شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
۰۰:۳۷ - ۱۵ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۹۲۰
لیگ برتر و جام حذفی

گل محمدی: ۱۰ نفره شدن به پرسپولیس شوک وارد کرد/ سرمربی شاهین: روی یک اشتباه ابتدایی گل خوردیم

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
سرمربی پرسپولیس درباره برد تیمش مقابل شاهین گفت: ازی‌ای بود که به دنبال گرفتن سه امتیاز خانگی‌اش بودیم. در نیمه اول خوب بازی نکردیم و سرعت بازی‌مان پایین بود. ما نتوانستیم فضاهای لازم را به دست بیاوریم که به خاطر کند بازی کردنمان بود. بعد از ۱۰ نفره شدن شوک مثبتی به ما وارد شد و باعث شد که بیشتر بدویم و تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر شاهین بوشهر اظهار‌کرد: برای رسیدن به هدفی که داریم به سه امتیاز این دیدار احتیاج داشتیم و خوشحالم که به آن رسیدیم.

به گزارش مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر امشب پرسپولیس مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار‌کرد: به دنبال گرفتن ۳ امتیاز این بازي بودیم ولی در نیمه اول خوب کار نکردیم چون سرعت بازی پائین بود و نتوانستیم از فضاها استفاده کنیم و موقعیت خوبی روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: پس از ۱۰ نفره شدن شوک مثبتی به تیم ما وارد شد و تلاش مضاعفی داشتیم و گل قشنگی هم زدیم و موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم.

گل محمدی افزود: این ۳ امتیاز برای ما حساس و مهم بود. هرچه جلوتر می رویم گرفتن سه امتیاز مهمتر می شود.این برد را به هواداران پرسپولیس که جای آن ها خالی بود تبریک می گویم. ای کاش آن ها از نزدیک بازي ما را می دیدند و جایشان خالی بود.

گل محمدی در مورد عملکرد بازیکنان خود یادآور شد: از انها قدردانی می کنم. بعد از ۱۰ نفره شدن تلاش مضاعفی کردیم. آنهامثل همیشه با انگیزه بودند و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم.

او ادامه داد: نیمه دوم خیلی خوب بودیم و از عملکرد تیمم راضی هستم.

گل محمدی در مورد اعتراضات به داوری اظهار کرد: این اعتراضات بخاطر این بود که روی نیمکت ما احساس شد تصمیمات داور دوگانه است. خطایی که کمال کامیابی نیا کرد را بازیکن حریف هم انجام داد ولی رنگ کارت ها متفاوت بود. این اعراض هایی که به داور کردیم طبیعی بود و در مجموع باید تصمیمات او را کارشناسی کنیم. امیدوارم حق با آقای داور باشد.

گل محمدی در مورد تغییر نظر داور بازي در مورد رد پنالتی پرسپولیس اظهار کرد: من از صحنه دور بودم و باید کارشناسان داوری در مورد این موضوع اظهار نظر کنند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در مورد بازگشت مهدی ترابی به ترکیب پرسپولیس با گلزنی در دیدار امشب اظهار کرد: در مجموع نیمه اول خیلی بد بازی کردیم ولی در نیمه دوم همه زحمت کشیدند. ترابی خیلی زحمت کشید و از فضاها با سرعت خودش استفاده کرد و از او تشکر می کنم.

او در مورد تعجب از نیمکت نشینی های سیدجلال حسینی اظهار کرد: چرا می گویند عجیب است؟! این اصلا سؤال نیست!

او راجع به عدم برگزاری احتمالی بعضی تیمها نظیر فولاد و استقلال تهران که اعلام کرده اند باتوجه به درگیری این تیمها با اعضای مبتلای خود به کرونا گفت: فدراسیون فوتبال میتواند تصمیم خیلی خوبی در این مورد بگیرد. آزمایش خوبی بگیرند که این اعضا که می گویند کرونا دارند را دوباره تست کنند. مرجعی باشد تا این مشکل حل شود. امیدوارم این اتفاق بیفتد. این درست نیست هر باشگاهی بگوید n نفر کرونایی داریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور دراگان اسکوچیچ در ورزشگاه آزادی گفت: کار سختی دارند ولی در چهار بازي باقی مانده می توانیم کاری کنیم که صعود کنیم. خود من و مجموعه پرسپولیس هر کمکی از دستمان بر بیاید حاضریم برای تیم ملی انجام دهیم.

مهرداد کریمیان: روی یک اشتباه ابتدایی گل خوردیم

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مهرداد کریمیان در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر شنبه شب شاهین شهرداری بوشهر مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اظهار‌کرد: نیمه اول را بسیار خوب شروع کردیم. فکر می کنم از لحاظ تاکتیکی خيلي خوب توانستیم به اهداف خود برسیم و موقعیت گلزنی به پرسپولیس ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: فکر می کنم وظایف خودمان را عالی انجام دادیم اما در نیمه دوم دچار عدم تمرکز و کم تجربگی شدیم.

او تأکید کرد: بازیکنان شاهین از لحاظ کیفیتی پائین تر از بازیکنان پرسپولیس هستند. روی یک اشتباه ابتدایی به پرسپولیس گل دادیم. قطعاً وقتی تیم می بازد شرایط بگونه ای است که باید دنبال حل ایرادهایمان باشیم و بتوانیم شرایط بهتری در جدول پیدا کنیم.

کریمیان یادآور شد: امیدوارم بتوانیم بهتر شویم تا شاهین را در لیگ برتر حفظ کنیم. قطعاً باید تلاش کنیم و دنبال لغزش سایر رقبای خود در پائین جدول هستیم. باید تمرینات و تمرکز بیشتری داشته باشیم.

سرمربی شاهین درمورد عملکرد داور بازی امشب اظهار کرد: به نظرم خيلي خوب بود و ما رضایت داشتیم. مشکل خاصی ندیدم.

***

بوناچیچ: موقعیت های گلزنی را به حریف هدیه کردیم

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

لوکا بوناچیچ بعد از شکست ۴ بر یک تیمش برابر پیکان در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری آنلاین گفت: هنوز متوجه نشده ام چه اتفاقی افتاد که با این نتیجه شکست خوردیم.

او ادامه داد: وقتی یک بر صفر پیش افتادیم کنترل بازي تقریبا در دست ما بود ولی اشتباه انفرادی متوالی مرتکب شدیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن افزود: پیکان امشب فوتبال خاصی ارائه نداد و دیدید که روی ارسال اوت بلند تمرکز کرده بودند، در واقع موقعیت های گلزنی را به حریف هدیه کردیم و اشتباهات فردی ما مسیر پیکان را باز کرد و این تیم به ۳ امتیاز این مسابقه دست یافت.

بوناچیچ در پاسخ به این که شکست های ذوب آهن تا چه زمانی قرار است ادامه داشته باشد، اظهار‌کرد: من ۷ روز است که به ذوب آهن آمده ام و دارم بازیکنان را می شناسم و هنوز به وضعیت تیم احاطه کامل ندارم. طبیعی است که این اتفاقات نباید ادامه پیدا کند و روند شکست های تیم باید قطع شود، ولی بازیکنان نیز باید بیشتر از این احساس مسوولیت داشته باشند چون آن ها در زمین هستند و باید کیفیت خود را نشان دهند.

او اظهار کرد: گل های پیکان با اشتباهات فردی ما به دست آمد و هنگامی که این اتفاقات پشت سر هم می افتد تیم از نظر روحی افت می کند و تمام این شرایط دست به دست هم داد تا شکست بخوریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اضافه کرد: باید جبران مافات کنیم. ۷ فینال تا پایان لیگ در پیش داریم و باید به سراغ امتیازهای باقی مانده برویم. باور و امید دارم که می توانیم از وضعیت فعلی خارج شویم و روزهای خوب ذوب آهن نیز از راه می رسد.

بوناچیچ تیم فوتبال ذوب آهن در مورد داوری و صحنه ای که آفساید تیمش اعلام شد، اظهار‌کرد: معمولاً در مورد داوری نظر نمی دهم و کارشناسان باید در این خصوص نظر دهند.

ویسی: بازي با ذوب آهن سنگین و پراسترس بود/ می دانستم ذوب آهن را شکست می دهیم ولی نه با ۴ گل

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

عبدالله ویسی بعد از پیروزی ۴ بر یک تیمش برابر ذوب آهن در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال گفت: بازي بسیار سنگین و پراسترسی برای هر ۲ تیم بود چون وضعیت مناسبی در جدول رده بندی نداشتیم. تلاش کردیم در طول هفته گذشته روی نقاط ضعف تیم کار کنیم تا خط دفاعی تیم محتاط تر بازي کند و هرچند گل اول را خوردیم خط دفاعی تیم در این بازي موفق بود.

او ادامه داد: از این که بعد از دریافت گل اول در زمین حریف تیم از هم نپاشید خوشحالم. بازیکنان بسیار تلاش کردند و موفق شدیم تیم قدرتمند ذوب آهن را با ۴ گل شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: مطمئن هستم که جایگاه ذوب آهن رتبه فعلی این تیم نیست، همانطور که تمام کارشناسان اعتقاد دارند جایگاه واقعی پیکان این نیست. امیدوارم روند هر ۲ تیم در بازي های آینده بهتر شود.

ویسی در جواب به این که بنظر او با این برد تیمش از بحران خارج شده یا خیر، گفت:صد درصد؛ تیم ما به یک برد نیاز داشت تا بازیکنان به خودباوری برسند. هرچند به بازیکنان ایمان داشتم و همان طور که باخت های خود را فراموش می کردیم، با این برد نیز فکر نمی کنیم که همه چیز تمام شده و به بازي آینده فکر می کنیم.

وی در پاسخ به اینکه فکر میکرد تیمش به ذوب آهن ۴ گل بزند، بیان داشت: خیر ولی در طول هفته گذشته تلاش بازیکنان را در تمرینات دیدم و از هنگامی که تمرینات تیم بعد از شکست برابر پرسپولیس درهفته بیست و دوم شروع شد، بازیکنان به وضعیت مساعد بازگشتند و به خودباوری رسیدند. در مجموع می دانستیم ذوب آهن را شکست می دهیم ولی نه با ۴ گل.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد بازیکنان جوانی که به میدان فرستاده بود، اظهار کرد: باتوجه به آنالیزی که از ذوب آهن داشتیم مجبور شدیم این کار را انجام دهیم. آرش قادری هم در نیمه اول خوب بود و در مجموع جوانان خوبی داریم که آینده درخشانی خواهند داشت و از آن ها بیشتر استفاده خواهیم کرد.

***

الهامی: هجمه ها حق زنوزی نبود/ او ۲۰۰ میلیارد برای تراکتور خرج کرده است 

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور بعد از پیروزی ۲ بر صفر برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری این دیدار حاضر شد و گفت: فوتبال روان و خوبی را ارائه کردیم. گل را در زمان مناسبی به ثمر رساندیم و موقعیت های زيادي را ایجاد کردیم. هفته پیش از این هفته بهتر بودیم ولی توپ هایمان وارد گل نشد.

او افزود: به بهنام سراج تبریک می گویم که تیم منظمی داشت و تیم خوبی ساخته و به خوبی زیبایی فوتبال خوزستان را نشان داد. محکوم به برد بودیم و این پیروزی حق بازیکنانم بود. آنها کمی تحت فشار بودند و حتی می توانستند گل های بیشتری به ثمر برسانند. جای هواداران در این پیروزی خالی بود.

او در خصوص آمادگی اشکان دژاگه گفت:او مدت زیادی از تیم به دور بود و هنوز تمرین پرفشاری با تیم انجام نداده است. باید دید برای بازی بعد آماده خواهد شد یا خیر ولی دوست دارم هر چه زودتر او را دوباره در زمین ببینیم.

الهامی در مورد تاکتیک نیمه دوم تیمش گفت: این بود که توپ را به حریف بدهیم و حتی تعویض شجاعی هم برنامه ریزی شده بود. برنامه ما این بود که در نیمه دوم روی ضدحمله ها صاحب موقعیت شویم که به این مهم هم رسیدیم تاکتیک های ما در زمین اجرا شد.

سرمربی تراکتور همچنین گفت: از زنوزی و اعتمادش به تیم تشکر می کنم زیرا او زحمات زیادی برای تیم کشیده است و ۲۰۰ میلیارد برای تیم هزینه کرده است و به نوعی از تیم ما طلبکار است. او بهترین کمپ ها را در اختیار تراکتور و ماشین سازی گذاشته است و حقش نبود علیه او در فضای مجازی شعار دهند. تراکتور اکنون به آرامش رسیده و مدیون زنوزی است. ما بازي قبل را به نوعی بازی دوستانه حساب کردیم زیرا نیمی از بازیکنان ما نبودند و این دیدار، نخستین دیدار رسمی ما بود. زنوزی در این مدت پای تیم ما ایستاد و در یک ماه گذشته هوای تیم را داشته است. این برد را به تمام بازیکنان وهواداران را تبریک می گویم زیرا این پیروزی حق آن ها بود.

سراج: مسوولیت شکست تیم با من است

اظهارات سرمربیان پس از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ نوزدهم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

بهنام سراج سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بعد از شکست برابر تراکتور در نشست خبری حضور یافت و گفت: از مردم آبادان بابت نتیجه ای که گرفتیم عذرخواهی می کنیم. من اهل بهانه آوردن نیستم ولی بازیکنان ما خسته بودند و با این حال تلاش خود را کردند.

او افزود: تیم ما ضد فوتبال بازي نکرد ولی این تراکتور بود که توانست از موقعیت های خود استفاده کند و بتواند با برد برابر ما بتواند موقعیتش در جدول را بهبود ببخشد. ما ۲ بازي پشت هم در آبادان داریم که امیدواریم با کسب آن ۶ امتیاز بتوانیم دوباره به کورس برگردیم. همیشه گفتم که مسوولیت باخت با من است و شیرینی پیروزی برای شاگردانم است.

سراج ادامه داد: در نیمه اول روی اشتباه فردی گل خوردیم و برنامه ما این بود که ابتدا گل نخوریم و سپس روی ضد حمله ها به دنبال گلزنی باشیم. سعی کردیم در نیمه دوم با تغییر سیستم نتیجه را برگردانیم ولی روی غافلگیری گل خوردیم. تراکتور هم در دفاع عالی بود و نگذاشت که کارها طبق خواسته ما پیش برود.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان اظهار‌کرد: مشکل خاصی در میزبانی تیم حریف نبود و پروتکل ها هم تا جایی که می شد رعایت شده بود و ناراحتی من تنها از نتیجه بازي بود. هنوز چیزی برای ما تمام نشده و به دنبال پیروزی در ۲ بازي آینده خود هستیم.

 • 13
 • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
استیون جرارد,عکس استیون جرارد,استیون جرارد و همسرش بیوگرافی استیون جرارد از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر)

متولد: ۳۰ می ۱۹۸۰ انگلیس

پیشه: بازیکن و مربی فوتبال

مدرک تحصیلی: دیپلم

قد: ۱۸۳ سانتیمتر 

همسر: الکس کوران

فرزندان: ۳ دختر

ادامه
پروانه سلحشوری,تصاویر پروانه سلحشوری,بیوگرافی پروانه سلحشوری بیوگرافی پروانه سلحشوری و انتقادات آن به نظام حکومتی ایران

متولد: ۱۳۴۳

محل تولد: مسجدسلیمان، خوزستان

ملیت: ایران

همسر: برات قبادیان

فرزندان: دو پسر و یک دختر

شغل: سیاستمدار

ادامه
پیر امیدیار,بیوگرافی پیر امیدیار,پیرامیدیار بیوگرافی پیر امیدیار، بنیان گذار و رئیس سایت Ebay (+ تصاویر)

زاده:۲۱ ژوئن ۱۹۶۷ 

محل تولد: پاریس، فرانسه

شغل: بنیانگذار شرکت eBay

مادر: الهه میر جلالی امیدیار

پدر: کوروش امیدیار

همسر: پاملا کر امیدیار

ادامه
برادران رایت,برادران رایت اختراع هواپیما,زندگی نامه ی برادران رایت زندگینامه ی برادران رایت و اختراعات آنها

ویلبر رایت

ارویل رایت

- تاریخ تولد برادران رایت

ویلبر رایت: ۱۶ آوریل ۱۸۶۷

ارویل رایت: ۱۹ آگوست ۱۸۷۱

ادامه
حضرت محمد (ص),تولد حضرت محمد (ص),میلاد حضرت محمد (ص) زندگی نامه حضرت محمد (ص) از ولادت تا رحلتش

نام پدر: عبدالله

نام مادر: آمنه

شهرت: خاتم پیامبران، رسول خدا، امین

كنیه: ابوالقاسم و ابوابراهیم.

القاب حضرت محمد (ص): رسول اللّه، نبى اللّه، مصطفى، محمود، امین، امّى، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، كریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذكّر، یس، طه‏ و... 

زمان تولد: ۱۷ ربیع الاول ۵۷۱ میـلادی

ادامه
علی صادقی,فیلم های علی صادقی,علی صادقی و ملیکا زارعی بیوگرافی علی صادقی بازیگر معروف طنز ایرانی (+ مصاحبه)

تولد: ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۹ 

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

مدرک تحصیلی: فوق دیپلم کامپیوتر

ادامه
سهراب سپهری,دبستان سهراب سپهری,زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری (+ عکس)

زادروز: ۱۵ مهر ۱۳۰۷

محل تولد: کاشان

پیشه: شاعر، نقاش و مدرّس هنرستان هنرهای زیبا

مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۸۰

علت مرگ: سرطان خون 

ادامه
محسن تنابنده,همسر محسن تنابنده,محسن تنابنده عکس بیوگرافی محسن تنابنده، فیلمنامه نویس و بازیگر مطرح ایرانی(+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۴

محل تولد: تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته بازیگری

همسر: روشنک گلپا

فرزند: یک پسر به نام نامی

ادامه
برد پیت,فیلم های برد پیت,برد پیت و ورزش مورد علاقه اش بیوگرافی برد پیت مشهورترین بازیگر آمریکایی (+ تصاویر همسران برد پیت)

ملیت: آمریکایی

تاریخ تولد: ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳

محل تولد: شانی، اکلاهما، آمریکا

محل زندگی: اسپرینگفیلد، میزوری

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیون

همسران: جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵)، آنجلینا جولی (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶)

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • شنبه ۲۵ مرداد
  هفته ۲۹ لیگ برتر ایران
  گل گهر - پرسپولیس
  ساعت: ۲۰:۴۵
 • هفته ۲۹ لیگ برتر ایران
  استقلال - پیکان
  ساعت: ۲۰:۴۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  منچسترسیتی - لیون
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • یکشنبه ۲۶ مرداد
  نیمه نهایی لیگ اروپا
  سویا - منچستریونایتد
  ساعت: ۲۳:۳۰
 • دوشنبه ۲۷ مرداد
  نیمه نهایی لیگ اروپا
  اینتر - شاختار
  ساعت: ۲۳:۳۰
ویژه سرپوش