دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۲۰۰۵۲

آموزش تصویری استوری کردن پست و استوری دیگران در اینستاگرام

استوری کردن پست و استوری دیگران,اشتراک گذاری استوری دیگران,اشتراک گذاری پست دیگران در استورییکی از قابلیت های اینستاگرام، استوری کردن پست و استوری دیگران میباشد
به اشتراک گذاری استوری و پست دیگران، از قابلیت های اینستاگرام به شمار می رود. هر کاربری، به راحتی می تواند پست را در اینستاگرام، استوری کند.

استوری کردن پست و استوری دیگران

اگر میخواهید به هر دلیلی، یک محتوای پست شده را در اینستاگرامتان به اشتراک بگذارید؛ بهترین گزینه، استوری کردن آن می باشد. شما میتوانید با قرار دادن پست های پیجتان در استوری، بازدیدکننده ی بیشتری را برای آن جذب کنید؛ همچنین میتوانید پست های مورد علاقه ی خود را با قابلیت استوری كردن پست دیگران در اینستاگرام برای فالوورهایتان به اشتراک بگذارید.

 این نکته را در نظر داشته باشید که پست های اکانت های عمومی، قابلیت به اشتراک گذاری در استوری شما را دارند. در صورت داشتن یک پیج خصوصی، وقتی که آیکن ارسال را در زیر پست انتخاب می کنید با پیغام اکانت موردنظر ، خصوصی است و فقط فالوورهای این اکانت، قادر به تماشای این پست هستند؛ مواجه می شوید. تنها می توانید برای فالوورهای مشترکتان پست موردنظر را در دایرکت، ارسال کنید.

روش های استوری کردن استوری دیگران

راه های مختلفی برای استوری کردن ، استوری دیگران یا به عبارتی به اشتراک گذاری استوری دیگران وجود دارد. دانلود استوری، یکی از روش های استوری کردن ،استوری دیگران می باشد  و اسکرین گرفتن از استوری دیگران، روش دوم به شمار میرود و تگ شدن در استوری شخص موردنظر ، آخرین روش استوری کردن ، استوری دیگران میباشد.

۱. اشتراک گذاری استوری دیگران از طریق دانلود کردن:

گاهی اوقات، قصد استوری کردن مستقیم پست‌ها از پیج مورد نظرتان را دارید؛ به این معنی که می خواهید پس از دانلود پست، آن را استوری کنید. برای این کار باید پس از دانلود عکس یا ویدئو، آنرا در استوری بگذارید. دانلود استوری، اولین روش استوری کردن استوری دیگران به شمار می رود. به اینصورت که استوری دیگران را با استفاده از ابزارهای مختلف نظیر اپلیکیشن ها یا ربات ها دانلود می کنید.

۲. استوری کردن استوری دیگران با گرفتن اسکرین شات:

گرفتن اسکرین شات از استوری شخص موردنظر ، دومین روش استوری کردن استوری دیگران میباشد که ساده و کاربردیست. در صورتی که شما در استوری شخص موردنظر ، تگ نشده اید؛ میتوانید از آن استفاده کنید. از این رو با مراحل اسکرین شات گرفتن از استوری دیگران اشنا شوید:

به اپلیکیشن اینستاگرام خود مراجعه کنید.

پس از باز کردن استوری شخص یا صفحه مورد نظرتان، این استوری را بمدت زمان چند ثانیه می بینید. پس بهتر است که سرعت عمل کافی در این مرحله داشته باشید. بنابراین باید هم زمان دکمه تغيير صدای موبایل را بهمراه دکمه پاور برای اسکرین گرفتن، فشار دهید. پس از گرفتن اسکرین شات، آیکون+ موجود در بالای صفحه پروفایل را لمس کنید و از میان گزینه های موجود، گزینه ی Story را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری پست دیگران در استوری اینستاگرام,استوری کردن پست و استوری دیگران,نحوه استوری کردن پست دیگراناستوری کردن استوری دیگران با گرفتن اسکرین شات

از میان تصاویر موجود در گالری، اسکرین شات گرفته شده از استوری را انتخاب کنید.

اگر شخصی، یک ویدئو را در استوری خود آپلود کرده باشد و اقدام به تگ کردن شما در استوری خود نموده باشد ، شما میتوانید استوری او را با انتخاب گزینه Add This To Your Story ری استوری کنید وگرنه درصورت عدم تگ کردن شما در استوری خود، اگر به باز نشر استوری او علاقه داشته باشید؛ باید از ابزارهای جانبی دانلود استوری استفاده کنید.

نحوه استوری کردن پست دیگران,اشتراک گذاری پست دیگران در استوری,نحوه اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خودآموزش استوری کردن استوری دیگران با گرفتن اسکرین شات

یعنی شما استوری دیگران را با استفاده از ابزارهای مختلف نظیر اپلیکیشن ها یا ربات ها دانلود میکنید و آن ویدئو را به صورت مجزا استوری می کنید. البته همیشه بهتر است که به منظور رعایت اخلاق و پیشگیری از بروز مشکل، اجازه ی بازنشر آنرا از صاحب اثر و یا منتشر کننده مرجع بگیرید.

استفاده از قابلیت فيلمبرداري از روی صفحه گوشی، روش دیگر مواجهه با استوری حاوی ویدئو می باشد. البته باتوجه به مدل گوشی شخصی تان، اگر این آپشن را داشته باشد، قادر به ضبط ویدئوی مورد نظرتان با استفاده از آن هستید و همچنین می توانید آنرا در موقعیت مناسب، پست یا استوری کنید.

۳. استوری کردن استوری دیگران در صورت تگ شدن:

زمانی که شما در استوری دیگران تگ شده باشید؛ قابلیت استوری کردن استوری دیگران به راحتی امکان پذیر است. زمانی که فردی شما را در استوری خود تگ می کند، اینستاگرام این مزیت را دارد که بتوانید دوباره آنرا به راحتی استوری کنید. مراحل زیر را برای استوری کردن استوری دیگران طی کنید:

پس از باز کردن برنامه اینستاگرام، در گوشه سمت راست برنامه اینستاگرام به قسمت دایرکت ها بروید. به صفحه چت فرد موردنظر ، وارد شوید.

روش های استوری کردن استوری دیگران,اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام,نحوه استوری کردن استوری دیگراناستوری کردن استوری دیگران در صورت تگ شدن

حال گزینه ی Add This To Your Story را در پائین تصویر، تپ کنید. اکنون گزینه ی your story را در صفحه ی استوری، انتخاب کنید تا از این طریق، استوری دیگران را استوری کنید.

وقتی که فرد موردنظر ، شما را تگ کند؛ می توانید گزینه Add post to your story را ببینید. اگر با وجود تگ شدنتان، هم چنان به این گزینه دسترسی ندارید، احتمالا این گزینه را در تنظیمات اینستاگرام، خاموش کرده اید. به این منظور، گزینه Every one را در قسمت تنظیمات اینستاگرام انتخاب کنید تا هر فردی بتواند شما را در پست خود تگ کند.

اشتراک گذاری پست دیگران در استوری,نحوه اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری خودنحوه ی آموزش استوری کردن استوری دیگران در صورت تگ شدن

اگر هم چنان قادر به اشتراک گذاری استوری نیستید، دلایل مختلفی وجود دارد که اتصال به اینترنت، یکی از این دلایل می باشد. بنابراین باید به بررسی اتصال به اینترنتتان بپردازید و اگر مشکلی نبود،  باید حافظه کش گوشیتان را چک کنید. درصورت پر بودن حافظه ی گوشیتان، اجازه ی دیدن استوری های دیگران و یا انتشار استوری جدید را ندارید.

چگونه کنترل کنم چه کسی می تواند پست اشتراک گذاری شده من را در اینستاگرام ببیند؟

گاهی اوقات شما تمایلی برای به اشتراک گذاری استوری اینستاگرام با همه ندارید. خوش بختانه، میتوانید برای محدود کردن افرادی که استوریتان را می بینند؛ از ویژگی Close Friends استفاده کنید. پس از انتخاب گزینه افزودن پست به استوری خود، میتوانید در گوشه پائین سمت چپ، بر روی گزینه Close Friends ضربه بزنید و دوستان موردنظرتان را برای به اشتراک گذاری پست خود انتخاب کنید.

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 12
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گروه بی تی اس,گروه BTS,بیوگرافی گروه بی تی اس بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس (BTS)، گروه موسیقی کره ای

تعداد اعضا: هفت نفر

نام اعضا: شوگا، جین، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ‌کوک

خواستگاه: کره جنوبی، سئول

تاریخ تشکیل گروه: ۲۰۱۰

تاریخ آغاز فعالیت: ۲۰۱۳

زمینه فعالیت: کی-پاپ،  پاپ ، هیپ هاپ، آراندبی، ئی‌دی‌ام

ادامه
پارسا پیروزفر,بیوگرافی پارسا پیروزفر,عکس های پارسا پیروزفر بیوگرافی و عکس های پارسا پیروزفر

تاریخ تولد: ۲۲ شهریور ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر ،کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه نویس و مترجم

تحصیلات: کارشناسی در رشته نقاشی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

نام مستعار : خشایار

تولد : ۱۱ فروردین ۱۳۵۰

ملیت : ایرانی

سبک‌ : موسیقی پاپ کلاسیک

ساز : پیانو، آكاردئون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۴ تا کنون

ادامه
شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

نام خانوادگی:صالحی لرستانی

تاریخ تولد:۳۱ خرداد ۱۳۴۵

تحصیلات:فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

سالهای فعالیت:از ۱۳۶۴ تاکنون

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
علی قلی زاده,بیوگرافی علی قلی زاده,عکس های علی قلی زاده بیوگرافی و عکس های علی قلی زاده

تاریخ تولد: ۲۰ اسفند ۱۳۷۴

محل تولد: تهران

حرفه: فوتبال

پست: مهاجم، وینگر

قد: ۱ متر ۷۶ سانتی متر

ادامه
محمدرضا آشتیانی,محمدرضا قرایی آشتیانی,بیوگرافی محمدرضا آشتیانی بیوگرافی محمدرضا آشتیانی (+عکس)

تاریخ تولد: زاده ۱۳۳۹

محل تولد: تهران

تحصیلات: دکتری مدیریت دفاعی را نیز از دانشگاه عالی دفاع ملی

سمت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

درجه: سرتیپ

ادامه
عزیر نبی,زندگینامه حضرت عزیر نبی,حضرت عزیر نبی زندگینامه حضرت عزیر نبی

نام پدر: خلقیا

خویشاوندان مهم: هارون

دین: یکتاپرستی

سن: ۵۰ سال

تکرار نام در قرآن: یکبار در آیه ۳۰ سوره توبه

نسب: بنی اسرائیل و حضرت یعقوب

ادامه
عکس های امیرحسین اسفندیار,امیرحسین اسفندیار والیبالیست,امیرحسین اسفندیار در پاریس بیوگرافی امیرحسین اسفندیار؛ بازیکنن حرفه ای والیبال ایران

تاریخ تولد: ۴ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: ایران، آمل

حرفه: بازیکن حرفه ای والیبال

قد: دو متر و ۹ سانتی متر

وزن: ۱۱۰ کیلوگرم

ادامه
ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو بیوگرافی ریکاردو ساپینتو، بازیکن سابق و مربی فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۰ اکتبر ۱۹۷۲( ۱۸ مهر ۱۳۵۱)

محل تولد:پرتغال

حرفه:بازیکن و مربی فوتبال

وضعیت تاهل:متاهل

قد:۱٫۷۸ متر

ادامه
ویژه سرپوش