۲۲:۰۸ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۵۰۷۰۳۹
کشتی - وزنه برداری

ایران نایب قهرمان کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان شد

کشتی فرنگی جوانان جهان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
تیم ایران بعنوان نایب قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان در استونی رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان روزهای ۲۵ تا ۲۷ مردادماه در شهر تالین استونی برگزار شد و در پایان تیم ایران با ۲ مدال طلای محمد ناقوسی و علی اکبر یوسفی در اوزان ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم و ۳ مدال برنز پویا دادمرز، شاهین بداغی و محمدرضا رستمی در اوزان ۵۵، ۶۳ و ۷۲ کیلوگرم بعنوان نایب قهرمانی دست یافت. تیم های روسیه و ترکیه نیز اول و سوم شدند.

نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با دونگی هیوک وون از کره جنوبی با نتیجه ۱۱ بر یک به پیروزی رسید. و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل انور اله یاروف از روسیه با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر روس در دیدار فینال، دادمرز به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه ۳ بر صفر از سد احمد باقدودا از مصر گذشت و راهی دیدار رده بندی شد و در این دیدار نیز با نتیجه ۲ بر صفر از سد تیگران میناسیان از ارمنستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم میلاد رضانژاد در دور نخست با نتیجه ۹ بر یک آزاتجان آچیلوف از ترکمنستان را شکست داد. وی در دور بعد مقابل میروسلاو سولویان از اوکراین با نتیجه ۸  بر ۷ مغلوب شد و با توجه به شکست این اوکراینی در دور بعد به حریف روس، رضانژاد از دور رقابت ها کنار رفت و دهم شد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم شاهین بداغی در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر از سد سانگ جون پارک از کره جنوبی گذشت. وی در دور دوم مقابل هراچیا پوقوسیان از ارمنستان با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله عبدالمالک مرابت از الجزایر را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل لری ابولادزه از گرجستان با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. بداغی در این دیدار پتروف سولیف از کشور بلغارستان را با نتیجه ۳ بر ۲ از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.

در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۲ کریستین وانزا از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور سوم  با نتیجه ۹ بر ۴ از سد سرگئی کوتوزوف از روسیه گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. وی در این مرحله مقابل پیتون اومانیا از آمریکا با نتیجه ۷ بر ۳ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دیدار نیمه نهایی، مختاری از دور رقابت ها کنار رفت و دهم شد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا رستمی در دور اول با نتیجه ۱۲ بر ۷  اوتار ابولادزه از گرجستان را از پیش رو برداشت وی در دور دوم مقابل الماز حسن اوویچ از صربستان با نتیجه ۸ بر ۲ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رستمی در این مرحله مقابل اولوو غنی زاده از آذربایجان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت. رستمی در این گروه مقابل ساموئل گریگوریان از ارمنستان با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی دست یافت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه ۶ بر ۵ اسماعیل گون از ترکیه را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم محمد ناقوسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل رانت کالجولا از استونی با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله ساجان از هند را با نتیجه ۷ بر ۳ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ناقوسی در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ از سد عبدالرحمن کالکان از ترکیه گذشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال دامیر رحیم اف از روسیه را با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر سانجیت از هند را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر کارن خاچاتریان از ارمنستان را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. وی در این مرحله مقابل ساتوکی موکایی از ژاپن با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فروزنده در این مرحله مقابل ایستوان تاکاس از مجارستان با نتیجه ۱۶ بر ۷ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار مقابل ماکسیم باندارنکا از بلاروس با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد و پنجم شد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم حسن فروزنده در دور اول با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب گئورگی کاتساناشویلی از گرجستان شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت. فروزنده در این گروه با نتیجه ۵ بر ۲ رویوتا ناسوکاوا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۷ بر صفر کریستین زمپ از سوئیس را شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت. فروزنده در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۴ مقابل ایهار یاراشوویچ از بلاروس شکست خورد و پنجم شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم  ابوالفضل سیدمهدوی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مارک راگینجر از اتریش را با نتیجه ۵ بر یک از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل جرارد کورنیزاک از لهستان با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، سید مهدوی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر میکیتا کاوالاسکی از بلاروس را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل روبینزون ایسادزه از گرجستان با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. یوسفی در این مرحله با نتیجه ۶ بر یک از سد موحامت باکایر از ترکیه گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با نتیجه ۲ بر یک از سد کولتون شولتز از آمریکا گذشت و به مدال طلا دست یافت.

  • 9
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.1 stars from 11 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
وب گردی
هرویه میلیچ,هروویه میلیچ,بیوگرافی هرویه میلیچ بیوگرافی هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال

نام اصلی:   هروویه میلیچ

زادروز:   ۱۰ مهٔ ۱۹۸۹ ‏

زادگاه:  اوسییک، کرواسی

قد:  ۱٫۸۳ متر (۶ فوت ۰ اینچ)

 وزن:  ۷۴ کیلو

پست:  مدافع چپ / وینگر

ادامه
مانوئل پوکیارلی,بیوگرافی مانوئل پوکیارلی,عکس های مانوئل پوکیارلی بیوگرافی مانوئل پوکیارلی + تصاویر مراسم ازدواجش

بیوگرافی مانوئل پوکیارلی

نام کامل: مانوئل پوکیارلی (manuel pucciarelli)

تاریخ تولد: ۱۷ ژوئن ۱۹۹۱ ‏

زادگاه: پراتو

قد: ۱٫۷۴ متر (۵ فوت ۸ ۱⁄۲ اینچ)

پست : مهاجم دوم/هافبک هجومی

ادامه
مودیبو مایگا,بیوگرافی مودیبو مایگا بیوگرافی مودیبو مایگا، بازیکن جدید پرسپولیس

نام کامل:مودیبو مایگا

تولد:۳ سپتامبر ۱۹۸۷ ‏

زادگاه:باماکو، مالی

قد:۱٫۸۵ متر( ۶ فوت ۱ اینچ)

پست:مهاجم، هافبک

ادامه
فرناندو کانسین,بیوگرافی فرناندو کانسین,عکس های فرناندو کانسین بیوگرافی فرناندو کانسین + عکس همسرش

نام کامل: فرناندو کانسین ماتوس

نام  به انگلیسی: Fernando Canesin Matos

زادروز: ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ ‏

زادگاه: ریبرآ پرتو، برزیل

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک

ادامه
شیخ دیاباته,بیوگرافی شیخ دیاباته,بازیکن جدید استقلال بیوگرافی شیخ دیاباته مهاجم جدید استقلال

نام کامل: شیخ تیدیانه دیاباته( فرانسوی:Cheick Tidiane Diabaté)

تاریخ تولد: ۱۹۸۸

محل تولد: باماکو، مالی

قد: ۱٫۹۴ متر

پست: مهاجم

باشگاه سابق: الامارات

ادامه
کالدرون,بیوگرافی کالدرون,گابریل کالدرون بیوگرافی گابریل کالدرون (سرمربی جدید پرسپولیس)

نام کامل: گابریل اومبرتو کالدرون (Gabriel Humberto Calderón)

تاریخ تولد: ۷ فوریهٔ ۱۹۶۰

محل تولد: راوسون، آرژانتین

باشگاه سابق: القطر

باشگاه کنونی: پرسپولیس (سرمربی)

ادامه
آنته چاچیچ,بیوگرافی آنته چاچیچ,عکس های آنته چاچیچ بیوگرافی آنته چاچیچ

نام کامل: آنته چاچیچ

زادروز: ۲۹ سپتامبر ۱۹۵۳

زادگاه: زاگرب، یوگسلاوی

پست: سرمربی

تحصیلات : فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی

ادامه
آندره آ استراماچونی,بیوگرافی آندره آ استراماچونی,استراماچونی بیوگرافی آندره آ استراماچونی، سرمربی جدید استقلال (+عکس همسر)

نام کامل: آندره آ استراماچونی

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۷۶

محل تولد: رم، ایتالیا

حرفه: مربیگری فوتبال

باشگاه فعلی: استقلال تهران

 

ادامه
مارک ویلموتس,بیوگرافی مارک ویلموتس,ویلموتس بیوگرافی مارک ویلموتس (+سوابق فوتبالی)

گزیده‌ای از بیوگرافی مارک ویلموتس

نام کامل: مارک روبر ویلموتس

تاریخ تولد: ۲۲ فوریهٔ ۱۹۶۹ ‏(۵۰ سال)

محل تولد: ژودوآنی، بلژیک

قد: ۱ متر و ۸۳ سانتی متر

 

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • دوشنبه ۱ مهر
    والیبال قهرمانی اروپا
    روسیه - اسلوونی
    ساعت: ۲۲:۰۰
  • ﺳﻪشنبه ۲ مهر
    هفته پنجم سری آ ایتالیا
    برشا - یوونتوس
    ساعت: ۲۲:۳۰
  • چهارشنبه ۳ مهر
    هفته پنجم لیگ برتر ایران
    سایپا - تراکتور
    ساعت: ۱۶:۱۵
  • هفته پنجم لیگ برتر ایران
    نفت‌ مسجدسلیمان - شهر خودرو
    ساعت: ۱۸:۳۰
  • هفته پنجم سری آ ایتالیا
    آاس رم - آتالانتا
    ساعت: ۲۰:۳۰
  • هفته پنجم سری آ ایتالیا
    اینتر - لاتزیو
    ساعت: ۲۲:۳۰
  • پنجشنبه ۴ مهر
    هفته پنجم لیگ برتر ایران
    پرسپولیس - سپاهان
    ساعت: ۱۶:۱۵
  • هفته پنجم لیگ برتر ایران
    ماشین‌سازی‌تبریز - شاهین شهرداری‌بوشهر
    ساعت: ۱۶:۳۰
  • هفته پنجم لیگ برتر ایران
    فولاد - پیکان
    ساعت: ۱۸:۳۰
  • هفته پنجم لیگ برتر ایران
    ذوب آهن - استقلال
    ساعت: ۱۸:۳۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید