جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۲۰ - ۱۸ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۱۳۲۶
لیگ برتر و جام حذفی

مدیر تیم فوتبال سپاهان:‌ اگر باشگاه ما وجود نداشت، پرسپولیس چه حرفی برای گفتن داشت؟

درویش: سازمان لیگ می‌خواست با اسنپ سوپرکاپ را برای ما بفرستد/ سازمان لیگ تکذیب کرد

احمدرضا درویش,مدیرعامل پرسپولیس
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یاسین سلمانی جوان است و به نظرم دو، سه ماهه برمی‌گردد.

به گزارش ایرنا، رضا درویش در یک برنامه تلویزیونی در خصوص مصدومیت یاسین سلمانی اظهار کرد: امروز دو نفر از بزرگترین جراحان نظرشان روی پارگی رباط صلیبی سلمانی بود که بعد از رفع تورم برای عمل اقدام انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: ابتدا این تورم از بین برود تا جراحی صورت گیرد. امیدواریم که او دو تا سه ماهه بازگردد. زمانی که بازیکنان را بدون منطق و بی دلیل جابجا می‌کنند و به او فشار می آورند، باید منتظر چنین اتفاقی بود. با توجه به اینکه او جوان است، با قدرت باز خواهد گشت.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین در خصوص پرونده یورگن لوکادیا نیز گفت: اگر پول لوکادیا پرداخت نشود، باشگاه چینی محروم خواهد شد. توانستیم ۳۰۰ صفحه دفاعیه برای این پرونده ارائه کنیم. برای اولین بار است که تیم های ایرانی به این سبک برنده می‌شوند. ما پول اضافی به او نداده‌ایم و این پول را باید به عنوان جریمه به ما بدهد.

درویش تصریح کرد: با این که ما چنین حکم خوبی را گرفته‌ایم، بازهم اندیشمندان مجازی می‌گویند که این که کار خاصی نبود و هرکسی می‌توانست انجام دهد. از عصبانیت لوکادیا معلوم بود که چه قدر این حکم او را آزار داده است.

وی ادامه داد: در این پرونده لوکادیا به ۳۵۰هزار دلار جریمه محکوم شده است. ما زمانی که او در پرسپولیس حضور داشت، به اندازه بازیهایش پول را دادیم ولی طرح شکایت ما در قبال فسخ یکطرفه قراردادش بوده است.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین به عملکرد داوری در دیدار اخیر پرسپولیس و توپی که از خط دروازه این تیم عبور کرد، گفت: مدیرعامل گل گهر سیرجان بسیار انسان وارسته‌ای است و بخاطر اینکه تیمش باخته، اظهارنظر می‌کند. به هر حال اگر این بازی کاپ سوپرجام را نمی دادند، بالاخره در یک بازی که هوادار حضور داشت، جام را می دادند. سازمان لیگ می‌خواست جام سوپرکاپ را با اسنپ به باشگاه بفرستد ولی ما اصرار به برگزاری جشن داشتیم. ما اصرار داشتیم که هوادار حضور داشته باشد که این جام را ببیند. اگر چه این جام ها برای ما عادی شده است. ما گفتیم اگر امکانش هست در یک بازی که هوادار هست، این جام داده شود.

درویش در مورد صحنه مشکو بازی برابر گل گهر نیز خاطر نشان کرد: ما وقتی صحنه را از بالا دیدیم، مشخص است که توپ با تیرک دروازه مماس است و بیرانوند مشخص است که توپ را قبل از اینکه کامل به درون دروازه برود، بیرون می کشد. 

وی همچنین در خصوص کسر یک امتیاز از پرسپولیس و پرداخت ۱۰ میلیارد تومان نیز گفت: جالب است چرا که تا این لحظه هیچ ابلاغیه برای ما نیامده است. اساسا حکم باید به سازمان لیگ ابلاغ شود و این سازمان به باشگاه ابلاغ کند. حتی با منصور قنبرزاده هم صحبت کردم و او از این حکم بی‌اطلاع بود. بر چه اساسی یک امتیاز کم و ۱۰ میلیارد جریمه کرده‌اند؟

درویش افزود: اگر فرض کنیم که این تخلف درست باشد، اگر به خاطر این تخلف یک امتیاز و ۱۰ میلیارد است، من احکام را می خوانم. حتی اگر بگویند این مالیات را ما داده باشیم، باز هم سقف قرارداد ما بالا نرفته است.

وی خاطرنشان کرد: البته من دو هفته جسته و گریخته از اطراف فدراسیون می‌شنیدم که می گفتند این افراد دنبال این هستند که از شما امتیاز کم کنند و پس از آن به استیناف می‌رود و ۴ امتیاز سپاهان را هم برمی گردانند و در نهایت هر دو تیم جریمه مالی می شوند و درآمد ۵۰ میلیاردی خواهند داشت.

مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: من به شما قول می دهم آخر این قصه می‌شود بخشش تمام کسر امتیازها و کسب ۵۰ میلیارد درآمدزایی برای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و به این بهانه می‌خواهند کسر امتیاز سپاهان را هم ببخشند و این یک نمایشنامه است.

درویش درباره اینکه آیا این حکم را به استیناف خواهند برد، گفت: هنوز این حکم ابلاغ نشده است و اگر هم باشد باید این حکم را به کمیته استیناف ببریم. یک جلسه گذاشته بودند و ما مدارک بردیم و علی الظاهر به ما گفتند که مدارک شما مشکلی ندارد.

سازمان لیگ ادعای مدیرعامل پرسپولیس را رد کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادعای عجیبی در خصوص اهدای کاپ سوپرجام به این باشگاه انجام داد که البته پیگیری‌ها خلاف این مسأله را نشان می‌دهد.

با اعلام سازمان لیگ، در پایان دیدار پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان جام سوپرکاپ به دلیل قهرمانی سرخ‌پوشان در لیگ برتر و جام حذفی طی یک مراسم به این تیم اهدا شد تا پرسپولیسی‌ها برای پنجمین بار کاپ سوپرجام را بالای سر ببرند.

این در حالی است که رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی ادعای عجیبی کرد. او در این برنامه تلویزیونی که روی خط تلفنی آن آمده بود، گفت که «سازمان لیگ می‌خواست جام را با تاکسی برای ما بفرستد و به ما گفتند که دلیلی ندارد جشن بگیرید! ما می‌خواستیم یک روحیه خوب به تیم و هواداران بدهیم تا این مراسم برگزار شود.»

با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد که این ادعای درویش صحت ندارد و سازمان لیگ برای برگزاری این مراسم برنامه داشت.

سازمان لیگ فوتبال در سال‌های اخیر همواره با برگزاری جشن‌هایی مراسم اهدای جام را برگزار کرد و تنها یک بار بدون برگزاری مراسم و در محل سازمان لیگ، کاپ سوپرجام به پرسپولیسی‌ها اهدا شد که در آن زمان این موضوع با درخواست حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل وقت پرسپولیس صورت گرفت.به جز این مورد در تمامی قهرمانی‌ها، جام طی یک مراسم به تیم قهرمان اهدا شده است.

با پیگیری‌هایی که از سوی سازمان لیگ صورت گرفت مشخص شد که آنها برای برگزاری این مراسم هم از قبل برنامه‌ریزی داشتند و اگر قرار بود جام بدون مراسم به پرسپولیسی‌ها اهدا شود، چند بار این مراسم به تأخیر نمی‌افتاد. در همان ابتدای لیگ اعلام شد که باشگاه پرسپولیس درخواست داشته تا جام در هفته‌های ابتدایی به این تیم اهدا شود و مشخص نیست مدیرعامل این باشگاه به چه دلیل چنین ادعای عجیبی مطرح کرده. او البته شب گذشته و با تأیید پارگی رباط صلیبی یاسین سلمانی در ادعای عجیب مدعی شد که این بازیکن دو الی سه ماه دیگر آماده بازی می‌شود و این در حالی است که حداقل زمان آمادگی برای چنین مصدومیتی ۶ ماه خواهد بود.

***

مدیر تیم فوتبال سپاهان:‌ اگر باشگاه ما وجود نداشت، پرسپولیس چه حرفی برای گفتن داشت؟

مدیر تیم فوتبال سپاهان گفت: انتظارمان از فدراسیون فوتبال این بود که حمایت بیشتری از ما در این ماجرا کند، به هرحال رایزنی‌های مدیریتی در سطوح بالا به‌طور قطع اثرگذار است، البته در روزهای اخیر متوجه شده‌ایم فدراسیون نیز در تلاش برای احقاق حق سپاهان است.

احمدرضا درویش,مدیرعامل پرسپولیس

مهدی سلیمی، مدیر تیم سپاهان بامداد امروز در تماس تلفنی با برنامه فوتبال برتر درباره حواشی دیدار سپاهان و الاتحاد اظهار کرد: انتظارمان از فدراسیون فوتبال این بود که حمایت بیشتری در این ماجرا کند، به هر حال رایزنی‌های مدیریتی در سطوح بالا به‌طور قطع اثرگذار است، البته در روزهای اخیر متوجه شده‌ایم فدراسیون نیز در تلاش برای احقاق حق سپاهان است.

وی افزود: امیدوار هستیم این مسابقه در نقش‌جهان تکرار شود، البته اطلاعی از رأی ای‌اف‌سی نداریم و باید منتظر این رأی باشیم، درخواست دارم افرادی که می‌توانند به ما کمکی کنند دریغ نکنند تا این دیدار دوباره در اصفهان برگزار شود.

مدیر تیم سپاهان با اشاره به جو نقش‌جهان در دیدار برابر الاتحاد تصریح کرد: کافی است در ورزشگاه نقش‌جهان و در آن دیدار حضور پیدا می‌کردید، دست تک‌تک هواداران سپاهان را می‌بوسم، آنها حتی در دیدار با صنعت نفت نیز از ما حمایت خوبی کردند، به نظر می‌رسد آبرویمان در مسابقه با تیم عربستانی خریده شد.

صحبت های مدیر تیم سپاهان در واکنش به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس

مهدی سلیمی گفت: سوال من این است که اگر باشگاه سپاهان وجود نداشت، باشگاه پرسپولیس چه حرفی برای گفتن داشتند؟ 

همه می‌پرسند چگونه گل سالم گل گهر گرفته نشد و به جای پاسخ درست، به سپاهان می‌پردازند.

مقابل ذوب آهن گل آفساید می‌زنند و بازهم درمورد سپاهان صحبت می‌کنند.

 • 13
 • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
فرامرز اصلانی بیوگرافی فرامرز اصلانی از تحصیلات تا شروع کار هنری

تاریخ تولد: ۲۲ تیر ۱۳۳۳

تاریخ وفات : ۱ فروردین ۱۴۰۳ (۷۸ سال)

محل تولد: تهران 

حرفه: خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، نوازندهٔ گیتار 

ژانر: موسیقی پاپ ایرانی

سازها: گیتار

ادامه
علیرضا مهمدی بیوگرافی علیرضا مهمدی؛ پدیده کشتی فرنگی ایران

تاریخ تولد: سال ۱۳۸۱ 

محل تولد: ایذه، خوزستان، ایران

حرفه: کشتی گیر فرندگی کار

وزن: ۸۲ کیلوگرم

شروع فعالیت: ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
ابراهیم بن جعفر ابی طالب زندگینامه ابراهیم بن جعفر ابی طالب

نام پدر: جعفر بن ابی طالب

سن تقریبی: بیشتر از ۵۰ سال

نسبت های مشهور: برادر محمد بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر ابی طالبزندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

زندگینامه ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب

ابراهیم بن جعفر بن ابی طالب فرزند جعفر بن ابی طالب بوده است، برخی از افراد ایشان را همراه با محمد از نوه های جعفر می دانند که عمال بن زیاد وی را به شهادت رساند. برخی از منابع می گویند که ابراهیم و محمد هر دو از لشکر ابن زیاد فرار کرده بودند که بانویی در کوفه آنها را پناه می دهد، اما درنهایت سرشان توسط همسر این بانو که از یاران ابن زیاد بود از جدا شد و به شهادت رسیدند. 

ادامه
مریم طوسی بیوگرافی مریم طوسی؛ سریع ترین دختر ایران

تاریخ تولد: ۱۴ آذر ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: ورزشکار، دونده دوهای سرعت

تحصیلات: کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه تهران

قد: ۱ متر ۷۲ سانتی متر

ادامه
زهرا گونش بیوگرافی زهرا گونش؛ والیبالیست میلیونر ترکی

چکیده بیوگرافی زهرا گونش

نام کامل: زهرا گونش

تاریخ تولد: ۷ جولای ۱۹۹۹

محل تولد: استانبول، ترکیه

حرفه: والیبالیست

پست: پاسور و دفاع میانی

قد: ۱ متر و ۹۷ سانتی متر

ادامه
سوگل خلیق بیوگرافی سوگل خلیق بازیگر جوان سینمای ایران

تاریخ تولد: ۱۶ آبان ۱۳۶۷

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۷ تاکنون

تحصیلات: لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران

ادامه
شیگرو میاموتو سفری به دنیای بازی های ویدیویی با شیگرو میاموتو

تاریخ تولد: ۱۶ نوامبر ۱۹۵۲

محل تولد: سونوبه، کیوتو، ژاپن 

ملیت: ژاپنی

حرفه: طراح بازی های کامپیوتری و نینتندو 

تحصیلات: کالج هنر کانازاوا

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۳۱ فروردين
  فوتسال جام ملت‌های آسیا
  چین - ویتنام
  ۱۰:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  استرالیا - عربستان
  ۱۲:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  میانمار - تایلند
  ۱۴:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  نساجی مازندران - تراکتور
  ۱۶:۳۰
 • لیگ برتر بسکتبال
  شهرداری گرگان - مهرام
  ۱۶:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  عراق - ازبکستان
  ۱۷:۳۰
 • لیگ برتر ایران
  استقلال - شمس آذر قزوین
  ۱۸:۰۰
 • لیگ برتر ایران
  فولاد - مس رفسنجان
  ۱۸:۱۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  النصر - الفیحا
  ۱۸:۳۰
 • لیگ ستارگان قطر
  شمال - السد
  ۱۹:۰۰
 • سری آ ایتالیا
  جنوا - لاتزیو
  ۲۰:۰۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الاهلی عربستان - الهلال
  ۲۱:۳۰
 • سری آ ایتالیا
  کالیاری - یوونتوس
  ۲۲:۱۵
 • لالیگا اسپانیا
  اتلتیک بیلبائو - گرانادا
  ۲۲:۳۰
 • شنبه ۱ اردیبهشت
  فوتسال جام ملت‌های آسیا
  قرقیزستان - تاجیکستان
  ۱۰:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  افغانستان - کویت
  ۱۲:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  کره جنوبی - ژاپن
  ۱۴:۳۰
 • فوتسال جام ملت‌های آسیا
  بحرین - ایران
  ۱۷:۳۰
 • جام حذفی انگلیس
  منچسترسیتی - چلسی
  ۱۹:۴۵
 • بوندسلیگا آلمان
  یونیون برلین - بایرن مونیخ
  ۲۰:۰۰
 • لیگ برتر امارات
  الوحده امارات - عجمان
  ۲۰:۰۰
 • لیگ حرفه‌ای عربستان
  الحزم - الاتحاد
  ۲۱:۳۰
 • لیگ برتر انگلیس
  ولورهمپتون - آرسنال
  ۲۲:۰۰
 • لالیگا اسپانیا
  خیرونا - کادیز
  ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش