دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
۱۰:۲۸ - ۲۱ تير ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۴۰۵۲۲۷
جرم و جنایت

راز قتل «آتنا » دختر ۷ ساله اردبیلی

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت,آتنا

از ناپدید شدن آتنا دختربچه پارس‌آبادی تا پیدا شدن جسدش در خانه قاتل، بیست روز پرالتهاب برای مردم، پلیس و مقامات قضایی شهر گذشت و سرانجام افشای راز قتل این دختربچه هفت ساله ضمن ابراز تأثر عمومی، خشم مردم پارس‌آباد را نسبت به این جنایت هولناک برانگیخت.

 

این خشم و تأثر مردم پارس آباد اردبیل چنان عمیق و گسترده بود که دادستان این شهر به میان مردم رفت و آنان را به صبر و آرامش دعوت کرد تا رسیدن قاتل بیرحم به پای دار مجازات، پرونده جنایت رویه قضایی خود را طی کند. عواطف مردم پارس آباد نسبت به قتل فجیع آتنای هفت ساله جریحه دار شده و ضمن انتشار تصاویری از این دختر خردسال در شبکه‌های مجازی، اهالی شهر به خیابان‌ها آمدند و ضمن ابراز نفرت نسبت به مرد جنایتکار و دادن شعارهایی برای مجازات سریع این قاتل، خانه‌اش را سنگباران کردند.

 

بیست روز از ربوده شدن آتنا می‌گذشت اما تحقیقات نشان می‌داده این دختربچه ۱۶ روز پیش از این به قتل رسیده و به این ترتیب روشن می‌شود که آتنا چهار روز در اسارتگاه قاتل بیرحم زندانی بوده و سپس به قتل رسیده است.آتنای خردسال بیست روز پیش از پیدا شدن جسدش برای دیدن پدرش از خانه بیرون آمده و از آن پس ربوده شده است.

آن گونه که مقامات قضایی و پلیس اعلام کرده‌اند با گذشت پنج روز از گم شدن «آتنا اصلانی» عامل قتل دستگیر شده بود تا اینکه با گذشت بیست روز از ناپدید شدن دختربچه، جسدش را در پارکینگ خانه این مرد جانی پیدا کردند و تعجب عمومی این است که چرا در این مدت مأموران به بازرسی خانه او نپرداخته‌اند و روز دوشنبه این هفته با گذشت بیست روز پس از اعتراف قاتل به خانه‌اش رفته‌اند و با جسد آتنا در پارکینگ این خانه روبه‌رو شده‌اند.

 

اعتراف قاتل

ناصر عتباتی، دادستان مرکز استان اردبیل با تشریح جزئیات جدیدی از پرونده قتل دختر هفت ساله پارس‌آبادی، گفت: مظنونی که در پنجمین روز ناپدید شدن آتنا اصلانی بازداشت شده بود، در بازجویی‌ها به قتل اقرار کرد. ۲۰ روز پیش با اعلام مفقود شدن آتنا اصلانی پرونده کیفری تشکیل و مأموران و کارشناسان زبده مرکز استان و شهرستان پارس‌آباد تحقیقات فنی را زیرنظر بازپرس مرکز استان و پارس‌آباد آغاز کردند.

 

وی افزود: در پنجمین روز گم شدن آتنا فرد مظنون دستگیر شد و با صدور دستور قضایی این فرد با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد. به دستور دادستان مرکز استان پرونده به صورت فوق‌العاده مورد رسیدگی قرار گرفت و تحقیقات مفصلی از این مرد انجام شد و درنهایت به این نتیجه رسیدیم که آتنا اصلانی به قتل رسیده است و سپس جسد وی در محیطی که متعلق به این مرد بوده، کشف شد. طبق نظریه اولیه پزشکی قانونی استان، زمان فوت آتنا به روز مفقود شدن وی برمی‌گردد. دستگاه قضایی استان عزم جدی برای رسیدگی سریع و فوق‌العاده به این پرونده، صدور حکم و اجرای آن خواهد داشت و در کنار سرعت دقت نیز در تحقیقات مدنظر خواهد بود.

 

تلاش بی‌وقفه برای یافتن آتنا

دادستان پارس آباد نیز در این باره گفت: جسد آتنا در پارکینگ خانه مظنون اصلی پرونده پیدا شد و تحقیقات قضایی در این باره ادامه دارد. از زمان دریافت خبر گم شدن دختر ۷ ساله، دادسرا و مأموران آگاهی به‌صورت ۲۴ ساعته برای پیدا کردن این دختربچه تلاش کرده‌اند.

 

گزارش پلیس هم تأکید دارد که آتنا ۲۸ خرداد امسال برای رفتن نزد پدرش، خانه‌شان در محله پزشکیان پارس آباد در استان اردبیل را ترک کرد و پس از آن ناپدید شده است. با شکایت خانواده او در پلیس آگاهی، پرونده‌ای تشکیل شد و با دستور دادستان پارس آباد تجسس پلیس آغاز شد. تیم جنایی با بررسی دوربین‌های مداربسته و تحقیقات محلی متهم را شناسایی کرد و سرانجام در بازرسی پارکینگ خانه این مرد جسد دختر هفت ساله کشف شد. جسد این کودک به دستور دادستان برای تعییـــــــن علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

 

نماینده شهرستان‌های پارس آباد و بیله سوار درمجلس شورای اسلامی نیز در پی درگذشت آتنا اصلانی، ضمن صدور اعلامیه‌ای ضمن تشکر از تلاش مأموران در کشف این جنایت خواستار مجازات قاتل شد.

 

درخواست فرماندار از مردم برای حفظ آرامش

فرماندار پارس‌آباد از مردم خواست پیگیری حادثه را به مراجع مسئول واگذار کنند تا اشد برخورد با قاتل انجام شود: تجمعات و جوسازی‌های بی‌مورد و ایجاد جو التهاب در جامعه موجب تأخیر در روند رسیدگی به پرونده قتل آتنا اصلانی می‌شود و این نه خواست ما و نه خواست شهروندان است.وی روز دوشنبه در اجتماع جمعی از مردم در مصلای شهر گفت: همه ما خواهان رسیدگی فوری به این پرونده هستیم، باید اجازه داد پرونده مسیر و مراحل قانونی خود را طی کند. خواست ما و نتیجه مطلوب این بود که این دختر معصوم صحیح و سلامت به آغوش خانواده خود برگردد که متأسفانه چنین نشد.این پرونده دارای ابعاد پیچیده‌ای بود، مطمئن باشید پرونده بدون فوت وقت و بسرعت رسیدگی و حکم الهی صادر و با قاطعیت اجرا خواهد شد.

 

 

iran-newspaper.com
  • 21
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱۱۱
در انتظار بررسی: ۱۴۱
غیر قابل انتشار: ۱۴۴
جدیدترین
قدیمی ترین
بعضی از مردها واقعا کثیف هستندوبه دلیل اینکه کارشان را انکار کنند میگویند :(که دختره حجب و حیا ندارد و او‌مارا تحریک میکندواقعا اینها چرا اینکار هارا میکنند میخواهند چه چیزی را ثابت کنند اینکه دخترها انهارا تحریک میکند من یه مرد متاهل هستم واینهارا از روی دلسوزی نمیگویم )
۱۰ بار اعدام در ده روز متوالی تا روز اخر به هلاکت برسه. تف بر شرف این قاتل بی رحم. اتنا جان روحت قرین رحمت باد.
۱۰ بار اعدام در ده ر...
دقیقا زهرا جان دقیقا.همشهری زیبای من،خوشگل ترین دختری که من میشناختم،دوستت دارم.برام سخته که به یک دختری که تنها ۷ سال داره بگم خدا رحمتت کنه.
ازروزی که این خبر هولناک را شنیدم شدیدا ناراحتم وروزی چندین بار به عکس اتنای عزیز خیره میشم خداوند به پدر ومادر ان عزیز صبر عنایت بفرماید اتنای زیبا به دست ان جانی پرپرشد وان قاتل روانی باید به اشد مجازات برسد ومن سنگسار راترجیح میدهم
ازروزی که این خبر هو...
آتنا جان روحت شاد به خواست خدا که بهشت میروی
واقعا وقتی شنیدم خییییلی ناراحت شدم این قاتل کثیف باید اعدام بشه اتنای عزیزم روحت شا
واقعا وقتی شنیدم خیی...
من وقتی این خبرراشنیدم خیلی ناراحت شدم و گریه کردم اتنا جان روحت شاد ویادت گرامی و ایشالله کسی که باهات اینکار راکرد روحش عذاب بکشد
واقعا وقتی شنیدم خیی...
من وقتی خواندم تمام بدنم لرزید من ترجی میدم ب دست خانوادش سنکسارشود
واقعا انقد ناراحتم چند شبه نتونستم بخوابم دوست ندارم بچم و دیگه مدرسه هم بفرستم الهی الان پدر و مادر آتنا چه میکشن از انسان بودن شرمم میشه وقتی جانورانی اینچنین میبینم شیطان را روسفید کردی با جنایت هایمان .
والا این قاتل انقدر هوشیار بوده و حرفه ای و تمیز کار کرده که کسی حتی شکم بهش نکرده بوده قابل توجه خانوم کوثری که میگه مریضن باید درمان شن میگم ادم مریض انقد نقشه نمیکشه کنترلش و از دست میده و بعدش اغلب لو میره نه اینکه این همه قتل انجام بده اخرم خودش اعتراف کنه این ادم یه قاتل زنجیره ایه که هنوزم که هنوزه حقیقت و نمیگه و باید اشد مجازات٬اعدام بشه. ادم مریضم بره و خودش رو درمان کنه نه این که قتل کنه بعدا امثال کوثری ها به فکر درمان بیوفتند درمان هرکی دست خودشه و اونایی که میگن حجاب پسر بچه ها هم چادر سر کنن والا تجاوز به پسر بچه ها آمارش دقیقا اندازه دختر ها است.
برا چي يه سري آدم براي خودشيريني مي گن بي حجابي آتنا باعث اين ماجراي تلخ شده مگه اصن اين دختر به سن تكليف رسيده بوده اصن يه دختر هفت ساله چه جوري باعث تحريك يه مرد ميشه؟ يه مردد بايد اينقد نامرد باشه كه اين كار رو انجام بده واقعا بايد اين آدم كثيف بايد اعدام بشه
به نظربنده همچین حیوانهایی راروزی صد باربایداعدام کرد
به نظر من کسی که این همه سابقه داشته نباید ازاد در جامعه زندگی و کاسبی کند وبسیاری از جوانان تحصل کرده بیکار باشند .این گونه اشخاص باید تا اخر عمر در زندان باشند.نباید حالا به وزارت کار وامور اجتماعی نامه بنویسیم که به امور اقای اصلانی رسیدگی شود .اگراقای اصلانی واصلانیها در رفاه باشند یک هزارم این جنایت ها اتفاق نمی افتد.
با شنیدن این خبر سوگوار قلبم به درد امد. برای خانواده این گل پرپر شده از خداوند متعال صبر جزیل خواهانم و برای ان قاتل بی شرف اشد مجازات.
این کثیف حیوان صفت حتمأ باید در ملأ عام اعدام شه
واقعأ آدم قلبش درد میگیره,چرا آدم باید اینقد پست باشه گه دست به چنین جنایتی بزنه,آتنا روحت شاد
بیماران روانی از این نوع همه جا هستند پدر مادر ها باید هوشیار باشند.کوتاهی پدر مادر در عدم نظارت بر رفت و آمد کودکان و عدم آموزش باعث ایجاد این حوادث تلخ میشه.
خداوندبه خانواده اتناصبربده
ای تف بر ذات این مرد بیشرف
ای تف بر ذات این مرد...
نگو مرد بیشرف بگو نامرد بیشرف
نگو مرد بیشرف بگو نا...
دمت گرم
ازخداوند متعال صبرجمیل برای خانواده داغدار این طفل معصوم رو خواستارم.واقعا سخته تحمل چنین غم جانسوزی,اما حقیقتا قانون ما خیلی مقصره ,وقتی این جانی سابقه داشته چراباید ازادانه تو شهرزندگی میکرده وخیلی راحت مرتکب قتل میشده ,اینو باید همون اول اعدامش میکرد تا عبرتی میشد .واقعا متاسفم که این اتفاقات ناگوار تو شهرهای ما به راحتی میفته.خداکنه این نامرد به سزای عمل قبیحش برسه.خدا لعنتش کنه بیشرف رو.
این قاتل از همان نسل مغول که ای کاش از مادر زاده نشده بود که متاسفانه از خودش نسل هن به حا گذاشته
مشکل ازدستگاه قضاست که اين سابقه داربوده همون اول بايد جانيهارو اعدام کرد تاکاربه اينجانکشه اينا ادم نيستن همه سابقه دارها هيچ وقت درست نميشن براي چندبارجنايت کرده کثافت گرگ صفت ولي باز ازادش کردن
اتنای عزیز حیف تو دخترزیبا خدابه پدرومادرت صبر ایوب دهد مرگ برقاتلت
ضمن تسلیت به خانواده داغدار آتنای عزیز و از مسئولین برای این جانی کثیف و پست اشد مجازات را خواستارم .
با عرض تسلیت به خانواده و مخصوصاً مادر داغدار آتنای عزیز از خداوند برای این مادر و خانواده صبر فراوان خواستارم . و برای این جانی کثیف و شیطان صفت اشد مجازات را از مسئولین محترم خواستارام . این جانی باید مانند آتنای عزیز که تکه تکه شده او راهم تکه تکه کنند .
واقعا ناراحت شدم. مملکت بد جور داغون شده
لعنت به این بی شرف بی ناموس
لعنت به این بی شرف ب...
حالا اگر این کار از طرف یک زن انجام شده بود سریع دستور سنگسار میدادنش باید اینطور آدمها رو سلاخی کنن و مردونگیشون ازشون بگیرن تا درس عبرتی باشه برای بقیه بی ناموسا اه چقدر این آدما کثیف و بیحرمتن
حیف که اعدامش کردن باید این حیون بی شرف تکه تکه بشه بی شرف
ﺧﺪاﻳﺎ اﻳﻦ ﺣﻴﻮاﻥ ﺑﻲ ﺷﺮﻑ ﭼﻪ ﺩﻟﻲ ﺩاﺷﺖ ﺑﺎﺭ ﺧﺪاﻳﺎ اﻳﻦ ﻃﻔﻞ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﭼﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﺩاﺷﺖ ﺧﺪاﻳﺎ ﭼﻪ ﻣﻴﺸﺪ اﻥ ﻟﺤﻆﻪ ﻛﻪ ﻗﺼﺪ ﻛﺸﺘﻦ اﻳﻦ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ ﺭﻭﺩاﺷﺖ ﻗﺎﺗﻠﺶ ﺭا ﻗﺒﺾ ﺭﻭﺡ ﻣﻴﻜﺮﺩﻱ ﻭاﻥ ﻟﺤﻆﻪ اﺗﻨﺎ اﺯ ﭼﻨﮕﺎﻝ ﺩﻳﻮ ﺩﻭﺳﺮ ﺧﻼﺹ ﻣﻴﺸﺪ ﻭاﻳﻦ ﻛﻮﺩﻙ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻭﺑﻲ ﮔﻨﺎﻩ ﺑﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺑﺮﻣﻴﮕﺸﺖ اﺭﺯﻭﻡ ﺑﻮﺩ ﻟﺤﻆﻪ اﻋﺪاﻡ اﻥ ﺟﺎﻧﻲ ﺩﺭ اﺭﺩﺑﻴﻞ ﺑﻮﺩﻡ ﻭﻣﻴﺪﻳﺪﻡ ﻣﻦ ﻣﻴﮕﻢ اﻳﻦ ﺟﺎﻧﻲ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻣﻴﺦ ﻭﺻﻠﻴﺐ ﺑﻜﺸﻦ ﺑﺎ ﺗﺎﻧﻚ اﺯ ﺭﻭﺵ ﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﻧﻤﻴﺪاﻧﻢ اﻳﻦ ﺟﻨﺎﻳﺘﻜﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺑﺪﺗﺮﻳﻦ ﻭﺿﻊ ﺑﺎﻳﺪ ﻗﺼﺎﺹ ﺑﺸﻪ ﻟﻌﻨﺖ ﻟﻌﻨﺖ ﺑﺮ اﻳﻦ ﺟﺎﻧﻲ ﻛﻪ ي ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺑﻬﺸﺘﻲ ﺭا اﺯ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﮔﺮﻓﺖ ﻫﺰاﺭ ﺑﺎﺭ ﺑﻤﻴﺮﻡ ﺑﺮاﻱ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺧﺪاﻳﺎ ﺑﻪ ﻣﺎﺩﺭ اﺗﻨﺎ ﺻﺒﺮ ﺑﺪﻩ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻣﻴﺪاﻧﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺨﺘﻪ ﺧﺪاﻳﺎ ﮔﻨﺎﻩ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﭼﻪ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﻳﻚ ﺣﻴﻮاﻥ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻭﺑﺎ اﺭﺯﺵ ﺗﺮﻳﻦ ﺩاﺭاﻳﻴﺶ ﺭا اﺯﺵ ﮔﺮﻓﺖ ﻛﺎﺵ ﺩﺭ ﻟﺤﻆﻪ اﻱ ﻛﻪ اﺗﻨﺎ ﺩﺭ ﭼﻨﮕﺎﻝ اﻥ ﺟﺎﻧﻲ ﺑﻮﺩ ﻳﻜﻲ ﺑﻮﺩ ﻭﺑﻪ ﺩاﺩ اﻳﻦ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﻧﺎﺯﻧﻴﻦ ﻣﻴﺮﺳﻴﺪ ﻛﺎﺵ ﻭﻛﺎﺵ ﻭﻫﺰاﺭاﻥ ﻛﺎﺵ.ﺧﺪاﺣﺎﻓﻆ ﻣﻐﺎﻥ ﻣﺎﺭاﻟﻲ
باعرض تسلیت به خانواده داغدارش اون حیوون باید طوری کشته بشه که هزار بار بمیره نه یکبار نه صدبار خواهشمون از مسوولین محترم اینه در ملا عام تکه تکه بشه تا دل هموطن هام و خانواده شاید کمی اروم بگیره بخدا واسه مسلمونا همه ننگه ننگ
کاش این مزدور رو سنگسار کنن ببینیم ،دلمون خنک شه ،خیلی دلمون رو سوزوند
با عرض تسلیت فراوان به خانواده اتنای عزیز این قاتل بیرحم حیوان صفت کثیف رو باید تکه تکه کنن باید اتیشش بزنن شایدیه کم این درد بزرگ فروکش کنه
اونهایی که برای تمسخر احکام اسلام و وجود خشونت در اسلام فیلم بر ضد «سنگسار در اسلام» میسازن بیان قضاوت کنن که اگه این بی صفت رو طبق دستور اسلام، سنگسار کنن آیا زیاده روی شده؟
باید بند بند اعضای بدنش رو جلوی انظار جدا کنن تا درس بشه واسه سایرین.
ش_ن:این مصیبت را به خانواده آتنای عزیز تسلیت میگم و آرزوی صبر براتون دارم. این گرگ پست فطرت را تکه تکه کنید
ناشناس این گرگ بد صفت باید تکه اگه شود....
واقعا اعدام براش حیف بود به خدا اون بی شرافت باید تکه تکه میشد تا جونش دراد لعنت ونفرین بر قبرش بباره
اون گرگ صفت رابدهند به دست من ومن اورا چنان بکشم که دیگر ازاین کارها نکند دولت عزیز ایران تورو خدا همون بیشرف را این گونه بکوشید هرروز یک طرف بدنشو ببرید وجلوی چشم خودش گوشت خودش روبدیدسگ ها بخورند وهمین کاررا هروز تکرار کنید تا تمامی بدنش تمام شود وخودش هم نابود شدن خودش رابکشد
خدابرخانواده اش صبردهدوروح برفتوح اتنای عزیزروشادکندوبرقاتلش لعنت کندامین
واقعا جای تاسف نه تنها برای ما که ایرانی هستیم و به غیرت و فرهنگ و تمدن معروفیم داره بلکه برای جامعه بشریت جای تفکر داره ،در ضمن در جواب اونایی که گناه رو گردن بی حجابی این فرشته کوچولوی معصوم میندازن باید گفت که کار این نامرد بی غیرت پست بارها قابل تحملتر از همچین طرز فکر هاییست؛لطفا التماس تفکر ،قاتل در انظار عمومی باید سنگسار شود به امید اینکه بتواند کمی از خشم مردم رو فرو کش شده و آرام شوند ،
واقعا جای تاسف نه تن...
چرا چرت میگی کجا کار این بی صفت قابل تحملتر از اون طرز تفکر یعنی اگه بین تحمل اون طرز فکر با قتل اون طفل معصوم قرار بگیری حاضری قتلشو تحمل کنی؟؟!!! التماس تفکر خدا شفات بده
با نهایت تاثر و تاسف من به عنوان پدر این غم بزرگ رو به خانواده اتنای عزیز تسلیت میگم و از خدای منان ارزوی صبر برای پدر و مادر این عزیز ارزومندم به نظر من قاتل رو فقط باید ولش کنن بین این جمعیت تا قانون رو کامل و بی نقص انجام بدن اعدام و یک دقیقه بالای چوبه دار رفتن واسه این ادم بی انصافیه محضه
توف ب شرفش فقط همین
خدا لعنتش کنه باید زنده آتیشش بزنن بدترین کیفر روباید ببیند بی ناموس
امروز شنیدم اعدامش کردن ولی اینجوری نباید میمرد این بی شرف از خدا بی خبر باید سنگسار میشد و جنازش سوزانده میشد تا درس عبرتی بشه واسه بی شرفهایی مثل خودش ...انشاالله آتیش به قبرش بباره
امروز شنیدم اعدامش ک...
به نظر من بايد به يك ستون زير افتاب اويزونش مي كردن تا ذره ذره جون بده مردك بي شرف خدا لعنتش كنه
به نظر من بايد به يك...
نه زیر افتاب بزارن روزی ی تکه از گوشت بدنشو با چاقو ببرن درس عبرت بقیه
قتل موضوعی اجتماعی است و نه شخصی. و دادگاه و هیئت منصفه به نمایندگی از طرف اجتماع باید در مورد سرنوشت قاتل تصمیم بگیرند و هیچ شخصی حتی بستگان درجه یک مقتول صلاحیت رسیدگی به موضوع قتل و سرنوشت قاتل را ندارد. آزاد کردن یک قاتل بالفطره، و یا به دارآویختن قاتلی که دارای اختلالات روانی بوده و در زمان وقوع جرم در شرایط روحی و روانی نامساعدی قرار داشته، بدون توجه به شرایط و انگیزه های قتل و تاثیرات آن بر جامعه که مستلزم بررسیهای کارشناسانه و عمیق و علمی است و ممکن است به راه حل سومی مانند زندان و یا کانونهای اصلاح ختم شود، صرفا با رجوع به نظر صاحب خون، عملی ساده انگارانه و به دور از عقل و منطق است. اگر در جوامع کوچک و بسته و بیابانی، موضوع قتل میتوانست امری شخصی تلقی شود و اشخاص حق داشتند که مستقیما در مورد سرنوشت قاتل تصمیم بگیرند. در جوامع بزرگ و پیچیده و دارای مدنیت که کشتن یک فرد میتواند بصورت مستقیم و غیر مستقیم به شدت بر روی منافع کل اجتماع تاثیرگذار باشد، قتل به موضوعی کاملا اجتماعی و عمومی تبدیل میشود و سپردن سرنوشت قاتل به دست صاحب خون بی معناست و موضوعیت ندارد.
قتل موضوعی اجتماعی ا...
صحبت شما موضوعیت دارد؟ دوست عزیز مفهوم قصاص را میفهمید و اولیای دم را کمی مطالعاتتان را بیشتر کنید قصاص حق اولیای دم است و آنها تصمیم نهایی برای قصاص را میگیرند و قصاص برای قتل هم اعدام است و قاضی فقط در چارچوب همین اصول تصمیم میگیرد. و کسی که سه قتل را انجام داده سه حکم اعدام دارد که به ناچار یکی اجرا میشود ولی سه اولیای دم در این پرونده است مطالعه هم نمیکنید فکر کنید حداقل
قتل موضوعی اجتماعی ا...
واقعا فکرت افتضاحه خودتو جای خانوادش بزار بعد ور بزن
قتل موضوعی اجتماعی ا...
چرت نگو
خاک تو سر بیغیرتش کنن که به خودش همچین اجازه ای داده تا این طفل معصون رو اینجور به قتل برسونه لعنت خدا بر تو ای گرگ کثیف
اینها داعشیان روی زمینند که خاک هم جایی برای آنها نداره...
اینا جنون جنسی دارند وگرنه آدم ک از این کارا نميکنه خیلی متاسف شدم
اینا جنون جنسی دارند...
از من وشما سالم ترن دوست دارن به زنها و بچه ها صدمه بزنن چون هیچ مسیولیتی رو متوجه خودشون نمیبینن اینجوری بار اومدن
واقعا با بچه بازها برخوردجدی نمیشه وگاهاکلا منکرمیشن همچین ادمایی تو ایران داریم!
واقعا با بچه بازها ب...
منکر نشن که باید پاسخگوی کم کاریاشون باشن
منکر نشن که باید پاس...
چی میگی تو نمکدون
فقط خواهش دارم سریع اعدامش نکنین ایقد زجر ازارش بدین ایقد شکنجه ش بدین بدترین مرگو نصیبیش کنین
فقط خواهش دارم سریع ...
خیلی دلم گرفته است
بخواب تا رنگ بي مهري نبيني تو بيداريه كه تلخه حقايق...
قصه‌ی آتنا رو به همه بگید تا نگن هیسِ درخشنده سیاهنمایی بود قصه‌ی آتنا رو به همه بگید تا نگن دختر اگر حجب و حیاشو حفظ کنه بهش تعرض نمیشه و اگر حفظ نکنه مستحقه که هر گرگ گرسنه ای بهش حمله کنه قصه‌ی آتنا قصه‌ی تلخیه قصه‌ای که کسی دلش نمیخواد بشنوه قصه‌ای که بعد شنیدنش تا آخر عمر همش قراره تنت بلرزه قصه‌ای که بعد شنیدنش تردید کنی تو از خدا دختر خواستنت و هر آن اضطراب و دلهره‌ی دختر داشته یا نداشته‌ت به تنت و جونته قصه‌ی تلخیه قصه‌ی آتنا دنیا پر از آتناست و هر مادری مادرِ آتنا هر دلی میشکنه براش هر جیگری آتیش میگیره براش اما بگید به همه قصه‌شو بزارید بدونن مظلومیت یه طفل معصومو قصه‌ی آتنای هفت ساله‌ای که گم میشه و پدر و مادرش به هوای پیدا کردنش عکس و اسمشو همه جا نشون میدن بلکه ردی پیدا شه ازش و بعد مدتها ردی که پیدا میشه جسد تکه تکه شده‌ی ۱۶ روز پیش به قتل رسیده بعد از تجاوزِ جیگرگوشه‌شونه نمیشه از دردِ این قصه حرفی زد اما برید این قصه رو برا هرکس که گفت دختر اگر معصوم و نجیب باشه بلایی سرش نمیاد بگید برید این قصه رو برا هرکس که میگه تجاوزگر مریض نیست بلکه هر مردی لقمه آماده بزاری دهنش قورتش میده بگید بگید همه مردا رو با این گرگای گرسنه‌ی مریض یکی نکنن بگید هیچ دختری حتا اگر معصومم نبود تجاوز حقش نیست بگید نجاست اون فکر و اون دهنی که این یاوه ها رو میگه با هیچ آب و خاکی پاک نمیشه برید بگید اینا رو
قصه‌ی آتنا رو به همه...
شکی نیست که امثال قاتلان کثیفی مثل قاتل اتناکه توجامعه پیدا میشن نتیجه بدحجابی خانمهای محترمه است.وقتی یه مردضعیف النفسی مثل قاتل آتناهرروززنان و دختران بدحجاب روتوخیابون می بینه معلومه که مثل یه گرگ گرسنه میره خودشوبایه دختربچه ارضامیکنه،نتیجه بی بندوباری در جامعه همین میشه،روزی می رسه که تجاوز به کودکان مثل غرب که کنسرت مختلط رودرسوئدوانگلیس به خاطرازارجنسی ممنوع کرده به اپیدمی تبدیل میشه وصددرصدشک نکنید که نتیجه بدحجابی زمان و دختران در جامعه است چه خوشتون بیادچه نیادچه قبول کنیدو چه نکنید،حقیقت همینه آبجی
شکی نیست که امثال قا...
گرگ گرسنه کدومه ! قاتل متاهل بوده
قصه‌ی آتنا رو به همه...
افرین برتو خاک برسر کسایی که توجیه همه ناهنجاریا جامعشون بدحجابیه ، این طور باشه که تو خارج هر زنی هزاران بار باید تجاوز شده باشه خدا مارو از شر تمام بیماران زن ستیز در امان نگه داره ، اونایی که تجاوزو توجیه میکنن خودشون متجاوزن فقط فرصتشو نداشتن
مقصر کانال های مخرب فضای مجازی هم هس که مردم رو شهوت ران کرده که به یه بچه هم رحم ندارن .متاسفم
باید سنگ سارش کنن جلو مردم.
واقعا متاسفم برای ادمایی که جای پدر مادر اتنا نیستن و قضاوتشان میکنند
به نظر من مرگ هم برای قاتل زیادی هستش همچین ادمی رو باید زجر کش کرد خودم دختر دارم امیدوارم هیچ جای دنیا همچین اتفاقی تکرار نشه خیلی درد ناکه مخصوصن برای پدر مادر
واقعا خیلی دردناکه که همچین بلایی به سر یه دختر معصوم اومده خدا لعنتش کنه به نظر من مرگ هم برای همچین ادم حیوانی زیادی هستش باید زجر کش بشه اشغال برای خانواده مرحوم از خداوند صبر ارزو دارم خودم دختر دارم امیدوارم دیگر هیچ وقت همچین بلایی جایی تکرار نشه من تو غم خودتان شریک بدانید
واقعا واست متاسفم اقای احسان شمام طرز فکر کثیفی دارید یعنی چی ک ....تو خیابون ریخته .برای هیچ دختر زن یا هر کسی این کار لذت بخش نیست بلکه عذاب اوره که به خاطر پول تن خودشو بده شما و این شما مرد ها یا در داقع نر ها هستین ک به جای کمک کردن به اون زن ضربه های مهلک تری بهش میزنید خدا از امسال شما نگذره ایشالا
واقعا واست متاسفم اق...
واقعا
واقعا واست متاسفم اق...
خداوند در قران فرمود الرجال قوامون علی النسا جامعه ای که مردش درست باشه جامعه درستیه نه جامعه ای که مردش نمیتونه مسولیت عملشو بپذیره وباکمال حقارت میندازه تقصیره زنها من هم با شما موافقم
واقعا واست متاسفم اق...
ایول .لایک عزیزم
خدا لعنت کنه،مردک پست فطرت،شوم،خک بر سر،که این بچه معصوم رو اذیت کردی،همنشین یزید و معاویه باشی در قعر جهنم.حیف ازین بچه،بیچاره،پدر و مادرش،خدا صبرشون بده
واقعا آدم مونده چی بگه چرا بعضی از آدمها اینقدر پست فطرت هستند
واقعا آدم از بودن تو این جامعه خجالت میکشه واسه این جور آقایون متاسفم ک ب خاطر یه کاره کثیف دست ب یه دختر بچه ی هفت ساله میزنن متاسفم براش...
واقعا آدم از بودن تو...
باید همچین اشغالهارو فقط زنده به گور کرد اینا بیماری روانی دارن عوضیها
خاک تو سرت اقا مهران با این افکارت .
واقعا دردناکه خدا کنه ابن مشکلات بر گرگ بیابون هم پیش نیاد
واقعا برای همچین مردای مریض ایرانی آرزوی نابودی دارم .
خدا این مرد کثیف لعنت کنه ونباید بچه ها رو تنها بیرون فرستاد دختر و پسر هم نداره
واقعا برات متاسفم اگه بچه یاخواهر خودت بود اینو میگفتی هرچند ادمایی مثل شما خانوادشم براش مهم نیست پس اون گاله رو ببند
واقعا برات متاسفم اگ...
اره واقعا خدا نابودشون کنه بچه۷ساله چ گناهی کرده اخه
به نظرم پدرومادر کودک هم به اندازه مجرم مقصرند.چرا باید پدر بچه به دخترش اجازه می داد که برود در کارگاه رنگرزی مجرم(که هم معتاد بوده وهم بدنام محله) آب بخورد. واقعا هم دردآور است هم برای خانواده مقتول و هم برای بچه های مجرم که چطور می تونند با این موضوع کنار بیان لیلا
به نظرم پدرومادر کود...
حالت خوبه؟اولا که دروغ گفته برا آب خوردن نرفته و بر بخون داستان معتبر رو و ببین برای چی رفته دوما بلفرض که رفته باشه تو این و با قتل و تکه تکه کردن دختر یکی میکنی گناهشو واقعا شوتی سوما که آدم نعوذبلله خدا نیست که هر جا بچش هست وجود داشته باشه همونجا توی مدرسه مگه میشه پدر مادر برن وبرو آمارارو بخون که چقد توی مدرسه ها تجاوز میشه و یا خیلی جاهای دیگه و خیلی کارتون زشته که پدر و مادر اینجور داغدیدرو مورد قضاوت غلط قرار میدید و این آیه قران که شماهایی که سرزنش میکنید نمیمیرید تا مورد همین سرزنش قرار بگیرید پس دلتون به حال این پدر و مادر داغدیده نمیسوزه از خدا بترسید که ممکنه هر لحظه برای خودتونم پیش بیاد این فاجعه حتما هم نباید بچتون باشه خدا با عزیزان ادم رو امتحان میکنه.
به نظرم پدرومادر کود...
هیچی مشخص نیست اگه واقعا پدر از رفتن دخترش از آب خوردن اطلاع داشت پس خیلی زودتر متوجه میشدن که کار کی بوده
من نمیدونم چرا این طوری میکنند آخه بیشعور به دختر مردم که پاک و معصوم هست چکار داشتی یه عالمه از این ... تو خیابون ریخته که اشاره کنی راحت به خواستت تن میدند واقعا نمیدونم چرا بعضی مردا اینقدر بیشرفند
من نمیدونم چرا این ط...
این جوری راجبه زنان فکر میکنید که این جامعه رو براشون ساختید .اول فکر کن بعد حرف بزن
انقدر از این موردها زیاد هست که این در برابرش چیزی نیست مردم یدفعه ای جوگیر میشند به یه چیز خیلی اهمیت میدند یه موقع ها سرشون را مثل کبک میکنند زیر برف به مهم ترین چیزها هم اهمیت نمیدند
والا دوره و زمونه طوری شده که آدم جرات نمیکنه بچه شا تا داخل حیاط هم بفرسته
واقعا برا بعضی ها متاسفم با این طرز فکرشون آقا مهران با شما هستم
خب یکم تقصیر والدینشونم هست شاید لباس نامناسب پوشیده و تازه مردا را به وسوسه انداخته
خب یکم تقصیر والدینش...
این پست ترین بهانه ای که مردها برای فرار از بار مسیولیت اخلاقی میارن ،متاسفم برای فرهنگی که امثال شمارو پرورانده
خب یکم تقصیر والدینش...
باید ر ی د روی سر و صورت و طرز تفکرت که با لباس دخترونه پوشیدن یه طفل معصوم ۷ ساله امکان وسوسه شدن دارید خاک بر سر شما و طرز تفکر شما و امثال شماها
خب یکم تقصیر والدینش...
واقعا برات متاسفم، فك كنم شما هم يه دختر ٧ ساله مثل آتنا ببينيد رحم نميكنيد!!! لباس نامناسب دختر ٧ ساله واقعا چقدر تحريك كننده ست براي امثالي مثل تو متاسفم ....
خب یکم تقصیر والدینش...
آقامهران به نظرت ی دختر ۷ساله تحریک کنندس واقعا برا طرز فکرت متاسفم احتمالا مجردی اگه متاهل بودی و پدر یک خانواده بودی هیچوقت با این دید به این موضوع نگاه نمیکردی نه آقا مهران اینجور آشغالها زورشون به بچه ها میرسه چون بچه ها ضعیف هستن نمیتونن از خودشون دفاع کنن
خب یکم تقصیر والدینش...
نامردیه این نظرت
خب یکم تقصیر والدینش...
اهاي مهران بچه ٧ساله ديگه لباس پوشيدن بد داره چي ميگي تو
خب یکم تقصیر والدینش...
باید فاتحه بخونی به طرز فکر بیخودت شما هم فرقی با اون جنایتکار تداری
خب یکم تقصیر والدینش...
خدابکشت عقب مانده افلیج خدانابودت کنه که انقدر کفی و بدبختی ک بچه ۷ساله لباسم نپوشه نباید نگاهش کنی اونوقت تواینجور میگی خاک توسرت افلیج
خب یکم تقصیر والدینش...
واقعا خاک تو سر مردی که با لباس پوشیدن بچه ی ۷ ساله ام وسوسه میشه البته اون دیگه اسمش مرد نیس کثافته آشغاله عوضیه بله دخترا باید حجاب داشته باشن ولی خود خداام گفته از ۹ سالگیشون دیگه نگفته از ۷ سالگیشون به خاطر آشغال بودن بعضیا تو گرمای تابستون اونم چی یه بچه که هیچی از این کثافت بازیا رو نمیدونه لباسی بپوسه که یهو خدایی نکرده یه عوضیی وسوسه نشه
خب یکم تقصیر والدینش...
واقعا با این طرز فکرت برات متاسفم دختر و خواهر خودتم ۷ساله باشن لباس دخترونه بپوشن وسوسه میشی واقعا متاسفم برای فکر مریضت
خب یکم تقصیر والدینش...
مثله اين كه شماهم با قاتل درد مشترك داريد.كه انقدر خوب دركش كرديد واقعاً هم دختر بچه هفت ساله وسوسه شدن داره با اين وضعيت ناراحت كننده و حال بغض آلوده يه بچه وحشت كرده و ... ايران تسليت
خب یکم تقصیر والدینش...
واقعا نظرت خیلی بی ارزش بود
خب یکم تقصیر والدینش...
آخه مرد حسابی این حرف تو میزنی واقعا برا دیدی که داری متاسفم
وای خدا به پدر و مادرش صبر بده
الهی خیر نبینه آدم نمیدونه به کی اعتماد کنه
مشاهده کامنت های بیشتر
بیوگرافی آماندا سایفرد آماندا سایفرد؛ از مدلینگ تا سینما و تلوزیون

تاریخ تولد: ۳ دسامبر ۱۹۸۵

محل تولد: آلن تاون، پنسیلوانیا

حرفه: بازیگر، خواننده، صداپیشه و مدل

آغاز فعالیت: ۲۰۰۰

تحصیلات: دیپلم

ادامه
عبدالله بن علی زندگینامه عبدالله بن علی فرزند امام علی (ع)

تاریخ تولد: ۳۵ هجری قمری

نام پدر: امام علی (ع) 

نام مادر: ام البنین

وفات: ۶۱ هجری قمری در کربلا

از یاران: امام حسین (ع)

ادامه
ابوالقاسم زهراوی پدرعلم جراحی نوین؛ ابوالقاسم زهراوی

تاریخ تولد: ۹۳۶ هجری قمری

محل تولد: مدینة الزهراء اسپانیا

ملیت: اسپانیایی

حرفه: پزشک و جراح

شهرت: پدر جراحی مدرن

آثار: التصریف لمن عجر عن التالیف

ادامه
ایمان صفا بیوگرافی هنرمند مردمی؛ ایمان صفا

چکیده ای از بیوگرافی ایمان صفا:

نام کامل: ایمان صفا

تاریخ تولد: ۳۰ آذر ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

حرفه: هنرپیشه، بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز

ادامه
احمد شاه قاجار زندگینامه احمد شاه قاجار؛ آخرین پادشاه سلسله قاجاریه

تاریخ تولد: ۱۲ بهمن ۱۲۷۵

محل تولد: تبریز، آذربایجان غربی، ایران

سلطنت: ۲۵ تیر ۱۲۸۸ تا ۹ آبان ۱۳۰۴

پیشین: محمدعلی شاه

جانشین: رضا شاه، موسس حکومت پهلوی

درگذشت: ۹ اسفند ۱۳۰۸ در نویی سورسن، اودوسن، فرانسه

ادامه
جمال الدین عبدالرزاق جمال الدین عبدالرزاق اصفهانی، شاعر قرن ششم

زندگی: قرن ششم

محل تولد: اصفهان

حرفه: شاعر، حکیم 

آثار: دیوان اشعار به دو زبان فارسی و عربی

وفات: ۵۸۸ هجری قمری

مدفن: اصفهان

ادامه
میخایلو مودریک ستاره نوظهور در دنیای فوتبال؛ میخایلو مودریک

تاریخ تولد: ۵ ژانویه ۲۰۰۱

محل تولد: کراسنوراد - اوکراین

شهرت: میشا

حرفه: فوتبالیست 

باشگاه: چلسی

پست: وینگر

ادامه
هادی کاظمی بیوگرافی هادی کاظمی بازیگر مردمی ایران

تاریخ تولد: ۱۳ آبان ۱۳۵۵

محل تولد: تهران، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: از سال ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد

همسر: سمانه پاکدل، بازیگر

ادامه
معین زد بیوگرافی معین زد، خواننده و ترانه سرای ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۷۰

محل تولد: همدان

حرفه: خواننده 

سبک موسیقی: خواننده و ترانه سرا

شروع فعالیت: پاپ، رپ

ادامه
ویژه سرپوش