش