پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹
۱۵:۴۰ - ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۰۲۴۱
جرم و جنایت

«کیوان امام وردی» متهم تجاوز به دختران دانشجو دستگیر شد

دستگیری کیوان امام وردی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سردار رحیمی،فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شاکیان درخواست کرد با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان نزد پلیس برای شکایت از این مرد به پلیس امنیت عمومی تهران مراجعه کنند.

رییس پلیس پایتخت از دستگیری متهم کیوان امام وردی خبر داد.

سردار حسین رحیمی در گفتگو با مهر در تشریح جزئیات این خبر، بیان داشت:متهمی که در روزهای گذشته شکایات زيادي علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

او ادامه داد: مأموران پلیس امنیت عمومی تهران با رصد فضای مجازی با شکایت های متعددی رو به رو شدند که نشان می داد شخصی به نام «ک. الف» با فریب دختران دانشجو و کشاندن آن ها به خانه خود اقدام به آزار و اذیت آنان کرده است.

رییس پلیس پایتخت اظهار‌کرد: باتوجه به حجم شکایت ها و جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز و در نهایت متهم دستگیر شد.

سردار رحیمی با اشاره به این که متهم در بازداشت پلیس به سر می برد، بیان داشت:تمام شاکیان با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان در نزد پلیس میتوانند برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری، خیابان سروش مراجعه کنند.

کیوان امام وردی در اطراف میدان انقلاب، کتابفروشی داشته و با ارتباط و اغفال شماری از دانشجویان دختر پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال های اخیر، به تعدادی از دانشجویان این مجموعه، تجاوز کرده است.

دستگیری کیوان امام وردی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

  • 19
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
لعنت برمسعولینی که دراعدام این بدتر ازحیوان بیشتر ازحدمعمول وقت بگذراند
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش