دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۵۱ - ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۶۷۹
فیلم و سینمای ایران

دانلود و تماشای آنلاین قسمت اول سریال نیوکمپ 

قسمت اول سریال نیوکمپ با اخذ مجوزهای لازم و انجام امورات فنی تدوین؛ همینک آماده دانلود شده است. به منظور دانلود قسمت ۱ نیوکمپ به ادامه مطلب مراجعه کنید. لازم به ذکر است که افزون بر دانلود قسمت جدید نیوکمپ، قسمت ۱۲ رهایم کن، قسمت اول قهوه ترک، قسمت ۱۷ سریال سرگیجه و قسمت سوم سریال سیاه چاله نیز در این هفته در دسترس شما عزیزان قرار خواهند گرفت. این مژده را در این جا می دهیم که شما می توانید همگی این آثار نام برده شده را به همراه قسمت اول سریال افعی و بی تو می میرم از سایت کول دانلود، دریافت کنید.

-    سریال کمدی جدید نیوکمپ!

سریال طنز و کمدی پرستاره نیوکمپ – Camp Nou  ، جدیدترین ساخته منوچهر هادی با فیلمنامه ای از بابک کایدان است که از تابستان ۱۴۰۱ ساخته شده است. منوچهر هادی در این سال ها با کمدی های محبوب و پرفروش خود مانند نیسان آبی و آینه بغل، توانسته است که موفقیت های بسیاری را به دست آورد. هادی به محض پایان فیلمبرداری نیوکمپ به فکر ساخت فصل دوم نیسان آبی نیز افتاده است و ظاهرا مقدمات پیش تولید این سریال نیز آغاز شده است و احتمالا پس از نوروز ۱۴۰۲ این پروژه نیز کلید بخورد. انتظار می رود که در تابستان ۱۴۰۲ شاهد پخش نیسان آبی ۲ باشیم.

سریال کمدی جدید نیوکمپ, دانلود سریال کمدی جدید نیوکمپ, دانلود قسمت اول سریال کمدی جدید نیوکمپدانلود قسمت اول سریال نیوکمپ

• شما می توانید قسمت اول سریال کمدی و طنز جذاب نیوکمپ را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

• دانلود قانونی: دانلود سریال نیوکمپ

هنرپیشه های سریال نیوکمپ چه کسانی هستند؟

اکبر عبدی , امیر جعفری , ایمان صفا , بهاره افشاری , بهرام افشاری , حامد آهنگی , حسن معجونی , فرزاد فرزین , لیلا اوتادی , یکتا ناصر

داستان و موضوع نیوکمپ حول چه محوری است؟

خانواده‌ ای برای فرار از یک بحران مالی، روی بازی ایران و آرژانتین شرط می بندند. آن ها در صورت پیروزی یا مساوی ایران به پول هنگفتی دست پیدا می کنند، اما گل دقیقه ۹۲ لیونل مسی همه چیز را خراب می کند. «نیوکمپ» قصه خانواده سرچشمه را در جستجوی رویاهای کوچکشان روایت می کند که رویایی بزرگ در خانه آن ها را می زند.

درباره سریال نیوکمپ یا نیوکمپ چه می دانیم؟

سریال نیوکمپ که پیش تر قرار بود با نام لیونل مسی و البته به کارگردانی کمال تبریزی ساخته شود، در نهایت مجدد به نیوکمپ تغییر نام داد و با کارگردانی منوچهر هادی ساخته شد و اکنون با پشت سر گذاشتن مراحل تولید، در آستانه پخش خانگی قرار گرفته است. بنابر آخرین اخبار رسیده، این سریال کمدی به زودی و تا چند روز دیگر پخش خواهد شد.

زمان و تاریخ پخش سریال نیوکمپ؟

بنابر اخبار واصله غیررسمی و تقریبی، به احتمال زیاد، سریال نیوکمپ در نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۲ هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش خواهد شد که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۳ سریال سیاه چاله

سریال سیاه چاله نام تازه ترین اثر شبکه نمایش خانگی است که از این هفته آغاز به پخش کرده است. سریالی با مضمونی طنز و کمدی که در واقع جایگزینی بر سریال پرطرفدار و محبوب قهوه ترک است. قهوه ترک با حدود ۷ ماه نمایش اقتدار و محبوبیت بسیار بالا، انتظار مخاطبین را به شدت افزایش داده است و بنابرین کار سیاه چاله در جذب مخاطب خیلی سخت و دشوار است. کستینگ و بازیگران سیاه چاله، لیست بلندبالا و قابل قبولی است. درون مایه طنز نیز از دیگر نکات مثبتی است که می تواند به کمک این سریال بیاید. حضور سعید خانی که از سازندگان موفق فیلم های کمدی (لونه زنبور، زاپاس و...) می باشد نیز از دیگر امتیاز های کار است. کارگردانی سیاه چاله بر عهده حسین نمازی می باشد. در نهایت باید منتظر ماند و دید که آیا سیاه چاله نیز می تواند انتظارات مخاطبین را برآورده کند یا خیر.

قسمت 3 سریال سیاه چاله, دانلود قسمت 3 سریال سیاه چاله, دانلود سریال سیاه چالهدانلود قسمت سوم سریال سیاه چاله

• شما می توانید قسمت ۳ سریال کمدی و طنز سیاه چاله را از لینک زیر تماشا و یا دانلود کنید:

قسمت سوم سریال سیاه چاله

موضوع سریال سیاه چاله درباره چه چیزی است؟

در خانه ای قدیمی به طور اتفاقی لوله ای کشف می شود که از آن مقادیر زیادی نفت خارج می شود. اهالی خانه از این روش می خواهند که به ثروت بسیاری دست یابند ولی در این میان برخی دیگر با این کار مخالفند و آن را نوعی دزدی به حساب می آورند.

چه هنرپیشه هایی در سیاه چاله حضور دارند؟

الناز حبیبی, حسن پورشیرازی , ژاله صامتی , شهره سلطانی , عباس جمشیدی فر , غلامرضا نیکخواه , مهران احمدی 

زمان دقیق پخش سریال سیاه چاله چه روزی است؟

سریال سیاه چاله ساعت ۱۲:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های پیشین سیاه چاله چه خبر؟

در قسمت اول سیاهچاله شاهد این موضوع بودیم که پسران و دختران خانواده ای که همگی در سنین بزرگسالی و ازدواج کرده به سر می برند به یک باره با مرگ پدرشان روبرو می شوند. این فرزندان بلافاصله پس از مرگ پدر در پی انحصار ورثه و دریافت سهم خود از ارث پدری بودند که به ناگاه با موضوعی روبرو می شوند. از بانک با پسر بزرگ تر خانواده تماس گرفته می شود و از او با این عنوان که برنده یک دستگاه خودرو ۲۰۶ شده است، می خواهند که به بانک بیاید. ولی وقتی وی به شعبه مراجعه می کند متوجه داستان دیگری می شود. پدر چندی پیش از مرگ ضامن یک وام کلان برای شخصی شده است که ادعای اشتغال زایی و تاسیس کارخانه بوده، ول وی اکنون از کشور گریخته و به کانادا رفته است. بر همین پایه است که بانک خانه این فرد را که ضامن وام بوده است را از وی می گیرد و به این ترتیب این فرزندان که دقیقا روز قبل خانه رو فروخته بودند، دچار مخمصه سختی می شوند. به هر ترتیبی که هست خانه را پس داده و به ناچار به خانه قدیمی پدری خود که در خارج از شهر است پناه می برند. در آن جا همه این چند خانواده باید با یکدیگر زندگی کنند. شراط به سختی دنبال می شود تا این که داماد خانواده متوجه موضوعی می شود که می تواند سرنوشت همگی اعضای خانواده را دگرگون کند. او می داند که در این خانه یک لوله بزرگ می گذرد که حاوی نفت است و در واقع برای انتقال نفت استفاده می شود.

قسمت دوم سیاه چاله با کشمکش اهالی خانه بر سر استخراج نفت از لوله ای که از خانه پدریشان می گذرد، دنبال شد. جمشید خان می خواهد که هر جور شده است لوله را باز کرده تا بتواند در وضعیتی که همه اعضای خانواده در مضیغه مالی هستند، به نوایی برسد. در این میان ولی همسرش مهری خانم به شدت با این کار مخالف است و آن را به نوعی دزدی می داند. مخالفت ها بالا می کشد، تا جایی که جمشید به فکر خودسوزی و آتش زدن خودش می افتد. سرانجام پس از کش و قوس های فراوان همه راضی به انجام این کار می شود. جمشید می گوید وقتی که به این ثروت ناشی از فروش نفت برسد، خدمات زیادی را به مردم خواهد داد از جمله آسفالت کردن روستاها، تامین جهیزیه دختران دم بخت و بسیاری کارهای عمرانی و خیریه ای دیگر. کلنگ اول زده می شود ولی در نهایت جلوش جمشید را می گیرند و به او می گویند با کلنگ نمی شود این کار را انجام داد. چرا که نیاز است تقریبا به عمق ده متری رفت و سپس از آن جا از لوله اصلی، انشعاب مناسبی متصل کرد و به بیرون آورد. برای همه این کارها نیز نیاز به هزینه و مخارج ابزارالات خاص خود است. در نهایت جمشید وظیفه تامین مخارج حفاری را بر عهده می گیرد و قرار می شود که وی با پولی که از قرارداد خانه به دست آورده است این کار را انجام بدهد.

سرانجام طرح مورد موافقت قرار می گیرد و وسایل حفاری نیز تهیه می شود و در یک روز مشخص با دریل مشغول کندن زمین می شوند. ولی در همین بدو امر، با ایجاد سروصدای بسیار، همه همسایگان جمع شده و باعث کنجکاوی آن ها می شود. برای حل این مشکل ولی افراد خانه چاره دیگری را می اندیشند. آن ها تصمیم می گیرند که در باغ مراسم عروسی برگزار کنند با صدای بلند موزیک، صدای حفاری و دریل را مخفی کنند. آن ها پی یک خانواده که در شرف ازدواج هستند می روند تا این که پروین دختر خانواده به یاد می آورد که یکی از آشنایان در حال ازدواج می باشد و برای برگزاری مراسم نیاز به یک باغ دارد. پیشنهاد وسوسه انگیز کرایه باغ که رقمی زیر قیمت بود را به او می دهند و به این ترتیب موافقت او را جلب می کنند. مراسم نیز برگزار می شود ولی موفقیت چندانی حاصل نمی شود و عملا نمی توانند عمق زیادی را حفر کنند.

حال باید دید که در قسمت ۳ سریال سیاه چاله چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. شما را دعوت به تماشای قسمت سوم سیاهچاله در این جا می کنیم.

-    قسمت ۱۲ سریال رهایم کن

سریال رهایم کن Rahayam kon محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی: مجید مولایی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که به تازگی در سایت کول دانلود پخش شده است.

سریال جدید کارگردان میخواهم زنده بمانم احتمالا یکی از مهم ترین سریال های امسال خواهد بود. داستان سریال «رهایم کن» در دهه پنجاه خورشیدی خواهد گذشت و … نام این سریال که در آغاز طوطیا نام داشت، به «رهایم کن» تغییر پیدا کرده است. این نام در حالی برای سریال جدید شاه حسینی انتخاب شده که در سال ۱۳۹۷ سریالی با عنوانی شبیه به این به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور برای پخش از شبکه سه تولید شده بود.

دانلود سریال رهایم کن,قسمت 12 سریال رهایم کن, دانلود قسمت 12 سریال رهایم کندانلود قسمت ۱۲ سریال رهایم کن

• شما می توانید قسمت ۱۲  سریال رهایم کن و همچنین سایر قسمت های این درام زیبا را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید: 

• لینک دانلود: قسمت ۱۲ سریال رهایم کن

چه بازیگرانی در رهایم کن حضور دارند؟

آزاده صمدی , بابک کریمی , حسن معجونی , محسن تنابنده , مهدی حسینی نیا , هدی زین العابدین , هوتن شکیبا , یوسف تیموری , مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی

موضوع و خط داستانی سریال رهایم کن درباره چه چیزی ست؟

«هاتف» و «حاتم» دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه اش، «مارال» است. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می شود داستان برادر او به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده عاشقانه ای می شوند که خروج از آن ممکن است آن ها را تا مرزهای غریبی از عشق و نفرت بکشاند…

در قسمت های پیشین رهایم کن چه دیدیم؟

اپیزود ۱۱ رهایم کن با مکالمه مارال و حاتم آغاز می شود. دو برادری که بر سر دوراهی مانده اند و راه چاره ای نمی یابند. در این میان مارال از او اجازه می خواهد تا خود شخصا با هاتف صحبت کند و به نوعی قضیه را حل و فصل کند. افسانه در نخستین ناهار مشترک خود با بهرام بوقی که درست پس از شب عروسی آن ها، انجام شد و از قضا قرار بود با  غذای مسموم او را به قتل برساند، قضیه را به بهرام می گوید. البته نه آن طور که ما فکر می کنیم، وی با چاشنی طنز و نمایش این کار را انجام داد. سرانجام رویارویی مارال و هاتف رخ می دهد، و مارال همه ماجرا را به او می گوید. این که پای کسی دیگر در میان است و باید منطقی رفتار کند. هاتف در آغاز این قضیه را نمی پذیرد و این گونه ابراز می کند که چه کسی می تواند در این جور مسایل با منطق رفتار کند، سپس از عشق سوزان و آتشین خود به افسانه می گوید ولی در انتها افسانه به وی می گوید که اگر بدانی آن شخص دوم مورد بحث در واقع برادرت است ، باز هم آیا همین را می گویی؟ کشاکش سختی شکل می گیرد. جدال بین منطق و عشق.

در نهایت هاتف با قضیه کنار می آید و تصمیم به ترک خانه پدری می گیرد، چرا که نمی خواهد به برادرش خیانت کند. در ادامه افسانه به همراه بهرام به کافه می رود تا برخی حقایق را به او بگوید. حقایق هولناک و تکان دهنده ای از جمله این که عقد آن ها یک عقد صوری بوده و درست همان شب حاتم، شناسنامه های را عاقد داده بود تا روز بعدش، عقد را باطل کند. این که قرار است بهرام را به شکل فجیعی برادران افسانه به قتل برسانند و شاید از همه مهم تر این که احتمالا افسانه حامله است. بهرام با اطلاع یافتن از این همه ماجراهای عجیب و غریب عصبانی شده و آن جا را ترک می کند. افسانه این احتمال را می دهد که از خواننده مشهوری که به کنسرتش رفته بود، باردارد شده است. همان خواننده ای که هاتم او را کشته بود. افسانه در ازای این کارها، در واقع جان بهرام را نجات می دهد و او را فراری می دهد تا از مهلکه بگریزد.

حال باید دید که در قسمت ۱۲ سریال رهایم کن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. شما را دعوت به تماشای قسمت دوازدهم رهایم کن در این جا می کنیم.

رهایم کن چندشنبه ها و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال رهایم کن ساعت ۰۸:۰۰ آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    قسمت ۱۷ سریال سرگیجه

سریال سرگیجه – Sargijeh محصول سال ۱۴۰۱ که از ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده است. این سریال که در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یک باره آغاز به پخش کرد. جهت دانلود و یا تماشای این سریال می توانید به وبسایت کول دانلود، از طریق لینک هایی که در ادامه می آید، مراجعه کنید.

قسمت 17 سریال سرگیجه, دانلود قسمت 17 سریال سرگیجه,دانلود سریال سرگیجهدانلود سریال سرگیجه

• شما می توانید قسمت ۱۷ سریال سرگیجه و همچنین سایر قسمت های این سریال زیبا و پرطرفدار را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

• دریافت لینک: قسمت ۱۷ سریال سرگیجه

چه بازیگرانی در سرگیجه حضور دارند؟

رعنا آزادی ور , شبنم مقدمی , علی عمرانی , مهراوه شریفی نیا , هادی حجازی فر ,هومن سیدی , پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی در این سریال به هنرآفرینی پرداخته اند.

موضوع و خط داستانی سریال سرگیجه درباره چه چیزی ست؟

پیمان (حامد بهداد) پس از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. درگیری که اگرچه به واسطه وکیل شرکت یعنی فریبا (رعنا آزادی ور) بوده است، ولی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد که بی بازگشت است. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

در قسمت های پیشین سرگیجه چه گذشت؟

در قسمت ۱۶ سریال سرگیجه مشخص شد که قضیه شهرک ویلایی بزرگ فریبا چه بوده است که این اواخر به وسیله کامران به نام او شده بوده است. کامران برای پولشویی و فرار از این قضیه به فریبا وکالت می دهد تا او این ویلا را خریده و پس از فروش پول ها به وی بدهد. فریبا که در آغاز به شدت مخالف این کار بود ولی به دلیل وضعیت مالی و ورشکستگی پیمان به هر ترتیبی که هست راضی به انجام این کار می شود. در ادامه همکار سابق کامران وارد خانه پیمان شده و به تفتیش آن جا می پردازد. وی در آن جا دو لپ تاپ و تب لت پیدا می کند. فریبا که با افراد ناشناسی که خود را باخبر و مطلع از آرتین می داند قرار گذاشته و سپس سوار ماشین آن ها می شود. وثیقه ای که پریسا برای پیمان گذاشته بود این بار پذیرفته می شود تا مقدمات آزادی او مهیا شود. فردی که وارد خانه پیمان شده بود ظاهرا اشیایی از جمله یک هارد دیسک که حاوی فیلم دوربین های مداربسته در روز درگیری کامران و پیمان بوده است را در آن جا جاسازی می کند. در همین هنگام است که پیمان بالاخره از بازداشتگاه آزاد شده و با پریسا به دنبال ردی از آرتین و حالا فریبا هستند. پریسا حتی از وضعیت و موقعیت مکانی فریبا نیز اظهار بی اطلاعی می کند.

پس از این ها است که پیمان وارد خانه خود می شود و در همین حال، پلیس ها با حکم تفتیش خانه از راه می رسند و به فیلم های مدار بسته نیز دست پیدا می کنند. پیمان این گونه ابراز می کند که از این هاردها اطلاعی ندارد و نمی داد که چگونه سر از خانه وی درآورده است. ملودی و رامین که در بازداشتگاه هستند بسیار تحت فشار قرار گرفته اند و اگر سرنخ تازه ای از سوی پلیس ها پیدا نشود و افراد دیگر حاضر در این سرقت لونروند همه جرم به این دو اختصاص داده خواهد شد. فریبا بالاخره به وسیله همان افراد ناشناس به آرتین می رسد. آرتین در همان جایی که در واقع مخفیگاه کامران نیز است، نگهداری می شده است. همزمان با این اتفاقات است که دوباره پیامک ناشناسی برای پیمان ارسال می شود. باید دید که این بار چه چیزی در انتظار پیمان است. آیا از او نیز می خواهند که به مخفیگاه بیاید؟

حال باید دید که در قسمت ۱۷ سرگیجه چه اتفاقاتی خواهد افتاد. شما را دعوت به تماشای اپیزود ۹ سرگیجه از سایت کول دانلود و از طریق لینکی که در بالاتر ذکر شد، می کنیم.

سریال سرگیجه چه روزی و در چه سایتی پخش می شود؟

سریال سرگیجه ساعت ۲۰:۰۰ دوشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

-    سریال قهوه ترک در راه است!

سریال قهوه ترک – Ghave Turk  به کارگردانی علیرضا امینی قرار است که جایگزین سریال پوست شیر شود. قهوه ترک سال ساخت: ۱۴۰۱ است که برای پخش در اردیبهشت ۱۴۰۲ در سایت کول دانلود در نظر گرفته شده است. همچنین تهیه کننده این اثر محمد شایسته و نویسندگی بر عهده محمد رضایی می باشد. 

سریال قهوه ترک, آشنایی با سریال قهوه ترک, دانلود سریال قهوه ترکدانلود سریال قهوه ترک

• شما می توانید قسمت ۱ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و بسیار تماشایی قهوه ترک را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:

• لینک قانونی: دانلود سریال قهوه ترک

هنرپیشه های سریال قهوه ترک چه کسانی هستند؟

امیر جعفری , حامد بهداد , رعنا آزادی ور , سارا رسول زاده , مجتبا پیرزاده , محمدرضا فروتن

داستان و موضوع قهوه ترک حول چه محوری است؟

متاسفانه هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست. به محض انتشار از سوی سازندگان، در پست اختصاصی این سریال در سایت کول دانلود درج خواهم شد!

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح "رایگان ولی قانونی" و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم و با سرعت بالا می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

  • 13
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
دیالوگ ونزدی,دیالوگ سریال ونزدی,دیالوگ هایی از ونزدی

دیالوگ ونزدی ونزدی ( Wednesday) مجموعه ای تلویزیونی در ژانر کمدی، ترسناک، ماوراء طبیعی و داستان بلوغ است که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز ساخته شده‌ است. جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، یک دختر ۱۶ ساله که دارای قدرت‌های فرا حسی است. او به دلیل ایجاد شرارت در مدارس دیگر به آکادمی نِوِرمور فرستاده می‌شود. یکی از ویژگی های ونزدی این هست که به هیچ کسی اهمیت نمی دهد و نگرانی های دیگران برای او ارزشی نداره و بسیار حاضر جواب است. در ادامه این مقاله سرپوش  به معروف ترین دیالوگ های سریال ونزدی پرداخته ایم. دیالوگ معروف از ونزدی آدامز: آماتورهایی مثل شما آبروی گروگان گیری را میبرند. دیالوگ های سریال ونزدی: من فکر نمیکنم از همه بهترم، فقط اینکه از تو بهترم دیالوگ ونزدی  به دوستش: هر وقت حالم بهم خورد به تو فکر میکنم. دیالوگ هایی از ونزدی: من طوری رفتار می‌کنم که انگار مهم نیست اگر کسی من رو دوست نداشته باشه. در اعماق وجودم پنهانی از آن لذت می برم. دیالوگ هایی از ونزدی آدامز: من به انتقام باور دارم، معمولا هم خیلی گرم و با درد زیاد درستش می‌کنم. حاضرجوابی های ونزدی: دوست شما بودن باید با یک برچسب هشدار دهنده همراه باشد. دیالوگ های به یاد ماندی ونزدی آدامزی جالب ترین دیالوگ های ونزدی:  احساسات مساوی با ضعف است. دیالوگ هایی مشهور در سریال ونزدی: ونزدی دختر رویاهای شما نیست. او کابوس شماست. دیالوگ جذاب ونزدی: جالب ترین گیاهان در سایه رشد می کنند. پاسخ های ونزدی به دوستانش: من به بهشت یا جهنم اعتقاد ندارم، اما به انتقام اعتقاد دارم! دیالوگ مشهور ونزدی آدامز: هرکس کفش های پاشنه بلند را اختراع کرد، به وضوح یک شکنجه گر در کنارش بوده. دیالوگ های کاراکتر اصلی سریال ونزدی: تو دلیلی هستی که میفهمم چقدر ضروری است که هرگز خود را از دست ندهم. گردآوری: بخش هنر و سینما بیتوته

ویژه سرپوش