دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۲۰۰۷۲

آموزش افزودن لوکیشن در اینستاگرام به چندین روش

افزودن لوکیشن در اینستاگرام,افزودن لوکیشن در استوری اینستاگرام,ثبت لوکیشن در بیو اینستاگراماولین کار برای افزودن لوکیشن در اینستاگرام، ورود به حساب فیسبوک میباشد

برای این که کسب و کارتان بیشتر شناخته شود و مشتریان جدیدی پیدا کنید؛ افزودن لوکیشن در اینستاگرام، فرصتی عالی محسوب میشود. در واقع از مزایای فعال کردن لوکیشن در اینستاگرام می توان به مشتریان جدیدتر، جستجوی بیشتر و دسترسی بیشتر به برند شما اشاره کرد.

افزودن لوکیشن در اینستاگرام

معنایی که برای لوکیشن در اینستاگرام، در نظر گرفته شده؛ موقعیت مکانی می باشد. به این معنی که شما موقعیت مکانی استوری یا پست مورد نظرتان را به فالوور هایتان از طریق فعال کردن لوکیشن در پست و یا استوری، نشان می دهید.

روش های فرستادن لوکیشن در اینستاگرام

احتمالا تاکنون با چنین اتفاقی مواجه شده اید که بخواهید در اینستاگرام، موقعیت مکانی کنونیتان را برای فرد دیگری ارسال کنید، ولی ندانید که چگونه لوکیشن را در اینستاگرام بفرستید. شما به سادگی می توانید لوکیشن را از طریق دایرکت اینستاگرام به دو روش ارسال لوکیشن از طریق گوگل مپ و ارسال لوکیشن از طریق استوری، ارسال کنید. در ادامه با این دو روش اشنا شوید:

۱. ثبت لوکیشن دلخواه در اینستاگرام:

یکی از قابلیت های قبلی اینستاگرام این بود که کاربران میتوانستند لوکیشن های جدیدی را هنگام انتشار پست اضافه کنند. اما هم اکنون باید از فیسبوک، برای اضافه کردن لوکیشن دلخواه به اینستاگرام استفاده کنید بدین دلیل که فیسبوک در سال ۲۰۱۲ اینستاگرام را خرید و از آن زمان باید از صفحه فیسبوک متصل به حساب اینستاگرام خود برای انجام بعضی از کارها مانند ایجاد لوکیشن دلخواه، استفاده کنید. یعنی پس از ایجاد مکان موردنظر خود در فیسبوک، نسبت به اضافه کردن آن مکان به پست خود در اینستاگرام اقدام کنید. پس لازم است که پروفایل فیسبوک خود را برای ثبت لوکیشن در اینستاگرام، به اکانت بیزنسی اینستاگرامتان وصل کنید. از این رو مراحل زیر را برای ایجاد لوکیشن دلخواه در اینستاگرام دنبال کنید.

در مرحله اول باید از اتصال اینستاگرامتان به صفحه فیسبوک، اطمینان حاصل کنید. به این منظور باید به پروفایل اینستاگرامتان وارد شوید و با انتخاب گزینه تنظیمات، بر روی گزینه Linked accounts کلیک کنید. سپس با انتخاب گزینه فیسبوک، نسبت به تکمیل اطلاعات فیسبوکتان اقدام کنید تا صفحه اینستاگرام شما به فیسبوک متصل شود.

سپس باید در فیسبوک، موقعیت جدیدی را به ثبت برسانید. به این صورت که ابتدا وارد فیسبوک شوید. سرویس لوکیشن فیسبوک را برای تعيين مختصات دقیق باید فعال کنید تا قادر به استفاده از GPS تلفن همراه شما باشد. شما باید به روش زیر برای فعال کردن سرویس موقعیت مکانی در فیسبوک، عمل کنید. ابتدا در قسمت پائین و سمت راست صفحه بر روی آیکن سه خطی کلیک کنید. سپس در بخش تنظیمات، بر روی تنظیمات و حریم شخصی( setting& privacy) کلیک کنید.  به طرف پائین پیمایش کنید و موقعیت مکانی( location) را از بخش حریم خصوصی( privacy) انتخاب کنید.  سپس با کلیک بر روی سرویس موقعیت مکانی( location service)  میتوانید دسترسی مجاز به فیسبوک( Facebook permission access) را انتخاب کنید.

افزودن لوکیشن در استوری اینستاگرام,نحوه ارسال لوکیشن در اینستاگرام,آموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در اینستاگرافعال کردن سرویس لوکیشن فیسبوک

وقتی که GPS  را فعال کردید؛ از فیسبوک خارج شوید و مجددا بازگردید و به دلخواه خود، ادامه مراحل ایجاد لوکیشن را انجام دهید. پس از پیمایش کردن کادر وضعیت پست به سمت پائین، بر روی« check in» کلیک کنید. در نوار جست و جو، نام بیزنس خود را تایپ کنید. اگر قبلا شخص دیگری، از این نام استفاده کرده باشد ، باید توصیفی یا اسم شهر و یا هر عبارت خلاقانه دیگری را به آن عبارت اضافه کنید. وقتی که نام را تایپ کردید و تگ لوکیشن دلخواهتان را تعریف کردید، باید روی دکمه افزودن( add) کلیک کنید.

ثبت لوکیشن در بیو اینستاگرام,افزودن لوکیشن جدید در اینستاگرامآموزش ثبت لوکیشن دلخواه در اینستاگرام

شما پس از دیدن لیستی از گزینه ها باید دسته بندی مرتبط با کسب و کارتان را انتخاب کنید؛ یعنی لوکیشنتان را انتخاب کنید. درصورت حضور در محل کار خود، بهتر است که لوکیشن خود را به صورت سفارشی ایجاد کنید. برای این کار باید از صفحه موقعیت مکانی( location)، گزینه« I’m here right now» را انتخاب کنید تا به صورت دقیق، موقعیتتان ثبت شود. همچنین پس از تایپ کردن جزئیات اضافه تر باید روی گزینه ایجاد( create) کلیک کنید.

افزودن لوکیشن جدید در اینستاگرام,افزودن لوکیشن در اینستاگرام,رفع مشکلات ثبت لوکیشن در اینستاگرامنحوه ی ثبت لوکیشن دلخواه در اینستاگرام

اکنون با ایجاد تگ لوکیشن خود باید ثابت کنید که این لوکیشن به بیزنس شما تعلق دارد. برای این کار باید در نوار جستجوی فیسبوک، نام لوکیشن خود را وارد کنید تا از میان نتایج، صفحه مربوطه را انتخاب کنید. از این به بعد شما قادر به جستجوی این لوکیشن اضافه شده در اینستاگرامتان هستید و به شکل زیر باید تگ لوکیشنتان را به پست ها اضافه کنید.

۲. نحوه گذاشتن لوکیشن در استوری اینستاگرام:

یکی از روش های افزایش آگاهی نسبت به برندتان و رشد پیج اینستاگرام خود، استوری های اینستاگرام می باشند. برای افزایش تعداد بازدیدهای استوری خود باید لوکیشنتان را در استوری اینستاگرام ثبت کنید تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرد. شما به آسانی می توانید با انجام مراحل زیر، تگ لوکیشن را به استوری اینستاگرامتان اضافه کنید.

بعد از این که عکس یا ویدئوی موردنظر را به استوری خود اضافه کردید، در بالای صفحه استوری بر روی آیکن مربعی خندان کلیک کنید.

آموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در اینستاگرام,ثبت لوکیشن در بیو اینستاگرامنحوه گذاشتن لوکیشن در استوری اینستاگرام

سپس تگ لوکیشن را از میان گزینه های موجود، انتخاب کنید. در این مرحله با تایپ کردن مکان مورد نظرتان به لیستی از نتایج، دسترسی پیدا می کنید. شما با انتخاب گزینه مناسب از لیست میتوانید تگ لوکیشن را تغيير اندازه و جهت دهید یا به آن ویژگی های دیگری را اضافه کنید. سپس با کلیک بر روی گزینه next، استوری خود را در اینستاگرام آپلود کنید.

افزودن لوکیشن جدید در اینستاگرام,افزودن لوکیشن در اینستاگرامآموزش اضافه کردن لوکیشن در استوری اینستاگرام

۳. ثبت لوکیشن در بیو اینستاگرام:

صرفا در پیج های تجاری یا همان پیج هایی با حالت business می توان لوکیشن را در بیوی اینستاگرام اضافه کرد. به این منظور، مراحل زیر را برای انجام این کار، طی کنید:

پس از باز کردن برنامه اینستاگرام، روی علامت آدمک در نوار پائین صفحه باز شده کلیک کنید و به اکانتتان وارد شوید. سپس با کلیک بر روی گزینه edit profile، صفحه ای باز میشود که باید گزینه Public Business Information و سپس آیتم Contact Options را انتخاب کنید.

در این مرحله با انتخاب گزینه Business Address، نسبت به تکمیل آدرس، نام شهر و کد پستی مورد نظرتان اقدام کنید. اکنون با انتخاب گزینه done  وsave، اطلاعات شما ذخیره میشوند. اکنون می توانید آدرس وارد کرده را در قسمت بیو پروفایلتان ببینید.

نحوه ارسال لوکیشن در دایرکت اینستاگرام,افزودن لوکیشن جدید در اینستاگرامثبت لوکیشن در بیو اینستاگرام

۴. مراحل ارسال لوکیشن در دایرکت اینستاگرام:

امکان ارسال لوکیشن در دایرکت اینستاگرام وجود دارد.

در نوار پائین اینستاگرام، با انتخاب گزینه ذره بین می توانید به قسمت لوکیشن وارد شوید و یا روی گزینه لوکیشن یک پست کلیک کنید.

سپس در گوشه سمت راست بالای تصویر، بر روی علامت فلش کلیک کنید تا بتوانید برای شخص مورد نظرتان، موقعیت مکانی خود را ارسال کنید.

راه حل هایی برای رفع مشکلات ثبت لوکیشن در اینستاگرام

گاهی اوقات برای اضافه کردن لوکیشن در اینستاگرام با مشکلاتی رو به رو میشوید؛ به همین خاطر توصیه میشود که کارهای زیر را انجام دهید:

>> درصورت دور بودن لوکیشنتان و یا عدم نمایش آن در اینستاگرام، نمیتوانید موقعیت خود را در اینستاگرام اضافه کنید؛ از این رو توصیه میشود که پس از انتخاب چندین لوکیشن نزدیک، لوکیشن مورد نظرتان را اضافه کنید.

>> بهتر است که از عبارات واقعی و بهتری برای رفع حساسیت اینستاگرام و فیسبوک بر روی عبارت های استفاده شده ی کاربران در بخش لوکیشن، استفاده کنید.

>> گاهی اوقات شما اجازه دسترسی به لوکیشن در برنامه اینستاگرام را نداده اید. بنابراین باید در قسمت Settings گوشیتان بر روی آیکون App کلیک کنید. سپس با انتخاب برنامه اینستاگرام به لوکیشن در گزینه permission اجازه دسترسی دهید.

>> پاک کردن حافظه کش این برنامه، از دیگر راه‌های رفع مشکل اضافه کردن لوکیشن به شمار می رود. برای این کار، برنامه اینستاگرام را در قسمت تنظیمات تلفن همراهتان انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه delete cacheکلیک کنید.

>> گاهی اوقات نسخه ی اینستاگرامی که بر روی گوشی خود نصب کرده اید؛ قدیمیست. بنابراین برای حل این مشکل، آخرین نسخه برنامه ی اینستاگرامتان را نصب کنید.

>> گوشی خود را برای رفع مشکلات ثبت لوکیشن در اینستاگرام، ریستارت کنید. در صورت وجود مشکل نرم‌افزاری ، با ریستارت کردن گوشی، رفع کنید. وقتی که به روز رسانی ها را انجام دادید، از اینستاگرام خارج شوید و وقتی که رمز ورود خود را تغيير دادید، دوباره لاگین شوید. ادعای بسیاری از کاربران اینست که مشکل نمایش لوکیشن در اینستاگرام با یکبار خارج شدن و دوباره لاگین شدن، حل میشود. همچنین در مواقع زیادی، نصب مجدد نسخه دیگری از اینستاگرام باعث رفع مشکل عدم نمایش لوکیشن میشود.

>> اگر باز هم مشکل عدم نمایش لوکیشن در اینستاگرام با وجودامتحان کردن راه‌های بالا برطرف نشده، با دستگاه های دیگری به حساب کاربری اینستاگرامتان وارد شوید. اگر مشکل لوکیشن اینستاگرام در دستگاهی دیگر، رفع شود؛ یعنی آن مشکل از اینستاگرام نیست، بلکه مرتبط با گوشی تلفن شماست. بنابراین بهتر است که در اولین فرصت، مشکل تلفن همراهتان را حل کنید.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 16
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گروه بی تی اس,گروه BTS,بیوگرافی گروه بی تی اس بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس (BTS)، گروه موسیقی کره ای

تعداد اعضا: هفت نفر

نام اعضا: شوگا، جین، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ‌کوک

خواستگاه: کره جنوبی، سئول

تاریخ تشکیل گروه: ۲۰۱۰

تاریخ آغاز فعالیت: ۲۰۱۳

زمینه فعالیت: کی-پاپ،  پاپ ، هیپ هاپ، آراندبی، ئی‌دی‌ام

ادامه
پارسا پیروزفر,بیوگرافی پارسا پیروزفر,عکس های پارسا پیروزفر بیوگرافی و عکس های پارسا پیروزفر

تاریخ تولد: ۲۲ شهریور ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر ،کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه نویس و مترجم

تحصیلات: کارشناسی در رشته نقاشی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

نام مستعار : خشایار

تولد : ۱۱ فروردین ۱۳۵۰

ملیت : ایرانی

سبک‌ : موسیقی پاپ کلاسیک

ساز : پیانو، آكاردئون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۴ تا کنون

ادامه
شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

نام خانوادگی:صالحی لرستانی

تاریخ تولد:۳۱ خرداد ۱۳۴۵

تحصیلات:فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

سالهای فعالیت:از ۱۳۶۴ تاکنون

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
علی قلی زاده,بیوگرافی علی قلی زاده,عکس های علی قلی زاده بیوگرافی و عکس های علی قلی زاده

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۴

محل تولد: تهران

حرفه: فوتبال

پست: مهاجم، وینگر

قد: ۱ متر ۷۶ سانتی متر

ادامه
محمدرضا آشتیانی,محمدرضا قرایی آشتیانی,بیوگرافی محمدرضا آشتیانی بیوگرافی محمدرضا آشتیانی (+عکس)

تاریخ تولد: زاده ۱۳۳۹

محل تولد: تهران

تحصیلات: دکتری مدیریت دفاعی را نیز از دانشگاه عالی دفاع ملی

سمت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

درجه: سرتیپ

ادامه
عزیر نبی,زندگینامه حضرت عزیر نبی,حضرت عزیر نبی زندگینامه حضرت عزیر نبی

نام پدر: خلقیا

خویشاوندان مهم: هارون

دین: یکتاپرستی

سن: ۵۰ سال

تکرار نام در قرآن: یکبار در آیه ۳۰ سوره توبه

نسب: بنی اسرائیل و حضرت یعقوب

ادامه
عکس های امیرحسین اسفندیار,امیرحسین اسفندیار والیبالیست,امیرحسین اسفندیار در پاریس بیوگرافی امیرحسین اسفندیار؛ بازیکنن حرفه ای والیبال ایران

تاریخ تولد: ۴ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: ایران، آمل

حرفه: بازیکن حرفه ای والیبال

قد: دو متر و ۹ سانتی متر

وزن: ۱۱۰ کیلوگرم

ادامه
ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو بیوگرافی ریکاردو ساپینتو، بازیکن سابق و مربی فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۰ اکتبر ۱۹۷۲( ۱۸ مهر ۱۳۵۱)

محل تولد:پرتغال

حرفه:بازیکن و مربی فوتبال

وضعیت تاهل:متاهل

قد:۱٫۷۸ متر

ادامه
ویژه سرپوش