پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۱۲:۲۶ - ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۱۷۴۴
چهره ها در سینما و تلویزیون

بادوام ترین زوج های هالیوود راز موفقیت ازدواج خود را فاش کردند

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

روزیاتو | زندگی در کانون توجه می تواند مزایایی داشته باشد، اما به طور حتم دشواری هایی هم دارد، بخصوص در بحث روابط عاشقانه و ازدواج. نداشتن حریم شخصی و قرار داشتن زیر ذره بین می تواند هر رابطه ای را تحت فشار قرار دهد، اما از قرار معلوم بعضی سلبریتی ها راه غلبه بر این فشار و دوام بخشیدن به ازدواج خود را یاد گرفته اند. به علاوه، آن ها موفق شده اند که زندگی مشترک خود را شاد و رضایتبخش نگه دارند، امری که بسیاری را نسبت به «راز» ازدواج مستحکم آن ها کنجکاو کرده است.

مت دیمون و لوسیانا باروسو

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

مت دیمون و لوسیانا باروسو در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کردند. یکی از مهم ترین اصول این زوج این است که خانواده شان را همیشه در اولویت قرار دهند. به عقیده ی دیمون سلبریتی نبودن همسرش این امکان را به او داده که خانواده اش دائماً زیر ذره بین رسانه ها قرار نداشته باشند و بنابراین بتواند زندگی خانوادگی آرامی را تجربه کند. او و همسرش گهگاه قرارهای عاشقانه ی دو نفره ای هم برای خودشان ترتیب می دهند.

همچنین به گفته ی دیمون، آن ها یک «قانون دو هفته ای» دارند: «من هیچوقت بیشتر از دو هفته از خانه دور نیستم. فکر می کنم باید تا جایی که می شود پیش کسی باشید که دوستش دارید. همسرم نیمه ی گمشده ی من است. دوست ندارم از او جدا باشم.»

وقتی از باروسو درباره ی راز ازدواج مستحکم شان سؤال شد، در پاسخ گفت: «نمی دانم. فقط می دانم که هر دویمان واقعاً احساس خوش شانسی می کنیم که باهم آشنا شدیم. زندگی و ازدواج بالا و پایین دارد. اما در کل، راحت و مفرح است».

تام هنکس و ریتا ویلسون

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

تام هنکس و ریتا ویلسون در سال ۱۹۸۸ باهم ازدواج کردند. هنکس درباره ی راز موفقیت زندگی مشترک شان گفته: «موفقیت رابطه ی ما نتیجه ی پختگی ما و میل مان به داشتن یک رابطه ی صمیمانه بود و اینکه در زمان درست و مناسبش اتفاق افتاد.»

او همچنین گفته: «رابطه ی ما جادویی نیست، مثل آن چیزی که در فیلم ها نشان می دهند. در زندگی واقعی، رابطه ی ما به مستحکمی خودم است که اینجا نشسته ام.» و فارغ از چالش های زندگی، هنکس معتقد است که ازدواج آن ها می تواند از همه ی آن ها جان به در ببرد: «هر دوی ما می دانیم که تحت هر شرایطی کنار هم خواهیم ماند و باهم از مشکلات عبور خواهیم کرد.»

متیو مک کانهی و کامیلا آلوز

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

متیو مک کانهی و کامیلا آلوز رویکرد متفاوتی به ازدواج داشتند. آن ها وقتی در سال ۲۰۱۲ رسماً با یکدیگر ازدواج کردند، ۶ سال از شروع رابطه عاشقانه می گذشت و ۲ فرزند داشتند. مک کانهی و آلوز علیرغم زندگی مشترک شاد و رضایت بخش شان، در ابتدا تمایلی به رسمی کردن آن نداشتند، اما در نهایت تصمیم به انجام این کار گرفتند. مک کانهی در اینباره گفته: «تصمیم گرفتیم به مراسم ازدواج به چشم یک فرصت و یک ماجراجویی که باهم انجامش خواهیم داد نگاه کنیم.»

او همچنین درباره ی رازهای یک ازدواج موفق گفته: «خط صاف را نباید کج کرد. اگر همه چیز دارد خوب پیش می رود، همانطور ادامه بده. اگر نه، فوراً با مشکلات رو به رو شو تا بزرگ تر نشوند و بعداً برایت دردسر نشوند.»

کریستین بیل و سیبی بلیزیک

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

کریستین بیل و سیبی بلیزیک در سال ۲۰۰۰ باهم ازدواج کردند. آن ها یکی از طولانی ترین ازدواج های هالیوود را دارند و اطلاعات زیادی از زندگی شخصی شان نیست.

بیل گرچه ترجیح می دهد زندگی شخصی خود را دور از انظار عمومی نگه دارد، اما این امر او را از تعریف و تمجید از همسرش بازنداشته است. از قرار معلوم، حمایت و درک مشترک سنگ بنای زندگی مشترک مستحکم این زوج است. بیل همچنین گفته که هر زمان که نیاز به حمایت داشته، چه در خوشی و چه در سختی، همسرش در کنارش بوده است.

او در اینباره گفته: «همسرم دوست ندارد از زندگی شخصی مان چیزی بروز دهد. البته که خودم هم موافقش هستم. ولی باید بگویم که ما زندگی مشترک عالی ای داریم. او احتمالاً قوی ترین زنی است که در زندگی ام دیده ام. او طی سال های ازدواج مان مجبور بوده همسر شخصیت های بسیار مختلفی که من بازی کرده ام باشد. می دانم که بدون او انجامش واقعاً غیر ممکن بود. من همه چیز را مدیون او هستم.»

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس در سال ۱۹۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند. زتاجونز راز ازدواج بادوام شان را «عشق و احترام» عنوان کرده است.

آن ها تلاش کرده اند زندگی مشترک خود را مستحکم و مملوء از شوخ طبعی نگه دارند که یکی از مهم ترین چیزها برای داشتن یک رابطه ی شاد است. زتاجونز در اینباره گفته: «ما هیچوقت حس شوخ طبعی ما را از دست نداده ایم و از معاشرت باهم لذت می بریم.»

به علاوه، به نظر می رسد داشتن اوقات خوش فراوان در کنار هم یکی دیگر از رازهای موفقیت زندگی مشترک این زوج است. زتاجونز در اینباره گفته: «من و همسرم زمان زیادی را باهم می گذرانیم چون برخلاف خیلی از زوج ها یک شغل ثابت نداریم. یا سر فیلمبرداری هستیم یا وقت مان آزاد است. بنابراین فرصت زیادی برای کنار هم بودن داشته ایم. ۱۲ سال در یک جزیره باهم زندگی کردیم و صاحب بچه شدیم. ما به امور شخصی همدیگر احترام می گذاریم و حس شوخ طبعی مان همیشگی است.»

لیزا کودرو و مایکل استرن

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

لیزا کودرو و مایکل استرن در سال ۱۹۹۳ باهم وارد رابطه عاشقانه شدند و ۲ سال بعد با یکدیگر ازدواج کردند. کودرو یک بار اذعان کرد که او و همسرش وقتی تصمیم به ازدواج گرفتند، قول ندادند که تا ابد همدیگر را دوست داشته باشند. کودرو در اینباره گفته: «چون نمی شود چنین قولی داد. ولی به هم قول دادیم که هر مشکلی پیش آمد باهم با آن رو به رو شویم. ما متعهدیم که برای درست پیش رفتن ازدواج مان تلاش کنیم.»

کودرو یکی دیگر از رازهای زندگی مشترک موفق شان را مستقل بودن آن ها از یکدیگر در عین زوج بودن شان دانسته است. او گفته آن ها به استقلال همدیگر احترام می گذارند: «مثلاً من سفر رفتن را دوست ندارم، ولی اگر همسرم بخواهد به سفری برود، می رود. فکر می کنم مشکل از جایی شروع می شود که زوج ها فکر می کند یک نفرند و باید در همه چیز باهم هماهنگ باشند.»

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت

بادوام ترین زوج های هالیوود,ازدواج های موفق در هالیوود

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت در سال ۲۰۱۰ باهم ازدواج کردند، اما رابطه ی عاشقانه ی آن ها از سال ۲۰۰۲ آغاز شد. گرچه این زوج اختلاف سنی ۲۲ ساله ای با یکدیگر دارند، اما به گفته ی فلاکهارت، این امر هرگز در رابطه ی آن ها یک مسأله نبوده است: «حقیقت این است که بعضی وقت ها احساس می کنم از هریسون خیلی پیرترم.»

فورد هم در طول زندگی مشترکش چند قانون طلایی یاد گرفته است. وقتی از او درباره ی رازهای داشتن یک ازدواج شاد سؤال شد، به شوخی گفت: «حرف نزن. فقط سرت را تکان بده.» با وجود گذشت این همه سال، رابطه ی آن ها کماکان شاداب و پرنشاط به نظر می رسد. فلاکهارت گفته: «من و هریسون خیلی می خندیم و شوخ طبعی برای مهم ترین چیز در زندگی است.»

  • 19
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گوستاوو بلانکو بیوگرافی گوستاوو بلانکو بازیکن مهاجم آرژانتینی

تاریخ تولد: ۵ نوامبر ۱۹۹۱

محل تولد: مندوسا، آرژانتین

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم

باشگاه کنونی: استقلال

شماره پیراهن: ۹

ادامه
جواد خواجوی بیوگرافی جواد خواجوی کمدین پرطرفدار ایرانی (+تصاویر)

چکیده بیوگرافی جواد خواجوی

نام کامل: جواد خواجوی

تاریخ تولد: ۲۴ خرداد ۱۳۷۱

محل تولد: مشهد

حرفه: کمدین، بازیگر و دوبلور

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته سینما

ادامه
کیم تهیونگ کیم تهیونگ از اعضای گروه محبوب BTS

تاریخ تولد: ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵

محل تولد: دگو، کره جنوبی

حرفه: خواننده، ترانه سرا، بازیگر و مدل 

ژانر: آراندبی، نئو سول، ایندی پاپ، کی-پاپ

ساز تخصصی: آواز

آغاز فعالیت: ۲۰۱۳ تاکنون

ادامه
زندگینامه لقمان حکیم زندگینامه لقمان حکیم و روایت های قرآنی وی

دوران زندگی: دوران حضرت داوود

محل تولد: حبشه

شهرت: لقمان حکیم

محل دفن: فلسطین یا ناحیه راشدیه در شمال بغداد

زندگینامه لقمان حکیمبیوگرافی لقمان حکیم

ادامه
سروش صحت بیوگرافی سروش صحت بازیگر و مجری پرطرفدار ایرانی

تاریخ تولد: ۸ آذر ۱۳۴۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و مجری

آغاز فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس آلودگی شیمیایی دریا

ادامه
عبدالقادر گیلانی زندگینامه عبدالقادر گیلانی شاعر و عارف قرن ششم

تاریخ تولد: ۱ رمضان ۴۷۱ هجری قمری

محل تولد: صومعه سرا، گیلان

محل زندگی: گیلان، بغداد

حرفه: عارف، صوفی، محدث، و شاعر

درگذشت: ۸ ربیع الاول ۵۶۱ هجری قمری

محل دفن: محله باب ‌الشیخ بغداد

ادامه
استیو جابز زندگینامه ثروتمند بزرگ استیو جابز و بنیان گذار شرکت اپل (+ تصاویر دوران جوانی)

تاریخ تولد: ۲۴ فوریه ۱۹۵۵

محل تولد: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

ملیت: آمریکایی

حرفه: کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل

سال های فعالیت: ۱۹۷۴ تا ۲۰۱۱

درگذشت: ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در پالو آلتو، کالیفرنیا

ادامه
پاتریک دمپسی بیوگرافی پاتریک دمپسی جذابترین مرد ۲۰۲۳

تاریخ تولد: ۱۳ ژانویه ۱۹۶۶

محل تولد: لوئیستون، مین

ملیت: آمریکایی

حرفه: بازیگر، رانندهٔ اتومبیل‌رانی

شروع فعالیت: ۱۹۸۵ تاکنون

ادامه
 محمدرضا حیاتی بیوگرافی محمدرضا حیاتی مجری اسبق صدا و سیما / حواشی زندگی وی

تاریخ تولد: ۲۷ دی ۱۳۳۴

محل تولد: آبادان

محل زندگی: تهران

حرفه: گوینده و مجری صدا و سیما 

شروع فعالیت: ۱۳۵۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس رشته علوم سیاسی

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش