شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۴۰۰۵۴

آموزش تصویری حذف کامنت در اینستاگرام

حذف کامنت در اینستاگرام,حذف کامنت خودم در اینستاگرام,حذف کامنت در پست اینستاگرام بخش کامنت محل رد و بدل کردن نظرات کاربران در مورد پست منتشر شده می‌باشد
حذف کامنت در اینستاگرام مانند دیگر سیستم عامل ها در سیستم عامل اندروید، به آسانی انجام میشود. شما هیچ محدودیتی برای پاک کردن کامنت های موجود زیر پست هایتان ندارید و میتوانید کامنت های مدنظرتان را پاک کنید. ولی طبیعتاً فقط میتوانید زیر پست های پیج های دیگر، کامنت های خود را پاک کنید. در این مطلب از سرپوش نحوه حذف کامنت ها در اینستاگرام آموزش داده شده است.

حذف کامنت در اینستاگرام

امروزه افراد بسیار زیادی در اینستاگرام با هم تعامل دارند. با استفاده از این شبکه ی اجتماعی می توانید نسبت به پست های منتشر شده ی کاربران اینستاگرام، نظر دهید. امکان تبادل نظر درباره ی پست‌ها با خصوصیت نظر دادن یا کامنت گذاشتن، در اختیار کاربران اینستاگرام قرار می گیرد.

گاهی اوقات کاربران اینستاگرام براساس دلایل مختلفی، قصد حذف یک یا چند نظر از پست های پیج خود را دارند. همچنین احتمال دارد که کاربری در پیج های دیگر، یک کامنت را ثبت کرده باشد و اکنون بخواهد آن را حذف کند. لذا امکان پاک کردن کامنت در چنین مواقعی وجود دارد.

نکاتی درباره ی حذف کامنت در اینستاگرام

> وقتی که کامنتتان را زیر پست خود یا صفحه های دیگر در اینستاگرام، پاک کردید؛ بمدت چند ثانیه مجوز بازیابی کامنت حذف شده را با انتخاب گزینه ی Undoدارید.

> درصورت کامنت گذاشتن یک اکانت در زیر پست های پیج شما، اگر آن اکانت را بلاک کنید؛ کامنت های او به صورت خودکار حذف میشود.

> درصورت خارج کردن پیج بلاک شده از حالت بلاکی یاUnblock کردن آن پیج، کامنتی که حذف شده بود؛ مجددا به پیج شما برمی گردد.

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام به همراه عکس,حذف کامنت ها در اینستاگرام با نسخه تحت وب,آموزش حذف کامنت در اینستاگرام قابلیت حذف کامنت در اینستاگرام یکی از ویژگی های بخش کامنت گذاری است

> اینستاگرام، این قابلیت را دارد که حداکثر ۲۵ کامنت را بطور هم زمان، حذف کند و یا به صورت هم زمان، چندین حساب کاربری را محدود یا بلاک کند.

> شما میتوانید در زیر پست های خود برای جلوگیری از انتشار کامنت های اسپم، تبلیغاتی، توهین آمیز و …، از قابلیت فیلتر کردن کامنت ها به جای حذف کامنت ها در اینستاگرام استفاده کنید.

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام

۱. حذف کامنت خود در اینستاگرام:

شما باید برای حذف کامنت در اینستاگرام یا پاک کردن کامنت دیگران در زیر پست خود، طبق مراحل زیر عمل کنید:

پس از اجرای برنامه اینستاگرام باید پست مورد نظرتان را انتخاب کنید که میتواند پست شما یا پست دیگران باشد.سپس برای حذف کامنت خود باید بر روی کامنت کلیک کنید.

این کار موجب نمایش تمامی کامنت ها و نظرات دیگران در زیر پست شما می شود. در این مرحله با کلیک بر روی آیکون ۳ نقطه در بالای صفحه به لیستی دسترسی پیدا میکنید که باید گزینه ی Manage Comments را انتخاب نمایید. پس از انتخاب کامنت ها برای حذف کامنت موردنظر بر روی گزینه ی Delete comment کلیک کنید.

حذف کامنت خودم در اینستاگرام,حذف کامنت در پست اینستاگرام,حذف کامنت دیگران در زیر پست اینستاگرامآموزش حذف کامنت خود در اینستاگرام

۲. آموزش حذف کامنت دیگران در زیر پست اینستاگرام:

زمانی که قصد حذف کامنت دیگران در زیر پست اینستاگرامتان را دارید؛ انگشت خود را بر روی کامنت مد نظرتان نگهدارید تا به گزینه هایی در بخش فوقانی صفحه دسترسی پیدا کنید. درصورت انتخاب آیکون یا گزینه سطل آشغال، کامنت مد نظرتان حذف میشود. همچنین قابلیت حذف هم زمان چند کامنت برای شما وجود دارد. بنابراین وقتی که کامنت اول را انتخاب کردید باید با یک لمس ساده، کامنت های بعدی را نیز انتخاب کنید. تعداد کامنت های انتخاب شده در بخش فوقانی نمایشگر و در کنار گزینه Selected نمایش داده می شوند. نهایتاً تمام کامنت های انتخابی شما با انتخاب آیکون سطل آشغال، حذف خواهند شد.

حذف کامنت دیگران در زیر پست اینستاگرام,حذف کامنت در اینستاگرام,نحوه غیر فعال کردن کامنت ها در اینستاگرامآموزش حذف کامنت دیگران در زیر پست اینستاگرام

۳. آموزش حذف کامنت ها در اینستاگرام با نسخه تحت وب:

اینستاگرام، روز به روز در حال پیشرفت است تا برای کاربرانش امکانات زیادی را فراهم کند. شما صرفا در نسخه تحت وب اینستاگرام می توانید کامنت ها را به راحتی در اینستاگرام، حذف کنید. اکنون مراحل زیر را به منظور حذف کامنت در نسخه وب اینستاگرام طی نمایید:

ابتدا به حساب کاربری خود از طریق لینک instagram.com وارد شوید. کامنت ها در نسخه تحت وب اینستاگرام در کنار پست ها نمایش داده می شوند. شما با کلیک بر روی آیکون سه نقطه در کنار کامنت میتوانید کامنت ها را حذف کنید. اکنون در منوی باز شده بر روی دکمه Delete کلیک کنید تا امکان حذف کامنت موردنظر برایتان فراهم شود.

آموزش حذف کامنت ها,پاک کرن کامنت ها در اینستاگرامآموزش حذف کامنت ها در اینستاگرام با نسخه تحت وب

غیر فعال کردن کامنت ها در اینستاگرام

غیر فعال کردن کامنت ها در اینستاگرام، از دیگر قابلیت های بحث برانگیز اینستاگرام به شمار می رود؛ بدین دلیل که گاهی اوقات کامنت های جنجالی و درگیری هایی از طریق کامنت گذاری اتفاق می افتد. بنابراین برای کاهش این درگیری ها می توانید کامنت را در اینستاگرام، غیرفعال کنید.

- دو روش برای غیر فعال کردن نظرات در اینستاگرام وجود دارد. نخستین روش غیر فعال کردن نظرات در اینستاگرام اینست که در زمان بارگذاری و انتشار پست، باید کامنت ها را توسط بخش Advanced Settings با انتخاب گزینه Turn Off Commenting غیر فعال کنید. در حقیقت ، کاربران از طریق همین بخش پست گذاری می توانند به تصاویر خود با استفاده از افکت های اینستاگرام، جلوه بهتری دهند و همچنین می توانند بدون بلاک کردن برخی از فالورها، آن ها را از لیست فالورهایشان حذف کنند و یا نسبت به غیرفعال کردن کامنت ها اقدام نمایند.

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام,پاک کردن کامنت اینستاگرام تصویری,حذف کامنت خودم در اینستاگرامغیر فعال کردن کامنت ها در اینستاگرام

- دومین روش برای غیر فعال کردن کامنت ها اینست که تنظیمات( (...) سه نقطه  هر پست را) لمس کنند. درصورت آپدیت نسخه اینستاگرام به آخرین ورژن، گزینه Turn off commenting برای شما اضافه میشود. همچنین امکان ریپورت یا گزارش دادن کاربران با استفاده از این ویژگی ها در اینستاگرام، فراهم شده است. اینستاگرام، ناظر بر تمام مطالب مرتبط با self- injury یا خود آزاری می باشد. کاربران می توانند به آن برای گزارش چنین مواردی کمک کنند.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 19
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
تهماسب اول,شاه تهماسب اول,زندگینامه شاه تهماسب اول زندگینامه شاه تهماسب اول، دومین پادشاه صفوی

تاریخ تولد: ۳ اسفند ۸۹۲

محل تولد: شه آباد، اصفهان

سلطنت: ۹۳۰ تا ۹۸۴

جانشین: اسماعیل دوم

درگذشت: ۲۴ اردیبهشت ۹۵۵ خورشیدی

آرامگاه: مشهد، حرم امام رضا

ادامه
ابن رشد,زندگینامه ابن رشد,ابن رشد کیست زندگینامه ابن رشد همه‌چیزدان و فیلسوف نامدار

تاریخ تولد: سال ۵۲۰ قمری

محل تولد: قرطبه اندلس

شهرت: حفید

تالیفات: تفسیر مابعدالطبیعة؛ تلخیص الکون و الفساد؛ تلخیص کتاب الشعر؛ تلخیص کتاب العبارة و...

وفات: ۹ صفر ۵۹۵

ادامه
لادن مستوفی,بیوگرافی لادن مستوفی,عکس های لادن مستوفی بیوگرافی و عکس های لادن مستوفی و همسرش

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۵۱

محل تولد: تن کابن، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۳

همسر: شهرام اسدی

ادامه
عارف غلامی,بیوگرافی عارف غلامی,عکس عارف غلامی بیوگرافی عارف غلامی فوتبالیست (+عکس)

تاریخ تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۶

محل تولد: گرگان

حرفه: فوتبالیست

پست: مدافع میانی

تیم کنونی: استقلال تهران

قد: ۱۸۳ سانتی متر

ادامه
احمد سعیدی,بیوگرافی احمد سعیدی,عکس احمد سعیدی بیوگرافی و عکس های احمد سعیدی (+داستان زندگی و مهاجرتش)

تاریخ تولد: ۱۶ فروردین ۱۳۶۷

محل تولد: شیراز

حرفه: خواننده و آهنگساز

سبک: پاپ ایرانی

تحصیلات: فوق دیپلم رشته مهندسی کامپیوتر

ادامه
حمید سجادی,بیوگرافی حمید سجادی,عکس های حمید سجادی بیوگرافی حمید سجادی (+عکس)

تاریخ تولد: ۲ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد: تهران

تحصیلات: دکترا در رشته برنامه‌ریزی

حرفه: وزیر ورزش و جوانان

حزب سیاسی: جامعه اسلامی ورزشکاران

ادامه
دقیقی طوسی,زندگینامه دقیقی طوسی,دقیقی طوسی شاعر زندگینامه دقیقی طوسی شاعر سده چهارم هجری

تاریخ تولد: پس از ۳۲۰ هجری قمری

محل تولد: توس، ایران

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر 

درگذشت: ۳۶۷ تا ۳۶۹ هجری قمری

ادامه
حمید فرخ نژاد,بیوگرافی حمید فرخ نژاد,عکس حمید فرخ نژاد بیوگرافی حمید فرخ نژاد ( + عکس همسر و فرزندش)

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد: آبادان

حرفه: کارگردان، فیلمنامه‌ نویس و بازیگر تلویزیون و سینما

تحصیلات: تحصیل کرده رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

همسر: فروزان جلیلی فر

ادامه
امیررضا دلاوری,بیوگرافی امیررضا دلاوری,تصاویر امیررضا دلاوری بیوگرافی و عکس های امیررضا دلاوری

تاریخ تولد: ۱۷ مرداد ۱۳۵۵

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۷ تا کنون

مدرک تحصیلی: دیپلم علوم تجربی

همسر: الهام مرادی

ادامه
ویژه سرپوش