پنجشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۴۰۰۲۷

آموزش مخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد (+ تصاویر)

مخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد,مخفی کردن استوری اینستاگرام,پنهان كردن استوری در اينستامخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد یکی از ویژگی های پرکاربرد اینستاگرام بشمار میرود
برای این که لحظات زودگذر زندگی خود را بدون باقی ماندن در پست های اینستاگرامتان به اشتراک بگذارید؛ می توانید از استوری اینستاگرام استفاده کنید. کاربران می توانند در برنامه ی اینستاگرام، استوری خود را از دید برخی از کاربران مخفی کنند. در این مطلب از سرپوش نحوه مخفی کردن استوری اینستاگرام آموزش داده شده است با ماه همراه باشید.

مخفی کردن استوری از اینستاگرام از بعضی افراد

یکی از ویژگی های پرکاربرد اینستاگرام، hide your story میباشد که کاربران از طریق آن می توانند استوری اینستاگرامشان را از یک یا چند نفر، مخفی کنند. در اینصورت میتوانید استوری های خود را با استفاده از قابلیت hide story اینستاگرام، بدون نیاز به بلاک کردن از دید کاربران مدنظرتان مخفی کنید.

۱. از طریق پروفایل کاربر مد نظر:

در ابتدا با مراجعه به پروفایل مخاطب مد نظرتان، دسترسی او به استوری اینستاگرامتان را متوقف کنید. کاربرد این روش برای مواقعیست که قصد مخفی کردن استوری اینستاگرام خود از دید یک فرد خاص را داشته باشید. از این رو مراحل زیر را برای انجام این عمل طی کنید:

پس از مراجعه به پروفایل کاربر مدنظرتان در گوشه سمت راست و بالای صفحه، آیکون سه نقطه را لمس نمایید. این آیکون در نسخه آی او اسی اینستاگرام به خورشید، شباهت دارد. نهایتا گزینه Hide Your Story را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

سپس پیغامی با مضمون اکانت مدنظرتان دیگر نمیتواند عکس، ویدیو و لایو استوری شما را ببیند؛ دریافت میکنید. شما میتوانید اکانت او را در هر زمانیunhide کنید و دکمه ok را انتخاب کنید.

فرد مد نظر شما نمیتواند با انجام این عمل، استوری اینستاگرامتان را ببیند. همچنین میتوانید این عمل را برای چندین نفر انجام دهید تا استوری شما را نبینند. دقت کنید که می توانید دسترسی فرد موردنظر را با طی کردن مراحل مشاهده و انتخاب گزینه Unhide Your Story به شرایط عادی بازگردانید.

چگونه استوری اینستاگرام را از بعضی افراد مخفی کنیم,مخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد,آموزش پنهان کردن استوری اینستاگرام به صورت تصویریمخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد از طریق پروفایل کاربر

۲. استفاده از منوی تنظیمات پروفایل خودتان:

استفاده از منوی تنظیمات پروفایل نسبت به روش قبلی، کاربردی تر است. این روش برای زمانی مناسب است که قصد پنهان کردن بخش استوری اینستاگرام خود از دید فالوورهای زیاد را داشته باشید. به اینصورت که باید از منوی تنظیمات اکانت خودتان استفاده کنید. بنابراین با استفاده از مراحل زیر می توانید استوری اینستاگرام اکانت خود را مخفی کنید:

پس از اجرای برنامه اینستاگرام به پروفایل خود بروید. بر روی منوی سه خط در بالا سمت راست، ضربه بزنید و گزینه ی Settings را انتخاب کنید. سپس گزینه Story Settings را در لیست پیش رویتان انتخاب کنید. در این مرحله باید گزینه Hide Story From را لمس کنید.

با این عمل، لیستی از فالوورهایتان در سمت راست نمایان می شوند که در گوشه سمت راست نام هر یک از آنها ، یک دایره قرار دارد و چنانچه فعال شود دستور مخفی کردن استوری اینستاگرام برای فالوور موردنظر ، صادر می شود. بنابراین شما مجوز مخفی کردن استوری های اینستاگرامتان از افراد دلخواه را دارید. سرانجام برای اعمال تغییرات، باید گزینه Done را لمس کنید.

یک آیکون جست و جو در بخش فوقانی این قسمت وجود دارد که با استفاده از آن می توانید نام کاربری فالوورهای مورد نظرتان را جست و جو کنید. بدون تردید ، مراجعه به این لیست برای مخفی کردن استوری اینستاگرام ، درصورت زیاد بودن تعداد فالوورهایتان اندکی دشوار شود. در چنین شرایطی بهتر است که به سراغ روش اول و یا قابلیت جستجوی روش دوم بروید.

درصورت استفاده از این روش، افراد نمیفهمند که شما استوری به اشتراک گذاشته اید و صرفا شخصی می تواند استوری شما را ببیند که آن را علامت دار نکرده اید. بنابراین این روش به دلیل این که فالوورها را به صورت دستی انتخاب می کنید؛ خسته کننده است.

اگر حساب کاربریتانpublic باشد؛ علاوه بر فالوئرهای شما، افراد دیگری که جز فالوئرهایتان نیستند، می توانند استوری شما را ببینند. درصورت عدم تمایل به چنین قابلیتی باید حساب کاربری خود راPrivate کنید.

آموزش مخفی کردن استوری در اینستاگرام,مخفی کردن استوری اینستاگرام,پنهان كردن استوری در اينستامخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد با استفاده از منوی تنظیمات پروفایل

۳. مخفی کردن استوری در اینستاگرام از طریق قابلیت Close Friends:

برای این که استوری اینستاگرام خود را از طریق قابلیت Close Friendsمخفی کنید؛ باید لیستی از افراد را آماده کنید که فقط آنها بتوانند استوری شما را ببینند.

ابتدا آیکون سه خط موازی را در پروفایلتان انتخاب کنید. در این مرحله گزینه ی دوستان نزدیک( Close Friends) را انتخاب کنید. سپس می توانید افرادی که میخواهید در لیستتان باشند را با استفاده از گزینه ی اضافه کردن ، انتخاب کنید. در نهایت بر روی گزینه ی ساختن لیست به منظور تشکیل لیست خود بزنید.

برای این که استوری خود را برای لیست ساخته شده، بگذارید؛ باید گزینه ی Close Friends را تا زمان آپلود کردن استوری جدید، انتخاب نمایید تا فقط افراد انتخاب شده ، بتوانند آن را ببینند.

آموزش مخفی کردن استوری در اینستاگرام,مخفی کردن استوری اینستاگرام,پنهان كردن استوری در اينستامخفی کردن استوری در اینستاگرام از طریق قابلیت Close Friends

چگونه بفهمیم استوری ما از چه کسانی مخفی شده است؟

درصورت مخفی کردن استوری اینستاگرامتان از افراد بسیار، به سختی می توانید همه ی آنها را شناسایی کنید. برای حل این مشکل، اینستاگرام در تنظیمات، بخش جدیدی را اضافه کرده که از طریق آن میتوانید تمام کاربرانی را ببینید که استوری هایتان را از آن ها مخفی کرده اید.

بدین منظور، پس از ورود به پروفایلتان، در گوشه سمت راست بالا بر روی نماد چرخ دنده ی تنظیمات ضربه بزنید. سپس در قسمت Account، با لمس گزینه یStory Settings می توانید Hide Story From را انتخاب کنید. کاربرانی که مجوز دیدن استوری های شما را ندارند؛ در این بخش، نشان داده میشوند. این نکته را در نظر بگیرید که در این روش می توانید استوری های خود را از دید کاربران خاص به صورت انبوه، مخفی کنید.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 14
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
تهماسب اول,شاه تهماسب اول,زندگینامه شاه تهماسب اول زندگینامه شاه تهماسب اول، دومین پادشاه صفوی

تاریخ تولد: ۳ اسفند ۸۹۲

محل تولد: شه آباد، اصفهان

سلطنت: ۹۳۰ تا ۹۸۴

جانشین: اسماعیل دوم

درگذشت: ۲۴ اردیبهشت ۹۵۵ خورشیدی

آرامگاه: مشهد، حرم امام رضا

ادامه
ابن رشد,زندگینامه ابن رشد,ابن رشد کیست زندگینامه ابن رشد همه‌چیزدان و فیلسوف نامدار

تاریخ تولد: سال ۵۲۰ قمری

محل تولد: قرطبه اندلس

شهرت: حفید

تالیفات: تفسیر مابعدالطبیعة؛ تلخیص الکون و الفساد؛ تلخیص کتاب الشعر؛ تلخیص کتاب العبارة و...

وفات: ۹ صفر ۵۹۵

ادامه
لادن مستوفی,بیوگرافی لادن مستوفی,عکس های لادن مستوفی بیوگرافی و عکس های لادن مستوفی و همسرش

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۵۱

محل تولد: تن کابن، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۳

همسر: شهرام اسدی

ادامه
عارف غلامی,بیوگرافی عارف غلامی,عکس عارف غلامی بیوگرافی عارف غلامی فوتبالیست (+عکس)

تاریخ تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۶

محل تولد: گرگان

حرفه: فوتبالیست

پست: مدافع میانی

تیم کنونی: استقلال تهران

قد: ۱۸۳ سانتی متر

ادامه
احمد سعیدی,بیوگرافی احمد سعیدی,عکس احمد سعیدی بیوگرافی و عکس های احمد سعیدی (+داستان زندگی و مهاجرتش)

تاریخ تولد: ۱۶ فروردین ۱۳۶۷

محل تولد: شیراز

حرفه: خواننده و آهنگساز

سبک: پاپ ایرانی

تحصیلات: فوق دیپلم رشته مهندسی کامپیوتر

ادامه
حمید سجادی,بیوگرافی حمید سجادی,عکس های حمید سجادی بیوگرافی حمید سجادی (+عکس)

تاریخ تولد: ۲ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد: تهران

تحصیلات: دکترا در رشته برنامه‌ریزی

حرفه: وزیر ورزش و جوانان

حزب سیاسی: جامعه اسلامی ورزشکاران

ادامه
دقیقی طوسی,زندگینامه دقیقی طوسی,دقیقی طوسی شاعر زندگینامه دقیقی طوسی شاعر سده چهارم هجری

تاریخ تولد: پس از ۳۲۰ هجری قمری

محل تولد: توس، ایران

ملیت: ایرانی

حرفه: شاعر 

درگذشت: ۳۶۷ تا ۳۶۹ هجری قمری

ادامه
حمید فرخ نژاد,بیوگرافی حمید فرخ نژاد,عکس حمید فرخ نژاد بیوگرافی حمید فرخ نژاد ( + عکس همسر و فرزندش)

تاریخ تولد: ۲۸ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد: آبادان

حرفه: کارگردان، فیلمنامه‌ نویس و بازیگر تلویزیون و سینما

تحصیلات: تحصیل کرده رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

همسر: فروزان جلیلی فر

ادامه
امیررضا دلاوری,بیوگرافی امیررضا دلاوری,تصاویر امیررضا دلاوری بیوگرافی و عکس های امیررضا دلاوری

تاریخ تولد: ۱۷ مرداد ۱۳۵۵

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: سال ۱۳۷۷ تا کنون

مدرک تحصیلی: دیپلم علوم تجربی

همسر: الهام مرادی

ادامه
ویژه سرپوش