چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۲۰۰۵۶

چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم؟

چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم,از کجا بفهمیم در اینستا بلاک شده ایم,روشهای تشخیص بلاک شدن در اینستاگرامبلاک شدن در اینستاگرام میتواند دلایلی متعددی را شامل شود
یکی از قابلیت های اکثر شبکه های اجتماعی، بلاک و یا مسدود کردن اشخاص میباشد که افراد از طریق آن می توانند هر شخصی را Block کنند. شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام نیز چنین قابلیتی دارد و بعد از بلاک شدن در اینستاگرام هیچ پیام یا نوتیفیکیشنی برای شخص بلاک شده ارسال نمیشود.

چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم

خوشبختانه یکی از قابلیت های اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر این است که اگر شخصی را بلاک کنید به آن ها اطلاع نمی دهد. این نکته را در نظر بگیرید که اگر نتوانید پست ها و استوری های دیگران را در اینستاگرام ببینید صرفا به این دلیل نیست که شما بلاک( از سمت طرف مقابل) شده اید. از دلایل مؤثر در عدم نمایش پست ها واستوری ها می توان به دی اکتیو کردن حساب، حذف شما از بین فالوورها و عدم وجود نام شما در لیست کلوز فرند فرد مقابل( مورد آخر تنها در خصوص استوری هاست) اشاره کرد.

>> جستجوی پروفایل اینستا:

ساده ترین راه برای اطلاع از بلاک شدن خود اینست که به دنبال پروفایل اینستاگرام وی بگردید. بنابراین نام یا دسته اینستاگرام آن ها را از طریق بخش جستجوی اینستاگرام، جست و جو کنید.

بعد از این کار، سه اتفاق زیر رخ می دهد:

۱. اگر پروفایلی عمومی است و شما مجوز تماشای پروفایل و پست ها را دارید، به این معنیست که بلاک نشده اید. اگر در حساب خصوصی یک پروفایل، با پیام این حساب خصوصی است( This Account is Private)، مواجه شدید؛ یعنی شما بلاک نشده اید.

روشهای فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام,روش های تشخیص بلاک در بخش استوری اینستاگراماینستاگرام، در صورت بلاک شدن افراد توسط دیگران به آنها اطلاع نمی‌دهد

۲. اگر با وجود مشاهده ی پروفایل و تعداد پست ها ، پیام بدون پست در ناحیه نمایش پست ها به شما نشان داده می شود باید بدانید که بلاک یا مسدود شده اید.

۳. در صورت عدم نمایش پروفایل در جستجو، یعنی احتمال دارد که آن شخص، پروفایلش را غیرفعال کرده باشد یا شما توسط وی بلاک شده باشید.

>> برای تشخیص بلاک شدن فالوو کنید:

چنانچه گزینه “follow” یا “دنبال کردن” را در صفحات پروفایل دیدید، اگر پس از کلیک بر روی این گزینه، هیچ اتفاقی نیفتاد؛ یعنی بلاک شده اید.

در چنین حالتی هیچ اعلانی برای شخص مقابل نخواهد رفت که نشان دهد شما را فالو کرده است ، ولی چنانچه شما توسط طرف مقابل، بلاک نشده باشید اعلانی دریافت می کنید.

>> رجوع به تگ ها و کامنت های گذشته:

درصورت بلاک شدنتان توسط فرد مقابل، تگ ها و کامنت های قدیمی اینستاگرام پاک نمیشود؛ پس اگر به پروفایل شخص مورد نظرتان از طریق بخش جست و جو دسترسی ندارید، باید با مراجعه به کامنت های قدیمی، پروفایل او را بازبینی کنید. در چنین شرایطی اگز تعداد پست ها در پروفایل نمایش داده شود ولی پستی را نبینید، یعنی بلاک شده اید.

>> استفاده از حساب شخص دیگر:

یکی از راهکارهای دیگر، استفاده از حساب کاربری شخص دیگر می باشد. اگر توانستید حساب کاربری فرد مورد نظر را با اینستاگرام دوست یا یکی از اعضای خانواده ببینید تا از بلاک شدنتان توسط او مطلع شوید. اگر نمی خواهید از حساب کاربری کسی استفاده کنید، باید پس از ایجاد یک حساب کاربری ثانویه، آن را چک کنید.

>> ناشناس شوید:

در این روش برای مشاهده ی صفحه شخص مورد نظرتان از یک مرورگر بر روی رایانه یا تلفن همراهتان استفاده کنید.

روشهای تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام,بلاک شدن در اینستاگرام چگونه استجستجوی پروفایل اینستا یکی از روش های تشخیص بلاک اینستاگرام میباشد

پس از وارد کردن لینک instagram.com در مرورگر، وارد بخش log in شوید. در این مرحله اطلاعات حسابتان را وارد نمایید. سپس اقدام به ساخت “لینک جدیدی” از طریق لینک https://instagram.com/accounts/login/? next= ‎/username/‎ و یوزرنیم فرد مقابل بنمایید( به این معنا که یوزرنیم فرد را با واژه username در لینک جابجا کنید) و آنرا در مرورگر وارد کنید.

اگر پس از انجام مراحل بالا، پیغام زیر را دیدید؛ یعنی توسط شخص مذکور بلاک شده اید! در این زمان به حالت ناشناس مرورگر خود برای برطرف شدن سوء ظن و حصول اطمینان بروید و در این قسمت باید لینک جدید ساخته شده در مرحله قبل را وارد نمایید.

>> چک کردن دایرکت:

یکی از راه های تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام، چک کردن دایرکت مسیج می باشد. در صورتی که پیام هایی را از قبل با فرد مورد نظرتان رد و بدل کرده اید ، به قسمت پیام ها مراجعه کنید.

اگر همچنان چت هایتان دردسترس است، بلاک نشده اید اما درصورت عدم دسترسی به چت هایتان، بلاک شده اید. البته احتمال دی اکتیو شدن حساب فرد مقابل وجود دارد.

گروه های اینستاگرامی برای حصول اطمینان، بسیار مؤثر هستند، چنانچه از قبل در گروهی با فرد مورد نظرتان قرار داشته اید، به آن گروه بروید و اگر توانستید پروفایل شخص مورد نظرتان را ببینید ولی به او در بخش های دیگر اینستاگرام( مثل بخش جستجو) دسترسی ندارید، به این مغنیست که بلاک شده اید.

>> استفاده از بلاک یاب اینستاگرام:

برای استفاده بهتر از اینستاگرام، برنامه های کمکی مختلفی ساخته شده است. شاید نتوانید باتوجه به ویژگی های اینستاگرام، برنامه مناسبی پیدا کنید که افراد بلاک شده را نشان دهد ولی از آنجایی که شخص بلاک کننده، مجوز آنفالو کردن شما به صورت اتوماتیک را دارد، این امکان وجود دارد که برای شناسایی افرادی که شما را آنفالو و بلاک کرده اند یک برنامه آنفالو یاب نصب کنید و یا مطمئن شوید که او در اینستاگرام، شما را بلاک کرده است. این نکته را در نظر داشته باشید که در هنگام استفاده از این برنامه ها دچار برنامه های جاسوسی و مخرب نشوید.

روش های تشخیص بلاک در بخش استوری اینستاگرام

متأسفانه برای تشخیص بلاک در بخش استوری اینستاگرام ، هیچ راه مستقیمی وجود ندارد. بنابراین صرفا باید از پروفایل دیگری استفاده کنید، به شرطی که پروفایل فرد، عمومی باشد. این احتمال وجود دارد که آن ها برای استوری اینستاگرام از ویژگی جدید Close Friends استفاده کنند.

روش های تشخیص بلاک در بخش استوریمیتوانید برای تشخیص بلاک اینستاگرام از حساب کاربری شخص دیگری استفاده کنید

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 18
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رسول خطیبی رسول خطیبی سرمربی تیم پیکان

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
ژوائو فلیکس ژائو فلیکس سوپراستار نوظهرو فوتبال

تاریخ تولد: ۱۰ نوامبر ۱۹۹۹

محل تولد: ویزئو، پرتغال

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم / هافبک هجومی / وینگر

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۱۴ 

ادامه
رضا شکاری رضا شکاری بازیکن با استعداد فوتبال ایران

تاریخ تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۷۷

محل تولد: محله خاک سفید، تهرانپارس

اصالت: سراب، آذربایجان شرقی، ایران

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک هجومی

باشگاه کنونی: باشگاه فوبتال سپاهان

ادامه
ویژه سرپوش