یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۲۰۰۵۶

چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم؟

چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم,از کجا بفهمیم در اینستا بلاک شده ایم,روشهای تشخیص بلاک شدن در اینستاگرامبلاک شدن در اینستاگرام میتواند دلایلی متعددی را شامل شود
یکی از قابلیت های اکثر شبکه های اجتماعی، بلاک و یا مسدود کردن اشخاص میباشد که افراد از طریق آن می توانند هر شخصی را Block کنند. شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام نیز چنین قابلیتی دارد و بعد از بلاک شدن در اینستاگرام هیچ پیام یا نوتیفیکیشنی برای شخص بلاک شده ارسال نمیشود.

چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم

خوشبختانه یکی از قابلیت های اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر این است که اگر شخصی را بلاک کنید به آن ها اطلاع نمی دهد. این نکته را در نظر بگیرید که اگر نتوانید پست ها و استوری های دیگران را در اینستاگرام ببینید صرفا به این دلیل نیست که شما بلاک( از سمت طرف مقابل) شده اید. از دلایل مؤثر در عدم نمایش پست ها واستوری ها می توان به دی اکتیو کردن حساب، حذف شما از بین فالوورها و عدم وجود نام شما در لیست کلوز فرند فرد مقابل( مورد آخر تنها در خصوص استوری هاست) اشاره کرد.

>> جستجوی پروفایل اینستا:

ساده ترین راه برای اطلاع از بلاک شدن خود اینست که به دنبال پروفایل اینستاگرام وی بگردید. بنابراین نام یا دسته اینستاگرام آن ها را از طریق بخش جستجوی اینستاگرام، جست و جو کنید.

بعد از این کار، سه اتفاق زیر رخ می دهد:

۱. اگر پروفایلی عمومی است و شما مجوز تماشای پروفایل و پست ها را دارید، به این معنیست که بلاک نشده اید. اگر در حساب خصوصی یک پروفایل، با پیام این حساب خصوصی است( This Account is Private)، مواجه شدید؛ یعنی شما بلاک نشده اید.

روشهای فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام,روش های تشخیص بلاک در بخش استوری اینستاگراماینستاگرام، در صورت بلاک شدن افراد توسط دیگران به آنها اطلاع نمی‌دهد

۲. اگر با وجود مشاهده ی پروفایل و تعداد پست ها ، پیام بدون پست در ناحیه نمایش پست ها به شما نشان داده می شود باید بدانید که بلاک یا مسدود شده اید.

۳. در صورت عدم نمایش پروفایل در جستجو، یعنی احتمال دارد که آن شخص، پروفایلش را غیرفعال کرده باشد یا شما توسط وی بلاک شده باشید.

>> برای تشخیص بلاک شدن فالوو کنید:

چنانچه گزینه “follow” یا “دنبال کردن” را در صفحات پروفایل دیدید، اگر پس از کلیک بر روی این گزینه، هیچ اتفاقی نیفتاد؛ یعنی بلاک شده اید.

در چنین حالتی هیچ اعلانی برای شخص مقابل نخواهد رفت که نشان دهد شما را فالو کرده است ، ولی چنانچه شما توسط طرف مقابل، بلاک نشده باشید اعلانی دریافت می کنید.

>> رجوع به تگ ها و کامنت های گذشته:

درصورت بلاک شدنتان توسط فرد مقابل، تگ ها و کامنت های قدیمی اینستاگرام پاک نمیشود؛ پس اگر به پروفایل شخص مورد نظرتان از طریق بخش جست و جو دسترسی ندارید، باید با مراجعه به کامنت های قدیمی، پروفایل او را بازبینی کنید. در چنین شرایطی اگز تعداد پست ها در پروفایل نمایش داده شود ولی پستی را نبینید، یعنی بلاک شده اید.

>> استفاده از حساب شخص دیگر:

یکی از راهکارهای دیگر، استفاده از حساب کاربری شخص دیگر می باشد. اگر توانستید حساب کاربری فرد مورد نظر را با اینستاگرام دوست یا یکی از اعضای خانواده ببینید تا از بلاک شدنتان توسط او مطلع شوید. اگر نمی خواهید از حساب کاربری کسی استفاده کنید، باید پس از ایجاد یک حساب کاربری ثانویه، آن را چک کنید.

>> ناشناس شوید:

در این روش برای مشاهده ی صفحه شخص مورد نظرتان از یک مرورگر بر روی رایانه یا تلفن همراهتان استفاده کنید.

روشهای تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام,بلاک شدن در اینستاگرام چگونه استجستجوی پروفایل اینستا یکی از روش های تشخیص بلاک اینستاگرام میباشد

پس از وارد کردن لینک instagram.com در مرورگر، وارد بخش log in شوید. در این مرحله اطلاعات حسابتان را وارد نمایید. سپس اقدام به ساخت “لینک جدیدی” از طریق لینک https://instagram.com/accounts/login/? next= ‎/username/‎ و یوزرنیم فرد مقابل بنمایید( به این معنا که یوزرنیم فرد را با واژه username در لینک جابجا کنید) و آنرا در مرورگر وارد کنید.

اگر پس از انجام مراحل بالا، پیغام زیر را دیدید؛ یعنی توسط شخص مذکور بلاک شده اید! در این زمان به حالت ناشناس مرورگر خود برای برطرف شدن سوء ظن و حصول اطمینان بروید و در این قسمت باید لینک جدید ساخته شده در مرحله قبل را وارد نمایید.

>> چک کردن دایرکت:

یکی از راه های تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام، چک کردن دایرکت مسیج می باشد. در صورتی که پیام هایی را از قبل با فرد مورد نظرتان رد و بدل کرده اید ، به قسمت پیام ها مراجعه کنید.

اگر همچنان چت هایتان دردسترس است، بلاک نشده اید اما درصورت عدم دسترسی به چت هایتان، بلاک شده اید. البته احتمال دی اکتیو شدن حساب فرد مقابل وجود دارد.

گروه های اینستاگرامی برای حصول اطمینان، بسیار مؤثر هستند، چنانچه از قبل در گروهی با فرد مورد نظرتان قرار داشته اید، به آن گروه بروید و اگر توانستید پروفایل شخص مورد نظرتان را ببینید ولی به او در بخش های دیگر اینستاگرام( مثل بخش جستجو) دسترسی ندارید، به این مغنیست که بلاک شده اید.

>> استفاده از بلاک یاب اینستاگرام:

برای استفاده بهتر از اینستاگرام، برنامه های کمکی مختلفی ساخته شده است. شاید نتوانید باتوجه به ویژگی های اینستاگرام، برنامه مناسبی پیدا کنید که افراد بلاک شده را نشان دهد ولی از آنجایی که شخص بلاک کننده، مجوز آنفالو کردن شما به صورت اتوماتیک را دارد، این امکان وجود دارد که برای شناسایی افرادی که شما را آنفالو و بلاک کرده اند یک برنامه آنفالو یاب نصب کنید و یا مطمئن شوید که او در اینستاگرام، شما را بلاک کرده است. این نکته را در نظر داشته باشید که در هنگام استفاده از این برنامه ها دچار برنامه های جاسوسی و مخرب نشوید.

روش های تشخیص بلاک در بخش استوری اینستاگرام

متأسفانه برای تشخیص بلاک در بخش استوری اینستاگرام ، هیچ راه مستقیمی وجود ندارد. بنابراین صرفا باید از پروفایل دیگری استفاده کنید، به شرطی که پروفایل فرد، عمومی باشد. این احتمال وجود دارد که آن ها برای استوری اینستاگرام از ویژگی جدید Close Friends استفاده کنند.

روش های تشخیص بلاک در بخش استوریمیتوانید برای تشخیص بلاک اینستاگرام از حساب کاربری شخص دیگری استفاده کنید

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 18
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
ویژه سرپوش