دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۱۲۰۰۵۵

بهترین روش کاشت ابرو کدام روش است؟

بهترین روش کاشت ابرو

یکی از مشکلاتی که امروز افراد با آن مواجه می شوند کم پشت بودن ابروها ست که در حال حاضر یکی از روش هایی که می توان با استفاده از آن به رفع این مشکل اقدام کرد کاشت ابروست با توجه به مطالعات انجام شده توسط متخصصان توانسته اند به بهترین روش برای کاشت ابرو با کمترین خطر برای افراد پی ببرند خیلی از افراد از آن به عنوان روشی مناسب استفاده می کنند در روش ذکر شده احتیاجی به شکاف در ناحیه بانک مو نیست و دکتر کاشت ابرو از قسمت بانک مو فولیکول های مو را جدا میکند و به ناحیه ای از ابرو ک دچار ریزش شده است پیوند می زند در ادامه مطلب با این روش آشنا می شویم:

بیشترین درخواست برای کدام روش کاشت ابرو است؟

بهترین روش کاشت ابرو برای هر فردی با توجه به شرایط عمومی بدن او انتخاب می شود مانند بانک و شرایط ،الگوی ریزش ابرو،...انتخاب می شود ولی بهترین روشی ک می توان در نظر گرفت با توجه به متقاضیان زیاد آن کاشت ابرو به روش FUT است زیرا به دلیل استفاده از ابزار های پیشرفته و حساس و رشد دائمی ابرو ها با نتیجه ای کاملا طبیعی عوارض آن کم است

کم خطرترین روش کاشت ابرو کدام است؟

از کم خطر ترین روش های کاشت ابرو می توان به میکرو گرافت اشاره کرد در این روش به علت استفاده از وسایل برقی مجهز و پیشرفته برای برداشت مو و پیوند فولیکول با سرعت بالا و عدم نیاز به بخیه در بین طرفداران خود محبوبیت زیادی پیدا کرده از دیگر مواردی که می توان به عنوان مزیت برای این روش نام برد عبارت است از:

 1. به علت استفاده از ایمپلنت های میکرو هیچ گونه جای زخمی در محل برداشت و کاشت ابرو وجود ندارد
 2. با وجود سرعت عمل بالا و موفقیت زیاد در انجام کار درد و ناراحتی آن نسبت به بقیه روش ها برای افراد کمتر است
 3. تراکم کاشت نسبت به روش های دیگر افزایش بیشتری دارد زیرا کاشت موها در اندازه میکرو انجام میگیرد و ....

البته با توجه به توضیحات بالا fut هم به عنوان یک روش کم خطر با عوارض کم به علت استفاده از دستگاه های مدرن با حساسیت بالا نامیده شده است.

روش fut بهترین روش برای کاشت ابرو

یکی از روش های رایج کاشت ابرو که جز بهترین ها به شمار می رود ،کاشت ابرو به روش fut است که از موهای پشت سر به علت ریزش کمتر مو در این ناحیه و مقاومت بیشتر آنها به عنوان بانک مو استفاده می شود از نواری ک از پشت سر برداشته می شود ۱۰۰ تا ۲۵۰ فولیکول برداشت می شود و در نهایت برش ها یی رو ابرو در جهت کاشت گرافت زده می شود.

از مهم ترین تفاوت ها بین روش FUT با بقیه ی روش ها طرز برداشت گرافت های مو از ناحیه بانک مو می باشد برای برداشتن مو به روش FUT از قسمت پشت سر و پشت گوش استفاده میکنند . این دو ناحیه دارای موهایی اند که به خاطر مشکلات ژنتیکی آسیب نمی بینند و ریزش نیز ندارند، ناحیه ابرو، به خاطر وجود موهای نازک‌ در پشت گوش، بیشتر از ای قسمت استفاده می شود. برای برداشتن مو، اول قسمت مورد نظر استریل می کنند و از یک نوار کوچک به تعداد گرافت ها در ناحیه ی بانک مو نشانه گذاری می شود این قسمت بانک موی به وسیله ی دستگاهی حساس تیز و دقیق مو و پوست اطرافش به اندازه ی یک نوار نازک و کوچک جدا می شود.

از بخش های یک تا دو تار برای کاشت ابرو استفاده می کنند. این واحدها ظرافت همچنین خط رویش زیباتری برای ابرو می کنند. قرار دادن این واحدهای فولیکولی در ابرو مهارت بالایی می خواهد. گرافت‌ها به‌ شکلی درست در هر کدام از بخش ها تاج بخش پهن و دم ابرو قرار می گیرند که خط رویش مناسبی را برای طرف ایجاد می کند در این روش کاشت ابرو ، به کمک سوزن مخصوص، شکافی در ابرو ایجاد می کنند و گرافت‌ها با زاویه ی رویش مناسب محل کاشت، قرار می گیرند.

روش fut بهترین روش برای کاشت ابرو

کدام روش کاشت ابرو بیشترین ماندگاری را دارد؟

کاشت‌ ابرو روشی ماندگار و دائمی می باشد؛ اما بعضی اوقات تفاوت‌ها و شرایط هر کسی باعث می‌شوند که نتایج این پیوند برای بعضی افراد متفاوت از دیگران باشد.

این اتفاق به ندرت اتفاق می افتد و افراد از نتیجه پیوند خود راضی هستند. با این حال باید گفت فولیکول‌های کاشته شده مثل فولیکول طبیعی عمر مشخصی دارند.

در بعضی افراد، افزایش سن، بیماری سبک زندگی باعث نازکی فولیکول می شوند؛ در نهایت پیوند مو کیفیت اولیه را از دست خواهد داد ولی به معنی قطع کامل رویش نیست و فولیکول‌ها تا پایان عمر رشد کمی دارند.

از عواملی که باعث افزایش درصد موفقیت پیوندی شود ، عبارت است از:

 1. محل طاسی
 2. تعداد گرافت‌های پیوندی
 3. تراکم کاشت
 4. جنس ،ضخامت فولیکول‌ها
 5. استفاده از راهی مناسب برای پوشش‌دهی بهتر
 6. مهارت و تجربه های متخصصان
 7. مراقبت‌های بعد از کاشت
 8. سن افراد
 9. روش انتخابی برای کاشت
 10. نوع کاشت
 11. تعادل هورمونی
 12. تکنیک های مورد استفاده در کاشت ابرو
 13. رژیم غذایی
 14. استفاده کردن از مواد تقویتی

روشی ک افراد استفاده می کنند برای کاشت ابرو از مهم ترین عواملی است در ماندگاری بیشتر و بهتر ابرو . امروزه روش های کاشت ابرو ی fut و fit بیشترین و بهترین استفاده را دارند. در این روش ها گرافت ها به‌ وسیله دستگاهی دستی یا ماشینی از بانک مو جدا می شوند و به قسمت مورد نظر پیوند می زنند. در این روش ها از با کیفیت ‌ترین گرافت‌ها برای کاشت ابرو انتخاب می کنند.

معمولا این کاشت ابرو دائمی است. اما اگر افراد نکته های مراقبتی را رعایت نکنند گرافت‌ها در نهایت بین ۱ تا ۶ سال حفظ می شوند و از بین نمی روند. در واقعا بهتر است بعد کاشت ابرو رژیم غذایی و سبک زندگی خودمان اصلاح کنیم زیرا گرافت‌های کاشته شده سلول های زنده دارند و طول می کشد تا به مکان جدید عادت کنند و خود را وفق دهند در زمانی که گرافت‌های جدید سعی می کنند در سازگاری خود با محل جدید، نباید هیچگونه آسیبی به آنها برسد. به همین دلیل توصیه می شود که بعد از کاشت ابرو تا ۱ ماه نکات را رعایت کنید که ماندگاری کاشت ابرو دائمی بماند.

 • 15
 • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
ویژه سرپوش