سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
۲۰:۱۹ - ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۱۴۱۶
لیگ برتر و جام حذفی

قلعه‌نویی: بازیکنی که بلد نیست بنویسد، به جای یک میلیارد، ۱۲ میلیارد می‌گیرد!

امیر قلعه نویی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
قلعه نویی در خصوص قانون منع جذب بازیکنان و مربیان خارجی اظهار‌کرد:اگر قانون را اهل فن آن و با مطالعه وضع کرده باشند می گوییم خوب است ولی ما باید بپرسیم که این قانون را چه کسی گذاشته است. یقیناً این به ضرر فوتبال ما است. شما می بینید بازیکنی که یک میلیاردی بود الان می گوید ۱۲ میلیارد!

امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر سیرجان می گوید که حضورش در این تیم با مطالعه بوده است.

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی در حاشیه نخستین تمرین تیم فوتبال گل گهر در مورد حضورش روی نیمکت این تیم گفت: باید از استاد خودم مجید جلالی بخاطر زحماتی که کشیده تشکر کنم. در بدترین شرایط و زمانی که تیم دهم جدول بود آنرا تحویل گرفت که فکر می کنم برای سال اول خوب است. از مسئولین باشگاه تشکر می کنم که من را انتخاب کردند. امسال فکر می کنم انتخابم انتخاب خوبی بوده، با مطالعه این کار را کردم. تیم پتانسیل بسیار خوبی دارد و من در این جا فضای بسیار خوبی را می بینم. امیدوارم شرمنده مردم نشویم. امروز نخستین جلسه تمرین است و بازیکنان با انگیزه بسیار خوبی تمرین می کنند.

قلعه نویی در خصوص این که چه هدفی بهمراه گل گهر در فصل جدید دارد، اظهار‌کرد: به هر حال این تیم پتانسیل خوبی دارد. باید از جمشید ملارحمان و هیات مدیره خوب باشگاه، محمد جواهری و همچنین بیدآبادی تشکر کنم که یک فضای بسیار خوبی را بوجود آوردند. من یک جلسه با جمشید ملارحمان (مدیرعامل شرکت صنعتی معدنی گل گهر) برگزار کردم و انگیزه من هزار برابر شد وقتی صحبت های این مدیر را گوش دادم.واقعاً رفتاری انسانی و قلبی خوب دارد. به مجموعه گل گهر تبریک می گویم بخاطر این که چنین انسان خوبی را دارد. زود است در مورد هدف گذاری مان صحبت کنیم ولی تیم ما پتانسیل خوبی دارد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مورد اینکه این تیم فصل گذشته تلاش کرد در لیگ برتر بماند و حالا با حضور قلعه نویی انتظارات از آن بالا رفته است، عنوان کرد :از این نگاه خوشحالم چون مسئولیت هر تیمی را قبول می کنم از آن انتظار دارند. اما اجازه بدهید، الان اولین جلسه تمرین ما است. یکسری بازیکنان به ما اضافه می شوند و یقیناً جایی که می روم دنبال این هستم که نتایج خوبی بگیرم و این انتظار وجود دارد.

قلعه نویی در خصوص این که آیا انتخاب گل گهر را یک ریسک نمی داند، اظهار‌کرد: علاوه بر این که ریسک نیست خیلی هم خوشحالم. گفتم این تیم را با مطالعه انتخاب کردم. یقیناً این بچه ها انگیزه بالایی دارند و ان شاءالله امسال تیم خوب و شایسته ای داشته باشیم.

او در خصوص این که آیا از عملکرد در فصل نقل و انتقالات رضایت دارد، گفت: به هر حال زحمت می کشند. ۲- ۳ بازیکن دیگر باید به ما اضافه شود. ولی بله، خيلي راضی هستم. جواهری و بیدآبادی انسان های خوبی هستند. حیدر افسری در کنار آن ها تلاش می کند.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مورد برنامه های آماده سازی تیم گفت: امسال نه تنها ما بلکه همه تیمها مشکلاتی دارند. یکی این که اردوهای خارجی نمی توانیم برویم. در حال برنامه ریزی هستیم که اگر بشود ۲ اردو داشته باشیم. باید ببینیم کجا می توانیم این کار را انجام بدهیم. اگر می توانستیم یقیناً به خارج از ایران می رفتیم چون تیم به این مسئله نیاز دارد. آن جا اردوی بسیار خوبی برگزار می شد و تیم های خوبی هم بودند و عیار تیم بالا می رفت. چون این بازیکنان سال دوم شان است نیاز بود یک اردوی خارجی بروند و با تیم های خارجی بازی کنند که می توانست به این تیم خیلی کمک کند.

امیر قلعه نویی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

قلعه نویی در خصوص قانون منع جذب بازیکنان و مربیان خارجی اظهار‌کرد:اگر قانون را اهل فن آن و با مطالعه وضع کرده باشند می گوییم خوب است ولی ما باید بپرسیم که این قانون را چه کسی گذاشته است. یقیناً این به ضرر فوتبال ما است. شما می بینید بازیکنی که یک میلیاردی بود الان می گوید ۱۲ میلیارد! عذرخواهی می کنم شاید نوشتن هم بلد نباشد. بنظر من این قانون، قانون با مطالعه ای نبود.

او ادامه داد: یکسال آمدند سقف قرارداد گذاشتند مثلاً آمدند جلوی چند بازیکن و مربی را بگیرند، آن زمان ۱۸ تیم در لیگ بود و حدود ۴۰۰ بازیکن بازی می کردند، سقف بازیکن ۵۰ میلیونی شد ۴۵۰ میلیون. این قانون هم باعث شده رقم ها خیلی بالا برود. یقیناً آمدن بازیکنان و مربیان با کیفیت می توانست به فوتبال ما و لیگ ما کمک کند. به نظرم این قانون شاید به زودی برداشته شود.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مورد این که در سال جدید رقم قراردادها خیلی بالا رفته است، اظهار داشت :یقیناً به باشگاه ها ضرر می زند. بدهی ها روی بدهی ها می آید. باید ببینیم چه کسی تصمیم گرفته این کار انجام شود و مانند بنزین نباشد!

قلعه نویی در خصوص این شایعه که گفته می شود باشگاه پیشنهادی ۵۰ میلیاردی برای سه سال به سرمربی تیم داده است، اظهار‌کرد: روزی این حرف را به محمدرضا ساکت زدم که من آمده ام اثرگذاری کنم. نیامده ام توپ زدن را به کسی یاد بدهم. شاید خیلی ها در این زمینه بهتر باشند ولی خیلی خوشحالم هرجا می روم اثرگذاری می کنم. قرارداد من اینجا یکساله است. ۵۰ میلیارد واقعیت ندارد دشمنان امیر قلعه نویی از الان شروع کرده اند. واقعاً برایشان متأسفم هر کجا می روم این کارها را شروع می کنند. نمی دانم چه زمانی می خواهند خدا را در زندگی شان در نظر بگیرند. فکر آن یک متر و نیم جا و آخرت شان نیستند. بالاخره قراردادها در سازمان لیگ ثبت می شود. آیا غیر از این است؟ من در این ۱۰ سال به این مسائل عادت کرده ام.

او در خصوص ورود مربیان جوان به لیگ برتر اظهار‌کرد: اجازه بدهید برای چهار تیم کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا (AFC Champions League) آرزوی موفقیت کنم. بهرحال این یک واقعیت است که نسل یک بازیکن و مربی عوض می شود ولی سرمایه سوزی و سلسله مراتب خیلی مهم است اینکه عملکرد خوبی داشته اند یا نداشته اند باید از باشگاه شان سؤال کنید. من کلیت قضیه را می گویم؛ باید به دنبال ساختاری باشیم که سرمایه های مان نسوزد. بعضی سرمایه ها می آیند و ناگهان محو می شوند.

امیر قلعه نویی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان افزود:به طور مثال امیر قلعه نویی به کشاورز رفته، برق تهران رفته، استقلال اهواز ، این سلسله مراتب و فشارها را داشته و بعد به تیم های بزرگتر رفته، حضور منظمی داشته ولی اینطور آمدن و رفتن ها باعث می شود پنج سال دیگر سرمایه مان بسوزد باز می خواهد به آن چرخه برگردد توانایی قبل را ندارد. یعنی می خواهم بگویم تصمیم گیری و آوردن نیروها و حفظ سرمایه خیلی مهم است که در فوتبال ایران این کار انجام نمی شود.

قلعه نویی در خصوص این که آیا باشگاه استقلال به او پیشنهادی داده بود، گفت: قرار شد فقط در مورد گل گهر صحبت کنم.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت سپاهان را در لیگ قهرمانان آسیا چطور می بینند، گفت: من برای هر چهار نماینده ایران آرزوی موفقیت می کنم. سپاهان هم تیم خيلي خوبی است کمااینکه استقلال و پرسپولیس هم تیم های بسیار خوبی هستند. شهرخودرو هم تیم خوبی است. الان نام ایران مطرح هست برای شان آرزوی موفقیت می کنم ان شاءالله نماینده های خوبی باشند.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در خصوص این که آیا تیم های ایرانی شانس صعود از گروه شان را دارند، اظهار‌کرد: صددرصد، ما ایرانی هستیم و تیمهای ایرانی همیشه کارهای خوب و مهمی را انجام می دهند.

 • 18
 • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
نظامی گنجوی,کتاب نظامی گنجوی,زندگی نامه ی نظامی گنجوی زندگینامه نظامی گنجوی و آثارش (+ تصاویر)

زادروز: ۵۳۷ هـ. ق گنجه

محل زندگی: گنجه

ملیت: ایرانی

پیشه: شاعر، تاریخ نگار و داستان سرا 

سبک: عراقی

عنوان: حکیم نظامی

ادامه
محمود فکری,عکس محمود فکری,تعداد بازی ملی محمود فکری بیوگرافی محمود فکری و فوتبالیست شدن او (+ تصاویر)

زادروز: ۴ مرداد ۱۳۵۲

زادگاه: جوی بار، ایران

پُست: مدافع

ملیت: ایرانی

سال فعالیت: ۱۳۶۵

ادامه
سحر قریشی,طلاق سحر قریشی از همسرش,زندگی نامه سحر قریشی بیوگرافی سحر قریشی و علت مشهور شدنش (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۶ دی ماه ۱۳۶۶

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۰ متر

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، مدل

ادامه
مارکوپولو,زندگینامه مارکوپولو,کتاب سفرهای مارکوپولو بیوگرافی مارکوپولو و کتاب سفرهای او (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۵ سپتامبر ۱۲۵۴

زادگاه: ونیز، ایتالیا

تاریخ مرگ: ۹ ژانویهٔ ۱۳۲۴

ملیت: ونیزی

حرفه: تاجر و جهانگرد

ادامه
عکس از بهاره کیان افشار,بهاره کیان افشار,عکسهای بهاره کیان افشار بیوگرافی بهاره کیان افشار از کودکی تا به شهرت رسیدنش در بازیگری (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۶۲

محل زندگی: تهران

مدرک تحصیلی: کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

حرفه: بازیگر و ترانه سرا

ادامه
نیکولا تسلا,نیکولاتسلا,زندگی نامه ی نیکولا تسلا زندگی نامه ی نیکولا تسلا و اختراعاتش (+ تصاویر)

متولد:۱۰ ژوئیه ۱۸۵۶

زادگاه: سمیلجان، امپراتوری اتریش (کرواسی امروزی)

مرگ: ۷ ژانویهٔ ۱۹۴۳

تبار: صربی تبار

رشته فعالیت: مخترع، فیزیک دان و مهندس

ادامه
لئوناردو داوینچی,بیوگرافی لئوناردو داوینچی,عکس لئوناردو داوینچی زندگی نامه لئوناردو داوینچی (+ تصاویر)

زادروز: ۱۵ ماه آوریل ۱۴۵۲

زادگاه: روستای وینچی، فلورانس

فوت: ۲ مهٔ ۱۵۱۹ 

ملیت: ایتالیا

جنبش: رنسانس میانه

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • ﺳﻪشنبه ۲۹ مهر
  لیگ قهرمانان اروپا
  دیناموکیف - یوونتوس
  ساعت: ۲۰:۲۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  منچستریونایتد - پاری سن ژرمن
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  چلسی - سویا
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • چهارشنبه ۳۰ مهر
  لیگ قهرمانان اروپا
  رئال‌مادرید - شاختار
  ساعت: ۲۰:۲۵
 • لیگ قهرمانان اروپا
  آژاکس - لیورپول
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • پنجشنبه ۱ آبان
  لیگ اروپا
  راپید وین - آرسنال
  ساعت: ۲۰:۲۵
 • لیگ اروپا
  سلتیک - آث میلان
  ساعت: ۲۲:۳۰
ویژه سرپوش