پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
۱۰:۰۹ - ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۶۳۱۸۰
موبایل و تبلت

اثر عرضه آیفون ۱۴ در بازار موبایل

اثر عرضه آیفون ۱۴ در بازار موبایل,آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت
آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور ۵۳.۵ میلیون فروخته می‌شود. یک هفته قبل این گوشی را با همین قیمت می‌فروختند

به گزارش فرارو،  آیفون ۱۴ یک هفته قبل رونمایی و عرضه شد اما هنوز چیزی که انتظارش را داریم در بازار رخ نداده است. با عرضه نسل جدید گوشی‌های اپل، معمولا قیمت گوشی‌های نسل قبلی در ایران کاهش پیدا می‌کند ولی حداقل در یک هفته گذشته خبری از دل‌آزار شدن آیفون ۱۳ به‌خاطر عرضه آیفون ۱۴ نبوده است. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت که از نظر فروشنده‌های موبایل پرطرفداران‌ترین گوشی فعلی اپل بین ایرانی‌هاست، در فروشگاه‌های سرشناس آنلاین امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور به‌طور میانگین ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت یک هفته قبل با همین قیمت فروخته می‌شد.

قیمت آیفون ۱۳ پرومکس

به گزارش فرارو، آیفون ۱۳ پرومکس نسخه یک ترابایت تا یک هفته قبل لقب گران‌ترین گوشی را در بازار موبایل یدک می‌کشید. حالا با عرضه آیفون ۱۴ پرو مکس علاوه بر از دست دادن این عنوان توسط برخی از فروشنده‌ها با قیمت کمتری فروخته می‌شود. قیمت آیفون ۱۳ پرومکس یک ترابابت یک هفته قبل حدود ۷۱ میلیون تومان بود، ولی الان آن را ۶۹ میلیون تومان می‌فروشند. نسخه ۲۵۶ گیگابایت آیفون ۱۳ پرو مکس یکی از مدل‌های پرطرفدار اپل بین ایرانی‌هاست، اما این یکی را تقریبا بدون تغییر قیمت درقیاس با هفته قبل عرضه می‌کنند. یکی از فروشگاه‌های سرشناس آنلاین آیفون ۱۳ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایت را الان درحالی ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌فروشد که هفته قبل بابت فروش این گوشی تقریبا همین رقم را دریافت می‌کرد. نسخه ۱۲۸ گیگابایت آیفون ۱۳ نیز که هفته قبل به طور متوسط در فروشگاه‌های آنلاین ۴۴ میلیون تومان ارزش داشت، الان با رشد قیمت یک میلیونی، حدود ۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت آیفون ۱۳ پرو

قیمت آیفون ۱۳ پرو امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور نسبت به هفته قبل تفاوت زیادی ندارد و برخی از فروشنده‌های موبایل آن را بین ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان گران‌تر عرضه می‌کنند. ارزان‌ترین نسخه آیفون ۱۳ پرو که ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی دارد، توسط یکی از فروشگاه‌های آنلاین امروز ۴۳ میلیون تومان فروخته می‌شود و همین فروشگاه یک هفته قبل بابت این مدل ۴۲ میلیون تومان دریافت می‌کرد. فروشگاه دیگری آیفون ۱۳ پرو را با افزایش قیمت نیم‌میلیون تومانی نسبت به هفته قبل عرضه می‌کند. قیمت آیفون ۱۳ پرو در این فروشگاه ظرف یک هفته گذشته از حدود ۴۴ میلیون تومان به ۴۴ میلیون و ۵۰۰ رسیده است. قیمت آیفون ۱۳ پرو نسخه ۲۵۶ گیگابایت نیز به‌طور میانگین هفته قبل ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود و الان نهایتا ۵۰۰ هزار تومان ارزان‌تر فروخته می‌شود.

قیمت آیفون ۱۳

قیمت آیفون ۱۳ با فضای‌ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور به‌طور متوسط در فروشگاه‌های سرشناس آنلاین ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. اگر به هفته قبل برگردیم، متوسط قیمت آیفون ۱۳ نسخه ۱۲۸ گیگابایت در این فروشگاه‌ها ۳۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. یکی از همین فروشگاه‌ها قیمت آیفون ۱۳ نسخه ۱۲۸ گیگابایت را از ۳۴ به ۳۵ میلیون تومان افزایش داده و فروشگاه دیگری با خط زدن عدد ۳۶ میلیون و ۲۰۰، رقم ۳۶ میلیون تومان را به‌عنوان قیمت آیفون ۱۳ نسخه ۱۲۸ گیگابایت اعلام کرده. نسخه ۲۵۶ گیگابایت آیفون ۱۳ نیز که قبل رونمایی آیفون ۱۴، حدود ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شد الان تقریبا ۳۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش دارد.

قیمت آیفون ۱۳ مینی

آیفون ۱۳ مینی آخرین نسل گوشی‌های مینی آیفون محسوب می‌شود و یکی از مدل‌هایی است که اپل تولید آن را متوقف کرده است. در بازار موبایل ایران هم پیدا کردن آیفون ۱۳ مینی کار راحتی نیست و توسط فروشنده‌های محدودی عرضه می‌شود. معدود مدل‌های آیفون ۱۳ مینی در یک هفته گذشته تغییر قیمت محسوسی نداشتند. نسخه ۲۵۶ گیگابایت آیفون ۱۳ مینی که به‌طور متوسط ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شدند، الان با همین قیمت عرضه می‌شوند.

مقایسه قیمت مدل‌های آیفون ۱۳ با هفته قبل

اثر عرضه آیفون ۱۴ در بازار موبایل,آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت

  • 14
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش