پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۴۰۰۲۷

آموزش مخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد (+ تصاویر)

مخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد,مخفی کردن استوری اینستاگرام,پنهان كردن استوری در اينستامخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد یکی از ویژگی های پرکاربرد اینستاگرام بشمار میرود
برای این که لحظات زودگذر زندگی خود را بدون باقی ماندن در پست های اینستاگرامتان به اشتراک بگذارید؛ می توانید از استوری اینستاگرام استفاده کنید. کاربران می توانند در برنامه ی اینستاگرام، استوری خود را از دید برخی از کاربران مخفی کنند. در این مطلب از سرپوش نحوه مخفی کردن استوری اینستاگرام آموزش داده شده است با ماه همراه باشید.

مخفی کردن استوری از اینستاگرام از بعضی افراد

یکی از ویژگی های پرکاربرد اینستاگرام، hide your story میباشد که کاربران از طریق آن می توانند استوری اینستاگرامشان را از یک یا چند نفر، مخفی کنند. در اینصورت میتوانید استوری های خود را با استفاده از قابلیت hide story اینستاگرام، بدون نیاز به بلاک کردن از دید کاربران مدنظرتان مخفی کنید.

۱. از طریق پروفایل کاربر مد نظر:

در ابتدا با مراجعه به پروفایل مخاطب مد نظرتان، دسترسی او به استوری اینستاگرامتان را متوقف کنید. کاربرد این روش برای مواقعیست که قصد مخفی کردن استوری اینستاگرام خود از دید یک فرد خاص را داشته باشید. از این رو مراحل زیر را برای انجام این عمل طی کنید:

پس از مراجعه به پروفایل کاربر مدنظرتان در گوشه سمت راست و بالای صفحه، آیکون سه نقطه را لمس نمایید. این آیکون در نسخه آی او اسی اینستاگرام به خورشید، شباهت دارد. نهایتا گزینه Hide Your Story را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

سپس پیغامی با مضمون اکانت مدنظرتان دیگر نمیتواند عکس، ویدیو و لایو استوری شما را ببیند؛ دریافت میکنید. شما میتوانید اکانت او را در هر زمانیunhide کنید و دکمه ok را انتخاب کنید.

فرد مد نظر شما نمیتواند با انجام این عمل، استوری اینستاگرامتان را ببیند. همچنین میتوانید این عمل را برای چندین نفر انجام دهید تا استوری شما را نبینند. دقت کنید که می توانید دسترسی فرد موردنظر را با طی کردن مراحل مشاهده و انتخاب گزینه Unhide Your Story به شرایط عادی بازگردانید.

چگونه استوری اینستاگرام را از بعضی افراد مخفی کنیم,مخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد,آموزش پنهان کردن استوری اینستاگرام به صورت تصویریمخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد از طریق پروفایل کاربر

۲. استفاده از منوی تنظیمات پروفایل خودتان:

استفاده از منوی تنظیمات پروفایل نسبت به روش قبلی، کاربردی تر است. این روش برای زمانی مناسب است که قصد پنهان کردن بخش استوری اینستاگرام خود از دید فالوورهای زیاد را داشته باشید. به اینصورت که باید از منوی تنظیمات اکانت خودتان استفاده کنید. بنابراین با استفاده از مراحل زیر می توانید استوری اینستاگرام اکانت خود را مخفی کنید:

پس از اجرای برنامه اینستاگرام به پروفایل خود بروید. بر روی منوی سه خط در بالا سمت راست، ضربه بزنید و گزینه ی Settings را انتخاب کنید. سپس گزینه Story Settings را در لیست پیش رویتان انتخاب کنید. در این مرحله باید گزینه Hide Story From را لمس کنید.

با این عمل، لیستی از فالوورهایتان در سمت راست نمایان می شوند که در گوشه سمت راست نام هر یک از آنها ، یک دایره قرار دارد و چنانچه فعال شود دستور مخفی کردن استوری اینستاگرام برای فالوور موردنظر ، صادر می شود. بنابراین شما مجوز مخفی کردن استوری های اینستاگرامتان از افراد دلخواه را دارید. سرانجام برای اعمال تغییرات، باید گزینه Done را لمس کنید.

یک آیکون جست و جو در بخش فوقانی این قسمت وجود دارد که با استفاده از آن می توانید نام کاربری فالوورهای مورد نظرتان را جست و جو کنید. بدون تردید ، مراجعه به این لیست برای مخفی کردن استوری اینستاگرام ، درصورت زیاد بودن تعداد فالوورهایتان اندکی دشوار شود. در چنین شرایطی بهتر است که به سراغ روش اول و یا قابلیت جستجوی روش دوم بروید.

درصورت استفاده از این روش، افراد نمیفهمند که شما استوری به اشتراک گذاشته اید و صرفا شخصی می تواند استوری شما را ببیند که آن را علامت دار نکرده اید. بنابراین این روش به دلیل این که فالوورها را به صورت دستی انتخاب می کنید؛ خسته کننده است.

اگر حساب کاربریتانpublic باشد؛ علاوه بر فالوئرهای شما، افراد دیگری که جز فالوئرهایتان نیستند، می توانند استوری شما را ببینند. درصورت عدم تمایل به چنین قابلیتی باید حساب کاربری خود راPrivate کنید.

آموزش مخفی کردن استوری در اینستاگرام,مخفی کردن استوری اینستاگرام,پنهان كردن استوری در اينستامخفی کردن استوری اینستاگرام از بعضی افراد با استفاده از منوی تنظیمات پروفایل

۳. مخفی کردن استوری در اینستاگرام از طریق قابلیت Close Friends:

برای این که استوری اینستاگرام خود را از طریق قابلیت Close Friendsمخفی کنید؛ باید لیستی از افراد را آماده کنید که فقط آنها بتوانند استوری شما را ببینند.

ابتدا آیکون سه خط موازی را در پروفایلتان انتخاب کنید. در این مرحله گزینه ی دوستان نزدیک( Close Friends) را انتخاب کنید. سپس می توانید افرادی که میخواهید در لیستتان باشند را با استفاده از گزینه ی اضافه کردن ، انتخاب کنید. در نهایت بر روی گزینه ی ساختن لیست به منظور تشکیل لیست خود بزنید.

برای این که استوری خود را برای لیست ساخته شده، بگذارید؛ باید گزینه ی Close Friends را تا زمان آپلود کردن استوری جدید، انتخاب نمایید تا فقط افراد انتخاب شده ، بتوانند آن را ببینند.

آموزش مخفی کردن استوری در اینستاگرام,مخفی کردن استوری اینستاگرام,پنهان كردن استوری در اينستامخفی کردن استوری در اینستاگرام از طریق قابلیت Close Friends

چگونه بفهمیم استوری ما از چه کسانی مخفی شده است؟

درصورت مخفی کردن استوری اینستاگرامتان از افراد بسیار، به سختی می توانید همه ی آنها را شناسایی کنید. برای حل این مشکل، اینستاگرام در تنظیمات، بخش جدیدی را اضافه کرده که از طریق آن میتوانید تمام کاربرانی را ببینید که استوری هایتان را از آن ها مخفی کرده اید.

بدین منظور، پس از ورود به پروفایلتان، در گوشه سمت راست بالا بر روی نماد چرخ دنده ی تنظیمات ضربه بزنید. سپس در قسمت Account، با لمس گزینه یStory Settings می توانید Hide Story From را انتخاب کنید. کاربرانی که مجوز دیدن استوری های شما را ندارند؛ در این بخش، نشان داده میشوند. این نکته را در نظر بگیرید که در این روش می توانید استوری های خود را از دید کاربران خاص به صورت انبوه، مخفی کنید.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 14
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش