سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
۱۲:۰۹ - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۲۰۲۵۴۵
جرم و جنایت

دختر نخبه راز تجاوزهای پسر شیطان صفت را برملا کرد

آزار جنسی دختران جوان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
وقتی افسر اداره آگاهی عکس را دید، بلافاصله متهم را شناخت و متوجه شد این متهم مدتی قبل به اتهام ربودن دختری دیگر و تعرض به او از سوی دادسرای ناحیه ۲۷ بازداشت شده است. تحقیقات علمی مأموران نشان داد آنها با فردی روبه‌رو هستند که احتمالا دختران زیادی را طعمه کرده است.

راز پسری که با اسامی مختلف دختران را از طریق اینستاگرام شناسایی کرده و مورد آزار و کلاهبرداری قرار می‌داد، با شکایت دختری نخبه برملا و مشخص شد متهم ۱۰ دختر را مورد آزار قرار داده است.

به گزارش شرق، دختری از دانشجویان نخبه یکی از دانشگاه‌های کشور، اسفند سال گذشته به مأموران پلیس تهران شکایت کرد و مدعی شد از سوی پسری مورد آزار قرار گرفته است. این دختر در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: من مدتی قبل در اینستاگرام با پسری جوان آشنا شدم. او خودش را فردی ثروتمند نشان می‌داد و حرف‌های جذابی می‌زد. وقتی متوجه شد من دانشجو هستم و در یک دانشگاه ممتاز درس می‌خوانم، از من خواست همدیگر را ببینیم. 

او گفت قصد دارد با من ازدواج کند. قبول کردم. او با ماشین مدل‌بالا در یکی از مناطق غربی تهران با من قرار گذاشت. سر قرار حاضر شدم و وقتی سوار ماشین شدم. مقابل یک آبمیوه‌فروشی توقف کرد. او دو آبمیوه گرفت و بعد با تلفن صحبت کرد و به من گفت قرار است کسی به حسابش پول بریزد، اما کارت بانکی‌اش همراهش نیست، بعد از من خواست کارت بانکی‌ام را به او بدهم تا پول به حساب من واریز شود و بعد گفت پول را از حساب من برداشت می‌کند. من هم کارتم و رمز آن را به او دادم. در حالی ‌که داشتم در ماشین آبمیوه می‌خوردم، او پیاده شد و بعد هم من کاملا بیهوش شدم و وقتی به‌هوش آمدم، دیدم در شرایط مناسبی نیستم و لباس‌هایم نامرتب است و سه میلیون تومان هم از حساب بانکی‌ام کسر شده است. من هیچ ردی از آن مرد جوان ندارم و فقط شماره تلفن او را می‌دانم.

با ردیابی انجام‌شده مشخص شد شماره تلفن همراه به نام یک مرد کشاورز در روستایی در شرق کشور است و آن فرد نیز شناختی از متهم ندارد. درحالی‌که به نظر می‌رسید راهی برای پیداکردن متهم نیست، افسر اداره آگاهی از دختر شاکی خواست تا اگر عکس یا کوچک‌ترین نشانی از متهم دارد، در اختیار مأموران قرار دهد. دختر جوان عکسی تار به مأموران داد و گفت: متهم بیشتر عکس‌ ماشین در پروفایل اینستاگرامش می‌گذاشت و یک‌بار برای چند روز عکس تاری از خودش گذاشت که من آن عکس را ذخیره کردم.

وقتی افسر اداره آگاهی عکس را دید، بلافاصله متهم را شناخت و متوجه شد این متهم مدتی قبل به اتهام ربودن دختری دیگر و تعرض به او از سوی دادسرای ناحیه ۲۷ بازداشت شده است. تحقیقات علمی مأموران نشان داد آنها با فردی روبه‌رو هستند که احتمالا دختران زیادی را طعمه کرده است.

پلیس متوجه شد متهم با اینکه پیش از این ادعا کرده بود سابقه‌ای ندارد، اما تبهکار حرفه‌ای است. او هربار که بازداشت می‌شد، نام و مشخصاتی جدید به مأموران می‌داد تا سوابقش معلوم نشود، اما بررسی عکس او در پرونده‌های مشابه نشان داد او ۱۰ شکایت دارد که در هرکدام از پرونده‌ها نیز نام و مشخصاتی جداگانه ارائه داده است. با توجه به اینکه اتهام تعرض به دختر نخبه مطرح بود، پرونده به دادگاه کیفری استان تهران شعبه ۱۱ ارسال شد. دختر جوان به قضات گفت: من پدر و مادر ندارم و یتیم بزرگ شدم. یکی از اقوام دورم از من نگهداری کرد.

هیچ‌وقت سایه پدر و مادر بالای سرم نبود و احساس تنهایی شدیدی می‌کردم. وقتم را با درس‌خواندن پر می‌کردم تا اینکه در کنکور رتبه بسیار خوبی آوردم و در یکی از دانشگاه‌های ممتاز کشور قبول شدم. در خوابگاه زندگی می‌کردم و قصد داشتم درسم را ادامه بدهم تا بتوانم برای خودم زندگی خوبی درست کنم تا اینکه در اینستاگرام پسر جوان من را دنبال کرد و هربار که عکس یا مطلبی می‌نوشتم برایم لایک می‌گذاشت. بعد از مدتی به من پیشنهاد داد با هم در ارتباط باشیم، من هم قبول کردم و اولین قرار بین ما گذاشته شد. او در اولین قرار من را مورد آزار و اذیت قرار داد و سه میلیون تومان نیز از حسابم خارج کرد. این پول را کسی به من داده بود که در این سال‌ها بزرگم کرده بود. او هر ماه مبلغی به حساب من واریز می‌کرد تا هزینه دانشگاهم را بدهم، البته من کار دانشجویی هم می‌کردم. من درخواست مجازات متهم را دارم.

دادگاه کیفری استان تهران در استعلاماتی که انجام داد، متوجه شد متهم علاوه‌ بر شکایتی که در شعبه ۱۱ مطرح است، یک پرونده آدم‌ربایی و تعرض در دادسرای جنایی تهران دارد و پنج مورد دیگر تعرض داشته که آن هم به شعبه ۱۱ ارجاع شد. به‌جز این موارد، در چهار پرونده دیگر در شعبه ۶ دادگاه کیفری استان تهران نیز متهم شناخته شده و پرونده‌های در حال رسیدگی دارد که در یکی از آنها مجرم شناخته و به شلاق و تبعید محکوم شده است.

پسر جوان در بازجویی‌ها مدعی شد هیچ ارتباطی به زور با دختران نداشته است. او گفت: چون من فرد ثروتمند و خوش‌تیپی هستم، دخترها جذب من می‌شدند. من اصلا کاری با آنها نداشتم و به‌خاطر ثروتم این دخترها برای من تله گذاشته‌اند. او درباره آدم‌ربایی که در دادسرای جنایی نیز در حال رسیدگی است، گفت: آن دختر خودش به من گفت جا و مکان ندارد و من هم به او جا دادم و ارتباطی با هم نداشتیم.

شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران در حال بررسی دقیق پرونده و مشخص‌شدن ابعاد دیگر اتهامات این مرد جوان است و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

  • 25
  • 4
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
ویژه سرپوش