شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹
۱۵:۰۶ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۵۰۰۸۰۷
لیگ برتر و جام حذفی

استقلال در پرونده شکایت دستیار شفر پیروز شد

سعادتمند: ماندن فرهاد مجیدی منوط به قهرمانی حذفی نیست!/ انتقاد تند پرویز برومند از مدیرعامل استقلال!

اخبار باشگاه استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه لیست بازیکنان مدنظر فرهاد مجیدی را برای فصل آینده گرفته است، گفت: از مجیدی حمایت می‌کنم و ماندن او برای فصل بعد منوط به قهرمانی در جام حذفی نیست.

به گزارش مهر، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال با بیان اینکه سند مجموعه ورزشی مرغوبکار به نام باشگاه استقلال شده است، از اقدامات این باشگاه برای تقویت در فصل آینده خبر داد.

سعادتمند اظهار کرد: هواداران از ما تیمی قوی می خواهند. در این مورد هم به زودی خبرهای خوبی می دهیم. اخیرا هم با برد مقابل سپاهان اتفاق خوبی افتاده است. استقلال باید به سمت بنگاه اقتصادی، زیر ساختها و افزایش دارایی ها و سرمایه ها برود تا دوباره در آسیا آقایی کند.

سعادتمند درباره حواشی بازی استقلال با سپاهان و اینکه سپاهانی ها با صدور بیانیه ای، این برد را هدیه داور دانسته بودند، به برنامه «تهران ورزشی» گفت: برای امیر قلعه نویی که یک استقلالی ناب است آرزوی سلامتی دارم. در سپاهان عزیزان فرهیخته ای حضور دارند. سپاهان نماینده کشورمان در آسیا هم هست. این مباحث خیلی خوب و قشنگ نیست. باید از جایگاه ایران در فوتبال آسیا دفاع کنیم. هر دو باشگاه تلاش می کنیم به موفقیت های بزرگ دست یابیم.

مدیرعامل استقلال افزود: اینکه به راحتی بحث هدیه داور را مطرح کنیم درست نیست. شاید ما بیشترین لطمه را در بحث داوری خوردیم و فصل گذشته پنالتی و گل ما گرفته نشد حتی مقابل سپاهان. بیانیه دادن شایسته فوتبال کشور نیست. تلاش می کنیم حرفمان را در زمین بزنیم. پذیرای سپاهان در جام حذفی در نهایت احترام خواهیم بود.

وی درباره بدهی های استقلال یادآور شد: شاید ما در بدترین زمان ممکن آمدیم و تمام آرای انضباطی فیفا در دو، سه ماهی که من بودم مثل الوار روی سرمان خراب شده است. باید ارز زیادی را تهیه کنیم و باتوجه به تفاوت نرخ ارز، هزینه ها دوبرابر شده است. تحریم ها و کرونا هم کار را سخت کرده است. حدود ۲۰ میلیارد تومان فقط باید برای دو نفر یعنی بویان و وینفرد شفر پرداخت کنیم. تهیه ۲۰ میلیارد تومان کار راحتی نیست ولی تلاش می کنیم و چاره ای جز این نداریم. باید از آرای فیفا تمکین کنیم که چند بار ابلاغ شده است. ما وارث این پرداخت ها هستیم. 

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و اینکه آیا با کادر فنی برای فصل بعد نشستی داشته است؟ اظهار کرد: با کادر فنی چند نشست داشته ایم. هواداران گاهی اعتماد نمی کنند وقتی می گوییم شاکله تیم را حفظ و در نقاط مدنظر، بازیکنان در حد استقلال را اضافه می کنیم. 

سعادتمند درباره لیست بازیکنان مدنظر فرهاد مجیدی گفت: اسامی مدنظر کادر فنی را گرفته ایم و مذاکرات را شروع کرده ایم. فکر می کنم از هفته آینده یکی، یکی به اطلاع هواداران می رسانیم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر مطرح شدن اسامی دیگر مربیان از جمله آندره استراماچونی و امیر قلعه نویی برای بازگشت به استقلال یادآور شد: ما درگیر مسابقات لیگ برتر و جام حذفی هستیم و برای حضور موفق در آسیا آماده می شویم. با هیچ مربی صحبت نداشته ام. کادر فنی فعلی مورد تایید است. از همه می خواهم اجازه بدهند آرامش داشته باشیم. خیلی ها دنبال ایجاد حاشیه هستند. همه امکانات مدنظر را برای تیم فراهم کردیم. تلاش کردیم پرداختی ها را به بازیکنان خارجی و حتی ۶ نفر که طلبکار بودند، انجام بدهیم. از عزیزان خواهش می کنم نگویند مربی عوض می شود. با مربی و کادرمان ادامه خواهیم داد. 

سعادتمند درباره عدم صدور کارت بازی داریوش شجاعیان بازیکن استقلال و اقدام این باشگاه، اظهار کرد: در این ارتباط نامه ای را برای فیفا تنظیم کردیم. اگر بحث سازمان لیگ و فدراسیون بر اساس استانداردهای فصل گذشته بود، قبول داشتم ولی وقتی سه ماه مسابقات تعطیل می شود، شجاعیان می تواند دوباره به لیست استقلال برگردد. اگر شرایط عادی بود الان باید فصل جدید را شروع می کردیم. حیف است که نتوانیم از بازیکن سالم خود استفاده کنیم. چون از فدراسیون و سازمان لیگ جواب نگرفتیم نامه ای را مستقیم به فیفا فرستادیم.

مدیرعامل استقلال در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا ابقای فرهاد مجیدی منوط به قهرمانی در جام حذفی است؟ گفت: هرگز. از کادر فنی حمایت می کنیم.

برومند: آقای سعادتمند! هوادار فقط قهرمانی می‌خواهد/۲۰ سال قبل در مرغوبکار تمرین می‌کردیم، خبر خوشتان این بود؟

دروازه بان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: از اینکه مدیرعامل باشگاه گفته خبر خوش ۳۰ سال اخیر برای طرفداران، گرفتن سند ورزشگاه مرغوبکار بود تعجب کردم.

اخبار باشگاه استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

استقلال در پرونده شکایت دستیار شفر پیروز شد

با اعلام مدیرعامل استقلال، این باشگاه در پرونده شکایت میگوئل کولی دستیار وینفرد شفر به پیروزی رسید.

 با اعلام احمد سعادتمند باشگاه استقلال در پرونده میگوئل کولی مربی سابق این تیم که دستیار وینفرد شفر بود پیروز شد.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد که این باشگاه برای اولین بار در یک پرونده پیروز شده است و به احتمال زیاد در پرونده ساشا شفر نیز برنده خواهد شد.

برومند: آقای سعادتمند! هوادار فقط  قهرمانی می‌خواهد/۲۰ سال قبل در مرغوبکار تمرین می‌کردیم، خبر خوشتان این بود؟

پرویز برومند در گفت‌وگو با  فارس، در خصوص عملکرد تیم استقلال مقابل سپاهان و بازی که این تیم مقابل شهرخودرو دارد اظهار داشت: استقلال بازی خوبی مقابل سپاهان انجام داد و خیلی خوشحالم که توانستیم با برد این بازی به رده دوم جدول صعود کنیم.

وی افزود: امیدوارم در بازی مقابل سپاهان برنده شویم و هواداران استقلال بعد از مدت ها خوشحال شوند. پیروزی مقابل سپاهان در جام حذفی مهمترین اتفاق برای استقلال در هفته های آینده خواهد بود. از بازیکنان استقلال هم می خواهم که تمام تلاش خود را انجام دهند و غیرت کنند تا سپاهان را شکست دهند.

دروازه بان سابق استقلال ادامه داد: روزی که به باشگاه استقلال رفتم یک جمله به مسئولان گفتم که اگر بازیکنان استقلال غیرتشان مثل من باشد دست تک تک شان را می‌بوسم. این حرف را صادقانه می‌زنم چون از ته دل تیمم را دوست داشتم و دارم و نسبت به هواداران احساس مسئولیت می‌کنم. دوست دارم شادی هواداران استقلال را به واسطه تلاش بازیکنان ببینم.

برومند یادآور شد: نمی‌خواهم گله کنم یا خدای ناکرده منتی سر کسی بگذارم اما از سال ۷۹ تا امروز از استقلال طلبکار هستم اما هنوز پولم را نگرفتم. هر بار هم که به باشگاه استقلال مراجعه کردم به من گفتند باید شکایت کنی تا پولت را بدهیم. آنها معتقد هستند که باید سندی برای پرداخت پول من در اختیار داشته باشند و بتوانند روی آن اقدام کنند. من هم سالهاست در حال کلنجار با خودم هستم و از استقلال شکایت نکردم و این کار را هم انجام نمی‌دهم.شاید خیلی‌ها به من انتقاد کرده باشند که چرا شکایت نکردی تا پولت را بگیری  ولی من هرچه اعتبار آبرو دارم از استقلال است و واقعا نمی توانم از این تیم شکایت کنم. فکر می‌کنم بعد از ۲۰ سال همه متوجه شده باشند که شو بازی نکردم و اگر می‌خواستم شکایت کنم تا الان این کار را کرده بودم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر از این باشگاه طلبکار است گفت: من از اواخر سال ۷۹ تا ۸۳ از استقلال طلبکار هستم و حسابداری باشگاه و آقای محمدحسین قریب که مدیرعامل آن زمان استقلال بود می توانند این موضوع را شهادت دهند. در این سال‌ها من یک ریال هم از استقلال پول نگرفتم و بعد از جدایی ‌ام راهی راه‌آهن شدم. از آن زمان تا امروز هر کاری کردم که  به پولم برسم نشد که نشد. فقط از من خواستند که شکایت کنم و حتی خود مسئولان باشگاه این موضوع را پیشنهاد کردند اما نتوانستم با خودم کنار بیایم.

سنگربان سابق استقلال خاطرنشان کرد:روز گذشته شنیدم آقای سعادتمند مدیر عامل باشگاه می‌خواهد یک خبر خوب به هواداران بدهد. از دیروز منتظر بودم تا این اتفاق رخ بدهد چون من قبل از آنکه بازیکن سابق این تیم باشم هوادار استقلال هستم و اخبار آن را پیگیری می‌کنم. امروز متوجه شدم آقای سعادتمند مدعی شده که خبر خوب ۳۰ سال اخیر استقلال گرفتن مجموعه ورزشی مرغوبکار بود. وقتی این خبر را شنیدم واقعاً تعجب کردم. آقای سعادتمند آیا خبر خوب شما این بود؟

وی ادامه داد: آیا واقعاً هوادار استقلال ۳۰ سال منتظر بوده که این خبر را بشنود؟ ما ۲۰ سال پیش در مجموعه ورزشی مرغوبکار تمرین می کردیم و نمی‌دانم چرا باید از این اتفاق به عنوان خبر خوب یاد شود. حتی اگر در اختیار گذاشتن این مجموعه برای استقلال سود مالی هم داشته باشد من نمی‌توانم از آن خوشحال شوم. صادقانه بگویم  ۲۰-۳۰ سال است که مجموعه ورزشی مرغوبکار در اختیار باشگاه بوده ولی چند بار که از آنجا عبور کردم متوجه شدم که این مجموعه یک پارکینگ و یک چمن افتضاح بیشتر نیست. فرض کنید که قرار است از این مجموعه پول در بیاوردند اما هنوز که چیزی مشخص نیست، ضمن آنکه  باور کنید این کارها خبر خوب برای تماشاگر و دوست دار استقلال محسوب نمی شود.

برومند تصریح کرد: آقای سعادتمند! اگر شما می‌خواهید هوادار استقلال را خوشحال کنید کاری کنید که ۱۰ ستاره در این تیم بازی کنند. اگر به فکر خوشحال کردن هواداران هستید کاری کنید که این تیم مدعی اول قهرمانی باشد تا من و امثال من که حامی تیم هستیم در خیابان سرمان را بالا بگیریم. من کسانی را می شناسم که وقتی استقلال  یک بازی را می‌بازد یک هفته کام خود و خانواده شان را تلخ می کنند. این چه خبر خوشی که شما به هوادار استقلال دادید و  گفتید هواداران ۳۰ سال منتظر شنیدن چنین خبری هستند؟

وی ادامه داد: هوادار استقلال جام می خواهد و هیچ چیز مثل گرفتن جام قهرمانی آنها را خوشحال نخواهد کرد. هوادار استقلال از حضور یک مربی مثل استراماچونی خوشحال بود که آن خوشحالی هم از آنها گرفته شد. نمی‌خواهم بگویم استراماچونی در استقلال استثنایی کار کرد چون او هم در ۵ هفته ابتدایی خوب نبود اما این را مطمئن هستم که نوع فوتبال استقلال به شکلی بود که هواداران از او راضی بودند.

سنگربان اسبق تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: آرزویم این است که استقلال سپاهان را در جام حذفی شکست دهد و به پرسپولیس بخورد. اگر سپاهان و پرسپولیس را شکست دهیم و به قهرمانی جام حذفی برسیم در آن صورت هوادار بعد از سالها خوشحال می‌شود و شاید بردن پرسپولیس در فینال جام حذفی از قهرمانی لیگ یک هم برای هواداران مهم تر باشد. من به آقای سعادتمند می‌گویم به فکر این باشد که تمام شرایط را برای بازی جام حذفی مقابل سپاهان فراهم کند و کاری کند که استقلال برای بازی مقابل نماینده اصفهان دغدغه نداشته باشد. این گونه اخبار و گرفتن ورزشگاه و قرارداد با شرکت‌های مختلف چیزی عاید هوادار نمی‌کند.

برومند تصریح کرد: مدیران استقلال هر کاری دوست دارند انجام دهند. هیچ وقت یادم نمی آید طرفداران در امور باشگاه دخالت کرده باشند یا اتفاقاتی که در بحث  مالی برای استقلال می‌افتد برای  آنها مهم باشد. آنها از قدیم الایام دوست داشتند که تیم شان ستاره داشته باشد و قهرمان شود. زمانی که ما بازی می‌کردیم هواداران برای بازیکنان و طرفداری از تیمشان به استادیوم می‌آمدند، اصلاً برای آنها مهم نبود که باشگاه چگونه پول در می آورد و چه کارهایی انجام می دهد، فقط قهرمانی می خواستند و بس. الان هم بهتر است آقای سعادتمند کار خودش را انجام دهد و فقط به این موضوع فکر کند که استقلال قهرمان لیگ شود.

 • 16
 • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شوماخر,عکس از مایکل شوماخر,عکس شوماخر در بیمارستان بیوگرافی مایکل شوماخر از کودکی تا دوران بزرگسالی اش (عکس همسر و پسرش)

 زاده: ۳ ژانویهٔ ۱۹۶۹ 

زادگاه: هورت، آلمان غربی

ملیت: آلمان

سالهای فعالیت: ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۶

تیم ها: جردن، بنتون، فراری

ادامه
داریوش هخامنشی,بیوگرافی داریوش هخامنشی,همسر داریوش هخامنشی زندگی نامه داریوش هخامنشی (داریوش بزرگ)

سلطنت: ۵۲۲–۴۸۶ قبل از میلاد 

زادروز: ۵۴۹ قبل از میلاد

فوت: ۴۸۶ قبل از میلاد

دین و مذهب: مزدیسنا

خاندان: هخامنشیان

ادامه
آدام اسمیت,عکس های آدام اسمیت,زندگینامه آدام اسمیت زندگی نامه آدام اسمیت، بنیان‌گذار علم اقتصاد (+ تصاویر)

زاده: ۵ ژوئن ۱۷۲۳

محل تولد: کیرک کالدی، شهرستان فیف، اسکاتلند

ملیت: اسکاتلندی

مکتب: لیبرالیسم کلاسیک

مهمترین علایق: فلسفه سیاسی، فلسفه اخلاق، علم اقتصاد

ادامه
انوشیروان ساسانی,زندگینامه انوشیروان ساسانی,دانش انوشیروان ساسانی بیوگرافی انوشیروان ساسانی از پادشاهان مشهور ساسانی (+ تصاویر)

زادروز:۵۰۱ میلادی

محل تولد: تیسفون، ایران شهر

فوت: ۵۷۹ میلادی

دودمان: خاندان ساسان

دین و مذهب: مزدیسنا

ادامه
عکسهای کریم باقری,کریم باقری,زندگینامه کریم باقری بیوگرافی کریم باقری و افتخاراتش (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱ اسفند ۱۳۵۲

زادگاه: تبریز، ایران

قد: ۱٫۸۶ متر

پست: هافبک

کودکان: امیر و امید باقری

ادامه
امام رضا (ع),زندگی نامه امام رضا (ع),حرم مطهر امام رضا (ع) بیوگرافی امام رضا (ع) هشتمین امام شیعیان (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۱ ذی القعده سال ۱۴۸ پس از هجرت

تاریخ مرگ: ۲۹ صفر سال ۲۰۳ پس از هجرت

محل زندگی: حجاز و خراسان بزرگ

کنیه: ابوالحسن (ابوالحسن ثانی)

طول عمر: ۵۵ سال

ادامه
گالیله,ماه تولد گالیله,نام پدر گالیله زندگینامه گالیله فیزیکدان ایتالیایی (+ تصاویر)

زادروز: ۱۵ فوریهٔ ۱۵۶۴

محل زندگی: دوک نشین بزرگ توسکانی، ایتالیا

ملیت: ایتالیایی

محل تحصیل: دانشگاه پیزا

شناخته شده برای: سینماتیک (مکانیک)، Dynamics، تلسکوپ، نظریه خورشید مرکزی

ادامه
فروغ فرخزاد,اشعار فروغ فرخزاد,خانواده فروغ فرخزاد زندگینامه فروغ فرخزاد و علت فوت او (+ تصاویر)

زادروز: ۸ دی ماه ۱۳۱۳ (۲۹ دسامبر ۱۹۳۴)

پدر: محمد فرخزاد

مادر: توران وزیری تبار

مرگ: ۲۴ بهمن ۱۳۴۵ (۱۳ فوریهٔ ۱۹۶۷)

ملیت: ایرانی

محل زندگی: تهران

ادامه
جان مینارد کینز,عکس های جان مینارد کینز,زندگینامه جان مینارد کینز بیوگرافی جان مینارد کینز و فعالیت های او در دوران زندگی اش (+ تصاویر)

حیطه: اقتصاد سیاسی

مکتب: اقتصاد کینزی

زادروز: ۵ ژوئن ۱۸۸۳

زادگاه: کمبریج، انگلستان

تاریخ مرگ: ۲۱ ماه آوریل ۱۹۴۶

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • جمعه ۴ مهر
  هفته دوم بوندسلیگا
  هرتابرلین - فرانکفورت
  ساعت: ۲۲:۰۰
 • شنبه ۵ مهر
  هفته سوم لیگ برتر انگلیس
  برایتون - منچستریونایتد
  ساعت: ۱۵:۰۰
 • هفته دوم بوندسلیگا
  آگزبورگ - دورتموند
  ساعت: ۱۷:۰۰
 • هفته سوم لیگ برتر انگلیس
  وست برومویچ - چلسی
  ساعت: ۲۰:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  پاختاکور - استقلال
  ساعت: ۲۱:۱۵
 • هفته دوم سری آ ایتالیا
  اینتر - فیورنتینا
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • یکشنبه ۶ مهر
  هفته دوم بوندسلیگا
  هافن هایم - بایرن مونیخ
  ساعت: ۱۷:۰۰
 • لیگ قهرمانان آسیا
  پرسپولیس - السد
  ساعت: ۱۷:۱۰
 • هفته سوم لیگ برتر انگلیس
  منچسترسیتی - لسترسیتی
  ساعت: ۱۹:۰۰
 • هفته دوم سری آ ایتالیا
  آاس رم - یوونتوس
  ساعت: ۲۲:۱۵
 • دوشنبه ۷ مهر
  هفته سوم لیگ برتر انگلیس
  فولام - استون ویلا
  ساعت: ۲۰:۱۵
 • چهارشنبه ۹ مهر
  هفته اول سری آ ایتالیا
  بنونتو - اینتر
  ساعت: ۱۹:۳۰
 • جمعه ۱۱ مهر
  هفته ۶ لیگ یک فرانسه
  پاری سن ژرمن - آنژه
  ساعت: ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش