۲۳:۳۹ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۸۱۳۰
لیگ برتر و جام حذفی

هفته اول لیگ نوزدهم؛ اظهارات سرمربیان ذوب آهن؛ سایپا، تراکتور و...

هفته اول لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
دیدارهای هفته اول لیگ نوزدهم امروز با برگزاری ۴ دیدار به پایان رسید. اظهار نظر سرمربیان در نشست خبری بعد از مسابقات را می‌خوانید.

دیدار ذوب آهن - سایپا

خرمگاه: باید تلاش کنیم راحت گل نخوریم/ همه با هم باختیم

محمد خرمگاه بعد از شکست خانگی ۳ بر ۲ مقابل سایپا در ورزشگاه فولادشهر گفت: به سایپا تبریک می‌گویم اما روی بی تجربگی بازیکنمان ۱۰ نفره شدیم. با این بازی که بچه ها انجام دادند نوید روزهای خوبی را می‌دهد که نشان داد می توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی درباره عملکرد ضعیف مدافع ذوب‌آهن گفت:‌او هنوز صددرصد آماده نیست و نیاز به آمادگی بیشتری دارد شرایط خوبی داشت اما باید کمک کنیم به سایر بازیکنان تیم برسد. 

خرمگاه تصریح کرد: امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم این شکست را جبران کنیم اگر باختیم همه باختیم و تمام تیم مقصر بودند. 

مربی ذوب‌آهن درباره تأثیر برکناری سعید آذری در ناکامی این تیم گفت: مطمئن باشید از نظر روحی و روانی تأثیر منفی روی تیم داشته است. باید یک خسته نباشید ویژه به آذری برای تمام زحماتی که در تمام این سال‌ها برای ذوب‌آهن کشیده بود، بگویم. شاید اگر این اتفاق فردای بازی امروز رخ می‌داد بهتر بود.

وی درباره اخراج چراغعلی گفت: چراغعلی بازیکن قابلی است اما با وجود اینکه به او تذکر داده بودیم بی‌تجربگی کرد امیدوارم نه تنها او بلکه تمام بازیکنان از این اتفاق درس گرفته باشند.

خرمگاه در پاسخ به این سؤال که ذوب‌آهن نشان داده که خط حمله خوبی دارد اما در دفاع متزلزل است،‌گفت: باید تلاش کنیم راحت گل نخوریم. این مشکل از ما است نفرات خوبی داریم اما باید شرایط تاکتیکی و روانی تیم را به حدی برسانیم که در هر بازی کلین‌شیت داشته باشیم. 

مربی ذوب‌آهن درباره عملکرد داور گفت: با اینکه اصلاً دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم اما تمام ۵۰ - ۵۰ ها را به حریف می‌داد. داوری را برای ما انتخاب کرده بودند که اولین مسابقه خود در لیگ برتر را شوت می‌زد. امیدوارم در آینده از داوری متضرر نشویم. یک پنالتی مسلم ما را نگرفت و دو بازیکن آنها را اخراج نکرد که نشان از بی‌تجربگی داور داشت حتی یک بازیکن سایپا باید مستقیماً باید اخراج می‌شد همانطور که دارو بازیکن ما را خیلی راحت اخراج کرد اما بازیکن سایپا را دو بار اخراج نکرد.

صادقی: می‌توانستیم در نیمه اول هم پیروز باشیم

هفته اول لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

ابراهیم صادقی پس از برتری ۳ بر ۲ تیم فوتبال سایپا برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: افراد حاضر در ورزشگاه بازی خوبی را دیدند و بازی موقعیت‌های زیادی داشت. در نیمه اول موقعیت‌های خوبی داشتیم که وارد دروازه حریف نشد. ذوب‌آهن تیم باتجربه‌ای داشت و توانست ۲ بر صفر از ما پیش بیفتد، اما بچه‌ها در نیمه دوم بازی بسیار خوبی ارائه کردند و در دیداری که ۲ بر صفر عقب بودیم، ۳ بر ۲ پیروز شدیم. امیدوارم روند خوب خود را ادامه دهیم و کمتر اشتباه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره ساختار دفاعی ضعیف ذوب‌آهن گفت: من نمی‌توانم درباره مسائل ذوب‌آهن پاسخ بدهم. ما در نیمه دوم از بازیکنان‌مان خواستیم تا لحظه آخر تلاش کنند. گل‌های ما هم از روی ضربات آزاد به ثمر رسید. ذوب‌آهن تیم باتجربه‌ای است که مالکیت توپ را در اختیار می‌گیرد و بازی خوبی را به نمایش می‌گذارد.

صادقی با اشاره به عملکرد خوب تیمش در نیمه نخست تصریح کرد: می‌توانستیم در نیمه اول هم پیروز باشیم، اما از فرصت‌های خود استفاده نکردیم و روی اشتباه خودمان گل خوردیم. تیمی که نایب قهرمانی آسیا را در کارنامه داشته و بازیکنان بزرگی چون قاسم حدادی‌فر در اختیار دارد، تیم بسیار خوبی است و امیدوارم به روند درخشانش ادامه دهد.

وی راجع به قضاوت مرتضی منصوریان خاطرنشان کرد: تیم ما محکم بازی می‌کند و در عین حال، به بازیکنان حریف هم احترام می‌گذاریم. برخورد بازیکنان در زمین عالی بود و بازی هم مشکل آنچنانی نداشت. کارت قرمز بازیکن حریف هم روی دو خطای عادی اتفاق افتاد.

سرمربی سایپا درباره ورود معین عباسیان به میدان و پاس گلی که داد و گلی که به ثمر رساند، اظهار داشت: او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و تعویض بسیار خوبی بود. تیم ما خیلی خوب بازی کرد و مدافعان و هافبک‌های ما خیلی زحمت کشیدند. تمام بازیکنان نهایت تلاش خود را می‌کنند. در مجموع همه‌ی بازیکنان ما خوب بودند.

صادقی در مورد اینکه چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌داند، گفت: امروز هفته اول بود و من بازی‌ها را ندیدم. معمولاً تیم‌های پرطرفدار با حمایت تماشاگران خود برای قهرمانی می‌آیند و هدف‌شان این است که قهرمان شوند. برای شناخت مدعیان قهرمانی باید زمان بگذرد، چون برخی اوقات تیم‌هایی قهرمان می‌شوند که خیلی روی آنها حساب نمی‌کنیم.

***

دیدار گل گهرسیرجان - نساجی مازندران

بگوویچ: بازیکنانم استرس داشتند/ مقابل نساجی خوب نبودیم

هفته اول لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان در نشست خبری بعد از بازی با نساجی گفت: اولین بازی و نخستین تجربه گل‌گهر در لیگ برتر بود. قطعا می‌توانست مسابقه سختی برای ما باشد چرا که نساجی تجربه بیشتری نسبت به ما دارد و بازیکنان آنها بیشتر از ما بازی کرده‌اند.

وی افزود: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. آنها تلاش خود را در لیگ کردند. باید بگویم هنوز با سبک بازی که من انتظار دارم فاصله داریم. امیدوارم در آینده بازی‌های بهتری از گل‌گهر ببینیم. ما در دوره آماده‌سازی مقابل پرسپولیس و سپاهان بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم. امروز بازیکنان ما کمی استرس داشتند چون نخستین بازی لیگ برتر مقابل تماشاگران بود به همین دلیل عادی است که اشتباهات و استرس‌هایی باشد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم به گل‌گهر هم به خاطر ساخت این استادیوم واقعا تبریک می‌گویم. از همه هواداران که امروز از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم. مطمئن باشید در آینده بازی‌های بهتری را از گل‌گهر می‌بینید.

سرمربی گل‌گهر درباره داوری، خاطرنشان کرد: داوری امروز خوب بود. بازی جوانمردانه از هر دو تیم دیدیم و اعتراضی به داوری ندارم.

بگوویچ درباره اینکه آیا از عملکرد تیم راضی بودید، یادآور شد: وقتی یک بر صفر عقب افتادیم و بلافاصله گل تساوی را زدیم باید از تیم راضی باشم اما اگر بخواهم صادقانه بگویم از نحوه بازی تیم راضی نبودم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه شما برای مقابله با تیم‌های قدرتمند چیست، گفت: در چند بازی دوستانه عملکرد خوبی داشتیم. امروز خیلی خوب نبودیم چون اولین بازی لیگ برتر بود. خیلی از بازیکنان اصلا سابقه بازی در لیگ برتر را نداشتند. امروز روز خوب ما نبود. مطمئن هستم در آینده می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم و می‌توانیم موفق شویم.

مهاجری:‌ برای اولین بازی تیم ما خوب بود و از بچه‌ها راضی‌ام

هفته اول لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

محمدرضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی نساجی و گلگهر اظهار کرد: خسته نباشید می‌گویم به بچه‌های خودم و آن تماشاگرانی که سختی سفر را از قائمشهر به جان خریدند و آمدند اینجا، همان انرژی مثبت را از اندک تماشاگران‌مان گرفتیم.

وی با بیان اینکه جا دارد تبریک بگویم به تماشاگران سیرجان که ۹۰ دقیقه تیم خودشان را تشویق کرند، افزود: به تیم گلگهر احترام می‌گذارم، تیم خوبی بود ولی ما به آن اهدافی که داشتیم، به‌جز نتیجه، رسیدیم.

سرمربی نساجی مازندران با عنوان اینکه گلگهر هم با استراتژی خودش توانست گل بزند، چیزی که بارها به بچه‌ها گوشزد کرده بودم، اضافه کرد: حتی بعد از اینکه ما گل زدیم، به بچه‌های باتجربه‌مان تاکید کردم تا بتوانند ۵ دقیقه بازی را مدیریت کنند و می‌دانستیم که گلگهر نقطه قوتش کجاست و می‌خواستیم از همان بخش پرهیز کنند اما متاسفانه یک لحظه غفلت باعث شد تا دو امتیاز ارزشمند را در سیرجان جا بگذاریم.

مهاجری با اشاره به اینکه برای اولین بازی تیم ما خوب بود و از بچه‌ها راضی‌ام، خاطرنشان کرد: بچه‌ها از دقیقه یک تا ۹۰ بازی را مدیریت کردند به‌جز همان لحظه‌ای که غافل‌گیر شدیم.

وی تصریح کرد: جا دارد خسته‌نباشید به تیم داوری بگویم که نوید شروع یک لیگ خوب را می‌دهند، تیم داوری امروز به نظر من خوب کار کردند، امیدوارم که آنها هم روزهای خوبی را امسال تجربه کنند و ما هم کمک کنیم تا فشار از روی داوران برداشته شود و راحت‌تر سوت بزنند، همان‌طور که می‌دانید منِ مربی اشتباه می‌کنم، بازیکن اشتباه می‌کند، همه ما جایزالخطاییم، داور هم مستثنی از این موضوع نیست.

سرمربی نساجی مازندران در پایان گفت: جا دارد از فدراسیون تشکر کنم به‌رغم اینکه یکسری از مشکلاتی که تیم‌ها داشتند، مساعدت کردند تا بازی‌ها برگزار بشود.

***

دیدار نفت‌ مسجدسلیمان - تراکتور

دنیزلی: تلاش می‌کنیم نقطه ضعف‌هایمان را در بازی با پرسپولیس برطرف کنیم

هفته اول لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مصطفی دنیزلی پس از تساوی بدون گل شاگردانش برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: این اولین بازی ما در لیگ برتر بود. هنوز در دوران آماده‌سازی به سر می‌بریم. در خط حمله مشکلاتی داشتیم، اما در کل بازی خوبی را شاهد بودیم. یک امتیاز بد نیست و نباختن هم نتیجه نسبتا خوبی است. شرایط آب‌وهوایی هم روی بازی تأثیر گذاشته بود. در هفته های آینده سعی می‌کنیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

وی افزود: در خصوص نقل و انتقالات باید بگویم سعی می‌کنیم بهترین‌ها را جذب کنیم. تلاش می‌کنیم نقطه ضعف‌هایی را که امروز داشتیم در بازی با پرسپولیس برطرف کنیم. در کل به تیمم تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام دادند، اما هفته‌های آینده بهتر خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: شرایط آب‌وهوایی همانطور که گفتم خیلی خوب نبود، اما مسابقه خوبی برگزار شد. شرایط آب‌وهوایی خسته کننده بود.

دنیزلی در رابطه با اهدافش در تراکتورسازی گفت: همیشه سعی کرده‌ام برای فوتبال ایران کارهای خوبی انجام دهم. نفت مسجدسلیمان تیم جوان و دونده‌ای بود. در همه جا آغاز کار مهم است، اما تمام کردن مهم‌تر از شروع کردن است. انتظارات مردم شهرمان را باید برآورده کنیم. تیم حریف تیم جوانی بود و ما هم هجومی بودیم و امروز تقابل تیم باتجربه ما با تیم جوان نفت مسجدسلیمان بود.

تارتار: به مسجدسلیمان آمده‌ام تا کار کنم و نتیجه بگیرم/ پنالتی ما گم شد، فغانی حق ما را نداد

هفته اول لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مهدی تارتار در نشست خبری پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، می‌خواستم یک گلایه دوستانه داشته باشم. روز گذشته هر طور که بود ساعت ۱۹ خودم را به نشست خبری رساندم، ولی هیچ‌کس اینجا نبود. وارد زمین شدم و یکی از دوستان گفت به نشست خبری نمی‌آیی، گفتم کسی در نشست خبری نبود. من آمدم اینجا نتیجه بگیرم و به حمایت شما رسانه‌های شهر نیاز دارم. گفتم به داخل زمین می‌روم و هر وقت خبرنگاران آمدند، من را صدا کنید. برای همین می‌خواستم گلایه کنم، چون تازه به این شهر آمدم تا کار کنم، نتیجه بگیرم و برای خودم هم رزومه جمع کنم. نیامدم فقط قرارداد امضا کنم و بروم. این همه کار کردیم، بازیکن آورده‌ایم تا آبرو جمع کنیم.

وی افزود: ما کمی با استرس کارمان را دنبال کردیم و در دقیقه ۲۵ مجبور شدیم تعویض کنیم تا شرایط را تغییر بدهیم. خدا را شکر بازی پایاپای شد و آنها هم باتجربه بودند، هم در خلق موقعیت و هم در حین بازی خوب بودند. در قیاس مسائل مالی هم با هم قابل مقایسه نیستیم و حتی پول یک بازیکن آنها به اندازه هزینه تمام کادرفنی و بازیکنان ماست. فقط از علیرضا فغانی که بهترین داور کشور است، انتظار داشتم در صحنه‌ای که خطا شد حق تیم ما را می‌داد و به نظرم پنالتی تیم ما گم شد و می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم، اما باید بگویم تیم تراکتور هم تیمی قابل احترام است.

farsne​ws.‎​com
tas​nimnews.‎​com
 • 13
 • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.3 stars from 15 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
هرویه میلیچ,هروویه میلیچ,بیوگرافی هرویه میلیچ بیوگرافی هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال

نام اصلی:   هروویه میلیچ

زادروز:   ۱۰ مهٔ ۱۹۸۹ ‏

زادگاه:  اوسییک، کرواسی

قد:  ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)

 وزن:  ۷۴ کیلو

پست:  مدافع چپ / وینگر

ادامه
مانوئل پوکیارلی,بیوگرافی مانوئل پوکیارلی,عکس های مانوئل پوکیارلی بیوگرافی مانوئل پوکیارلی + تصاویر مراسم ازدواجش

بیوگرافی مانوئل پوکیارلی

نام کامل: مانوئل پوکیارلی (manuel pucciarelli)

تاریخ تولد: ۱۷ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه: پراتو

قد: ۱٫۷۴ متر (۵ فوت ۸ ۱⁄۲ اینچ)

پست : مهاجم دوم/هافبک هجومی

ادامه
مودیبو مایگا,بیوگرافی مودیبو مایگا بیوگرافی مودیبو مایگا، بازیکن جدید پرسپولیس

نام کامل:مودیبو مایگا

تولد:۳ سپتامبر ۱۹۸۷ ‏

زادگاه:باماکو، مالی

قد:۱٫۸۵ متر( ۶ فوت ۱ اینچ)

پست:مهاجم، هافبک

ادامه
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
کالدرون,بیوگرافی کالدرون,گابریل کالدرون بیوگرافی گابریل کالدرون (سرمربی جدید پرسپولیس)

نام کامل: گابریل اومبرتو کالدرون (Gabriel Humberto Calderón)

تاریخ تولد: ۷ فوریهٔ ۱۹۶۰

محل تولد: راوسون، آرژانتین

باشگاه سابق: القطر

باشگاه کنونی: پرسپولیس (سرمربی)

ادامه
آنته چاچیچ,بیوگرافی آنته چاچیچ,عکس های آنته چاچیچ بیوگرافی آنته چاچیچ

نام کامل: آنته چاچیچ

زادروز: ۲۹ سپتامبر ۱۹۵۳

زادگاه: زاگرب، یوگسلاوی

پست: سرمربی

تحصیلات : فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی

ادامه
آندره آ استراماچونی,بیوگرافی آندره آ استراماچونی,استراماچونی بیوگرافی آندره آ استراماچونی، سرمربی جدید استقلال (+عکس همسر)

نام کامل: آندره آ استراماچونی

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۷۶

محل تولد: رم، ایتالیا

حرفه: مربیگری فوتبال

باشگاه فعلی: استقلال تهران

 

ادامه
مارک ویلموتس,بیوگرافی مارک ویلموتس,ویلموتس بیوگرافی مارک ویلموتس (+سوابق فوتبالی)

گزیده‌ای از بیوگرافی مارک ویلموتس

نام کامل: مارک روبر ویلموتس

تاریخ تولد: ۲۲ فوریهٔ ۱۹۶۹ ‏(۵۰ سال)

محل تولد: ژودوآنی، بلژیک

قد: ۱ متر و ۸۳ سانتی متر

 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • پنجشنبه ۲۸ شهریور
  کشتی آزاد قهرمانی جهان
  ساعت: ۱۵:۱۵
 • یک چهارم نهایی والیبال قهرمانی آسیا
  ایران - چین تایپه
  ساعت: ۱۸:۳۰
 • والیبال قهرمانی اروپا
  اسپانیا - آلمان
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • جمعه ۲۹ شهریور
  کشتی آزاد قهرمانی جهان
  ساعت: ۱۵:۱۵
 • هفته چهارم لیگ برتر ایران
  تراکتور - گل گهر
  ساعت: ۱۷:۳۰
 • هفته چهارم لیگ برتر ایران
  شهر خودرو - فولاد
  ساعت: ۱۹:۰۰
 • هفته چهارم لیگ برتر ایران
  سپاهان - نفت‌ مسجدسلیمان
  ساعت: ۱۹:۳۰
 • شنبه ۳۰ شهریور
  هفته ششم لیگ برتر انگلیس
  لسترسیتی - تاتنهام
  ساعت: ۱۶:۰۰
 • هفته پنجم بوندسلیگا
  بایرن مونیخ - کلن
  ساعت: ۱۸:۰۰
 • هفته چهارم سری آ ایتالیا
  یوونتوس - ورونا
  ساعت: ۲۰:۳۰
 • هفته پنجم لالیگا اسپانیا
  گرانادا - بارسلونا
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۳۱ شهریور
  هفته چهارم لیگ برتر ایران
  استقلال - پرسپولیس
  ساعت: ۱۶:۰۰
 • هفته ششم لیگ برتر انگلیس
  چلسی - لیورپول
  ساعت: ۱۹:۰۰
 • هفته ششم لیگ یک فرانسه
  لیون - پاری سن ژرمن
  ساعت: ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید