شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲
۱۲:۴۲ - ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۰۰۷
چهره ها در سینما و تلویزیون

۱۱ زوج سابق مشهور که فرزندان خود را به طور مشترک بزرگ می کنند

زوج های مشهور,افراد مشهور

فرزندپروری مشترک برای والدین مطلقه می تواند چالش برانگیز باشد، اما این ۱۱ زوج سابق مشهور راه آن را پیدا کرده اند. این زوج های سابق ثابت می کنند شاید عشق از میان برود، اما تعهد پدر و مادر نسبت به فرزند تا ابد پابرجا است.

جیجی حدید و زین مالک

جیجی حدید و زین ملک بعد از پایان رابطه عاشقانه شان در سال ۲۰۲۱  موفق شدند کار رسیدگی به دختر خود، کای را به طور مشترک و دوستانه پیش ببرند.

به گفته ی حدید او برنامه ی کاری خود را برای وقت هایی تنظیم می کند دخترشان پیش ملک است. او همچنین از اینکه کای می تواند پیش هر دوی آن ها باشد بسیار ابراز خوشحالی کرده است. حدید به والدین مطلقه ای که فرزندان خود را به طور مشترک بزرگ می کنند هم توصیه کرده فقط شادی آن ها را در اولویت قرار دهند.

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون

زوج های مشهور,افراد مشهور

کلویی کارداشیان که از شریک زندگی سابق خود تریستان تامپسون ۲ فرزند دارد، آن ها را به همراه او بزرگ می کند. به گفته ی کارداشیان او می خواهد که تامپسون تا حد ممکن در پرورش فرزندان شان نقش داشته باشد.

گوئینت پالترو و کریس مارتین

زوج های مشهور,افراد مشهور

گوئینت پالترو و همسر سابقش کریس مارتین که در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند، همواره به دلیل رابطه ی خوب شان با یکدیگر در بحث رسیدگی مشترک به فرزندان شان، مورد تحسین قرار داشته اند. پالترو در اینباره گفته: «جدایی ام از کریس و رابطه ی الانم با او یک جورهایی از زندگی مشترک مان بهتر است.»

او همچنین گفته: «بعضی روزها واقعاً دل تان نمی خواهید پیش کسی باشید که می خواهید از او جدا شوید. اما اگر به شام خانوادگی تان متعهد باشید، این کار را انجام می دهید. یک نفس عمیق می کشید، در چشمان او نگاه می کنید، پیمانی که باهم بستید را به خاطر می آورید، لبخند می زنید، شوخی می کنید و دوباره به این رابطه ی جدیدی که سعی دارید بسازید متعهد می شوید.» پالترو تأکید دارد که طلاق به معنای پایان خانواده نیست: «شما فقط به زندگی مشترک تان پایان می دهید و کماکان باهم یک خانواده هستید.»

دمی مور و بروس ویلیس

زوج های مشهور,افراد مشهور

دمی مور و همسر سابقش بروس ویلیس طلاق خود و همینطور کار رسیدگی مشترک به فرزندان شان را به دوستانه ترین شکل ممکن پیش بردند. مور در اینباره گفته: «گفتنش خنده دار است ولی من خیلی به طلاق مان افتخار می کنم.»

به گفته ی مور، این جدایی گرچه در ابتدا دشوار بود اما آن ها توانستند سنگ بنای رابطه ی خود را تغییر دهند. این امر خانواده ی آن ها را به چیز جدیدی تبدیل کرد که برای دختران شان محیطی پر از عشق و حمایت در کنار والدین شان فراهم آورد. در حقیقت، مور حتی تأکید دارد که جدایی او و ویلیس آن ها را از قبل به یکدیگر نزدیک تر کرد: «ما حالا بیشتر از قبل از طلاق مان به هم احساس نزدیکی می کنیم.»

کایلی جنر و تراویس اسکات

زوج های مشهور,افراد مشهور

کایلی جنر و تراویس اسکات بعد از ۲ سال رابطه ی عاشقانه در سال ۲۰۱۹ از یکدیگر جدا شدند. با این حال، به خاطر دخترشان استورمی رابطه ی خود را به طور دوستانه ادامه دادند. اسکات در اینباره گفته: «من با خانواده و دخترم استورمی وقت می گذرانم. پدر بودن بهتر از چیزی است که فکر می کردم.»

اسکات همچنین گفته: «استورمی یکی از بهترین انسان هایی است که می شناسم. مثل دوست صمیمی ام می ماند. زندگی را یک کم راحت تر می کند. الهام بخش من است و هر روز با طرز فکرش مرا غافلگیر می کند.»

جنر هم مهارت های فرزند پروری اسکات را تحسین کرده است: «ما رابطه ی خیلی خوبی باهم داریم. مثل دوستان صمیمی همدیگر هستیم.»

لیام پین و شریل کول

زوج های مشهور,افراد مشهور

شریل کول و لیام پین بعد از جدایی شان در سال ۲۰۱۸ کار رسیدگی به پسرشان، بیر را به طور مشترک برعهده گرفتند.

شریل در اینباره گفته: «لیام پدر خیلی خوبی است. خیلی مهربان تر از من است. اما همین است دیگر و من مشکلی با آن ندارم. وقتی بچه دار می شوید، دیگر همه ی فکر و ذکرتان خودتان نیست. این وظیفه ی شما است که همه چیز را درست و سر جایش نگه دارید، بنابراین همه ی تلاش تان را می کنید. ما هم تا به حال همینطور بوده ایم.»

چنینگ تیتوم و جنا دوان

زوج های مشهور,افراد مشهور

چنینگ تیتوم و جنا دوان بعد از نزدیک به ۹ سال زندگی مشترک در سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند. بعد از این جدایی، دوان در مصاحبه ای گفت که او و همسر سابقش در تلاش اند تا خود را با کار رسیدگی مشترک به دخترشان، اورلی مطابقت دهند و برای او بهترین پدر و مادر باشند.

او در اینباره گفته بود: «داریم به آن عادت می کنیم و سعی داریم برای اورلی بهترین پدر و مادر باشیم. ما حامی همدیگر هستیم.»

جنیفر لوپز و مارک آنتونی

زوج های مشهور,افراد مشهور

جنیفر لوپز و مارک آنتونی هم به گفته ی لوپز در بحث رسیدگی مشترک به فرزندان دو قلویشان، مکس و امی رابطه ی بسیار خوبی با یکدیگر دارند و مانند دوستان صمیمی همدیگر هستند. لوپز در ابتدا نگران بود که انجام این کار به صورت مشترک مشکلاتی ایجاد کند اما این امر حتی باعث بهبود رابطه ی آن ها شد.

مگان فاکس و برایان آستین

زوج های مشهور,افراد مشهور

مگان فاکس و همسر سابقش برایان آستین، با آنکه بعد از جدایی از یکدیگر، هر دو رابطه ی جدیدی را شروع کردند، اما در بحث رسیدگی مشترک به ۳ فرزندشان، نوآ، بودی و جورنی رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر دارند. آستین در اینباره گفته: «خیلی وضعیت ناخوشایندی است وقتی زندگی و چیزی که ۱۵ سال به آن عادت کردی تغییر می کند. بخش غیر قابل درک ماجرا همین جا است. دلم نمی خواهد من و مگان باهم اختلافی داشته باشیم. او برای ۱۵ سال بهترین دوست من بوده و دلم نمی خواهد از دستش بدهم.»

کورتنی کاکس و دیوید آرکت

زوج های مشهور,افراد مشهور

کورتنی کاکس و همسر سابقش دیوید آرکت از زمان جدایی شان در سال ۲۰۱۰ دخترشان کوکو را به طور مشترک بزرگ می کنند. آرکت در اینباره گفته: «ما حامی همدیگر هستیم. در پروسه ی طلاق و در مورد بزرگ کردن فرزندمان هیچ وقت مقابل هم قرار نگرفته ایم یا باهم دعوا نکرده ایم. رابطه و دوستی ای مملوء از احترام باهم داشته ایم.»

ریس ویترسپون و جیم تات

زوج های مشهور,افراد مشهور

ریس ویترسپون و جیم تات چندی قبل پس از نزدیک به ۱۲ سال زندگی مشترک از جدایی خود خبر دادند. آن ها اعلام کردند در این دوران سخت اولویت شان مراقبت از خانواده ی خود خواهد بود و این تصمیم را به همراه تمام اعضای خانواده ی خود گرفتند، از جمله ۲ فرزند ویترسپون از ازدواج قبلی اش.

  • 18
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش