شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
۲۳:۰۳ - ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۲۰۱۳۶
جرم و جنایت

مقتول با همسرم رابطه داشت، از کشتنش پشیمان نیستم

مردی که مدعی است همسرش و مردی جوان رابطه پنهانی داشتند این مرد را به قتل رساند.

مردی که به خاطر خیانت همسرش، او و مهندسی جوان را با ضربات چاقو زده و باعث مرگ مرد جوان شده است در دادگاه ابراز پشیمانی نکرد.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم در جلسه رسیدگی به اتهامش گفت از زنده بودن همسرش ناراحت است و زن خائن را مستحق مرگ می‌داند.

بر اساس محتویات پرونده، قتل مهندس جوان سه سال قبل اتفاق افتاد. مردی به نام سهراب با پلیس تماس گرفت و گفت همسرش و مردی غریبه را با چاقو زده است. با حضور مأموران در محل هر دو مجروح به بیمارستان منتقل شدند اما مهندس جوان به نام رایان جانش را از دست داد و مهناز، زن جوان، جان به در برد.

سهراب مسئولیت همه اتفاقاتی را که افتاده بود، گردن گرفت و گفت: چند سال قبل همسرم به من خیانت کرد و در دادگاه نیز محکوم شد؛ اما چون دو دختر دوقلو داشتم، او را بخشیدم. در دوران کرونا همسرم دورکار شد و مدتی در خانه کار می‌کرد؛ اما یک‌باره گفت باید سرکار برگردد. حرف‌های او خیلی مشکوک بود. من همسرم را تحت نظر گرفتم و گوشی موبایلش را بررسی کردم. متوجه شدم با فردی بارها تماس تصویری داشته است. شماره به نام یک زن ثبت شده بود و همسرم گفت این زن دوست جدیدش است.

متهم ادامه داد: من حرف مهناز را باور کردم؛ اما رفتارهای مشکوک او ادامه داشت. تا اینکه یک روز با همسرم تماس گرفتم و  پرسیدم کجاست که گفت سر کار است. وقتی شب به خانه آمدم، دخترم گفت مادرش خانه بود و سر کار نرفت. فهمیدم زنم باز دروغ می‌گوید. روز حادثه دوباره با او تماس گرفتم. همسرم گفت سر کار است. من سرزده به خانه آمدم و دیدم همسرم در حالت بدی در خانه است. همه جای خانه را گشتم. همسرم گفت چون در خانه تنها بوده لباس نپوشیده ولی حرفش را باور نکردم. سمت دستشویی رفتم و دیدم در قفل است در را شکستم و وارد شدم و مرد جوان را دیدم که در دستشویی بود. همان‌جا با چاقو مهناز و آن مرد را زدم.

متهم گفت: قبل از اینکه وارد خانه شوم با باجناقم تماس گرفتم و به او گفتم بیا و شاهد باش که این زن با من چه کرده است. من باجناقم را بیرون از خانه نگه داشتم و اجازه ندادم وارد شود تا زمانی که هر دوی آنها را با چاقو زدم.

مأموران در ادامه تحقیقات خودشان متوجه شدند روز حادثه رایان بیش از ۷۰ بار با مهناز تماس گرفته است. بنابراین رابطه او و مهناز برای دادسرا محرز شد.

پلیس همسر رایان را هم پیدا کرد. این زن تأیید کرد شوهرش با مهناز رابطه داشت. او گفت: زندگی من سیاه شده بود. بارها به مهناز گفتم پایت را از زندگی من بیرون بکش؛ اما همچنان شوهرم به رابطه با او ادامه می‌داد. آخر هم در خانه همان زن کشته شد.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. در جلسه رسیدگی مادر مقتول درخواست قصاص کرد.

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او اتهام را قبول کرد و گفت حاضر به عذرخواهی نیست و مقتول را مستحق مرگ می‌دانست. با توجه به گفته‌های متهم، دادگاه دستور تحقیق بیشتر درباره رابطه مهناز و رایان را صادر کرد و در نهایت پرونده دوباره به دادگاه برگشت.

در جلسه دوم رسیدگی به این پرونده مادر رایان یک بار دیگر درخواست قصاص کرد. او گفت: مهناز پسرم را گول زده و اغفال کرده بود. پسر من مقصر نبود. من برای این مرد درخواست قصاص دارم.

وقتی نوبت به سهراب رسید، یک بار دیگر گفت: از کاری که کردم پشیمان نیستم. دخترانم هم تأیید کردند مادرشان با رایان رابطه داشته و مدارک زیادی این موضوع را ثابت می‌کند. تنها ناراحتی من این است که چرا زن خائنی مثل مهناز نمرد و زنده ماند این دومین بار است که او به من خیانت می‌کند و مستحق مرگ بود.

بعد از گفته‌های متهم و وکیل مدافع او هیأت قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

  • 17
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
ویژه سرپوش