پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
۱۲:۲۶ - ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۱۷۴۴
چهره ها در سینما و تلویزیون

بادوام ترین زوج های هالیوود راز موفقیت ازدواج خود را فاش کردند

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

روزیاتو | زندگی در کانون توجه می تواند مزایایی داشته باشد، اما به طور حتم دشواری هایی هم دارد، بخصوص در بحث روابط عاشقانه و ازدواج. نداشتن حریم شخصی و قرار داشتن زیر ذره بین می تواند هر رابطه ای را تحت فشار قرار دهد، اما از قرار معلوم بعضی سلبریتی ها راه غلبه بر این فشار و دوام بخشیدن به ازدواج خود را یاد گرفته اند. به علاوه، آن ها موفق شده اند که زندگی مشترک خود را شاد و رضایتبخش نگه دارند، امری که بسیاری را نسبت به «راز» ازدواج مستحکم آن ها کنجکاو کرده است.

مت دیمون و لوسیانا باروسو

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

مت دیمون و لوسیانا باروسو در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کردند. یکی از مهم ترین اصول این زوج این است که خانواده شان را همیشه در اولویت قرار دهند. به عقیده ی دیمون سلبریتی نبودن همسرش این امکان را به او داده که خانواده اش دائماً زیر ذره بین رسانه ها قرار نداشته باشند و بنابراین بتواند زندگی خانوادگی آرامی را تجربه کند. او و همسرش گهگاه قرارهای عاشقانه ی دو نفره ای هم برای خودشان ترتیب می دهند.

همچنین به گفته ی دیمون، آن ها یک «قانون دو هفته ای» دارند: «من هیچوقت بیشتر از دو هفته از خانه دور نیستم. فکر می کنم باید تا جایی که می شود پیش کسی باشید که دوستش دارید. همسرم نیمه ی گمشده ی من است. دوست ندارم از او جدا باشم.»

وقتی از باروسو درباره ی راز ازدواج مستحکم شان سؤال شد، در پاسخ گفت: «نمی دانم. فقط می دانم که هر دویمان واقعاً احساس خوش شانسی می کنیم که باهم آشنا شدیم. زندگی و ازدواج بالا و پایین دارد. اما در کل، راحت و مفرح است».

تام هنکس و ریتا ویلسون

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

تام هنکس و ریتا ویلسون در سال ۱۹۸۸ باهم ازدواج کردند. هنکس درباره ی راز موفقیت زندگی مشترک شان گفته: «موفقیت رابطه ی ما نتیجه ی پختگی ما و میل مان به داشتن یک رابطه ی صمیمانه بود و اینکه در زمان درست و مناسبش اتفاق افتاد.»

او همچنین گفته: «رابطه ی ما جادویی نیست، مثل آن چیزی که در فیلم ها نشان می دهند. در زندگی واقعی، رابطه ی ما به مستحکمی خودم است که اینجا نشسته ام.» و فارغ از چالش های زندگی، هنکس معتقد است که ازدواج آن ها می تواند از همه ی آن ها جان به در ببرد: «هر دوی ما می دانیم که تحت هر شرایطی کنار هم خواهیم ماند و باهم از مشکلات عبور خواهیم کرد.»

متیو مک کانهی و کامیلا آلوز

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

متیو مک کانهی و کامیلا آلوز رویکرد متفاوتی به ازدواج داشتند. آن ها وقتی در سال ۲۰۱۲ رسماً با یکدیگر ازدواج کردند، ۶ سال از شروع رابطه عاشقانه می گذشت و ۲ فرزند داشتند. مک کانهی و آلوز علیرغم زندگی مشترک شاد و رضایت بخش شان، در ابتدا تمایلی به رسمی کردن آن نداشتند، اما در نهایت تصمیم به انجام این کار گرفتند. مک کانهی در اینباره گفته: «تصمیم گرفتیم به مراسم ازدواج به چشم یک فرصت و یک ماجراجویی که باهم انجامش خواهیم داد نگاه کنیم.»

او همچنین درباره ی رازهای یک ازدواج موفق گفته: «خط صاف را نباید کج کرد. اگر همه چیز دارد خوب پیش می رود، همانطور ادامه بده. اگر نه، فوراً با مشکلات رو به رو شو تا بزرگ تر نشوند و بعداً برایت دردسر نشوند.»

کریستین بیل و سیبی بلیزیک

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

کریستین بیل و سیبی بلیزیک در سال ۲۰۰۰ باهم ازدواج کردند. آن ها یکی از طولانی ترین ازدواج های هالیوود را دارند و اطلاعات زیادی از زندگی شخصی شان نیست.

بیل گرچه ترجیح می دهد زندگی شخصی خود را دور از انظار عمومی نگه دارد، اما این امر او را از تعریف و تمجید از همسرش بازنداشته است. از قرار معلوم، حمایت و درک مشترک سنگ بنای زندگی مشترک مستحکم این زوج است. بیل همچنین گفته که هر زمان که نیاز به حمایت داشته، چه در خوشی و چه در سختی، همسرش در کنارش بوده است.

او در اینباره گفته: «همسرم دوست ندارد از زندگی شخصی مان چیزی بروز دهد. البته که خودم هم موافقش هستم. ولی باید بگویم که ما زندگی مشترک عالی ای داریم. او احتمالاً قوی ترین زنی است که در زندگی ام دیده ام. او طی سال های ازدواج مان مجبور بوده همسر شخصیت های بسیار مختلفی که من بازی کرده ام باشد. می دانم که بدون او انجامش واقعاً غیر ممکن بود. من همه چیز را مدیون او هستم.»

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس در سال ۱۹۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند. زتاجونز راز ازدواج بادوام شان را «عشق و احترام» عنوان کرده است.

آن ها تلاش کرده اند زندگی مشترک خود را مستحکم و مملوء از شوخ طبعی نگه دارند که یکی از مهم ترین چیزها برای داشتن یک رابطه ی شاد است. زتاجونز در اینباره گفته: «ما هیچوقت حس شوخ طبعی ما را از دست نداده ایم و از معاشرت باهم لذت می بریم.»

به علاوه، به نظر می رسد داشتن اوقات خوش فراوان در کنار هم یکی دیگر از رازهای موفقیت زندگی مشترک این زوج است. زتاجونز در اینباره گفته: «من و همسرم زمان زیادی را باهم می گذرانیم چون برخلاف خیلی از زوج ها یک شغل ثابت نداریم. یا سر فیلمبرداری هستیم یا وقت مان آزاد است. بنابراین فرصت زیادی برای کنار هم بودن داشته ایم. ۱۲ سال در یک جزیره باهم زندگی کردیم و صاحب بچه شدیم. ما به امور شخصی همدیگر احترام می گذاریم و حس شوخ طبعی مان همیشگی است.»

لیزا کودرو و مایکل استرن

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

لیزا کودرو و مایکل استرن در سال ۱۹۹۳ باهم وارد رابطه عاشقانه شدند و ۲ سال بعد با یکدیگر ازدواج کردند. کودرو یک بار اذعان کرد که او و همسرش وقتی تصمیم به ازدواج گرفتند، قول ندادند که تا ابد همدیگر را دوست داشته باشند. کودرو در اینباره گفته: «چون نمی شود چنین قولی داد. ولی به هم قول دادیم که هر مشکلی پیش آمد باهم با آن رو به رو شویم. ما متعهدیم که برای درست پیش رفتن ازدواج مان تلاش کنیم.»

کودرو یکی دیگر از رازهای زندگی مشترک موفق شان را مستقل بودن آن ها از یکدیگر در عین زوج بودن شان دانسته است. او گفته آن ها به استقلال همدیگر احترام می گذارند: «مثلاً من سفر رفتن را دوست ندارم، ولی اگر همسرم بخواهد به سفری برود، می رود. فکر می کنم مشکل از جایی شروع می شود که زوج ها فکر می کند یک نفرند و باید در همه چیز باهم هماهنگ باشند.»

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت در سال ۲۰۱۰ باهم ازدواج کردند، اما رابطه ی عاشقانه ی آن ها از سال ۲۰۰۲ آغاز شد. گرچه این زوج اختلاف سنی ۲۲ ساله ای با یکدیگر دارند، اما به گفته ی فلاکهارت، این امر هرگز در رابطه ی آن ها یک مسأله نبوده است: «حقیقت این است که بعضی وقت ها احساس می کنم از هریسون خیلی پیرترم.»

فورد هم در طول زندگی مشترکش چند قانون طلایی یاد گرفته است. وقتی از او درباره ی رازهای داشتن یک ازدواج شاد سؤال شد، به شوخی گفت: «حرف نزن. فقط سرت را تکان بده.» با وجود گذشت این همه سال، رابطه ی آن ها کماکان شاداب و پرنشاط به نظر می رسد. فلاکهارت گفته: «من و هریسون خیلی می خندیم و شوخ طبعی برای مهم ترین چیز در زندگی است.»

  • 19
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
مائوریستو موتا پائز بیوگرافی مائوریسیو موتا پائز؛ سرمربی والیبال

تاریخ تولد: ۲۶ مه ۱۹۶۳

محل تولد: ریو دو ژانیرو، برزیل

ملیت: فرانسه

حرفه: سرمربی والیبال

آغاز فعالیت: سال ۱۹۹۴ تاکنون

ادامه
دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی

دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی شهاب حسینی یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران است که تا به حال در آثار فاخری مانند محیا، دلشکسته، شهرزاد و... به نقش آفرینی پرداخته است. این هنرمند در هر یک از هنرنمایی های خود دیالوگ های ماندگاری دارد که در ادامه این مقاله از سرپوش قصد داریم به بخشی از آنها اشاره کنیم. بیوگرافی کوتاه از شهاب حسینی سید شهاب الدین حسینی تنکابنی در ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. وی اصالتا تن کابنی است و تحصیلات عالیه خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه تهران برای مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت. وی در سال ۱۳۷۳ با پریچهر قنبری ازدواج کرد و حاصل این پیوند دو فرزند پسر به نام های محمد امین و امیرعلی است. فعالیت هنری شهاب حسینی با تئاتر دانشجویی و سپس، گویندگی در رادیو شروع شد. از جمله جوایز این هنرمند می توان به موارد زیر اشاره کرد: - او برای بازی در شمعی در باد (۱۳۸۲) و رستگاری در هشت و بیست دقیقه (۱۳۸۳) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.  - حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. -  او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه گروه بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین کسب کرد. - او در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ نیز با ایفای نقش در فیلم فروشنده توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی؛ درباره شهاب حسینی دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی فیلم سینمایی دلشکسته در نقش امیرعلی: - هر کی ریــش گـذاشت مسلمـــون نیـست، هـــرکی پیـشونیش رو داغ کـــرد، مــرد خــدا نیست. - تو همه ی اعتقادا اشتباه میشه. همیشه ام یه عده گرگن تو لباس میش! -  من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم - ما فردا میایم خواستگاری، دیگه نمی خوام خواهرم باشی می خوام نفسم باشی دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در فیلم دلشکسته سریال شهرزاد در نقش قباد: -شهرزاد نمی دونی بدون، من با تو چیزایی پیدا کردم که هیچوقت تو زندگیم نداشتم و نمی خوام از دستش بدم. - ما همه مهره های سوخته ایم که زیر دست بزرگ آقاییم. -  آره خب عمو جان حقیقت تلخه عموجان، شنیدنش همچین یه جاهایی از وجدان آدمو جز میده. -  میرم صاف وامیستم جلوی بزرگ آقا بش میگم بزرگ آقا من، زن من، خب؟! پا به ماهه! عین ۱۰-۱۲ ماهو میخوام بمونم ور دلش چی میگی شما؟ - قباد : فقط یه سوال، خیلی دلم می خواد جوابشو بدونم، تو هنوزم دلت باهاشه؟ شهرزاد : فراموشی زمان می بره، فقط فکر می کنم اگه من به هر دری زدم، و اونی نشد که می خواستم بشه، لابد قسمت خرافه نیست، هست واقعا - موقتیه این روزا شهرزاد، می گذره. این وسط تنها چیزی که مهمه اینه که من هنوز با همه ی وجودم دوست دارم. عاشقتم - قباد : سخته واسم دوری تو اینو بفهم، چطوری اینو بهت ثابت کنم؟ شهرزاد : دیر شده، برای ثابت کردنش خیلی خیلی دیر شده … حتی ملک جوانبخت هزار و یک شبم نبودی وگرنه من کم قصه و داستان به گوش تو نخوندم. عاشق بزدل عشقو هم زایل می کنه آقای قباد دیوانسالار -قباد : این کارو باهام نکن شهرزاد. اینطوری خردم نکن. من هنوز دوستت دارم، خیلی بیشتر از قبل. همه چیو خراب نکن شهرزاد : برو قباد، پشت سرتم دیگه نگاه نکن -  من چی کار به کسی داشتم، داشتم زندگیمو می کردم. با بدبختی خودم سر و کله می زدم. اصلا روحمم خبر داشت همچین کسی تو این دنیا زندگی می کنه؟ کی نشونم داد؟ شما. بعدشم که فرستادینم تو بهشت تازه می خواستم بفهمم زندگی یعنی چی؟ تازه طعمش داشت زیر دهنم مزه مزه می کرد که یقه مو گرفتین ترپ انداختینم وسط جهنم. دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در سریال شهرزاد سریال مدار صفر درجه در نقش حبیب پارسا: -تو را به جای همه دوست میدارم-تو را به خاطر عطر نان گرم برفی که اب میشود -برای بخشش اولین گناه-تو را برای دوست داشتن دوست میدارم-تو را به خاطر تمام کسانی که دوست نمیدارم دوست میدارم ...  - همين قدر حاليمه كه هيچ دست مساعدتي از طرف قدرتهاي استعماري داخل اين كشور دراز نشده!!الي به اينكه مقاصد سياسي و اغراض اقتصادي خاصي رو دنبال مي كردن.وام كه بهم فرصت بدن كه خودم براي زندگيم تصميم بگيرم؛خودم انتخاب كنم؛همين  - مظفر:منوببخش ...یافراموش کن! حبیب:میبخشم...ولی فراموش نمیکنم!!!  -حبيب: فقط چرا فكر مي كنيد كه سفر اعزام ممكنه منتفي بشه؟ دكتر: اين مملكت پسرجان،سرزمين گسل و زلزله و پس لرزه است!آدم از فردا روزش - این و خداوند باید جواب بده ، باید جواب این سوال رو بده ! اگه تو این دنیا هیچ جایی برای آرامش وجود نداره ؛ و اگه تمام رویاهای ما از عشق ، عدالت و آزادی فقط ی خیال بیهودس! پس چرا ما رو آفرید ؟!... -ميدوني چيه تقي جان؟من بر خلاف مرحوم پدرم،ازسياست چيز زيادي نميدونم! همين قدر حاليمه كه هيچ دست مساعدتي از طرف قدرتهاي استعماري داخل اين كشور دراز نشده!!الي به اينكه مقاصد سياسي و اغراض اقتصادي خاصي رو دنبال مي كردن.وام كه بهم فرصت بدن كه خودم براي زندگيم تصميم بگيرم؛خودم انتخاب كنم؛ همين دیالوگ های ماندگار شهاب حسینی در سریال مدار صفر درجه سایر فیلم ها: -یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی پایان ناپذیره ... (درباره الی) - میدونی برتر از عشق بی فرجام چیه؟فرجام بدون عشق... (برف روی شیروانی داغ) - من زندگی مو باختم حاج اقا منو از زندون می ترسونی؟برو از خدا بترس ... (جدای نادر از سیمین) - جنگ احساس مسولیته نه شلیکه گلوله ... (شوق پرواز) - هر چه تو اوج میگیری دنیا از دید تو بزرگتر می شود و تو از دید دنیا کوچکتر می شوی ... (شوق پرواز) - تو کویر ادم به خدا نزدیک تره چون اسمون به زمین نزدیک تره ... (پلیس جوان) - میدونی چیت حرص ادمو درمیاره؟اینکه حالت از من بده ولی حس واقعیتو بهم نمیگی خب چیه هر چی هست بیا به خودم بگو فکر میکنی چیزیمه؟فکر میکنی چون چیزیمه عرضه ندارم پس چون عرضه ندارم دیگه.....این منصفانه نیست چون من دارم سعی خودمو میکنم غلطی تا حالا نتونستم بکنم چون نمیتونم تمرکز کنم رو کاری ک باید بکنم نمیتونم تمرکز کنم چون همه ی وقتمو اون چرت وپرتا ی مزخرف و دغدغه های احمقانه پر کرده دانشکده ی مزخرف و شاگردای خنگ و... (پرسه در مه) گردآوری: بخش هنر و سینمای سرپوش

ویژه سرپوش