سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۲۰۱۰۲

سفرمارکت: خرید بلیط هواپیما ارزان با امکان مقایسه قیمت

سفرمارکت,خرید بلیط هواپیماخرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

در جهان مدرن، زمان اهمیت بسیاری دارد؛ به همین خاطر، هرآنچه باعث شود در وقت صرفه‌جویی شود، ارزش بسیاری خواهد داشت. ازطرفی، مردم زمان قابل توجهی را در اینترنت می‌گذارند. درچنین دنیایی، وجود بازارهای مجازی چون سفرمارکت، حائز اهمیت است. سفرمارکت: خرید بلیط هواپیما ارزان با امکان مقایسه قیمت را برای کاربران خود فراهم می‌آورد. از همین رو، آشنایی با سفرمارکت به سود شما خواهد بود.

سفرمارکت؛ موتور جستجوی قدرتمند

سفرمارکت یک بازار مجازی (Market Place) است. بازارهای مجازی وظیفه دارند تا در یک بستر مجازی و اینترنتی و با ایجاد رقابت پویا و اصولی بین تامین‌کنندگان مختلف، به مشتریان کالا و خدمات بفروشند. این عمل بدین معنا است که هم به فروشندگان و هم به خریداران سود می‌رسانند. سفرمارکت، به‌عنوان اولین بازار و موتور جستجوی خدمات گردشگری در ایران شناخته می‌شود و با گذشت سال‌ها، جایگاه خود را در میان بازار هدف پیدا کرده است. در این بازار، آژانس‌های مسافرتی مختلف، خدمات خود مانند فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل یا تور را از طریق سفرمارکت انجام می‌دهند. درحقیقت سفرمارکت برای آژانس‌های کوچک و متوسط، این فرصت را فراهم می‌سازد تا محصولات خود را در این بازار آنلاین ارائه کنند و از آسیب انحصارگرایی کمپانی‌های بزرگ در امان باشند. سفرمارکت به کاربران این امکان را می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن، بهترین خدمات و کمترین قیمت را پیدا کنند. سفرمارکت بزرگترین بازار آنلاین گردشگری است که به مسافرین امکان جستجو، مقایسه و در نهایت انتخاب خدمات گوناگون سفر را می‌دهد. هدف اصلی سفرمارکت، ارائه بهترین خدمات و ارزانترین قیمت در کمترین زمان ممکن است.

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت؛ سفر به هرجا که دلت می‌خواهد

سفر هوایی به‌دلایل متعددی یکی از بهترین راه‌ها برای سفر و جابه‌جایی است. هواپیما سرعت بسیار بالایی دارد و در طی ساعاتی بسیار اندک، شهرها، کشورها و قاره‌ها را درمی‌نوردد. از جنبه‌های بسیاری، سفر با هواپیما هزینه کمتری دارد و گاهی در سفرهای خیلی طولانی، تنها گزینه‌ موجود محسوب می‌شود. به‌همین دلیل، در سال‌های اخیر تقاضای بالایی برای خرید بلیط هواپیما وجود دارد. سفرمارکت از ابتدای فعالیت خود، درنظر دارد تا به‌عنوان یک موتور جستجوی قدرتمند، تمرکز خود را بر روی فروش آنلاین بلیط هواپیما بگذارد. از همین رو، تقریبا بلیط تمام مقاصد مهم دنیا، در این سایت قابل خریداری است. در طی شبانه روز، افراد می‌توانند تمام بلیط‌ها و پرواز های موجود مانند پرواز چارتر معمولی و سیستمی در سایت را مشاهده کنند و پس از انتخاب، به راحتی وارد درگاه پرداخت شوند و بلیط خود را خریداری نمایند. سفرمارکت امکان مقایسه و خرید آنلاین از بین صدها سایت گردشگری را برای افراد ایجاد می‌کند.

سفرمارکت,مقایسه آنلاین قیمت در سفرمارکتمقایسه آنلاین قیمت در سفرمارکت

امکان مقایسه آنلاین قیمت در سفرمارکت

امکان مقایسه قیمت فرصت خوبی است که سفرمارکت برای کاربران خود فراهم می‌کند. در این بازار مجازی، به‌مانند یک بازار در جهان غیرمجازی، شما می‌توانید خدمات مختلف ارائه شده را ببینید و با هم مقایسه کنید. اگر شما بخواهید برای خرید بلیط هواپیما به خود آژانس‌ هواپیمایی یا سایت فروش آن مراجعه کنید، فقط با بلیط‌های ارائه شده توسط یک شرکت یا آژانس هواپیمایی خاص روبه‌رو خواهید شد. اما سفرمارکت فضایی را فراهم می‌سازد که بتوانید تمام بلیط‌های موجود که توسط شرکت‌های هواپیمایی، آژانس‌های فروش بلیط و غیره ارائه می‌شود را مشاهده کنید. برای مقایسه قیمت در سفرمارکت، پس از اینکه وارد فضای سایت شدید و گزینه بلیط هواپیما را انتخاب کردید، پیش از همه باید مبدأ و مقصد خود را مشخص کنید. در این زمان، فهرستی از تمام بلیط‌هایی که در مسیر مورد نظر شما، به‌ طور مثال بلیط تهران کیش، وجود دارد، به نمایش درخواهد آمد و شما می‌توانید قیمت‌های مختلفی که ارائه شده است را رصد نمایید. در این هنگام، اگر شما گزینه «خرید از میان چند وبسایت» را برگزینید، وارد یک لایه عمیق‌تری از مقایسه می‌شوید و می‌توانید قیمت‌های ارائه شده از سوی تامین‌کنندگان مختلف برای آن پرواز خاص را در یکجا ببینید. این مقایسه لایه‌لایه، موجب می‌شود دید بهتری نسبت به تمام گزینه‌ها داشته باشید.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما در سفرمارکت

سفرمارکت شرایطی را فراهم می‌آورد تا افراد بتوانند به ارزانترین بلیط هواپیما دست پیدا کنند. پیش‌فرض فیلترهایی که در سایت سفرمارکت وجود دارد، بر روی ارزانترین قیمت گذاشته می‌شود. دوم، طبق مورد قبل و امکان مقایسه قیمتی که توسط سفرمارکت برای شما فراهم می‌شود، می‌توانید تمام گزینه‌های ممکن را ببینید و مثلا ارزانترین بلیط هواپیما مشهد را مشاهده کنید. از دیگر سو، یک تقویم قیمتی در سایت وجود دارد که تمام قیمت‌هایی که در یک بازه یک ماهه، در یک مسیر هوایی مانند تهران مشهد یا تهران کیش تعیین شده است را به شما نشان می‌دهد. به تمام این‌ها، نمایش بلیط های لحظه آخری و بلیط های چارتری را نیز اضافه کنید. اگر در لحظات آخر پرواز یک هواپیما، تمام صندلی‌ها به‌فروش نرسد، معمولا بلیط با قیمت کمتری بارگزاری می‌شود تا هواپیما با ظرفیت تکمیل به پرواز درآید. درمورد بلیط‌های چارتری نیز این قضیه صادق است. سفرمارکت بلیط‌های چارتری را به‌نمایش درمی‌آورد و می‌توانید با خرید آن، هزینه کمتری برای بلیط هواپیما خود پرداخت کنید.

سفرمارکت,خرید بلیط هواپیما ارزانخرید بلیط هواپیما ارزان

دیگر امکانات سفرمارکت

یکی از ویژگی‌های یک مارکت و بازار مجازی خوب، تک‌بعدی نبودن آن است. از همین رو، سفرمارکت با گسترده‌تر کردن فضای خدماتی خود، دست بر روی دیگر خدمات مربوط به گردشگری نیز گذاشته است. خرید تور از سفرمارکت، اولین کاری است که می‌توانید در کنار خرید بلیط هواپیما بکنید. به‌مانند فروش بلیط هواپیما، آژانس‌های گردشگری فرصت فروش تورهای خود را نیز در سفرمارکت دارند تا کاربران بتوانند در یک فضای گسترده و امن، انواع تورهای مسافرتی را مشاهده کنند. از امتیازات سفرمارکت، خرید تورهای مختلف به صورت اقساطی است. با این تدبیر، که افرادی که به دنبال پرداخت هزینه کمتر برای سفرهایشان هستند، می‌توانند با جستجو در سفرمارکت، بهترین و مناسب‌ترین تور را برای خود انتخاب کنند و سپس برای پرداخت آن به صورت اقساطی اقدام کنند.

خدمت دیگر سفرمارکت، امکان رزرو اتاق در هتل‌های مختلف است. افزون‌بر هتل، امکان اجاره سوئیت و ویلا نیز در سفرمارکت وجود دارد. تازه‌ترین خدمت سفرمارکت نیز، فروش بلیط آنلاین قطار است. با این امکان جدید، شما نه‌تنها می‌توانید بلیط‌های مختلف هواپیما را ازطریق سفرمارکت خریداری نمایید؛ بلکه امکان خرید بلیط قطار نیز فراهم است. تمام این‌ها در کمترین زمان ممکن و با یک کلیک ساده و در امن‌ترین حالت ممکن، به یاری سفرمارکت ممکن می‌شود.

کلام آخر:

برای مراجعه به سایت سفرمارکت می‌توانید آدرس اینترنتی  www.safarmarket.comرا دنبال کنید. نیز با داشتن اپلیکیشن سفرمارکت، کار برای شما آسان‌تر خواهد شد. جدا از خرید و فروش در سفرمارکت، اگر به‌دنبال یک مشاور خوب در زمینه گردشگری هستید، مجله (وبلاگ) گردشگری سفرمارکت، بهترین مرجع برای کسب اطلاعات شما محسوب می‌شود. در این مجله گردشگری، فهرستی از شهر‌ها و مقاصدی که نمی‌شناسید، با توضیحاتی کامل، به شما معرفی می‌شود. این اطلاعات درمورد جاذبه‌های مختلف دنیا و اطلاعات گردشگری مختلف به شما دید بهتری  در هنگام انتخاب یک مقصد برای سفر می‌دهند.  درنتیجه، هنگام خرید بلیط هواپیما یا هر اقدام در حوزه سفر و گردشگری، سفرمارکت را فراموش نکنید.

  • 12
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش