دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۸۰۰۰۱۶

آموزش تصویری حذف اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام,چگونگی حذف اکانت تلگرام,حذف اکانت تلگرام فارسیبا حذف اکانت تلگرام تمامی داده های شما پاک خواهد شد
حذف اکانت تلگرام از طریق وبسایت خود تلگرام قابل انجام میباشد که اصلاً کار پیچیده ای نیست. در صورتی که اکانت تلگرام خویش را حذف کنید امکان دارد تا چند روز قادر به عضویت مجدد با همان شماره و استفاده از تلگرام نباشید.

حذف اکانت تلگرام

حذف تلگرام یا حذف کردن موبوگرام از روی گوشی یا کامپیوتر به معنی حذف اکانت تلگرام نیست و اطلاعات تلگرام شما در صورتی که دیلیت اکانت تلگرام را انجام ندهید برای همیشه باقی میماند. ممكن است شما به هردلیلی احتیاج داشته باشید تا تمام فعالیت های خودتان در اکانت تلگرام تان را حذف کنید. با حذف کردن اپلیکیشن تلگرام (Telegram) از روی گوشی و یا نرم افزار آن از روی کامپیوتر، تمام فعالیت های تلگرامی شما در سرور تلگرام باقی می ماند. دیلیت اکانت تلگرام از طریق خود نرم افزار و اپ تلگرام مقدور نیستند  و اصلی ترین روش و برترین روش برای حذف اکانت تلگرام، استفاده از وب سایت رسمی تلگرام برای انجام این کار است.

بعد از حذف اکانت تلگرام شما در هر زمان مجدداً می توانید اکانت تلگرام خودتان را با همان شماره و سیمکارت قبلی فعال کنید ولی گفتگوها و فعالیت های قبلی شما در تلگرام قابل بازیابی نیست.

در موقع واگذاری سیمکارتی که به اکانت تلگرام متصل بوده، حتماً و حتماً باید پیش از واگذاری، اکانت تلگرام خویش را دیلیت کنید زیرا به هیچ وجه روشی برای حذف اکانت تلگرام بدون دسترسی به سیمکارت و شماره مربوط به آن اکانت وجود ندارد.

برای حذف اکانت تلگرام، به هیچ عنوان نمیتوانید بدون وارد شدن به آن اکانت، حسابتان را حذف کنید.

در صورتی که اکانت شما ریپورت شده و تصمیم دارید با حذف تلگرام، از فهرست اسپم تلگرام خارج شوید اینکار را نکنید زیرا هیچ تاثیری ندارد. علل زیادی وجود دارد که شما احتیاج داشته باشید تا “اکانت تلگرام” خودتان را حذف کنید. برای نمونه هنگامی که شما سیمکارت خودتان را که دارای اکانت تلگرام بوده منتقل میکنید، حتماً باید حساب کاربری تلگرام خودتان را حذف کنید. با حذف اکانت تلگرام، تمام پیام ها و فعالیت های شما در گوشی و کامپیوتر شما برای همیشه حذف خواهند شد ولی در حساب کاربری تلگرام، دوستان و افرادی که با آن ها صحبت کرده اید باقی خواهد ماند و فقط عکس پروفایل شما حذف شده و بجای نام شما، عبارت Deleted Account نمایش داده خواهد شد و بجای عکس پروفایل تلگرام شما حروف DA نشان داده خواهد شد.

مزایای حذف اکانت تلگرام

علاوه بر این که حذف اکانت تلگرام سبب می شود دسترسی شما به اکانتتان قطع شود، میتواند سبب شود بعضی اتفاقات که در اکانت شما رخ داده است نیز پاک شود. احتمالا برایتان جالب باشد که بدانید با استفاده از دیلیت اکانت میتوانید از بلاک تلگرام خارج شوید! بدین ترتیب چنانچه توسط یکی از دوستان خود در تلگرام بلاک شده اید و پیام های شما به او نمی رسد، میتوانید با استفاده از امکان حذف کردن اکانت خود و ثبت نام دوباره در تلگرام با همان شماره با دوست خود گفت و گو کنید و اصطلاحا از بلاک تلگرام خارج شوید. این ترفند به شما کمک خواهد کرد که به افرادی که شما را بلاک کرده اند پیام دهید.

اموزش حذف اکانت تلگرام,حذف اکانت تلگرام,طریقه حذف اکانت تلگرامروشی برای حذف اکانت تلگرام بدون دسترسی به سیمکارت و شماره مربوط به آن اکانت وجود ندارد

در حالت دوم امکان دارد شخص بابت عضویت در بعضی گروه ها و ایجاد مزاحمت از طرف اعضای گروه، تصمیم داشته باشد تا با حذف اکانت تلگرام خود و نصب مجدداً آن از شر مزاحمان خلاص شود.

در شرایط دیگر ممکن است شخص پیام هایی را برای دیگران ارسال کرده باشد که اینک دوست ندارد این پیام ها با نام و تصویر پروفایل او نمایش داده شوند. در این وضعیت نیز حذف اکانت تلگرام میتواند بسیار کاربردی باشد. البته باید توجه کرد که در صورت استفاده بیش از حد از این ویژگی، تلگرام شما را جریمه خواهد کرد و مدتی اجازه ی دسترسی به حساب کاربری تان را نخواهد داد. بدین ترتیب در استفاده از دیلیت اکانت تلگرام خود وسواس به خرج دهید.

نحوه حذف خودکار اکانت تلگرام

جالب است بدانید که در شبکه اجتماعی تلگرام، قابلیتی وجود دارد که میتوانید تعیین کنید حساب تلگرامتان در یک زمان مشخص بطور اتوماتیک حذف گردد. به عنوان مثال برای حذف اکانت تلگرام میتوانید تعیین کنید تلگرام شما در یک بازه سه ماهه یا شش ماهه که بدون استفاده بود، بطور اتوماتیک حذف گردد. این گزینه در تنظیمات تلگرام شما با نام Delete my account if away for قرار گرفته است. 

آموزش حذف اکانت تلگرام (دیلیت اکانت تلگرام)

برای حذف اکانت تلگرام در گوشی خود، اول یکی از مرورگرهای خود مانند کروم یا فایرفاکس را باز کنید. به آدرس اینترنتی my.telegram.org/deactivate مراجعه کنید، بعد طبق مراحل زیر تلگرام خود را حذف کنید:

- ابتدا برای حذف اکانت تلگرام، در کادر Your Phone Number، شماره موبایلی که میخواهد اکانت تلگرام را از آن شماره حذف کنید، بدون صفر با گذاشتن کد ۹۸+ وارد کنید و روی Next کلیک کنید.

نحوه حذف اکانت تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام,حذف اکانت تلگرامبرای حذف اکانت تلگرام در کادر Your Phone Number، شماره موبایلتان را وارد کنید

- بعد از آن با وارد کردن کد تائید در قسمت Confirmation Code و ورود به سرویس، هشداری با مضمون حذف تمامی پیام ها، گروه ها و لیست مخاطبین در پرتو حذف اکانت تلگرام، پیش روی شما قرار خواهد گرفت. باید کدی که از سوی تلگرام برای شما ارسال شده است؛ را در این کادر دقیق و با حروف کوچک و بزرگ طبق کد وارد کنید.

حذف اکانت تلگرام,روش حذف اکانت تلگرام,آموزش حذف اکانت تلگرامدر مرحله بعد برای حذف اکانت تلگرام، کد تائید را در قسمت Confirmation Code وارد کنید

- در صورتی که از حذف اکانت تلگرام منصرف شده اید و قصد تغییر شماره مورد استفاده خویش را دارید، در این بخش با کلیک روی لینک Click here که با رنگ آبی مشخص شده میتوانید این راه حل را عملی سازید. در بند پایانی نیز تلگرام تأکید کرده که در صورت محدود شدن فعالیت شما به دلیل موارد مرتبط با ارسال اسپم، حذف حساب کاربری محدودیت های موجود را از میان نخواهد برد.

با حذف اکانت تلگرام چه میشود,حذف اکانت تلگرام,طرز حذف اکانت تلگرامبرای حذف اکانت تلگرام در صورت تغییر شماره روی لینک Click here کلیک کنید

- منتظر بمانید تا پیام تایید Delete telegram account یا حذف اکانت تلگرام برای شما ظاهر شود. که گزینه ی قرمز رنگ به منزله تائید فرآیند حذف حساب کاربری خواهد بود و گزینه سبز رنگ، انصراف شما از این فرآیند را نشان خواهد داد.

حذف اکانت تلگرام,طریقه حذف اکانت تلگرام,با حذف اکانت تلگرام چه میشودپیام تایید حذف اکانت تلگرام برای شما ظاهر شود که گزینه ی قرمز رنگ به منزله تائید حذف است

- با حذف حساب کاربری تلگرام، پیغامی سبزرنگ به نشانه حذف اکانت تلگرام پیش رویتان قرار خواهد گرفت.

گردآوری: بخش دیچیتال سرپوش

  • 11
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
امیرارسلان مطهری,امیرارسلان مطهری بازیکن استقلال,بیوگرافی امیرارسلان مطهری بیوگرافی امیرارسلان مطهری و عکسهای او

زادروز: ۱۹ اسفند ماه ۱۳۷۱

زادگاه: گرمسار، ایران

قد: ۱٫۸۰ متر

پست: مهاجم

ملیت: ایرانی

بیوگرافی امیرارسلان مطهری

امیرارسلان مطهری در روز ۱۹ اسفند ماه سال ۱۳۷۱ در گرمسار سمنان به دنیا آمد. او با توجه به علاقه شدید به فوتبال توانست در این رشته ورزشی بدرخشد و فوتبال را مانند بقیه ی فوتبالیست ها از کوچه و خیابان شروع کرد تا این که در سال ۱۳۸۷ زمانی که ۱۶ ساله بود در تیم استیل آذین تست داد. او ۱٫۸۰ متر قد دارد و در پست مهاجم بازی می کند. امیرارسلان مطهری یک بازیکن حرفه ای فوتبال است و بعنوان مهاجم برای تیم فوتبال استقلال تهران بازی می کند.

ادامه
مهدی عبدی,زندگینامه مهدی عبدی,بیوگرافی مهدی عبدی بیوگرافی مهدی عبدی فوتبالیست ایرانی (+ تصاویر)

زادگاه: ۹ آذر ماه ۱۳۷۷

زادروز: قائم شهر، ایران

پست: مهاجم

قد: ۱۸۱ سانتیمتر 

ملیت: ایرانی

ادامه
رهی معیری,زندگی نامه رهی معیری,زندگینامه کامل رهی معیری زندگی نامه رهی معیری یکی از شاعران غزلسرا

متولد: ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۲۸۸

مرگ: ۲۴ آبان ۱۳۴۷ تهران

تخلص: رهی

سبک: غزل

پیشه: شاعر

مذهب: اسلام

ادامه
مهدی قائدی,مهدی قائدی بازیکن استقلال,عکس از مهدی قائدی بیوگرافی مهدی قائدی و حواشی او در تیم استقلال

تاریخ تولد: ۱۴ ماه آذر ۱۳۷۷

محل تولد: بوشهر

قد: ۱۶۶ متر

پست: وینگر

ملیت: ایرانی

ادامه
آریانا هافینگتون,زندگینامه آریانا هافینگتون,بیوگرافی آریانا هافینگتون زندگینامه آریانا هافینگتون نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی - یونانی (+ تصاویر)

زاده: ۱۵ ژوئیهٔ ۱۹۵۰ ‏

زادگاه: آتن، یونان

ملیت: آمریکایی- یونانی تبار

حرفه: نویسنده، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

تحصیلات: کارشناسی ارشد اقتصاد

ادامه
اسحاق جهانگیری,عکس از اسحاق جهانگیری,اصالت اسحاق جهانگیری بیوگرافی اسحاق جهانگیری (+ تصاویر)

زاده: ۱۳۳۶ 

زادگاه: جیرفت، استان کرمان

دین: اسلام

ملیت: ایرانی

محل تحصیل: دانشگاه کرمان (کارشناسی فیزیک)، دانشگاه صنعتی شریف (کارشناسی ارشد مهندسی صنایع)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران (دکترای مدیریت صنعتی)

ادامه
حضرت معصومه (س),محل دفن حضرت معصومه (س),زندگی نامه حضرت معصومه (س) زندگینامه حضرت معصومه (س) و علت وفاتش

زاده:۱ ذی القعده سال ۱۷۳ هجری قمری

زادگاه: مدینه

درگذشت:۱۰ ربیع الثانی سال ۲۰۱ هجری قمری

محل دفن: شهر قم کشور ایران

طول عمر: ۲۸ سال

ادامه
استیون هاوکینگ,زندگی نامه استیون هاوکینگ,استیون هاوکینگ کیست زندگی نامه استیون هاوکینگ فیزیکدان و دانشمند معروف انگلیسی (+ تصاویر)

زاده: ۸ ژانویهٔ ۱۹۴۲

زادگاه: آکسفورد، انگلستان

محل زندگی: انگلستان

ملیت: انگلستان

درگذشت: ۱۴ مارس ۲۰۱۸ 

ادامه
احمد نوراللهی,احمد نوراللهی بازیکن پرسپولیس,ازدواج احمد نوراللهی بیوگرافی احمد نوراللهی یکی از بازیکن های لیگ برتر ایران

تولد: ۱۲ بهمن ۱۳۷۱

زادگاه: ایران

قد: ۱٫۸۵ متر

پُست: هافبک

ملیت: ایران 

ادامه
ویژه سرپوش