دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹
۱۹:۱۵ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۰۳۶۲
اخبار فلزات، طلا و ارز

فروش طلای دست دوم به مردم ممنوع شد

ممنوعیت فروش طلای دست دوم به مردم
فروش طلای دست دوم به مردم ممنوع شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: در فروش طلای دست دوم به مردم با مشکلات متعددی روبرو بودیم من جمله این که آن قطعه، طلا نبوده و یا این که نقض هایی داشته است و این خرید و فروش مشکلاتی را برای فروشندگان و مردم بعنوان خریداران ایجاد کرده بود.

به گزارش ایلنا، ابراهیم محمدولی با اشاره به ممنوعیت فروش طلای دست دوم از سوی فروشندگان طلا و جواهر و افرادی که جواز کسب دارند، اظهار‌کرد: فروش طلای دست دوم ممنوع است و هیچیک از غرفه داران و دارای مجوز کسب نباید طلای دست دوم را به مردم بفروشند.

او افزود: در فروش طلای دست دوم به مردم با مشکلات متعددی مواجه بودیم از جمله اینکه آن قطعه، طلا نبوده و یا اینکه نقض هایی داشته است و این خرید و فروش مشکلاتی را برای فروشندگان و مردم به عنوان خریداران ایجاد کرده بود.

ممنوعیت فروش طلای دست دوم به مردم

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه مردم هیچ محدودیتی برای فروش طلای خود ندارند، اظهار داشت: مردم با هیچ مانعی برای فروش طلای دست دوم خود روبرو نخواهند شد و هر طلایی که فاکتور داشته باشد امکان فروش آن وجود دارد و غرفه داران و کسانی که جواز کسب دارند و همکاران ما میتوانند طلای مردم را براساس نرخ روز خریداری کنند.

  • 16
  • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش